Mladá Boleslav II

Tak je tady nove tema pro Boleslavandy a okoli 🙂 😉 🙂
claudie
6. kvě 2009
ahoj Evi,

no už máš s tím balením na čase... 😃 😃 četla jsi co psala Misch? tak bacha na to... 😃
mischali
6. kvě 2009
evinka- rdši si už zabal, ono to přijde ani nevíš jak 😃
claudie
6. kvě 2009
jdu mrknout co dělá ta sekačka v troubě, snad mi nepraskla...napíchala jsem do ní špejle, tak by mohla holka zůstat v celku...
a taky brambory musím oloupat :-p , proč nerostou bez šlupek??? 😃 😃 😃
mischali
6. kvě 2009
claudie- jjj to je rozumné, sejdete se pak všechny najednou 😃 to bude super mejdáááán!!

jj z tohohle hlediska máš pravdu, potřebovala by být nějak od těch drog izolovaná!!ale je otázka jestli by ji to pomohlo nebo by se pak k tomu stejně vrátila!!???

martínek spinká, takže mám volníčko a můžu komunikovat a v klídku pít kávičku 😃
evinka
6. kvě 2009
Do pátku musím zabalit určitě. Na víkend jedeme na fesťák na Konopiště a tam radši bez tašky nepojedu. Já mám pořád takový pocit - zabalím a jedu, tak se mi do toho moc nechce. Ale mám dané víceméně všechno na jedné hromadě, tak by to balení případně nebylo tak strašný.
mischali
6. kvě 2009
já si pamatuju, jak sem si říkala že si sbalím o víkendu ( to měl jet martin do ciziny, tak sem chtěla být sbalená, kdyby náhodou) ale prcek chtěl ven tak sem rodila v pátek ráno....bylo to hrozně nečekané!! ale lepší to bylo v tom že sem si to ani moc nestíhala uvědomovat že rodím!!
mischali
6. kvě 2009
claudie- tak co sekaná?? 😃
claudie
6. kvě 2009
Evi - není to folkový festival? někdo o tom mluvil, ale nevím jestli to nepletu s jiným fesťákem... A hezky si to tam ty i mimi užijte... 😉

Misch - tak to máš hodné děťátko, nechá tě pít kafčo a žvlatlat na koníkovi.. 🙂 Musím už teď Pepinovi v bříšku domluvit, aby si z Martínka vzal příklad a byl taky hodný na maminku... 😉
Sekaná je perfektní, nepraskla a je akorát...brambory už jsem taky zvládla...takže hlady asi neumřeme.. 😃
mischali
6. kvě 2009
hele on je hodnej jenom když spinká 😃 jinak umí pěkně lumpačit....no jo, je to kluk 🙂 !!

tak to si šikovná že se ti to takhle krásně povedlo...voní to až tady :-p
claudie
6. kvě 2009
jé, Misch, jsem se chtěla podívat k tobě do albíčka na fotky a ono žádné není... 😃 😃
mischali
6. kvě 2009
bohužel není....nejdou mi tam ty fotky dávat 😞
claudie
6. kvě 2009
Misch - co používáš za plínky?
mischali
6. kvě 2009
claudi- Happy, a teď sem kupovala na zkoušku nějaké v Bille ( obyč, ale byla sem s nima spokojená ) a taky jsme používali Babylove ( ty sou z DM )
evinka
6. kvě 2009
Věru, je - Folkový kvítek. Už tam jezdíme spoustu let. A zatím se cítím v pořádku, tak asi vyrazíme (ale definitivní rozhodnutí padne až v sobotu ráno). A nemám dořešeno, jestli spát v autě, nebo jet domů (stan jsem zavrhla - já bych se v něm i vyspala, ale bojím se, že by na mě nějaký opilec mohl spadnout...)
claudie
6. kvě 2009
musíš ty fotky vždycky změnšit než je tam vložíš.... já to dělám v programu malování...

já asi koupím nejdříve pampers nebo huggies, alespoň do začátku, ale pak bych taky chtěla přejít na nějaké levnější, tak mapuju jak je kdo spokojený s čím... Takže už si najdu nějaký papír a budu si to psát...a ty Happy, ty mají kde?
mischali
6. kvě 2009
no jo tak já to nějak zkusím s těma fotečkama...

Happy mají v hyperce, v Intersparu, v Kaufu...
claudie
6. kvě 2009
Evi - no to jo, ve stanu by to mohlo být trošku nebezpečné... v autě bude bezpečno, ale asi zase nepohodlno /jedině jestli máte nějaké větší autíko, tak to se potom dá.../ No jinak pokud se cítíš v poho, tak proč nejet, že? Tak pak na cvíču musíš povyprávět ajké to bylo 😉

Misch - zkus to, třeba se zadaří... Já jsem takovej antitalent technickej a když jsem to zvládla, tak musí už každej!!! 😃 😃 Přece se musíš s náma podělit o fotečky svého malého mazlíčka a taky o svoje, ne? 😉
mischali
6. kvě 2009
claudi-já jsem určitě ještě větší antitalent než ty!!!!!!!!!!!!
jj já se ráda podělám o svůj poklad! ale sebe snad nemusím.... :-p
claudie
6. kvě 2009
tak že by existoval na planetě ještě někdo antitalentovatější než já?? dobře, když chceš, ráda ti to prvenství přenechám 😃

no alespoň jedna fotka maminky by tam bát mohla ne? Na fotce v pase ti to náhodou sluší, tak nebuď zbytečně skromná.... 🙂
nandaautor
6. kvě 2009
S babylove jsem byla moc spokojena i ja-u Stepanka jsem je kupovala hodne. 😉
Ja ted kupuju v Lidlu a jsem taky spokojena.A i v Hypce maji akci na ty jejich hypernovacke a jsou taky dobry-tak nejak si nemuzu stezovat-treba me vubec neprijdou nejlepsi Pampers-snad jen nejdrazsi,to jo =-) 8-( 😉 😉 😉
evinka
6. kvě 2009
Máme Mondeo v Kombiku, takže vzadu se dá udělat letiště. Uvidím, po zítřejší poradně a jak se budu cítit v sobotu.
mischali
6. kvě 2009
existuje- JÁÁÁÁÁÁÁ 😃 😃
claudie
6. kvě 2009
Evi - Mondeo je opravdu dost velké, to by nemusel být problém se tam vychrupkat...no uvidíš jak dopadne válečná porada... 😉

Aní - to je právě ono, nač platit za drahé plínky, když třeba stejně kvalitní a třeba za půlku ceny jsou pod jinou značkou...jen prostě najít ty pravé, které budou vyhovovat... Proto provádím tenhle průzkum veřejného mínění...a děkuji za názory... 😉

Misch - to ráda slyším... 😃 vždycky když se někde debata stočí na počítače a programy a tak, tak to můžu chytat lelky do kabelky, protože pro mne je záhadou do dneška snad i princip domovního zvonku 😃 😃
evinka
6. kvě 2009
Tak já mám do porodnice koupené Fialové Tesco plenky a pak Alany z DM (ty jsou až od 4 kg - nejmenší). Ale hlavně chci používat látkové a papírové jen jako doplněk - na delší cesty, na dovolený atd.
mischali
6. kvě 2009
s těma plenakama souhlasím...na co dávat tolik peněz?!!!

jůůůů, ty mi ale děláš obrovskou radost 😃 myslela jsem že takový " tele " sem jenom já ( neber to jako urážku 😃 )
claudie
6. kvě 2009
o těch fialových tesco plenách už jsem od holek taky slyšela...hned zapíšu.. 😉
Evi - ty jdeš do látkovek? mě nějak ani nenapadlo, že bych látkové používala /několik jich samozřejmě mám/, ale spíš jako na podložení hlavičky, na ublinknutí a tak... Pokud nebude problém s kyčlíkama tak u nás pojedeme na papírovky /to jsem ekolog, co =-) /...

Misch - vítej v klubu "technotelat" 😃 😃
mischali
6. kvě 2009
taky jsem hadrový používala jenom chvilinku kvůli kyčlím...a pak už jen jak říká claudie-na podložení,na krmení, na ublinknutí atd...

děkuju za členství 😃
claudie
6. kvě 2009
teda dámy, hezky se tu s vámi povídá, ale čas letí... Jdu něco naplácat na ksichtík, ať se mě v Hradišti neleknou a vyrážím po obchůzkách.... Asi se taky zastavím za holkama v práci jestli něco dělají a moc se neflákají... 😃

Takže se mějte, nezlobte svoje díťátka /ani ty v bříšku/ a zatím pa pa 😉
mischali
6. kvě 2009
Tak si to užij a moc nezmokni....
já čekám až se to moje díťátko vzbudí, nakrmím ho a vyrážíme do města-pěšky!!!!

taky se rozloučím, mějte se tu krásně papaááááá
silente
6. kvě 2009
Ahojte boleslavandy!

Claudie - moc díky za ty vložky! Já včera nějak nevládla dorazit :-N

Jo a s látkovkama jsme na tom s Evinkou stejně, stejné magorky 😃

Začni psát odpověď...

Odešli