• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
claudi- jojo bohužel pláče a vypadá to na celý den... a já musím po obědě do města ( nechat si udělat novej pas ) to se mi nikam nechce!!
11. kvě 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bylo to fajn, akorát mě pak dost bolely záda. A všichni se děsili, abych tam neporodila :grinning: , pořád se dokola ptali jak mi je a tak. Ani protáhnout jsem se nemohla, protože hned se někdo ptal, co se děje. A přitom se tam blbě sedí i normálně, natož v pokročilém těhotenství... V noci jsem to odřídila domů. Jeli jsme nakonec o půlnoci - pak šli 3 kapely co nás nezajímali a na Hop Trop a Semtex, čekat do 2 do rána se mě nechtělo (manžel by čekal, ale já už chtěla prostě být doma v posteli).
11. kvě 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
misch - to věřím, že se ti nikam nechce...já bych nejraději v tomto počasí taky nevylezla z baráku, ale bohužel...
plánujete nějakou cestu za hranice všedních dnů, že nový pas....? :wink:

evi - to si musíš užívat, tu péči ostatních... :grinning: Vydrželi jste i tak dost dlouho tam být, jsi dobrá... :slight_smile: Švagrouni říkali, že tam byli od dvou odpo do dvou do rána...takže takovou dvanáctku tam odsloužili ... :grinning:
11. kvě 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudi- jojo chystáme se v červenci do chorvatska, ale nový pas protože si tam musím nechat napsat Martínka, pas teď stojí 600 a musíš tam dávat už otisky...
11. kvě 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
o těch otiscích jsem něco zaslechla, ale nevěděla jsem že už to funguje... :confused: Chorvatsko, jé jé...budu závidět a brečet jako želva až pojedete... :grinning: :grinning: To si Martínek užije slanou vodičku :slight_smile:
11. kvě 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
pekne uprsene pondelni dopoledne:slight_smile:)
Tak u nas uz jsou budicky kolem 5:00 na dennim poradku, ale ma to sve vyhody - tak nejpozdeji v 8:00 jde zase spat (dnes sla v 7:10 a chruni jeste ted) :grinning: Uz mam poklizeno, vyprano, mycka domyla, dokoukala jsem jeden filmek a ted se zacinam nudit :grinning:

Jinak nam jeste neni ani 5 mesicu a uz jsem vcera objevila 1. zoubek:grinning: Ja nevim, kam ta nase zabicka pospicha:grinning:

Jeee, more....hmmm, taky bych hnedle jela, ale letos nam bude stacit chaloupka - rikame si, ze mala je na tohle jeste moc mala a ze by to pro nas nebyla ta spravnacka dovolena, ale pristi rok bychom uz chteli smocit zadecky ve slane vode:grinning:
11. kvě 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky Trep,
ty jsi změnila nick nebo už potřebuju brýle na své slepé oči?
Gratuluji k prvnímu zoubku... měla by jsi dostat nějakou odměnu, když jsi ho objevila, ne? nové šaty, nebo co se to říká? :wink:
11. kvě 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudi-jj už to funguje!!! no uvidíme jak to zvládne martínek, ale jelikož miluje vodu tak snad to bude ok :wink:
11. kvě 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
trep- ahojky...
nám bude v té době až pojedeme 13 měsíců tak si myslím že to vyzkuošet můžeme...a hlavně s náma
ještě jedou moji rodiče aby mohli taky hlídat takže si myslím že to bude super!!!

taky gratuluju k zoubku :grinning:
11. kvě 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
haloooo
11. kvě 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Verko-jj sezona a 130 vyroci-chtela bych to i s hudbou.No snaD to klapne a na schuzi to odhlasujou :wink: Vsak to neni kazdy rok a nejakou korunu by jsme pustit mohli :wink:
Trep-taky jsem koukasla na novy Nick a nebyla jsem si jista jestli jsi to Ty a ani nemas albicko :confused: :confused: My jsme meli taky prvni zuban na 4 mes-gratrulace velika :slight_smile: :wink:
11. kvě 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
claud: neee, oci mas v naprostem poradku, to ja jsem se jen prihlasila pod nickem, ktery jsem mela jeste na beremese.cz - vubec jsem si to neuvedomila, ale ted uz je vse OK:slight_smile:)
Malicka uz je vzhuru a probudila se do usmevave nalady:slight_smile:) Jsem prisla do loznice, Eli napric postele, ponozticky dole a usmev na tvari:slight_smile:)

mish: jo jo, rok uz je akceptovatelny vek na dovcu s mimiskem u more a jestli budete mit jeste tohle luxusni hlidani, tak pak opravdu zavidim:slight_smile:)

VubEc nevim, co dneska uklohnim, ale mam chut na kavicku, takze me napadaji akorat palacinky - asi do toho pujdu, jsem starej mlsoun:grinning:
11. kvě 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
claud: jo jo, to o tech satech mi rikala vcera moje mamka - jsem to sice slysela prvne, ale kdyz o tom vis i Ty, tak to asi bude nejaky zvyk.....se manza muze tesit, ale nejdriv potrebuji dostat jeste ty 4 tehu kg dolu:slight_smile:) (to mam dve a dve ve stehnech:frowning2:(
11. kvě 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja jsem teda nic za zubany nedostala-tatka jeden delal ze neslysi :slight_smile: :grinning: :grinning:
Ja jdu za chvilku dat spat Ondraska-uz je vlastne po O pac videli kluci ze jsem ve finale s obedem a musela jsem jim nandat-Kure na paprice a testoviny :slight_smile: :wink:
11. kvě 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A asi budu prodavat kocarek trojkolku sportak Jogger oranzovej kdyby jste mela nektera zajem tak dejte vedet-poslu klido fotecky meilem :slight_smile: :wink:
11. kvě 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, krásný den.
Ikdyž to počasí teda nic moc. :frowning2:
11. kvě 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No to je fakt ze pocasi stoji za prd :frowning2:
11. kvě 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanda- kdyby to šlo jen by mě zajímaly fotečky kočárku :grinning:
11. kvě 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. kvě 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
trep - tak to jo, já si říkala, že už jak jsem stará tak jsem slepá... :grinning: No na šaty určitě nárok máš, to je stará známá věc! Jen to musíš dostatečně nahlas a často opakovat manželovým ouškám /aby jsi nedopadla jako Aní :wink: / a nějaký 4kg neřeš....to určitě není ani vidět :slight_smile:

Aní - u nás jsme měli tak 130 let hasičů, teda před 2 roky, a byla to pěkná akce...Tak držím palec, ať se to odhlasuje a obec nějaké prašulky na akcičku uvolní... Pak dej vědět. kdy to plánujete...třeba přijedeme na čumendu :wink:

Tak jsem zakoupila u veterináře konečně Frontline pro pesana na klíšťata, nevím jestli jsem to tu už neříkala, ale v sobotu jsme byli na procházce a měl jich po těle přes 30 (!), některá jen po něm lezla a některá už se zakousla... takže už budou mít smůlu bestie hnusný klíšťácký :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. kvě 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Verko-je to presne 23.5.v sobotu za 14dni tak doufam ze to kllapne a prijed urcite.Je to na louce pod Valecovem :wink:
Mis-jasny poslu hned jdu ns to :slight_smile: :wink:
11. kvě 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky tak to mate poslane jen Mis je tam vzkaz pro Evcu ale plati i pro Tebe tvuj meil jsem si precetla az pozdeji tak se nezlob-ale klidne Vam ho nafotim znovu-neni problema :wink: :wink: :wink:
11. kvě 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní - tak to je pro mě zrovna blbý termín :frowning2: , mám školu a ještě do toho tchýňka slaví kulatiny..takže to nehrozí abychom se přijeli juknout...ale ty pak povyprávíš jak se akce zdařila, že? :slight_smile:
11. kvě 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Verko-jee tak to je ale velikanska skoda-a vecer by Vam to treba s Pepou nevyslo?Bude posezeni,hudba-snad,kyta pivko atd.?Alespon na chvilicku :slight_smile: :wink: :wink:
Jinak samo poreferuju :slight_smile: :wink: :wink:
11. kvě 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanda- děkuju za fotečky, ale není tam pořádně vidět celej, tak když nafotíš lepší fotky tak mi kdyžtak ještě pošli a připoj k tomu cenu :slight_smile: děkuji!!
11. kvě 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky-krtkomilove koukejte :wink:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22793422&tab=7 :wink: :slight_smile:
Mish-jasny zitra nafotim a poslu lepe-Vase prani je mi rozkazem :wink: :grinning: :grinning:
11. kvě 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanda- tak supeeeeeer :grinning: moc ti děkuji a posílám pusu na dobrou noc :slight_smile:!!!!!
11. kvě 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mish- :grinning: :grinning: :grinning: Nemas zac a zitra se na to vrhu taky posilame hudlana na dobrou noc :grinning: :pensive: :pensive: :pensive:
11. kvě 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-krasne rano :wink: Dnes uz to vypada lepe :grinning: :grinning: :grinning:
12. kvě 2009 v 06:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ránko :grinning: jj souhlasím, snad dneska bude sluníčkově :slight_smile: !!!
12. kvě 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek