• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
ahoj Evi,

no už máš s tím balením na čase... :grinning: :grinning: četla jsi co psala Misch? tak bacha na to... :grinning:
6. kvě 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
evinka- rdši si už zabal, ono to přijde ani nevíš jak :grinning:
6. kvě 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu mrknout co dělá ta sekačka v troubě, snad mi nepraskla...napíchala jsem do ní špejle, tak by mohla holka zůstat v celku...
a taky brambory musím oloupat :stuck_out_tongue_closed_eyes: , proč nerostou bez šlupek??? :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie- jjj to je rozumné, sejdete se pak všechny najednou :grinning: to bude super mejdáááán!!

jj z tohohle hlediska máš pravdu, potřebovala by být nějak od těch drog izolovaná!!ale je otázka jestli by ji to pomohlo nebo by se pak k tomu stejně vrátila!!???

martínek spinká, takže mám volníčko a můžu komunikovat a v klídku pít kávičku :grinning:
6. kvě 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Do pátku musím zabalit určitě. Na víkend jedeme na fesťák na Konopiště a tam radši bez tašky nepojedu. Já mám pořád takový pocit - zabalím a jedu, tak se mi do toho moc nechce. Ale mám dané víceméně všechno na jedné hromadě, tak by to balení případně nebylo tak strašný.
6. kvě 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si pamatuju, jak sem si říkala že si sbalím o víkendu ( to měl jet martin do ciziny, tak sem chtěla být sbalená, kdyby náhodou) ale prcek chtěl ven tak sem rodila v pátek ráno....bylo to hrozně nečekané!! ale lepší to bylo v tom že sem si to ani moc nestíhala uvědomovat že rodím!!
6. kvě 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie- tak co sekaná?? :grinning:
6. kvě 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi - není to folkový festival? někdo o tom mluvil, ale nevím jestli to nepletu s jiným fesťákem... A hezky si to tam ty i mimi užijte... :wink:

Misch - tak to máš hodné děťátko, nechá tě pít kafčo a žvlatlat na koníkovi.. :slight_smile: Musím už teď Pepinovi v bříšku domluvit, aby si z Martínka vzal příklad a byl taky hodný na maminku... :wink:
Sekaná je perfektní, nepraskla a je akorát...brambory už jsem taky zvládla...takže hlady asi neumřeme.. :grinning:
6. kvě 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele on je hodnej jenom když spinká :grinning: jinak umí pěkně lumpačit....no jo, je to kluk :slight_smile: !!

tak to si šikovná že se ti to takhle krásně povedlo...voní to až tady :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. kvě 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, Misch, jsem se chtěla podívat k tobě do albíčka na fotky a ono žádné není... :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
bohužel není....nejdou mi tam ty fotky dávat :frowning2:
6. kvě 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Misch - co používáš za plínky?
6. kvě 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudi- Happy, a teď sem kupovala na zkoušku nějaké v Bille ( obyč, ale byla sem s nima spokojená ) a taky jsme používali Babylove ( ty sou z DM )
6. kvě 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věru, je - Folkový kvítek. Už tam jezdíme spoustu let. A zatím se cítím v pořádku, tak asi vyrazíme (ale definitivní rozhodnutí padne až v sobotu ráno). A nemám dořešeno, jestli spát v autě, nebo jet domů (stan jsem zavrhla - já bych se v něm i vyspala, ale bojím se, že by na mě nějaký opilec mohl spadnout...)
6. kvě 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
musíš ty fotky vždycky změnšit než je tam vložíš.... já to dělám v programu malování...

já asi koupím nejdříve pampers nebo huggies, alespoň do začátku, ale pak bych taky chtěla přejít na nějaké levnější, tak mapuju jak je kdo spokojený s čím... Takže už si najdu nějaký papír a budu si to psát...a ty Happy, ty mají kde?
6. kvě 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo tak já to nějak zkusím s těma fotečkama...

Happy mají v hyperce, v Intersparu, v Kaufu...
6. kvě 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi - no to jo, ve stanu by to mohlo být trošku nebezpečné... v autě bude bezpečno, ale asi zase nepohodlno /jedině jestli máte nějaké větší autíko, tak to se potom dá.../ No jinak pokud se cítíš v poho, tak proč nejet, že? Tak pak na cvíču musíš povyprávět ajké to bylo :wink:

Misch - zkus to, třeba se zadaří... Já jsem takovej antitalent technickej a když jsem to zvládla, tak musí už každej!!! :grinning: :grinning: Přece se musíš s náma podělit o fotečky svého malého mazlíčka a taky o svoje, ne? :wink:
6. kvě 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudi-já jsem určitě ještě větší antitalent než ty!!!!!!!!!!!!
jj já se ráda podělám o svůj poklad! ale sebe snad nemusím.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. kvě 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak že by existoval na planetě ještě někdo antitalentovatější než já?? dobře, když chceš, ráda ti to prvenství přenechám :grinning:

no alespoň jedna fotka maminky by tam bát mohla ne? Na fotce v pase ti to náhodou sluší, tak nebuď zbytečně skromná.... :slight_smile:
6. kvě 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
S babylove jsem byla moc spokojena i ja-u Stepanka jsem je kupovala hodne. :wink:
Ja ted kupuju v Lidlu a jsem taky spokojena.A i v Hypce maji akci na ty jejich hypernovacke a jsou taky dobry-tak nejak si nemuzu stezovat-treba me vubec neprijdou nejlepsi Pampers-snad jen nejdrazsi,to jo :confused: :rolling_eyes: :wink: :wink: :wink:
6. kvě 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máme Mondeo v Kombiku, takže vzadu se dá udělat letiště. Uvidím, po zítřejší poradně a jak se budu cítit v sobotu.
6. kvě 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
existuje- JÁÁÁÁÁÁÁ :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi - Mondeo je opravdu dost velké, to by nemusel být problém se tam vychrupkat...no uvidíš jak dopadne válečná porada... :wink:

Aní - to je právě ono, nač platit za drahé plínky, když třeba stejně kvalitní a třeba za půlku ceny jsou pod jinou značkou...jen prostě najít ty pravé, které budou vyhovovat... Proto provádím tenhle průzkum veřejného mínění...a děkuji za názory... :wink:

Misch - to ráda slyším... :grinning: vždycky když se někde debata stočí na počítače a programy a tak, tak to můžu chytat lelky do kabelky, protože pro mne je záhadou do dneška snad i princip domovního zvonku :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já mám do porodnice koupené Fialové Tesco plenky a pak Alany z DM (ty jsou až od 4 kg - nejmenší). Ale hlavně chci používat látkové a papírové jen jako doplněk - na delší cesty, na dovolený atd.
6. kvě 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
s těma plenakama souhlasím...na co dávat tolik peněz?!!!

jůůůů, ty mi ale děláš obrovskou radost :grinning: myslela jsem že takový " tele " sem jenom já ( neber to jako urážku :grinning: )
6. kvě 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
o těch fialových tesco plenách už jsem od holek taky slyšela...hned zapíšu.. :wink:
Evi - ty jdeš do látkovek? mě nějak ani nenapadlo, že bych látkové používala /několik jich samozřejmě mám/, ale spíš jako na podložení hlavičky, na ublinknutí a tak... Pokud nebude problém s kyčlíkama tak u nás pojedeme na papírovky /to jsem ekolog, co :confused: /...

Misch - vítej v klubu "technotelat" :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem hadrový používala jenom chvilinku kvůli kyčlím...a pak už jen jak říká claudie-na podložení,na krmení, na ublinknutí atd...

děkuju za členství :grinning:
6. kvě 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda dámy, hezky se tu s vámi povídá, ale čas letí... Jdu něco naplácat na ksichtík, ať se mě v Hradišti neleknou a vyrážím po obchůzkách.... Asi se taky zastavím za holkama v práci jestli něco dělají a moc se neflákají... :grinning:

Takže se mějte, nezlobte svoje díťátka /ani ty v bříšku/ a zatím pa pa :wink:
6. kvě 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak si to užij a moc nezmokni....
já čekám až se to moje díťátko vzbudí, nakrmím ho a vyrážíme do města-pěšky!!!!

taky se rozloučím, mějte se tu krásně papaááááá
6. kvě 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte boleslavandy!

Claudie - moc díky za ty vložky! Já včera nějak nevládla dorazit :sweat_smile:

Jo a s látkovkama jsme na tom s Evinkou stejně, stejné magorky :grinning:
6. kvě 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek