Mladá Boleslav II

Tak je tady nove tema pro Boleslavandy a okoli 🙂 😉 🙂
mischali
12. kvě 2009
Teda maminy, kde se flákáte??? 😃
nandaautor
12. kvě 2009
U nas uz je krasne a ja uz susim pradlo 😉
Mish uz je i lepe nafoceno tak jen stahnout a poslat 🙂
mischali
12. kvě 2009
u nás taky krásně svítí sluníčko 😃 super, super...jsem nedočkavá a jsem zvědavá na fotečkyyyy
nandaautor
12. kvě 2009
Misch-uz jsem je tam soupla a Tobe i Evicce poslala 😉 🙂 🙂 🙂
Pro me je to kocar a kydz se neproda hned tak zase tak moc nestane-jsem s nim spokojena 😃 😉 🙂
mischali
12. kvě 2009
super, je moc hezkej....víš my máme golfky, ale jelikož jezdíme hodně na výlety tak s těma golfkama do terénu se moc nedá, to je tak do města..a taky jezdíme hodně na bruslích a takovej kočárek je taky lepší než golfky...
ale já sháněla nějakou levnějsí variantu-škoda!!! nechci zase dávat tolik peněz když máme ty golfky-ale moc mě to mrzí, kočárek se mi líbí 😃

tak snad se ti někdo přihlásí!!!

moc děkuju za ochotu a poslání foteček!!
nandaautor
12. kvě 2009
Misch jasny ja to samo c hapu-taky je mame hlavne do terenu.Ale zatim to necham na tehle cene-nebyli levne a tak kydz to pujde tak to tak necham.V pohode nic se nedeje alespon jsem se dokopala a nafotila je 😉
silente
12. kvě 2009
Ahojte ženy!
Tak my pořád vcelku, musíme vydržet do toho 17.5. večer a pak už je to fuk. Dávám si velké naděje, že to zvládnu 😃
Užívejte sluníčka na nebi a těch Vašich sluníček na zemi 🙂
nandaautor
12. kvě 2009
Sil-tak to vydrz do pondelka 18.5. a narodi se to na moje narozeniny 😃 😉 😉
nandaautor
12. kvě 2009
Tak u nas se spi oba kluci a ja mam chvilku klid 😉 To je supeeeeeeeeer x-)
siwama
12. kvě 2009
Anííí, pošli mi taky ty fotky, prpsím, když se ti nepovede prodat do té doby, než přijedou mladí, třeba je koupíme, kdyby je chtěli. A písni mi i cenu, ju
nandaautor
12. kvě 2009
Daniiiiii-mas to tam poslany.A kyd maji mlady prijed?
Dani-IP 🙂 😉
silente
12. kvě 2009
Nandi - to už jsi druhá, kdo má 18.5. narozeniny :-N Kamarád si malou taky objednal :-N 😃 😃 To jsem tedy zvědavá, jak to dopadne.
Ale datum je to hezké, to by šlo 😃
nandaautor
12. kvě 2009
Ja mam kamaradky a obe maji holku a taky 18.5. tak si na me pockali 🙂 😉 😉
claudie
12. kvě 2009
ahoj kočky

sil - to je jasné, že malá v bříšku ještě vydrží...kam by pospíchala, u tebe je jí stejně nejlépe 🙂 🙂 Chtěla jsem ti napsat, ať vykoukne na moje narozeniny....ale to by si mi asi dal... mám je až v červenci... 😃 😃 😃

na dnešek jsem moc nespala, tak jsem si dopřála krásnou chrupku po obědě a teď vysedávám na balkoně a zvažuji zda žehlit nebo nežehlit.... 😉
nandaautor
12. kvě 2009
Verko-no preci NEZEHLIIIIIIIIIIIIT-TO Ti neutece 🙂 😃 😃
treperenda
12. kvě 2009
Claud: vis co ted dela manza? Sklada houpacku pro Eli a Eli ho kontroluje😃 Takze otazka pro Tebe - budes ho chtit slozit do origos krabice a nebo mam pockat az ho okouknete slozene a pak ho rozlozit?
siwama
12. kvě 2009
Aníí, emil mi nepřišel.
Máš tam IP 😉
claudie
12. kvě 2009
trep - jestli myslíš, že to zvládneme složit do krabice až spolu, tak prosím nechat ho rozložené, ať může Eli názorně pepinovi předvést jak se v tom vegetí... 😃
treperenda
12. kvě 2009
claud: to vis, ze to zvladneme - jsme preci zensky....a bude nas na to vic mozku. Slibila, ze dorazi i Luci s Domcou.
nandaautor
12. kvě 2009
Jeeee-holky Vy mate porad nejake srazky a ja prd 😞 😞 😞
nandaautor
13. kvě 2009
Ahoj holky-krasny slunickovy den preju 🙂 🙂 🙂
mischali
13. kvě 2009
S ránním sluníčkovým pozdravem se přidávám k nandě 😃
nandaautor
13. kvě 2009
Misch-to je parada vid?Ja uz mam udelanou kvet.polevku a obaleny kvetak.Oloupane nove bram. a udelam to az prijdu se Stepou od kadernice 😉 Kluci uz si samo polevku vzali-posnidali hladovci 😃 😃 😃
mischali
13. kvě 2009
nanda-jojo uplně mi to sluníčko dodává energii, kterou po tom ranním vstávání moc nemám!!!
teda ty jsi šikulka...a taky budeš krásná 😃
já si akorát vařím kávičku
nandaautor
13. kvě 2009
Misch.no on jel ale ke kadernici Stepanek trochu ostrihat 😉 Ja sjem se objednala na 6.6.to mame sraz tridy tak se tesim.
siwama
13. kvě 2009
Ahoj holky,krásný den.
mishulle
13. kvě 2009
ahoj, je tu někdo??
nandaautor
13. kvě 2009
Ja uz ted zase jo-malej uz 3hodky chrni tak cekam kazdou chvilku ze bude vstavat 🙂 😉
mishulle
13. kvě 2009
mě malej taky chrní, tak jsem se dala do překládání seminárky do aj, ale už mě z toho bolí oči
nandaautor
13. kvě 2009
Misch-tady to je sama studovana maminka ....a ja 😃
Ondra uz je vzhuru a po jidle.Pockame na tatku a jdeme do skolky.Vedu u nas Klubicko 😉 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli