Mladá Boleslav II

Tak je tady nove tema pro Boleslavandy a okoli 🙂 😉 🙂
klouzavka
26. únor 2009
tislerka • gratuluji k Jolance, nádherný uzlíček!Je taková malinkatá!
klouzavka
26. únor 2009
Jinak se hlásím, neutopili jsme se!!!!!!!!!
silente
26. únor 2009
Tislerka - gratulace k malé 🙂

Hmm, kdyby mi tak ty brambory někdo donesl a naloupal... tak dál by to taky šlo 😃
evinka
26. únor 2009
Tislerko - gratuluju k Jolance

Jo, jo, kdyby ty brambory někdo oloupal a nastrouhal, tak by to šlo (robot je někde v krabici zašantročený a čeká až bude hotová kuchyň)
mischali
26. únor 2009
ahojky
nandaautor
26. únor 2009
Tis-ja sjem te odhalila na Dame.Psala jsem Ti vzkazik 🙂 Taky obrovska gratulace k princezne a nemela to byt Eliska? 😃 😃 😃
Me teda bramboraky nebavi delat-robota jsem nechtela spinit tak jsemjela pekne ruco-moje blbost no 😃 😃 😃
luciejadr
26. únor 2009
já bych si dala bramboráky od Aničky. když je dělum já nejsou tak dobré jako od někoho jiného 😃 :-N

Káti.. už doraz domů. je mi jansé, že máte rodinný den, ale my na tebe čekáme 😃 😃
mishulle
26. únor 2009
ahoj,
tis: gratulace k malé,
martinahejlova
26. únor 2009
Tišlerka, ode mě taky gratulace 🙂 Johanka je krásná.
silente
26. únor 2009
Luci - mi povídej, když je dělá moje maminka, to je něco úúúúúplně jiného x-)
klouzavka
26. únor 2009
Taky bych si dala bramboráky, děláte mi chutě. Bylo by to takové nezdravé, kalorické, mastné.
luciejadr
26. únor 2009
klouz - až se rozhodneš je dělat, tak si předplatím oběd 😃 Káča chodí do penzionu a já přijdu k tobě :-N :-N a i oškrábu brambory 😉

Tis, taky gratuluji a vybrala jsi pěkné jméno.
mischali
26. únor 2009
klouzavka- a co taťka povídá o prasečí rokli?? zná tam někoho?
jaké bylo plavání?
klouzavka
26. únor 2009
mischali •O jménech nemluví. my se vždy smějeme tomu názvu.

Plavání bylo fajn.Zase jsem viděla Ty Davídkovi tmavý očička pod vodou. Krása.

luciejadr • řekni kdy a beru.

Hele, dnes přijde Luboš pozdě, tak přijď, aspoň nebudu sama.
luciejadr
26. únor 2009
Lucii mě se ohlásila nečekaná návštěva s o měsíc starším miminem než jsme my. takže čekáme, kdy přijdou ale škoda. bych to využila. i dkyž je pěkně hnusně. jsme venku promokli i promrzli :-S blééé
ale ty bramboráčky - co třeba v pondělí??? 😃 😃 dorazíme i nutrilonem 😉 at má hody i Domino 😃 😃
klouzavka
26. únor 2009
luciejadr
v pondělí? Aha, ty mě nebereš s Evčou ven? To mám stát u plotny a vy přijdete k hotovému?Koukala jsi na mejlík?
mischali
26. únor 2009
klouzavka- aha..jj ten název je dost směšnej 😃
teeeda, vy my naháníte chutě s těma bramboráčkama!!!
siwama
26. únor 2009
Tis, taky véééliká gratulace k malé princezně. Je nááááádherná. Obě holčičky jsou jak panenky. Tak hodně zdravíčka!!!!
My měli bramboráčky s Halí v týdnu taky, ani na Danču a taťku nezbyly, všechno jsme s Halí zdlábly, a ty byly, ňuf ňuf 😃
mischali
26. únor 2009
holky poradí mi někdo jak si do profilu dát fotky, ale potřebuju je nějak zmenšit!!
klouzavka
26. únor 2009
mischali •Hmm, já neporadím, změnšit taky neumím. Jsem analfabet přes foto!
mischali
26. únor 2009
naše fotky v PC jsou veliký a nejdou mi sem dát!!
😞
luciejadr
26. únor 2009
ortevři je nejlíp v microsot office pictures manager. a tam obrázek - změnit velikost a dej procento na kterou to má zmenšič..soory mám v jedné ruce domina
silente
26. únor 2009
Mischali - pošli mi tu fotku na silente@seznam.cz, já Ti ji zmenším 😉
mischali
26. únor 2009
jejda to je info najednou 🙂
luciejadr
26. únor 2009
luciii, my přijdeme před obědeme a po obědě varzíme 😃
silente
26. únor 2009
Luci, Misch - jj, přesně v tom programu ji zmenším 😃 Se mi to nechtělo složitě popisovat 😃

Luci - je tam i volba - upravit obrázky - komprimovat. Tak si pak jen vybereš, zda do dokumentů, mailů .... 😉
mischali
26. únor 2009
silente-znám tebe i tvého manžu, chodili jste do videopůjčovny pod kulturák do MB a já tam pracovala 🙂
silente
26. únor 2009
Misch - fáááákt? No vidíš! Ale už jsme tam nebyli ani nepamatujeme... jsme se přestěhovali do Dobrovice a na filmy nějak není čas 😃 Svět je malej 😃 Tak to jsem teď na Tebe vůbec zvědavá, která Ty jseš 😃 Se vsadím, že si z Tebe můj drahý vždy utahoval, to on rád 😃
mischali
26. únor 2009
silente-už sem to poslala k tobě 🙂
mischali
26. únor 2009
já už tam dlouho nepracuju...víš že si ani nemapatuju že by si utahol, je to možné ale už si to nepamatuju 😃