• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
Už se vrací. Moc Vám to sluší. Trošku jsem ji ořízla a zvýraznila Vás, jste krásná dvojka :dizzy_face:
Bohužel mi Tvůj obličejíček nic neřekl, ale já mám na obličeje špatnou paměť :slight_smile:

Tak už dnes jedu z práce dom, mějte se krááásně :slight_smile:
26. únor 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
silente-děkuju moc!!!!

nedivím se, změnila sem hodně image...tak proto jsi mě asi nepoznala!!!
měj se krásně, paaa :slight_smile:
26. únor 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Misch - pěkná fotka :slight_smile: Moc vám to sluší.
26. únor 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuju moc :slight_smile:
26. únor 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdár kecalky, hlásím, že jsme doma a Emule potvora usnula v autě a ještě chrní :angry: takže večer budu uspávat zase kolem jedenácté.... tak mě vysáli, výsledky budou za týden (se do tý doby asi zblázním). UZ mi dělal můj bývalý dr., tak jsem trochu pokecala. na UZ vše v pořádku, dokonce mi tam napsali TP podle CRL 3.9.09, tak jsem moc zvědavá :grinning:

Daní - my vstáváme až tak po sedmé, tak v šest byste nás asi ani neprobudily :sunglasses: a já bohužel funguji až tak po deváté.... :frowning2:
26. únor 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaču, jestli byl UTZ v pořádku, tak se nemáš čeho bát. Budeme dál držel palečky, dokud nebudou i výsledky z krve.
26. únor 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi - no to jsem si u Emulky myslela taky, UZ byl přímo ukázkový a testy vyšly špatně :frowning2: pak nervy.... to víš, už jsem stará koza :grinning:
26. únor 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
doufám, že alespoň tyhle budou ok, když už mě to stálo takové nekřesťanské peníze :wink:
26. únor 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacula75 •Vítáme Tě doma.
Tak ještě týden budeme držet palečky.

Jsem naštvaná, z bazaru mi utekla tato super krosna na Dádu

http://deti.bazos.cz/inzerat/3091838/Freeline-Jolly-Carrier.php

Kámoška jí má, prostě je nádherná, i dobře s Dádou sedí na zádech a hlavně v bazaru je za super cenu.

Holk, prosím, nevíte o nějakých dalších odkazech na bazary, kde by byly krosničky? Kromě Bazoše a mimibazaru?
Díky.
26. únor 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. únor 2009 v 17:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanda a evinka • díky moc za odkazy! Uvidím, co z toho bude!
26. únor 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky moc děkuji za gratulace......Jolanka je opravdu malinká....dneska jsem jí dala bundičku co je velikostně 0-1měsíc a vypadala jakobychom neměli na kalhoty a tak jí dali jenom mikču :D ........ Dneska je abnormálně hodná pořád spí....to zase budeme bojovat v noci :rolling_eyes: :frowning2: :grinning:

No měla to být Eliška ale měsíc před porodem jsme si to rozmysleli a dali Jolanka

Téééda bramboráky bych si taky dala :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......... no mi budeme dělat na neděli svíčkovou z kance
26. únor 2009 v 17:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Nadi, Nellinka je úúúúžasná. Halinka to tady sledovala pořád dokola. :grinning:
Tis, taky to znám, Halí měla 2,64kg, když se narodila a pak shodila na 2,45kg.Takovej uzlíček malilinkatej.
A jaká je z ní baba. taky ode mě neuměla pít a je od začátku na flašce.
26. únor 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Nelinka se na sebe a na jiné děti taky moc ráda kouká :dizzy_face:
26. únor 2009 v 18:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nadi-jeeeeeeee to je ale mala brebta-a me opet pripomina dedu Jirku :slight_smile: :wink: Prijde mi hodne podobna Tobe :wink: :slight_smile:
26. únor 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nadi - Nelinka je roztomilá :slight_smile: ...jen neznám ještě moc tu "dětskou řeč", takže jsem jí rozumněla jen na konci: mama :grinning: :grinning:

Kači - neboj, týden uteče jako nic a ty se dozvíš /určitě dobré/ výsledky... :wink:

Dneska mi dr. napslala žádanku na test těhu cukrovky, prý do příští poradny to stačí. Takže jste měli pravdu...nemine mě to a ten utrejch budu muset vypít - tak doufám, že budu mít chutě jako Anička a bude mi šmakovat :grinning:

Lucko - to chceš riskovat Dominovo zdraví a vydat ho napospas nezkušeným těhulím na kurzu?? :grinning: :grinning:
26. únor 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Verko-ja jsem na detskou pripravena a nerozumela jsem taky ani slovo.Jas si myslim ze ji nerozumel vubec nikdo snad jen ona sama :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Je to mala treperenda krasna :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Ja se dneska loucim a jdu do sprchy a spat jsem nejaka vyrizena.
Preju dobrou noc :pensive: :pensive:
26. únor 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věruš, domina ráda půjčím halvně když bude řvát jako ted a vy budete moci si nacvičit, jak utišit řvoucí dítě, které odmítá říct proč řve :angry: :angry:

Kači, gratuluji k dobrému UZ a na dobré další výsledky :grinning: chvilku počkáš, hm??? :wink:
26. únor 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky budu objednávat si něco odsud, tak kdybyste taky chtěli stčí napsat http://www.cesky.bess.sk/?p=&idSess=4ad9b7551c815ea2418dc71442c4db44 :wink:
26. únor 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, já od nich brala na podzim to body Miluju taťku. Ale měla jsem s nima trochu problémy. Snad bude lepší komunikace.
26. únor 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajaj.. tak problémy chci znát :angry:
26. únor 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci já objednávala loni a žádný problém :slight_smile:
26. únor 2009 ve 21:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Objednávala jsem začátkem října - dodací lhůta byla myslím psaná 3 týdny?? Začátkem listopadu jsem psala, že zboží nepřišlo a co jako. A oni, že mi psali, že zboží není a nebude a jestli chci jiný, nebo, že mi vrátí peníze a vzhledem k tomu, že jsem jim neodepsala, tak vrátili peníze. Na účtě jsem peníze měla zpátky ( s datem ze dne, kdy jsem jim psala), ale za celý říjen mi od nich mejl nepřišel (leda spadl do spamů a ty jsem tehdy bez kontroly mazala). No, na netu zboží měli pořád, tak jsem ho objednala znovu (chtěla jsem ho dát MM k vánocům) a pak se teda cca po 3 týdnech ozvali, že s krátkým rukávem nemají, že jedině s dlouhým, tak jsem ho vzala a pak už bylo za pár dní doma. Možná byl problém v tom spamu u mě, možná prostě mejl neposlali, což je pravděpodobnější, protože z květnovek jsme takhle dopadly dvě ( a že nám oběma spadl mejl do spamu a ty jsme bez kontroly vymazaly?) Nakonec jsem se zboží dočkala, ale trvalo to 2 měsíce !
26. únor 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-me se to body libi taky ale prislo mi to hodne penez tak jsem si ho neobjednala.Ale tak vy mate vsechny prvni miminko a uzijete to jeste na druhe a aj uz mam asi smulu :slight_smile: :wink: :wink:
27. únor 2009 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno! Dnes jsme sii trošku pospali!
27. únor 2009 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno!

Luci - já už do bess nejdu, taky jsem měla objednáno a že mi nic nepřijde jsem poznala podle výpisu z účtu, kde jsem najednou měla peníze :sweat_smile: Žádný mail, nic. A spamy kontroluju, páč mi tam už párkrát něco spadlo :rolling_eyes:
27. únor 2009 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeju všem krásné ránko :slight_smile:
27. únor 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek