• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
jestli to někdy aktuální bude..... :wink:
22. dub 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacul- ale on právě hodně bývá na plesích, svatbách a různých boleslavských akcí, takže on má asi pořád co dělat!!!

jasně že to bude aktuální :wink: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
22. dub 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, zatím času dost.....
22. dub 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky. Tak jsem zvládla poisekat zahradu, Halí se tu cpe rizotem a pak zase vypálíme ven. Je tam táák kráásně :wink:
22. dub 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, moc Vás zdravím!!
Koukám, že probíráte těhu fotky. Taky o tom přemýšlím, i když ty ceny nic moc :unamused:
Hlubůčková nám fotila na svatbě a byli jsme spokojení. Ateliér má, jak píše Káčula, v ulici Boženy Němcové, je to nový rohový dům na křižovatce s Havlíčkovou, naproti bývalé dětské nemocnici.
22. dub 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už zase šupajdímeven.
Martinko IP. :wink:
22. dub 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky-tak ja nevim no.Ja bydlet v MB a slyset jen skoro samou chvalu na porodnici tak se nikam jinam nehadrkuju.Ve finale bych byla asi rada ze bych prdolku porodila a asi by mi bylo jedno kde.A hlavne aby to bylo rychle a v pohode-a to si myslim ted je-kazdeho vec :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Ja jsem dnes byla se Stepou na ORL a ma zanet dutin a na koznim mu zjistili Atopak tak si uzivame :frowning2: :frowning2:
22. dub 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
já teda se na druhý porod v MB těším, jelikož první porod probíhal přesně v době rekonstrukce, takže občas bojové podmínky, myslím, že už jsem tu říkala, že když jsem se měla po porodu vyspat, tak mi naběhli do pokoje se zbíječkou, taky mě 2xstěhovali kvůli vrtání,atd, o to víc se těšim, jak to vypadá teď, obzvláště se těšim na sály s vlastní sociálkou, neboť ze začátku porodu jsem furt běhala čůrat a musela jsem přes celou chodbu
22. dub 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aničko, to si přesně taky říkám. Bydlíme kousek od porodnice v MB, budu ráda, že nemusíme nikam daleko. :slight_smile: A aspoň tam za mnou bude moct často chodit manžel :slight_smile:
22. dub 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačko, jak to s tebou vypadá na jógu? Včera nakonec zase nebyla :frowning2: Když jsem tam dorazila, už na nás čekala Lea, že jim právě doma dovyměnili okna a musela uklízet. A ještě má chudák uražený přední zub.
Přišly jsme tam jenom 3, tak se na to moc nadšeně netvářila, že nás je tak málo, snad nám to nezruší :frowning2:
Asi se o tom v MB moc neví, když je teď tolik těhulek a chodí nás tam tak málo.
22. dub 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, no těhulko, tebe jsem dlouho nečetla :grinning: :grinning: tak jsem ráda, že vidím, že jsi ok. nám asi místo hexavakcíny včera píchli spavou nemoc. jako dnes už spí podruhé. to neznám. spal dopo v kočárku a pak doma v kočárku ještě hodinu. a ted po hraní už 20min odpočívá. a já se bojím odpočívat. tak jsem si jen sedla. za chvíli mi ho vezme kamarádka do kočáru a já budu mýt okna atd. snad toho stihnu mooooc :sweat_smile:
22. dub 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti nám zanedbáváš albumek a tvé bříško :angry:
22. dub 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, máš pravdu, nějak to dlouho neaktualizuju :wink: Vždycky doma stáhneme fotky, ani jsem je ještě neroztřídila, je to hrůza. Ale 14. května odcházím z práce na mateřskou, tak bude všechno jinak :grinning:

Proč se bojíš odpočívat? Musíš využívat každé chviličky! :slight_smile:

Holky, je nějaký důvod, proč by těhule neměly mít okna? Jako mně to manžel zakázal.
22. dub 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti, no nedoporučuje se to, ale spíš co říkala Dr sou to pověry, jako aby se děťátko nezamotalo do pupeční šňůry, já je jen před porodem myla snad 4x, byla jsem posedlá čistotou a manža ze mě šílel
22. dub 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky by se ti prý mohla zamotat hlava
22. dub 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem teď týden sama doma, tak jsem jedno tajně umyla :grinning: Když jsem byla unavená, tak jsem si odpočinula, ale právě jsem si říkala, jestli to nemá nějaký závažný důvod. Manžovi to právě říkala jeho mamka, ať to nedělám, tak jsem měla nařízeno počkat, až se vrátí, že je prý umyje :slight_smile:
Mishul, to jsem ráda, žes to taky zkusila :slight_smile:
22. dub 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sil: až se tu zase objevíš: http://www.beremese.cz/forum/show.php?vThreadID=95754&vOffset=0&vGroupOffset=0&vGotoLast=1#end
akdybys potkala holky jako Nej a zbytek, tak je sem nasměruj, byla by škoda ztratit na sebe kontakty, nee a starou stránku bych přenechala těm aktuálnim
22. dub 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti: tady máš na to nějakou diskuzi
http://www.mojetehotenstvi.cz/myti-oken-0
22. dub 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti - tak jak, byla ta joga nebo ne??? já určitě chodit chci, včera i přišel domů manžel brzo, ale protože jsem mu volala, bylo mi dost zle, tak jsem nakonec zalezla raději do pelechu.... v tomhle těhu všechno nějak špatně snáším :frowning2: a k těm oknů - určitě je kravina zamotání do porodní šňůry a podobně, ale ten pohyb se zvednutou rukou může vyvolat kontrakce. když jsi v pokročilém těhu a ještě ne k porodu, tak se to nedoporučuje - já mám na sobě při prvním těhu vyzkoušeno, že když jsem něco takhle myla (asi v mém 6. měsíci jsme tenkrát malovali celý byt), tak mi pak břicho tvrdlo úplně šíleně, takže jsem to rozhodně nepřeháněla.....

holky, co se týče porodnice, myslím, že má každá z nás právo si vybrat, kde chce rodit. já ještě rozhodnutá nejsem, ale chci si tentokrát projít alespoň dvě a vybrat si, když jsem v Lbc nemohla! je to můj poslední porod!!
22. dub 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, tak jsem se najedla, a zkusím přemluvit dítě, aby se vy.... a prcháme ven s hafíkama... chuděrky byly dnes asi jen 5 minut :frowning2:
22. dub 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOlky, to cvičení je asi počasím nebo co. I na aquaaerobiku v pondělí nás bylo jen 5 a to spojila dvě skupiny. I když zase včera v Galatee u Markéty nás bylo dost - 12.
Já mám taky zakázáno dělat cokoliv, při čem se natahuju nahoru (max. pověsit prádlo). Teď čekám, až se manžel vyspí po noční, aby mi umyl zbytek skříněk v kuchyni a já jí mohla dozabydlet. Mám je skoro až ke stropu a i ze štokrdlete tam pořádně nedosáhnu a lézt po židlích se mi teda už nechce - přeci jenom ta rovnováha není, co bývala...
22. dub 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem!

Dočetla jsem Vás. A přikládám webové stránky fotografky Staňkové:http://www.foto-stylatelier.cz/www/kontakt.html

Taky scháním,kde vyfotit Dádu,když skoro před měsícem oslavil 1.narozeniny.
Informovala jsem se u fotografky Kvasničkové,ale ta mě nějak neoslovila,nemá moc rekvizit.
Ještě jsme se s Lubošem nedomluvili ohldně nějakého termínu, je to s ním težké, když chodí pozdě, dnes třeba nepřijde vůbec, je na sl.cestě.
Nemáte prosím, někdo kontakt po ruce na fotografku Hlubučkovou?díky! :slight_smile:

Před chvílí jsme dorazili domů a jdu poklidit a večer od19h jdu cvičit!
22. dub 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klouz - já jsem ji volala na tento mobil (info ze seznamu), stránky jsem žádné nenašla.... Kvasničkovou mi tu moc nedoporučovali, foto sice udělá a celkem hezký, ale jinak je prý neslaná nemastná a otrávená...

Milena Hlubučková
Tvorba portrétní fotografie se specializací na děti a rodinu. Nabídka pořízení digitálního záznamu ze svateb, plesů či jiných společenských akcí.
Kontaktní údaje:
Adresa: Boženy Němcové 1446, 293 01 Mladá Boleslav II
Mobil: +420 602 448 973
22. dub 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káčul, napsala jsem to nějak zmateně s tou jógou. No, včera nebyla, jen nám to Lea nestačila dát vědět, takže jsme se to dozvěděly až v Kulíšku, kde na nás čekala. Mně to nevadilo, mám to blízko a bylo hezké počasí, ale ještě že ses tam nevypravila, když ti nebylo dobře.

Klouz, telefon na Hlubučkovou mám taky tento jako Káčula.
22. dub 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti - jééé, tak alespoň k něčemu ten můj stav včera byl, koukala jsem po hodinách, ale fakt to nešlo, tak jsem ráda, že jsem tam nejela zbytečně :wink: dneska jsem si u dr. stěžovala, že mi je pořád ještě špatně a sestřička se smála, jestli náhodou nejsem těhotná :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačko, to jsi fakt udělala dobře. :slight_smile:
No a u nás právě začíná pršet, tak to opravdu s tou změnou počasí uhádli.
22. dub 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, když jsme šly s Emulí teď po poradně ještě venčit hafíky, tak jak zalezlo slunce, tak bylo docela zima.... takže jsem to čekala každou chvíli.
22. dub 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Táááák u nás je klídeček. Přišlyjsme okolo 5té domů a rovnou do vany. Halí pak chtěla mlíčko a u flašky usnula, tak už od půl 6 spinká. Taťka šel jezdit, přijede až na půlnoc , tak mám volné pole působnosti :wink: .
Tak hodím taky vanu a relax u telky.
22. dub 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme dnes taky sami, táta si užívá na služebce. a teda Domina jsem dala do postýlky až ted :wink:
22. dub 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My jsme prisli z venku a uz je tam docela kosa.Mame zatopeno a tatka dal spinkat Ondrulu,Steap za chvilku vytuhna na gauci-myslela jsem ze budu opet zehlit ale asi an to prdim.Zitra jdu do divadla tak se docela tesim :slight_smile: :wink:
22. dub 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek