Mladá Boleslav II

Tak je tady nove tema pro Boleslavandy a okoli 🙂 😉 🙂
klouzavka
22. dub 2009
kacula75 •díky moc! Kvasničková mě vážně moc neoslovila, zažila jsem jí taky na Vítání občánků a na svatbě kamarádky.
kacula75
22. dub 2009
tak u nás už se taky konečně oddechuje do peří....

Klouz - takže má větší zkušenost než já, co? 😉 to víš, jsem jen sběratelka drbů na základě nichž statisticky kompiluji nějakou pravděpodobnost kvality 😃 😃 😃 no jinak to zatím vypadá, že toto těhu nebudeme mít nahraný žádní UZ, snad nám to miminko promine 😞
klouzavka
22. dub 2009
kacula75 •Jak to? A co 3D?

Až budeš mít čas a chuť,písni a dáme spicha!
kacula75
22. dub 2009
Klou - jasně, písnu, doufám, že taky Emule bude brzo ok, dneska vypadala celkem dobrá, ale co je jeden den druhý už neplatí :-| no, chtěla jsem si nechat nahrát UZ při normálním vyšetření, protože vzhledem k množství UZ, které už jsme s mimíkem měli ho odmítám nechat trápit dalším UZ navíc, ale tady mi UZ bude dělat asi až před porodem a v gennetu na tom rejžujou, normální vyšetření nenatáčej - jen zvlášť 3D.... leda že bychom nahráli ten poslední, který nás čeká někdy kolem 32.tt, ale už to bude dost nepřehledné - ještě se s dr. domluvím, ale vidím to bledě....
kacula75
22. dub 2009
za měsíc jdu na sladký blivajz, tak se s dr. pobavím....
klouzavka
22. dub 2009
kacula75 • No a co 3D u Čepelíka?
kacula75
22. dub 2009
Klouz - jasně u Čepelíka, ale by to byl UZ navíc.... 😢 když jedu do toho gennetu..... jediná možnost je ten 32.tt
kacula75
22. dub 2009
tak přeji všem dobrou noc!
klouzavka
22. dub 2009
Taky všem přejí kráásné sny!

Jinak my zítra večer odjíždíme do JC,poněvadž jdeme v pátek /já a Dáda / k zubaři.Budeme tam,až do neděle!
klouzavka
23. dub 2009
Dobréééééé ráno všem!
kacula75
23. dub 2009
Dobré ráno!

Klouz - užijte si to v JC a hlavně ať vás zubař nezlobí 😉
klouzavka
23. dub 2009
Snad to bude u zubaře v pohodě!Už máme vyvenčeného Kulíška.Tak jdu řádit s tím naším batoletem.
kacula75
23. dub 2009
snad jo, pokud nemáš žádný problém.... my čteme pohádky 😃
silente
23. dub 2009
klouzavka
23. dub 2009
Jinak jsme si to ve středu u Treperendy s Dádou užili.Eliška jemoc krásné miminko!
Bábovka byla taky dobrá, Dádovi chutnala.Fajn se tam povídalo!
mischali
23. dub 2009
Zdravíme....dneska jsem mrkla na odkázek na fotky pí Staňkové a jsem nadšená!!
klouzavka
23. dub 2009
Tak jsem volala fotografce Hlubučkové,Vážně po telefonu moc milá.Super!

Holky, nemáte ponětí, kde to vyjde levnějí,zda u Hlubučkové,nebo u pí.Staňkové?
nandaautor
23. dub 2009
Ahoj holky-jdu pozdarvit.Nesel nam net a taky Ondrulka je hodne mrzuty jak mu neni dobre-milacek nastydlej :-S :-S
mischali
23. dub 2009
Zdravíme, mám pár věci na prodej a nechce se mi to řešit přes bazárek, kdyby jste někdo o někom věděl, něco jsem tu už psala- autosedačka-0-13kg, vibrující lehátko, chodítko, klokanka!!!
nandaautor
23. dub 2009
Mish-tak to Ti moc neporadim-jsem rada ze jsem se vseho zbavila-ale ja jsem teda vse prodaal pres net pres hlavni bazar 😉 😉 😉
nandaautor
24. dub 2009
ahoj holky-krasne rano preju 😉 😉
mischali
24. dub 2009
Sluníčkové dopolko 🙂
siwama
24. dub 2009
Ahoj holky, krásný den 😉
luciejadr
24. dub 2009
hihi tak je sluníčkové odpolko 😃 my čekáme až se DOmi vyspí, nasvačí a razíme ven s Babetkou.
silente
24. dub 2009
Krásné slunné odpoledne.
Jsem dnes měla nějaké zařizování pro miláčka, tak jsem na netu až teď.

Drákula včera super super super. Zpíval Marián Vojtko a teda klobouk dolů. Ten by nám svým hlasem doma roztřískal všechny skleničky! :-N
nandaautor
24. dub 2009
Jeeeeee-Sil Ty se znas s Kristynkou?Jejich Barunka chodi do skolky s nasim Stepankem 🙂 😉 Jak je ten svet malej =-) x-) x-)
mishulle
24. dub 2009
ahoj, tak se nám před chvilkou vyklubala druhá stolička, to bylo pláče a krve, chudák, počet zubů=10
Trep: děkuji za hezký den
nandaautor
25. dub 2009
Ahoj-krasne slunickove rano preju 🙂 😉
Mis-tak to jset pekny zubatci gratulace 😉 Mate o jeden zub mene nez Ondrulka 🙂
silente
25. dub 2009
Krásné ráno!

Nandi - jj, Kristýnka u nás v práci přebírala mou práci teď, když se ona vrátila z MD. Je šikulka, doufám, že ji moc netrápí 🙂 Jsem se tam minulý týden stavovala a říkala, že už ví, o čem ta moje práce byla/je 😃 Jj, nic pro těhule, docela mazec. Ale ona je fakt dobrá, takže se určitě ubrání 🙂
nandaautor
25. dub 2009
Sil-jj ona nastupovala nejak drive vid?Vim ze Honzika hlidal a byl na MD manzel Jirka 🙂 😉
Ja teda zilju s tim ze dela v Knezmoset v Kautexu ale abych nedelala bludy =-) :-N :-N

Začni psát odpověď...

Odešli