• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
Nandi - neděláš bludy, máš zcela přesné informace :wink:
25. dub 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahaaa-tak Ty jsi delala v Knezmoste?Ja vim ze jsi o tom jednou psaal ze jedes do Knezmosta ale nenapadlo me ze tam pracujes :confused: A jak dlouho jsi tam delala? A teda hlavne i co ? :grinning: :grinning: :wink:
25. dub 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré slunečné a větrné ráno :slight_smile:
26. dub 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-krasnou nedeli vetrnou preju :slight_smile: :wink: :wink:
26. dub 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno!

Víkend v JC byl super!
I zubaře jsme v pátek zvládli.

Dnes se chystáme na cvičení do RC Kulíšek.
27. dub 2009 v 06:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky-preji krasne rano :slight_smile: :wink:
27. dub 2009 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, krásný den :wink: , ikdyž počasí nic moc, ten vítr už mě teda sejří. :rolling_eyes:
27. dub 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, haloooooooooooooooooo
27. dub 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja uz mam skoro uvaerno-dnes ten VA s recept s kur.prsou a kari :slight_smile: +ryze :wink: Vypada to dobre :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
my už jsme po o, dělala jsem jen nudlovou polévku a šunkafleky, tak to bylo raz dva. Peru už 4tou pračku, osprchovala jsem kytky a teď se pustím do vytírání a pak vyrazíme na zahrádku.
27. dub 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Moc vás zdravím!!!
Dneska jsme byli na posledním UZ a vypadá to, že tu bude ta holčička :grinning: Mám velkou radost.
Manžel tedy nařídil, že když už jsme tak dlouho vydrželi s tím středním rodem, budeme miminku říkat Kachlátko až do konce, kdyby prý náhodou :slight_smile:
Zbývá mi posledních 10 dní v práci, ohromně to utíká.

Mějte se krásně!
27. dub 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti-tak obrovska gratulace a krasne jmeno :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: To je krasny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. dub 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky.....

Marti - jéééé, moc gratuluji k poslednímu UZ a potvrzené holčičce! a viděli jste to na vlastní oči, nebo jen věříte dr.? já ten corpus delicti u naší Emulínky viděla na vlastní oči a mám to nahraný, takže jsem tím ještě před porodem přesvědčila i zavilé tvrdílky "že to bude kluk" :grinning: :grinning: :grinning:
jinak doufám, že zítra bude cvíčo a že mně nebude zle a doufám, že se uvidíme!
27. dub 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky-noc u nas krasna az na kaslajiciho Stepanka.
Jinak dneska jedeme do Prahy do toho Motola tak drzte palecky a ja Vam pak poreferuju co a jak :wink:
Ted se loucim a jdu pomalu vse chystat.
28. dub 2009 v 06:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanda •Dobré ráno všem! :slight_smile:
28. dub 2009 v 06:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, moc děkuju za gratulace. :slight_smile:
Kačí, 100% jistoty určitě nikdy není, ale my bereme i chlapečka :wink: Ale nic tam tomu chlapečkovi nenasvědčovalo.
Jóga dnes snad bude, tak se těším, že se uvidíme. :slight_smile:
28. dub 2009 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, zdravím po trochu delší době.... teď jsme toho měli docela hodně, nechávali jsme tady rovnat ten pozemek atd - práce na zahradě....
Jinak jsme byli taky o víkendu nemocní - chytli jsme všichni nějakou "srajdu"..... no, už je dobře, ale uvidíme, dneska si nás pozvala Daní - tak snad nic nechytnou - Daníííí varovala jsem tě :sunglasses: - kdyby náhodou
28. dub 2009 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasan, Klárko, přinejhorším se po.se.re.me. :grinning:
Ahoj holky, krásné ránko.
28. dub 2009 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky děvčátka....

Marti - no 100% jistotu bys neměla ani z amniocentézy (u holčičky), ale o co jde, ne? hlavně, aby se prcek vylíhl v pořádku a byl zdravý.... tak snad večer na viděnou, doufám, že taťka dorazí dřív než včera (to nám došel před sedmou :unamused: )
28. dub 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda

Martino - taky gratulace k holčičce, Barunka je moooc pěkné jméno, ale pracovní název Kachlátko se mi taky líbí :wink: Užívej posledních pár pracovních dnů a pak už si budeš užívat jen doma .....

Bew - užijte si s Dančou pokec a bacha na tu srajděru :grinning: :grinning:

Já mám tenhle týden doma svého miláčka, má dovču,tak si ho užívám.... Zítra bychom chtěli zajet na matriku kvůli přiznání otcovství, ať to máme z krku... Jo a dneska jde se mnou na kurzík, už se těším.... :slight_smile:

Holčiny, mějte se krásně a přeji hezký, pohodový den :wink:
28. dub 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
Marti, gratuluju k UTZ.
Já byla včera sepsat porodopis v Turnově.
Nando, sť vám to v Motole dobře dopadne. Já tam byla na mandlích ve 3 letech.
28. dub 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anííí - moc moc držíme palečky!!!!!

holky, dneska po ránu nějak nestíhám, tak jdu zase makat.....
28. dub 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
Věruš, tak ten kurz, když je tam tatka je nejhezčí. fakt. mě se to moc líbilo, že na péči o miminko už si čas udělal a pak i on ale litoval, že nechodil dřív :grinning: o a Marti už ted ví jméno a je jen o týden napřed, takže co vy? fafkt to zůstane Pepča???
jinak od středy budu mít své autíčko - no tak jako staré, ale zatím jezdí :grinning: a až bude zase krásně, tak jako jedeme na návštěvy-na zahradách nám bude dobře :grinning: :grinning: . S Evičkou a Eliškou.. vy za námi nepřijedete, tak budeme my dvě :grinning: :grinning: teda my čtyři

Marti, Barunka je moc krásné ;).

Nandi držte se v Motole.
28. dub 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj!
Holky, moc vám děkuju :slight_smile:
V Delfínku na plavání skončila naše cvičitelka a podařilo se jim sehnat novou, se kterou se narychlo domluvili, že uspořádá taky předporodní kurz. Včera byla první hodina o těhotenství a líbilo se mi to. Tak jsem za kurz moc ráda, když mi nevyšla ta Galatea.

Věrko, krásně si užívej dovču s budoucím tatínkem :slight_smile: Je to bezva, když si těhulkování můžete pořádně užít spolu.

Aničko, ať v Motole vše dobře vyjde.

Luci, asi jsem tě viděla minulý týden v Kaufu, podle fotek a kočárku mi připadalo, že jsi to ty, ale nebyla jsem si jistá, tak jsem radši neplašila :wink:
28. dub 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak pro dnešek končím, už mi je z toho zase zle, ale alespoň je většina hotova.....

no, vlastně se jdu omluvit, asi se s vámi v diskuzi rozloučím, tak si to užívejte a hlavně ať jsou dětičky a miminka i ta očekávaná jen v pořádku!!!!
28. dub 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale Kačííí, copak??? Neutíkej nám. :frowning2:
Určitě ti budeme chybět :wink: :wink:
28. dub 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daní - vy mě možná jo (určitě budu mít absťák), ale já vám ne a to je dobře! :wink:
28. dub 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, a jak to že Market skončila? a maí zase sestřičku z porodnice? nebo co dělá v normálně? a že sháněli někoho, kdo povede předporodní kurzy to vím a taky chtěli dvě instruktorky do vody a tak mají dva v jednom :grinning: akorát stále asi nezvyšují počet plavání, co? my jim říkali, že bychom to brali i 2x týdně :sweat_smile:
28. dub 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
To víš, že nám chybět budeš!!!!!!!! Jak tě zase tohle napadlo??? I ty jedna!!!!
Co Emulka, už vyzdravěla?????
28. dub 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Lucko, tak doufám, že dorazíte s Evičkou!!!
Jsem první na řadě, jasný!!!!!!!!
28. dub 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek