• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
martinahejlova •gratulujeme pravděpodobně k holčičce, vlastně je to jedno, co to bude,a hlavně,ať je mimčo zdravé!

nanda: držíme palčky v Motole.

Claudie: do IP Ti písnu,kde přesně bydlím /ohledně 30.4.návštěva s Karolínou/

kacula75 •kde jsi vzala ten pocit,že nám chybět nebudeš??? :unamused:
28. dub 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko, k tomu Delfínku - skončila, protože toho už na ni bylo moc. Už o tom mluvila někdy v únoru, když nás začali objednávat na duben, že už jim přece říkala, že chce skončit. Říkala, že z práce v porodnici je unavená, přece jen je jejich práce hodně vyčerpávající a chce mít trochu víc volného času.
Pak to dvakrát nebylo, nejprve měla dovolenou a pak byla nějaká akce v Delfínku, pak nám posílali sms, že z personálních důvodů se to ruší a minulý týden jsme měli poprvé Šárku.
Šárka je rehabilitační sestřička, která si v Americe udělala kurz duly, teď je taky na mateřské. Je fajn. Cvičení je tedy teď úplně jiné. Takové víc alternativní a hodně relaxační.
Počet plavání nevypadá, že by zvyšovali. Pořád se musí čekat, až někdo porodí a uvolní místo. :wink:
Asi je to těžké někoho sehnat.
28. dub 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak Marti, příště, až uvidíš implast barvy mé, tak jsem to fakt já. v MB jezdí 5implastů a jen já mám tuhle barvu :d fakt. tak se ke mě hlas. a domino má hračky na hraní - např. zeleného psa Lamaze. tak to je taky poznávací znamení :wink:
a nekoukala jsem po tobě? já jen, že poslední dobou se kochám těhulkama a říkám si, že to bylo moc krásné období :sweat_smile:
no a jestli to má paní při mateřské, tak to musí být super i pro ní. je mezi lidmi a má i praxi :grinning:
28. dub 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko, tak jsi to asi byla ty :grinning:
Máš pravdu, mně je tak trochu líto, že nejpozději za dva měsíce těhotenství skončí. Tím, že jsem neměla kromě nevolností na začátku žádné problémy, si to moc užívám. Asi nikdy v životě jsem nebyla tak spokojená jako teď.

Doufám, že všechno dobře dopadne, miminko bude zdravé a já budu moc ráda vzpomínat, jak to bylo krásné, když jsem ho čekala.
28. dub 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
martinahejlova •Přesně tak. Já taky vzpomínám,jak jsem v těhu byla v pohodě, zcela klidná atak,vůbec jsem neřešila svoji postavu a váhu,bylo mi to úúúplně šuma fuk. Neměla jsem vůbec své žádné výkyvy nálady, prostě byla jsem zcela "happy" :slight_smile:

Víš,jak poznáš Lucku s kočárkem, zcela vždy ladí, bundou ,nebo sakem, prostě vrchním oblečením k barvě kočárku. :slight_smile:
28. dub 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
MAarti, a pozor, já ale nezáří přes dvě ulice :grinning: Klouz je v tom lepší, její červená budna a červené golfky nejdou přehlédout :grinning: :grinning:
Kluoz, jak je doma,???
28. dub 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciejadr • jojo,zatím dobrý,beru to,jak to je!Co nadělám!Hrajeme si a tak.Hračky jsou všude! To víš,bu´d někde jezdíme,nebo chodím s Dádou mezi jeho kamarády. Moc nekašle,tak si říkám, že to bude brzy pryč!

Červená je moji oblíbená barva. Jo a pod budnou bylo červené tričko.
Luboš přijde nějak kolem18,tak jdu cvičit, to budu zase KO,tak že večerní úklid asi zase nebude.No,musím toho využít,když je doma a já mohu mrskat tělem.
28. dub 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky-dekuji za drzeni palecku :wink:
Uz jsme doma a 1.9.mame nastup a 2.9 jde na operaci-na mandlicky :frowning2: Tak uz jsem z toho docela spatna :frowning2:
Katko co se deje? Kam Ty na ty nesmysli chodis?Ze nam nebudes chybet :frowning2: :angry: :angry:
28. dub 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Aníí, nebuď smutná. Hlavně aby to Ondráškovi pomohlo a měl už klídek.
Taky jsem byla s dětma s Filipem a Dančou na mandlích, ony ty díťata to snáší daleko líp, než už starší děti.
Uvidíš,brzy bude fit!
Nevím, co se s Kačkou děje, čím jsme ji zase naštvaly?? :frowning2:
28. dub 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dani :unamused: :confounded: :confounded: Taky nechapu :confused:
Dani-nebudes mit auto?a nebo ze by jsme treba dojeli nekdy v tydnu my?Pro tu klouzajdu?Jsme ted cele dyn na zahrade tak at si ji kluci uzijou :wink: :wink: :wink: :wink:
Jj,ja vim ze to bude lepsi ale i tak-no je to az v zari tak nebudu plasit zbytecne :slight_smile: :wink:
28. dub 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní, ty jsi upřímná, já neměla odvahu napsat, že Kačka plácá nesmysly :sweat_smile: takže se k tvému názoru přidávám.
jinak moje kámoška byla na mandlích ve 27 a můžu říct, že to snášela moooc špatně :grinning: :grinning: noc předtím nespala atd. lépe to snášel bráchá, kterému je brali jako malému. a jelikož máma byla nemocná, byla jsem tam sním já :frowning2: trpěla jsem. bobek můj. no bobek. v červnu mu bude 18 :grinning:
28. dub 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lucko-tak protoze ja to opravdu nechapu. :frowning2: :frowning2: :frowning2: :confounded: :confounded:
Ja vim no ale me spis desi ze tam s nim nebudu moct byt pres noc a budu muset byt nekde na ubytovne :unamused: :confounded:
28. dub 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní, zítra mám asi auto, tak bych dorazila. Ještě to ráno upřesním.
To tě tam jako nenechají s Ondráškem :confused: :confused: , divný, néé, v dnešní době???
28. dub 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nan, já byla na mandlích v Motole ve 3 letech (brali mi najednou jak krční tak nosní). V té době nebylo zvykem, aby maminy byly s dětma v nemocnici (navíc moje mamka byla v hodně pokročilém těhotenství - 3 dny po mém propuštění porodila ségru). Do dneška díky mandlím nemusím jogurty a pudingy, protože nás tím krmily, blé. Ale je divný, že dneska musíš někam na ubytovnu a nemůžeš zůstat s malým na pokoji - ani bez nároku na lůžko? Že bys u něj prostě seděla? Vím, že by to bylo náročný, ale aspoň tak.
28. dub 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní, teda. fakt tam nebudeš moc být? tak to umřeš v noci na ubytovně smutkem a strachem, to je fakt divné :frowning2:
28. dub 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dani-jasny dej vedet :wink:
Holky ale hlavne pry ta ubatovna je ve strasnym stavu-s krysama,bez oken pomalu a s cikanama-vubec si to neumim predstavit-bleeee :frowning2: :confounded: :confounded: :confounded:
28. dub 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanda • to je vážně divný,že tam nemůžeš být i Ty.

Byla jsem cvičit,měli jsme do teď návštěvu,poklidím a jdu chrupat!
28. dub 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno!

Nando:nebo nemají to nějak v té nemocnici omezené věkově /věk dítěte, do kdy může mít u sebe rodiče během pobytu v nemocnici/?
29. dub 2009 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-krasne rano :slight_smile:
Klouz- no pry uvidime podle kapacity v den kdy tam budeme ale pry tam klidne muzu byt az do nocnich hodin a pak si jid na chvili lehnout na ubytovnu a pak zase hodne brzy prijit.Vic pry nevi,tak uvidime co bude.Poptam se kamosky ta uz tam byla :slight_smile: :wink: :confused:
29. dub 2009 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanda •to odloučení na ubytovnu je doooooost nepříjemné :frowning2:
29. dub 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravíme všechny po dvoudenním pobytu s Martínkem v nemocnici!!
Ale už jsme celkem v pořádku :slight_smile:

Jak se tu máte?
29. dub 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
mischali •ahojky.Vím,vím,psala jsi to do mejlíku.Znám jednu maminu z JC a pak další z MB a taky byli v nemocnici a obě mají děti ve věku našich.
Ten vítr mě štve.Raději asi budeme dnes doma, když má ještě Dáda maličko kašel. :frowning2:
29. dub 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj bohužel to řádí...snad už se nám to nevrátí!!!!
No my uvidíme,asi jen skočíme do krámu a taky se venku nebudeme nějak zdržovat, a
odpolko budeme muset spinkat doma v postýlce...
29. dub 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte boleslavandy! Tak jak se máte?

Nandi - jsem Ti nedopsala, co jsem v Kautexu dělala. Pracovala jsem na logistice, plánovač výroby. Přijímala jsem požadavky od zákazníků (všechny automobilky, co si jen vzpomeneš :slight_smile: ), vypočítávala kapacitní vytížení strojů a plánovala, kdy se co bude vyrábět. Zkráceně - říkala jsem všem ve výrobě, co mají dělat a běda, kdyby to neudělali :grinning: Hodně zajímavá práce, využila jsem jazyky, každý den byl průs... někde jindě :grinning:
29. dub 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
silente •jéje,to je podobné,jako u mě!Já zase dělala u Ewals Cargo Care, vlastně o tom,co ty pišeš,že jsi dělala dělali logisti našeho zákazníka Johnson Controls a co spočítali,že se vyrobí a na to vše,jaký se musí přivézt materiál/hlavovky,rámy atd...na sedačky do Škodovek/tak dali podklady mě a já jsem zajistila příslušné auto /Van,Avia,Mega atd.../
V Kautexu i dřívě dělala nějaká Iva Nožičková a pak tam dělala moje kolegyně z práce Zdena Hradecká neznáš jí?
29. dub 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klouz - neznám ani jednu, ale o té Hradecké holky občas mluvily. Já tam ale nastoupila až v únoru 2006, a to už tam nedělala. :confused:
29. dub 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
silente •To už néé,to už byla na MD!
29. dub 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sil-tak to pred Tebou tam delala Marcela Cervova-ale na 100% ji taky nepamatujes :slight_smile: :wink:
29. dub 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anííí, |IP
29. dub 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, krásné ránko.
Co je jako??? Kde jste holky???????????????????????
30. dub 2009 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek