• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
nanda- jůůů jdeš ke kadeřnici na Martínkovi první narozeniny :grinning:
13. kvě 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, ted jsme dorazily z letiště, jsme totálně vyfluslý - bez peněz, ale plné kufry a zážitků halfo :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!Omlouvám se za absence,ale od 1.5mi nejde PC,asi slavil Svátek práce. Dnes mi manža připojil služební notebook.Tak jsem Vás dočetla,ale padají mi oči.
Ještě ke všemu mám od 11.5v opravě telefon,v O2mi dali náhradní,no aspoŇ něco!
13. kvě 2009 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj hholky-u nas teda budicek hodne brzy uz ve 4hod :unamused: :confounded: :confounded:
Klary-slava nazdar vyletu........vitej doma :wink: :slight_smile:
Misch-jee on je 6.6.jo?to je dobry datum-sikula :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
Klouz-a me bylo divny ze sem nezajdes uz jsem myslela ze nas tayk bojkotujes :grinning: :grinning: No kdyz se to se.... tak se to se..... :unamused: :confounded: To znam :confused: :rolling_eyes:
14. kvě 2009 v 05:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno!

nanda :neboj nebojkotuji!Ale bojužel toinak nešlo!

Jinak Dáda mi už pěkně chodí.
Jen teď má nějaké divné období.K večeři má kaši a pak se stejně během noce budí na jídlo po pěti hodinách a ráno vstává kolem 5:15.
14. kvě 2009 v 06:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, krásné ránko. :wink:
14. kvě 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno

Bew - vítej zpátky ve vlasti :wink: Jak bylo?

Klouz - tak Dáda už pěkně ťapá? to je šikulka, to už ho budeš jen honit.... No, vlastně se dnes přesvědčím sama jak mu to běhá... :wink:

tak jdu se nasnídat a pak něco poklidit....
14. kvě 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie • snad se mu bude chtít, bude ještě asi dospávat plavání!
14. kvě 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouz - tak uvidíme, jak mladý pán bude naladěn... :wink: Jo a prosímtě, netáhni toho k Evě tunu....ať se nesedřeš...já už spoustu věcí mám, ale něco od tebe mi třeba padne do oka... :wink:
14. kvě 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie •batoh a taška.
14. kvě 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouz - tak to jde.... já myslela, že pojedeš náklaďákem :grinning:
Kolem 13h už pojedu do MB, musím ještě na sociálku kvůli PPM /trochu zmatky se žádostí/ a až to vyřídím, tak pojedu pátrat kde že to ta Evča s Eli bydlí.... jinak budu volat SOS.. :grinning:
14. kvě 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie •my budme ve13:30 doma z plavča.Pak musím vystrčit psa ven(jen na skok) ,sbalím tašku a batoh,batoh si beru sebou na plavčo a půjdeme.
14. kvě 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ránko....dneska malinko dýl, protože sem si obdělávala gulášek :slight_smile:
14. kvě 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouz - no v pohodě....myslím, že mezi 14-15 se sejdeme... bude tam prý i Lucka s Domi...tak si vás užiju všechny najednou... :wink:

misch - ahoooj, tak ty jsi pilná hospodyňka, už guláškuješ, jo? u nás se dnes nevaří, máme zbytky od včera...takže tu pobíhám s vysavačem a ještě trochu setřu...ale jde mi to nějak pomalu, funím u toho jako hroch... :grinning:
14. kvě 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudi- jojo dělám ho už teď protože odpol budeme s martínkem venku tak bych nestíhala a hlavně to budeme mít i na zítra a zítra budu mít volníčko :slight_smile:
14. kvě 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie • musím se smát,protože mi s tím výrazem o funění připomínáš Karolínu!

misch:pilná,jako včelka.

Dáda teď hajá,aby nabral síly na plavčo!
14. kvě 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
misch - tak to jo...taky se snažím většinou mít jídlo na dva dny, protože vařit každý den se mi teda opravdu nechce a ještě k tomu to nejhorší je vždycky vymyslet co!!
14. kvě 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouzavka- bzzzzzzz :grinning: :grinning: :grinning:
claudie-jojo to s tebou souhlasím, mám to taky tak...a hlavně s naším synáčkem to nejde stát pořád u plotny!!
claudie •vezmu tak nějak vše!Vyber si, jak chceš, třeba i nic!Je to klasická směs věcí!
14. kvě 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Potřebuji urychleně prodat tu autosedačku a nějak se mi nedaří....ach jo!!
14. kvě 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouz - jo jo, Karolína má taky takové podobné výrazy a ještě lepší... :grinning: :grinning: Přitom vůbec tlustá není, vždyť si ji viděla...já myslím, že jí těhu sluší a ona pořád blázní, že je jako vorvaň atd.... :grinning: :grinning:

misch - zrovna jsem si včera říkala, jak já to všechno zvládnu až bude prcek na světě... no ale snad nějaký systém najdu na to abychom neumřelio hlady a nezplesnivěli ve špíně... :grinning: :grinning:
14. kvě 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
a navíc, mám tu přece vás - zkušené a zasloužilé matky, takže je vždycky kam si zajít pro radu, ne? :wink:
14. kvě 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie- taky sem se bála a pak to šlo samo...do toho se dostaneš a SAMOZŘEJMĚ my tady ti pomůžeme :grinning: :grinning: :grinning: !!!!!!
14. kvě 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie •jojo,Karol, to kapitola sama pro sebe!Už mi do mejlu psala,kolik váží!
14. kvě 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky nebojte se vse zvladnete-ja uz i dve a chystam se na treti-jen tatka o tom nechce ani slyset :confused: :sweat_smile:
Ja dnes delam buchticky se sodo-uz se pecou a jeste krem a je to :slight_smile: :slight_smile:
Taky mam rada navareno na dele-ale posledne Zdenda nechal kastrol s kuretem na paprice na plotne pres noc a samo ze celej hrnec zkysl-jsem myslela ze me slehne.Takova skoda :confounded: :angry: :angry: :angry:
14. kvě 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní - to je opravdu škoda, taková dobrůtka a zkysla.... no jo, to jsou chlapi, nenapadne je to dát do lednice... Tak to jsem zvědavá jak to u vás s tím třetím mímem dopadne :grinning: :wink:
14. kvě 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie • už se na Vás těším!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
14. kvě 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
misch - a dala jsi ti sedačku třeba na mimibazar nebo na aukro?
14. kvě 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouz - taky se těším na ten dnešní babinec...ještě že tam bude Dáda a Domi, alespoň nějaký chlapi...jo a taky vlastně Pepino u mě v bříšku..takže vlastně budou tři :grinning:
14. kvě 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek