• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
Přeji krásné ( ač zatažené ) ránko...s tím ranním vstáváním to teď mám taky, prcek začal spinkat celou
noc ale vstáváme v šest ( v tom lepším případě ) :slight_smile: třeba jako dneska!!!

teeeda bewe, dámská jízda :grinning: to zní suprově!!!!
4. kvě 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, krásný den.
Kláro, IP
4. kvě 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, potřebuju poradit s jídlem přes den prckovi...začal bejt pěkně mlsnej a já nevím co mu tak můžu dávat a vymýšlet...je nám 11 měsíců!!
4. kvě 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Misch, nevím, jestli ti tedy poradím, ale já dětem v tomhle věku dávala už normálka stravu.
Nejsem žádná učebnicová matka :confused: , ale všechny moje děti žijí :grinning: .
Jen jsem tolik nesolila a nekořenila, to jsme si mi, dospěláci dochutili na talíři.
4. kvě 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky holky,

misch - já radit nemůžu, nemám ještě zkušenosti... :wink: , ale moje kamarádka má 12ti měsíčního prcka a taky mu dává to co jedí oni /jak píše Danča, jen ne kořeněné a solené.../

holky, včera vedra a sluníčko a dneska vítr a déšť, to jsou změny, co? ale zapršet už potřebovalo, už nám rezla tráva na zahradě....
4. kvě 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj já sem si myslela že už mu můžu dávat všechno..jenže on nechce moc kousat, sušenky, piškotky to kouše ale jídlo moc nechce!!! asi musím být trpělivá a zkoušet a zkoušet :slight_smile:
a taky je dost mlsnej a línej tou pusinkou hejbat
4. kvě 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
MIsh-ja sjem teda tayk davala vse a kousat se naucili :wink: Bud jsem jim to pomackala ale nikdy nemixovala pac pak dlouho Steap polykal jak jsem to jednou zkusila :slight_smile: :fearful: :confused: :confused:
4. kvě 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,krasny den-u nas budicek uz v 5hod-to bude dlouhy den ale vykukuje slunicko tak je to dobry :wink: :slight_smile:
5. kvě 2009 v 06:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezké ráno,
sluníčko už u nás taky vyčuhuje, tak snad mu to vydrží a bude lépe než včera :wink:

Co Ondrášek, už jsou ouška lepší??

Misch - takže Martínkovi se nechce hýbat pusinou, jo? :grinning:

děvčata, včera jsem se objednala k té fotografce Hlubučkové, jak jste tu o ní mluvili, jdu tam až 2.června, ale už se docela těším jaké to bude.... nejhorší je, že se na povel absolutně neumím tvářit na fotkách a budu vypadat jako kretén... :grinning: :grinning: , no asi jí řeknu, ať mě fotí od krku dolů.... :grinning: :grinning:

taky jsem si předem domluvila dětského lékaře pro toho našeho prďolu, Aní nechodíš k němu? /Krbušek v Hradišti/.
5. kvě 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné dopoledne,

claudie-nene, je to lenoch...pusinkou hejbá jen když dostává to co mu chutná, mlsoun jeden :slight_smile:
jééé, taky mám takový problém se na povel tvářit nějak inteligentně..ale TY to určitě zvládneš :slight_smile:
5. kvě 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, teď vás budu bohužel zanedbávat, zbývají mi 2 poslední těžké a důležité zkoušky a učení na státnice, hlava mi de z toho kolem, občas se příjdu odreagovat,ale moc času nebude
5. kvě 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
misch - no nemají se ti prckové nejlíp? otevírat pusinku jen na to co mi chutná, jééé, tak to bych taky brala :grinning:
no s tím focením, zvládnout to budu muset, to je jasný a přinejhorším budu mít dost drahé fotky pupkatého retardovaného tvora... :grinning: :grinning:

tak přeju hezký den, jdu něco kuchtit a přesadit nějaké květenstvo.... :slight_smile:
5. kvě 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Verko-ne,ne ja chodim k dr.Krausove ta je hned vedle.Jsem s ni hodne spokojena.Ke Krbuskovi jsem chodila jako mala. :slight_smile:
Asi je taky dobrej My k nemu ted jdeme na alergiologii a imunol.tak uvidim jestli si me jeste pamatuje :slight_smile: :wink: :wink: :wink:
Ondra ouska snad dobry,nic nerika :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile:
Ted jsem ho dala akorat spat tak jsem na nej zvedava :slight_smile: :wink:
5. kvě 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Věru, nevím jestli jsem poděkovala za ty kojovložky. Tak tak činím alespoň takhle.
5. kvě 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, nemáš zač! :slight_smile:
Dneska nás bylo na kurzu 5 těhulí a já jediná sama bez taťky.... :cry: :grinning:
5. kvě 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky-preji krasne rano :slight_smile: :wink:
U nas asi v noci prselo :slight_smile: :confused:
6. kvě 2009 v 06:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezký den :slight_smile:

Tak to u nás taky pršelo a ještě trochu tam poprchává.... ale to mi moc nevadí, alespoň nemusíme zalívat stromky co jsme přesazovali... :slight_smile:
6. kvě 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:
tady u nás taky stále poprchává...a venku před barákem čistěj silnice a já se náramně bavím jak odtahujou auta ( sem malinko škodolibá ) :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
misch - tak máš alespoň nějakou zábavu, co? :grinning:
já si jdu umýt hlavu, už jsem jako čáryfuk a pak jdu matlála patlála sekanou k obědu...
6. kvě 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie- jojo je to sranda :grinning:
taky si pak musím umýt hlavu, jsem na tom vzhledem asi stejně jako ty...po obědě musíme do města!!
já mám jídlo ze včerejška, tak mám volno...akorát jsem si něco poklidila a zítra to ještě dodělám!
6. kvě 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to budeme obě holky hezký s umytými vlásky :slight_smile:
já musím všechno co jse doma chtěla udělat už teď dopoledne, po obědě jedu do Hradiště do lékárny dokoupit ještě nějaké potřeby pro mímo (líh, bepanthen, kartáček na vlásky.....), prostě ať už to doma všechno je a nemusím na to myslet... a pak mě čeká ještě cesta do MB, jedu se podívat na Eli a Trep /Eli už je holka velká a přenechá našemu Pepinovi lehátko :slight_smile: / a pak ještě k Dádovi a Klouz.... takže cestovní a návštěvní den :grinning:
6. kvě 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie-jj to teda budeme fešandy :grinning:

teeeda, to máš opravdu cestovní a návštěvní den...tak to holky moc pozdravuj a hezky si to užijte :slight_smile:
lehátko jsme ti taky mohli přenechat...a nepotřebuješ ještě něco??
6. kvě 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, jo, pozdravy vyřídím... :slight_smile:
ani nevím co bych ještě potřebovala... to lehátko mě ani nějak nenapadlo, ale Evča nabídla a tak se mi to zdá docela fajn /otázkou je zda v něm prcek bude chtít být/....

Koukám, že Martínek má dnes 11 měsíců? Tak to gartulace ke skoro prvním narozeninám :dizzy_face:
6. kvě 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme to vibrační lehátko využívali strašně moc, malej v něm byl rád a usínal v něm!!! Měli jsme i ten koš ( jak máš na fotce ) ale tam byl jen chvilku protože pak už nikam neviděl...a z lehátka viděl všude takže sem si ho brala krásně kamkoli :slight_smile: a ze začátku když jsme začínali s příkrmama, tak sem ho tam krmila ( když ještě neseděl, tak sem ho nedávala do jídelní židličky )

jj děkujeme za přáníčko :grinning: první rok už se nám blíží!!!! Strašně to uteklo..!

z výbavičky už máš všechno??
6. kvě 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
napíšu příspěvek a on si klíďo někam zmizí :angry: :angry:
takže pokus číslo 2

to jsem ráda, že lehátko mají díťátka v oblibě, Evča ho taky chválila, že v něm Eli docela vydržela, jen že už je na ní asi malé, je to přece velká slečna :wink: Tak doufám, že náš mladej v něm bude taky vegetit a já se třeba zatím nasnídám :grinning:

z výbyvičky už asi mám tak nějak všechno, hodně jsme toho dostali, něco pokoupili a tak nevím co ještě bychom potřebovali... Teď už právě jen nějaké drobnosti z lékárny a drogerie a snad to bude vše... Pak už se mi nebude chtít běhat nikde po obchodech, tak budu ráda, že je vše doma nachystáno... :wink:
6. kvě 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
říkám si že nepíšeš.....

když sou malinký je výhoda že ti nikam nespadnou...ale pak sou to raubíři :slight_smile:

jj jen si to kup všechno ať máš klídek, taky sem to tak uděla ( a ještě že tak když sem rodila dřív ) člověk pak má klídek a nic tě nemůže už překvapit!!
ikdyž já třeba neměla sbalenou tašku do porodnice, takže když mi v noci praskla voda tak sem tady lítala a rychle balila věci a u nás doma potopa :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jsi dobrá... :grinning: voda teče a ty balíš... :grinning: :grinning:
já už si pomalu budu dávat na stranu věci co si budu chtít do porodky vzít, tak snad tašku stihnu pobalit.. :wink:

Právě mi psala Evča SMS a dnešní akce se ruší... a odkládá na příští týden, tak mě čeká dnes jen to Hradiště...a pak bych mohla možná, ale jenom možná :grinning: , něco spáchat do školy... Jsem tak ukrutně líná až to hezký není...

Jo a jak jsem tu nedávno zmiňovala tu mou drog. závislou neteř, tak jí prý včera doma hledala policie.. Ségra se švárou ovšem nevědí kde se madam zdržuje, už 14dní nebyla doma... takže policajtům pomoci nemohli a policajti jim neřekli proč ji hledají... tipuju to na nějakou zlodějinu... :frowning2: :unamused: :angry:
6. kvě 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, co mi jiného zbývalo...když na to tak myslím byla to komická situace, když tu lítám s hadrem mezi nohama a hledám věci :grinning: :grinning: ale stálo to za to!!!!

a k tý Klouz nepojedeš??
v tomhle počasí se mi taky nechce vůbec nic dělat...je to hrůza!!!

jj ta tvoje zlobivá neteř!! teda, to je hrůza! tak moc lituju tu tvoji ségru,musí bejt hrozný ji nemít doma a ještě zjistit že je hledaná policii a ještě vědět v čem jede...ta šílená bezmoc!
Jj to by si mohlo být, to víš potřebuje prachy na drogy!!
6. kvě 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno.
Tak jak to tak čtu, tak bych tu tašku asi fakt měla zabalit, co? :grinning: Dávám si čas do pátku.
6. kvě 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nepojedu, už jsem jí taky písla... Chtěla jsem to spojit právě v jeden den, ať nemusím jezdit sem a tam jako pako... takže to zase musíme předomluvit na ten příští týden... Evča se nabídla, že by Klouz pozvala taky k sobě a já bych nemusela k jedné a pak k druhé a to by bylo fajn... Takové malé mejdlíčko :wink:

Možná to bude znít divně, ale já bych byla docela ráda, kdyby měla nějaký průšvih /samozřejmě nic velkého/ a dostala třeba půl roku nebo rok na tvrdo... Tam by se k drogám /předpokládám/ nedostala a měla by čas o sobě a svém životě přemýšlet.. ale kdo ví...

Co dělá Marťas? asi je hodný, když nechá maminku koníkovat :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek