• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
kacula75 •díky moc! Kvasničková mě vážně moc neoslovila, zažila jsem jí taky na Vítání občánků a na svatbě kamarádky.
22. dub 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás už se taky konečně oddechuje do peří....

Klouz - takže má větší zkušenost než já, co? :wink: to víš, jsem jen sběratelka drbů na základě nichž statisticky kompiluji nějakou pravděpodobnost kvality :grinning: :grinning: :grinning: no jinak to zatím vypadá, že toto těhu nebudeme mít nahraný žádní UZ, snad nám to miminko promine :frowning2:
22. dub 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacula75 •Jak to? A co 3D?

Až budeš mít čas a chuť,písni a dáme spicha!
22. dub 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klou - jasně, písnu, doufám, že taky Emule bude brzo ok, dneska vypadala celkem dobrá, ale co je jeden den druhý už neplatí :unamused: no, chtěla jsem si nechat nahrát UZ při normálním vyšetření, protože vzhledem k množství UZ, které už jsme s mimíkem měli ho odmítám nechat trápit dalším UZ navíc, ale tady mi UZ bude dělat asi až před porodem a v gennetu na tom rejžujou, normální vyšetření nenatáčej - jen zvlášť 3D.... leda že bychom nahráli ten poslední, který nás čeká někdy kolem 32.tt, ale už to bude dost nepřehledné - ještě se s dr. domluvím, ale vidím to bledě....
22. dub 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
za měsíc jdu na sladký blivajz, tak se s dr. pobavím....
22. dub 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacula75 • No a co 3D u Čepelíka?
22. dub 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klouz - jasně u Čepelíka, ale by to byl UZ navíc.... :cry: když jedu do toho gennetu..... jediná možnost je ten 32.tt
22. dub 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak přeji všem dobrou noc!
22. dub 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky všem přejí kráásné sny!

Jinak my zítra večer odjíždíme do JC,poněvadž jdeme v pátek /já a Dáda / k zubaři.Budeme tam,až do neděle!
22. dub 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobréééééé ráno všem!
23. dub 2009 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno!

Klouz - užijte si to v JC a hlavně ať vás zubař nezlobí :wink:
23. dub 2009 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snad to bude u zubaře v pohodě!Už máme vyvenčeného Kulíška.Tak jdu řádit s tím naším batoletem.
23. dub 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
snad jo, pokud nemáš žádný problém.... my čteme pohádky :grinning:
23. dub 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. dub 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jsme si to ve středu u Treperendy s Dádou užili.Eliška jemoc krásné miminko!
Bábovka byla taky dobrá, Dádovi chutnala.Fajn se tam povídalo!
23. dub 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravíme....dneska jsem mrkla na odkázek na fotky pí Staňkové a jsem nadšená!!
23. dub 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem volala fotografce Hlubučkové,Vážně po telefonu moc milá.Super!

Holky, nemáte ponětí, kde to vyjde levnějí,zda u Hlubučkové,nebo u pí.Staňkové?
23. dub 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-jdu pozdarvit.Nesel nam net a taky Ondrulka je hodne mrzuty jak mu neni dobre-milacek nastydlej :confounded: :confounded:
23. dub 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravíme, mám pár věci na prodej a nechce se mi to řešit přes bazárek, kdyby jste někdo o někom věděl, něco jsem tu už psala- autosedačka-0-13kg, vibrující lehátko, chodítko, klokanka!!!
23. dub 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mish-tak to Ti moc neporadim-jsem rada ze jsem se vseho zbavila-ale ja jsem teda vse prodaal pres net pres hlavni bazar :wink: :wink: :wink:
23. dub 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky-krasne rano preju :wink: :wink:
24. dub 2009 v 06:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sluníčkové dopolko :slight_smile:
24. dub 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, krásný den :wink:
24. dub 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
hihi tak je sluníčkové odpolko :grinning: my čekáme až se DOmi vyspí, nasvačí a razíme ven s Babetkou.
24. dub 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné slunné odpoledne.
Jsem dnes měla nějaké zařizování pro miláčka, tak jsem na netu až teď.

Drákula včera super super super. Zpíval Marián Vojtko a teda klobouk dolů. Ten by nám svým hlasem doma roztřískal všechny skleničky! :sweat_smile:
24. dub 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jeeeeee-Sil Ty se znas s Kristynkou?Jejich Barunka chodi do skolky s nasim Stepankem :slight_smile: :wink: Jak je ten svet malej :confused: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. dub 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak se nám před chvilkou vyklubala druhá stolička, to bylo pláče a krve, chudák, počet zubů=10
Trep: děkuji za hezký den
24. dub 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj-krasne slunickove rano preju :slight_smile: :wink:
Mis-tak to jset pekny zubatci gratulace :wink: Mate o jeden zub mene nez Ondrulka :slight_smile:
25. dub 2009 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno!

Nandi - jj, Kristýnka u nás v práci přebírala mou práci teď, když se ona vrátila z MD. Je šikulka, doufám, že ji moc netrápí :slight_smile: Jsem se tam minulý týden stavovala a říkala, že už ví, o čem ta moje práce byla/je :grinning: Jj, nic pro těhule, docela mazec. Ale ona je fakt dobrá, takže se určitě ubrání :slight_smile:
25. dub 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sil-jj ona nastupovala nejak drive vid?Vim ze Honzika hlidal a byl na MD manzel Jirka :slight_smile: :wink:
Ja teda zilju s tim ze dela v Knezmoset v Kautexu ale abych nedelala bludy :confused: :sweat_smile: :sweat_smile:
25. dub 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek