• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
Teda maminy, kde se flákáte??? :grinning:
12. kvě 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
U nas uz je krasne a ja uz susim pradlo :wink:
Mish uz je i lepe nafoceno tak jen stahnout a poslat :slight_smile:
12. kvě 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás taky krásně svítí sluníčko :grinning: super, super...jsem nedočkavá a jsem zvědavá na fotečkyyyy
12. kvě 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Misch-uz jsem je tam soupla a Tobe i Evicce poslala :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Pro me je to kocar a kydz se neproda hned tak zase tak moc nestane-jsem s nim spokojena :grinning: :wink: :slight_smile:
12. kvě 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
super, je moc hezkej....víš my máme golfky, ale jelikož jezdíme hodně na výlety tak s těma golfkama do terénu se moc nedá, to je tak do města..a taky jezdíme hodně na bruslích a takovej kočárek je taky lepší než golfky...
ale já sháněla nějakou levnějsí variantu-škoda!!! nechci zase dávat tolik peněz když máme ty golfky-ale moc mě to mrzí, kočárek se mi líbí :grinning:

tak snad se ti někdo přihlásí!!!

moc děkuju za ochotu a poslání foteček!!
12. kvě 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Misch jasny ja to samo c hapu-taky je mame hlavne do terenu.Ale zatim to necham na tehle cene-nebyli levne a tak kydz to pujde tak to tak necham.V pohode nic se nedeje alespon jsem se dokopala a nafotila je :wink:
12. kvě 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte ženy!
Tak my pořád vcelku, musíme vydržet do toho 17.5. večer a pak už je to fuk. Dávám si velké naděje, že to zvládnu :grinning:
Užívejte sluníčka na nebi a těch Vašich sluníček na zemi :slight_smile:
12. kvě 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sil-tak to vydrz do pondelka 18.5. a narodi se to na moje narozeniny :grinning: :wink: :wink:
12. kvě 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak u nas se spi oba kluci a ja mam chvilku klid :wink: To je supeeeeeeeeer :dizzy_face:
12. kvě 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anííí, pošli mi taky ty fotky, prpsím, když se ti nepovede prodat do té doby, než přijedou mladí, třeba je koupíme, kdyby je chtěli. A písni mi i cenu, ju
12. kvě 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Daniiiiii-mas to tam poslany.A kyd maji mlady prijed?
Dani-IP :slight_smile: :wink:
12. kvě 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nandi - to už jsi druhá, kdo má 18.5. narozeniny :sweat_smile: Kamarád si malou taky objednal :sweat_smile: :grinning: :grinning: To jsem tedy zvědavá, jak to dopadne.
Ale datum je to hezké, to by šlo :grinning:
12. kvě 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja mam kamaradky a obe maji holku a taky 18.5. tak si na me pockali :slight_smile: :wink: :wink:
12. kvě 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky

sil - to je jasné, že malá v bříšku ještě vydrží...kam by pospíchala, u tebe je jí stejně nejlépe :slight_smile: :slight_smile: Chtěla jsem ti napsat, ať vykoukne na moje narozeniny....ale to by si mi asi dal... mám je až v červenci... :grinning: :grinning: :grinning:

na dnešek jsem moc nespala, tak jsem si dopřála krásnou chrupku po obědě a teď vysedávám na balkoně a zvažuji zda žehlit nebo nežehlit.... :wink:
12. kvě 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Verko-no preci NEZEHLIIIIIIIIIIIIT-TO Ti neutece :slight_smile: :grinning: :grinning:
12. kvě 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Claud: vis co ted dela manza? Sklada houpacku pro Eli a Eli ho kontroluje:grinning: Takze otazka pro Tebe - budes ho chtit slozit do origos krabice a nebo mam pockat az ho okouknete slozene a pak ho rozlozit?
12. kvě 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aníí, emil mi nepřišel.
Máš tam IP :wink:
12. kvě 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
trep - jestli myslíš, že to zvládneme složit do krabice až spolu, tak prosím nechat ho rozložené, ať může Eli názorně pepinovi předvést jak se v tom vegetí... :grinning:
12. kvě 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
claud: to vis, ze to zvladneme - jsme preci zensky....a bude nas na to vic mozku. Slibila, ze dorazi i Luci s Domcou.
12. kvě 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jeeee-holky Vy mate porad nejake srazky a ja prd :frowning2: :frowning2: :frowning2:
12. kvě 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-krasny slunickovy den preju :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. kvě 2009 v 06:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
S ránním sluníčkovým pozdravem se přidávám k nandě :grinning:
13. kvě 2009 v 06:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Misch-to je parada vid?Ja uz mam udelanou kvet.polevku a obaleny kvetak.Oloupane nove bram. a udelam to az prijdu se Stepou od kadernice :wink: Kluci uz si samo polevku vzali-posnidali hladovci :grinning: :grinning: :grinning:
13. kvě 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanda-jojo uplně mi to sluníčko dodává energii, kterou po tom ranním vstávání moc nemám!!!
teda ty jsi šikulka...a taky budeš krásná :grinning:
já si akorát vařím kávičku
13. kvě 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Misch.no on jel ale ke kadernici Stepanek trochu ostrihat :wink: Ja sjem se objednala na 6.6.to mame sraz tridy tak se tesim.
13. kvě 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,krásný den.
13. kvě 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, je tu někdo??
13. kvě 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja uz ted zase jo-malej uz 3hodky chrni tak cekam kazdou chvilku ze bude vstavat :slight_smile: :wink:
13. kvě 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě malej taky chrní, tak jsem se dala do překládání seminárky do aj, ale už mě z toho bolí oči
13. kvě 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Misch-tady to je sama studovana maminka ....a ja :grinning:
Ondra uz je vzhuru a po jidle.Pockame na tatku a jdeme do skolky.Vedu u nas Klubicko :wink: :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek