• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
Jeee, tak po delsi dobe zdravim. Ja sice nejak nepisu, ale to neznamena, ze vas "nekontroluju":grinning:
Koukala jsem, ze dnes bylo top tema plinky. Asi je to opravdu na kazde z nas, jak to vidi a citi. Nikomu neberu jeho nazor a sama smekam pred zenskejma, ktere se rozhodnou pro latkovani. Nez se Eli narodila, tak jsem take parkrat na tohle myslela, ale jaksi me z toho par lidi zrazovalo a ted jsem rada, ze jsem je poslechla. Uprimne si s Eli nedovedu predstavit, ze bych kazdy druhy den prala 70 plen a susila je na balkone a zehlila (to bych asi nevyzhlene neprekousla - ackoliv jsou z materialu, ktere se nezehli,a le stejne...pro ten pocit). Evi, moc moc Ti fandim a doufam, ze budes spokojena.

Jinak od vcerejska ma Eli nausnicky - je fesanda a je to zase uplne jine mimi (je takova dospelejsi:grinning: Nechali jsme ji je nastrelit a jsem moc rada (ani kapka krve, zadne promazavani Framikoinem, zadne omezeni co se tyka koupani). Ale mame histerku - asi nejvic brecela, kdyz ji malovaly tecky na ouska:slight_smile:))

Hele Siw - kde na Jivine bydlite? (jsou to ty bytovky po prave strane, kdyz prijizdim na Jivinu od Klastera)? Jsme tak nejak s Luckou tipovaly, kde by to mohlo byt, kdyz jsme v patek vecer z chaty.
6. kvě 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
A taky jsem vam nerekla, ze uz tyden Eli basti mrkvicku a dneska jsme zacaly s bramburkem, ale ten teda samotny neeeee, tak mamka vymekla a pridala tam trosku mrkvicky:grinning:
6. kvě 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi-no vidis jak je Eliska sikovna :slight_smile: Ja asi proste musim toho meho tatku na tu holcicku taky presvedcit :dizzy_face: :dizzy_face:
Ovsem kdyby to byl fakt Pepa tak uz teda nevim no :confused: :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
Verko-koukni na muj odkaz co jsem Ti hodila na pred.strance :wink:
Dani-jasny prijed,jen predem napis kdy abych byla doma ju?Tak jsem domluveny broucku.Zitra jedu do MB ohlasil se mi pan kup kocarku tak mu ho tam vezu-tak si dame holky nekde spicha ne kdyz uz tam budu :slight_smile: :wink: :wink: :wink:
6. kvě 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Trep, jestli víš, kde je na Jivině krám, tak naproti je odbočka do prava ( při cestěz Hradiště), tam odbočíš a asi po 150 metrech je bytovka, tam žiju :grinning: . No bylo by na čase, aby jste přijely holky na kafíčko :wink:
6. kvě 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní - jo, jo, už jsem na to jukla...dík za odkaz... :wink:

Evi - Eli už je teda velká holka s naušničkama... určitě jí to moc sluší :wink:

už se mi fakt zavírají klapky, takže dooobrouu noc milé děti..... :slight_smile:
6. kvě 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-krasne rano vsem preju :slight_smile: :wink:
7. kvě 2009 v 06:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ránko :slight_smile:

tak snad nás dneska čeká už sluníčko :grinning:
7. kvě 2009 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, krásný den.
7. kvě 2009 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky kočky

přeju taky krásný čtvrtek :slight_smile:
ráno mě tahalo sluníčko z pelíšku a teď se někam schovalo :frowning2:
7. kvě 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno všem. Tady je slunko taky fuč :pensive:

Blahopřeji Elince k náušničkám :slight_smile:

Mishul - doufám, že už je Kubíkovi lépe! :confused:

U nás žádné novinky, jen mi asi intenzivněji začínají poslíčkové, prostě se furt něco děje :grinning:
7. kvě 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
sil - to se teda nenudíš, co? :grinning: tak se moooc opatruj :wink:
7. kvě 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sil třeba už se schyluje k mimču a poslíčci tě obejdou :wink:
7. kvě 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siw - když mě se teď rodit nehodí, minimálně do pondělí musím vydržet, manžílek mi zítra odjíždí a vrací se až v noci z neděle na pondělí :sweat_smile: :grinning:

Claudi - nenudím, ale konečně i odpočívám a nedělám kraviny (jak říká manžílek) :grinning:
7. kvě 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
sil - přesně tak, kraviny odlož na neurčito a buď poslušná těhotná manželka... :wink: a to je jasný, že minimálně do pondělí vydržíš, to by jsi manželovi přece nemohla udělat, ne? :wink:
7. kvě 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daní, ja že měla Halinka tu velikost??,
7. kvě 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klárko IP :wink:
Holky dobrou noc :pensive:
7. kvě 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-tak u nas budicek uz ve 4.30hod :confused: :grinning: :grinning:
Ale zase uz peru atd..... :unamused: :wink:
Dani s tou stredou to asi neklapne pac ja mam Klubicko vedu tu skolku-jedine ze by Zdenda prijel sam-to se muzem klidne dohodnout :slight_smile: :wink: :wink: :wink:
8. kvě 2009 v 06:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, za hodinu a půl odjíždím na letiště, tak se jdu jen rozloučit, snad se vrátíme v pořádku a bez peněz :slight_smile:
8. kvě 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-krasne rano preju :wink: :slight_smile:
Klarko stastnou cestu a uzivej si :slight_smile: :slight_smile: Taky bych hned jela-jeeeeeeeee :slight_smile: :slight_smile: :confused:
10. kvě 2009 v 06:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holkýýýý, kde jste všechny???
U nás byl pracovní výkend, dělali jsme se sousedy plot.
A v týdnu ze začínáme balit, co jsem založila na Babinetu předloni téma, tak jsme si objednali na Šumavě penzion a tam v pátek razíme, s dětma s chlapama, už se moc těšíme.
Jedeme do www.penzion Leonhard.cz, jestli chcete juknout.
10. kvě 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. kvě 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. kvě 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dani-hmmmmmm tak to vypada luxusne teda-to si to uzijete vid? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Jinak cetla jsi to s tou stredou?Ze to asi neklapne,tak zkusime jiny den.Dneska jeste domluvili s hasicema OPET CVICENI takze urci jeden den a snad uz opravdu to klapne :slight_smile: :wink: :wink: Jinak vy jste odjeli a Zdenda asi 5min po Vas prisel-ani jsem ho necekala :confused:
10. kvě 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní, Ahojky. To vůbec nevadí, ono to zase až tak nehoří.
Necháme to až bude čásek a klídek. Ať chvilku posedímea pokecáme.
No to víš, že se stráááášně moc těším. Nikam na dovču nejezdíme, tak to beru jako takovou mini dovolenou. a s těma holkama se tam všechny známe a je to fajn, kromě 1 tam budeme všechny, paráda
To téma jsem založila když bylo Halí 6 týdnů a od té doby jsme takový zdravý jádro. Občas někdo přibude, ale dlouho nevydrží :frowning2: . Takže nás je 9 a to se držíme zuby nechty :grinning:
10. kvě 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dobrou noc a krásné sny :pensive:
10. kvě 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky krasne rano-proprsene :wink:
Dani-tak to jsem rada pac u na s je ta soutez a mame vyroci tak musime neco napilovat-porad se nic nedelo a ted je vse nahonem :confounded: :confused: Jako vzdycky ze :frowning2: :angry: :angry:
11. kvě 2009 v 06:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Daní, tak to si teda ten babinec pěkně užij!! Je to fajn, že se takhle dáte dohromady a někam si vyjedete...penzionek vypadá moooc pěkně! :slight_smile:

Aní - hasičská sezona začíná, co? :grinning: U nás už je v sobotu taky první trénink, ale já letos budu jen přihlížející...bych neuběhla ani metr... :grinning: :grinning:
11. kvě 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
U nás je okrsková hasičská soutěž 30. května - taky mají místní hasiči výročí.
A 29.5. pořádáme (hasiči) koncert Sevenu. Tak to bude pěkně nabitý víkend. I když mě se to letos netýká. Já budu mít úplně jiný starosti.
11. kvě 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ( i když uplakané ) ránko přeji!!!
11. kvě 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi - jak bylo na Konopišti? Moje švagřice s manželem tam byli a moc to chválili, líbilo se jim to... A vy jste nakonec chrupkali v tom autě?

Misch - taky u nás venku "pláče" :frowning2:
11. kvě 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek