• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
siwama •Tadýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý

Dobré ráno!
30. dub 2009 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky, krásné ránko....
Holky, taky jsem dělala něco podobného, akorát že v TRW :slight_smile:, ale opravdu nevím jestli bych to chtěla dělal ještě potom..... no, sice jsem skončila v pět hodin v kanclu, ale těch telefonátů ještě potom!!!! Já jsem měla nastarosti ještě i zákazníky a dopravu hotových výrobků k nim, takže věčné telefonáty, kde to auto je, kolik toho veze atd..... takže furt po kapsách papírky s SPZtkama nákladáklů a seznamem toho co vezou - no docela šílený. Říkaly teda holky, že teď se to docela uklidnilo, ale stejně nevím....
30. dub 2009 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
bewe •přesně,co Ty píšeš, znám!Neznamenalo to zabouchnout dveře kanclu a mít klid, služební telefony znám a hlavně i v noci, ještě i před odchodem na mateřskou. Přesně:papírky,SPZ,buzerace od zákazníka,seznamy,mluvíš mi z duše.Bylo to dost stresující.
30. dub 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky-krasne ranko vsem preju-ja uz od rana litam jak meluzina :slight_smile: :wink:
30. dub 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klouz, Bewe - jj, to je/byla i moje práce :grinning: Telefon jsem chtěla rozšlapat, od té doby mám k mobilům dost vlažný vztah a fakt ho umím i vypnout :grinning: No aspoň se člověk naučil i spoustu sprostých slov v cizích jazycích :grinning: Každopádně nic moc pro těhu, co si budeme povídat :grinning:

Máte už nachystaná košťátka, dámy? :grinning:
30. dub 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sil-jj ja jo jdenme vecer s klukama k ohni tak se tesim.Ondrasek bude mit premieru :wink:
30. dub 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Já se taky těším, tady se přímo čarodějnice nepálí, ale staví se májka a u toho je taky oheň.
30. dub 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Buřtíky jsou koupený a pito se mi chladí :grinning:
30. dub 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No my jdeme ted upect burtiky a pak jdeme na ohen na cary-ale je pekne zatazeno tak uvidime co z toho bude. :frowning2:
evi-jj ja vim ze v tech vasich koncich to tak je-to musi byt super.A hlidate ji aby Vam ji nikdo neodnesl?Teda chlapi hlidaj :wink: :slight_smile: :slight_smile:
30. dub 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo,jo chlapi hlídaj. A tady bouří a něco i padá, tak doufám, že to rychle přejde, ať nemám k večeři buřty s cibulí a octem (i když by taky nebyly špatný), ale na ohníčku.
30. dub 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky pálí a pálí :o))) oběma závidím. u nás na moravě se stavěla hlavně májka. čarodějnice se více slaví v čechách. a májka se mi líbila více :sweat_smile:
no a prootže se u nás na moravě ty čáry neprožívají, tak jsme se ten den s Tomem brali. takže dnes mám výročí a zatím si ho slavím sama. Jako už 1hod a 45min jede z kanclu.pokud nekecal že už vyjíždí. mě z toho někdy... ale dojala jsem se sama když Domi dojedl "večeři", tak se na mě smál a mluvil a mě to přišlo tak super, že jsme se s Tomem našli...hihi.
a taky zítra mám prví letošní grilovačku.. a Domi první v životě a to díky Evičce. jupííí
30. dub 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my čáry neslavíme, až bude Kuba starší, tak budem jezdit na chalupu, letos by z toho nic neměl, maximálně rýmu v tomhle počasí
30. dub 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem zpátky, Májka stojí, dala jsem si dva buřtíky, zapila dvěma nealko pivama a šla domů. Přeci jenom už je mi líp doma, než postávat, nebo posedávat na tvrdých lavičkách u ohně. Déšť nás tam teda chytil, ale kluci mají na tý louce takovou boudu, tak se bylo kam schovat.
30. dub 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný večer!
Taky jsme byli doma,nikam jsme nešli.

Ale za to, zítra je 1.máj, už teď se těším na 1.společnou letošní vyjížďku na kole.
30. dub 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-krasne prodlouzene rano :wink:
Ja jsem cune tayk snedla dva burty a bylo mi tezko,nejsem zvykla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Evi-tak ja ve 38tt rodila Stepanka :wink: To uz se musis pekne kulit,ten konec je docela hustej no :confounded: :grinning: :grinning: :grinning:
1. kvě 2009 v 06:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno.
Já se cítím ještě dobře (ještě se příští sobotu chystám na Konopiště na festival :grinning:). Spíš už mě při delším stání bolí záda, ale jinak zatím dobrý.
1. kvě 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-krasne rano preju :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Kluci dens jedou na Vysker na zavody traktoru a ja budu povlekat a parat povleceni :slight_smile: :wink:
2. kvě 2009 v 06:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný den,

dneska to je venku opalovačka, co?

Aní, taky jsme doma u těch závodech uvažovali, že bychom se jeli podívat, ale pak jsme to vzdali... byli jsme jen na chvíli na Všeni mrknout na pouť...
Kluci si traktory užili, že??
2. kvě 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte!
Jéééé, my na těch traktorech byli :sweat_smile: Jsem se až divila, kolik tam bylo lidí :grinning:

Nandi - a pak jsme v pizzerii Maškovce v Turnově potkali Kristýnku T. s manželem :grinning: Svět je tedy fakt malý :grinning:
2. kvě 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
až někde bude pout tak napište předem. já je mám ráda a nikdy o nich nevím :angry:
2. kvě 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-tak u nas noc blba a mam pocit ze Ondrovi rupli obe usi.Takze nas ceka opet asi cesta na ORL :frowning2: :frowning2:
Sil-no vidis kdybych tam jela tak se treba taky potkame :wink: A Kristynka s rodinou hodne cestujou.Vim ze Jirka vzdycky ve skolce povida kde byli a kam pojedou :confused: :sweat_smile: Jj-svet je opravdu maly :grinning: :grinning: :grinning:
Luci-tak ja vim jenom o pouti v MH a to az v cervenci to je Anenska :wink: :slight_smile:
3. kvě 2009 v 06:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, krásné ráno

Klouz/Silente - jojo, šílená práce, taky fakt přemýšlím, jestli se budu vracet! jako do fabriky byhc chtěla, což to jo, ale na tohle místo ani omylem! Bylo to docela fakt šílený, chtěla bych po mateřský dělat nějakou pohodu - asistentka nebo něco podobnýho. Ale u nás tyhle místa jsou ihned obsazený a většinou volné místa zůstavají na logistice!!!!
Je ale docela náhoda, že jsme se "tady sešly" :grinning: :grinning:

Tak já jdu hodit sprchu a kafe a jedu kvůli kontaktním čočkám, jsem se rozhodla, že už do Anglie nechci mít brýle! Jo, už v pátek letím, tak se moc moc těším a taky KONEČNĚ se manža rozhoupal a pojedme teda na tu dovču, teď to vybíráme, tak pak dám vědět jestli zvítězil ten hotel co jsem původně plánovala!
3. kvě 2009 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní, ať to dopadne u doktora co nejlépe....
3. kvě 2009 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, Bewe ty zase razíš do Anglie?? a zase sama? že bychom ti nadiktovaly objednávky :grinning: :grinning: je mi jasné, že ty pojedeš zpět ověšená plno taškami :grinning:
a vidíš, jsem na tebe myslela, kdy si jedeš pžívat té dovolené, chtěla jsi na konci dubna. tak nakonec to bude květen??? :dizzy_face:
3. kvě 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé Bew, tak to ti výlet do Anglie závidím, užij si to.... :wink:
Lucko - já taky nikdy o žádných potích nevím dopředu, tohle byla náhoda, že tam máme příbuzné a volali jestli nepřijedeme.... Jinak se taky vždycky dozvím o akcích už když je po nich... :grinning:

Holky květinářky - dali jste už ven muškáty a oleandry a tak? Já jsem to dneska vynosila, tak snad už žádné mrazíky nebudou a nebudu to muset zase stěhovat domů....
3. kvě 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky tak jsme doma a na ORL mi to potvrdili opet praskle obe usi :frowning2:
Klarco uzij si Anglii-zavidim Ti :wink: :slight_smile: Ale teda preju :slight_smile:
3. kvě 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní - tak to je Ondrášek chudinka malá nemocná... :frowning2: :frowning2: Ať je mu brzy zase dobře!!!
3. kvě 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
aHOJ holky, ak z daleké ciziny opět doma, a honem klidit nákup a do cích. Mám toh až do pr.....,
proč nemáme vrtulník ???????????????????? :frowning2:
Jinak všem dobrou krásnou noc.
Anííí, zase ta ouška, no to snad už není možný!!!!!!!!!!!!!!!!!!
3. kvě 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky krasne brzzke rano preju-u nas budicek v 5 hod. :confused: :sweat_smile: :sweat_smile:
4. kvě 2009 v 05:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.
Luci, jojo Anglie, před Vánocema jsem byla v Irsku a teď Londýn.... už v pátek jupíííííí
Jinak jedem 3 holky + jedna ke který tam jedem a budem bydlet, takže dámská jízda :grinning:
Jo, jinak ta dovolená zřejmě na konci května - začátkem června.... furt vybíráme, teda já ne, já mám vybráno, ale manžel se mi do toho furt vrtá... chjo :frowning2:

Daní, dovezla jsi mi ty cíga????

Aní.... to byh nevstala, malej ještě teď spí :sweat_smile:
4. kvě 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek