• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
Ahoj,
Taky hlásím, že jsem zatím 2 v 1 :grinning: a potřebuju vydržet do úterka. Pak už má MM volno.
15. kvě 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky všem,

Dančo, tak si užij krásný odpočinkový víkend na Šumavě... :wink:

Klouz - jo, jo včera to bylo hezké vás vidět... Dáda je správnej frajer s jednou ponožkou :grinning: :grinning: Zítra ať se vám výlet vlakem vydaří a Kulíšek ať nemá velké trauma z náhubku... :wink:

Holky 2v1 držte se!!! :wink:

Misch - tak špatná noc? tak snad ta dnešní bude zase o trochu lepší... Já na dnešek taky nic moc, asi třikrát bylo čůrando, pak jsem nemohla najít tu správnou spací polohu a k ránu mě otravovaly dvě mouchy hnusný :angry: , tak až dodělám polévku a poklidím kuchyň tak bude ležing na gaučíku a možná odpolední šlofík :wink:
15. kvě 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudi- jojo špatná, ale chudák má rýmu a měl zvýšenou teplotku....ale teď už spí přes dvě hodinky, je unavenej tak si aspoň odpočine...

Sem šikulka...mrkni na fotky :grinning:
15. kvě 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no né........ :confused: :confused: :confused: ty máš album???????????????????????????????????????????????????????????

jdu číhnout :wink:
15. kvě 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj podívej se :grinning:
15. kvě 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
No teda Misch, máš jedničku z hvězdičkou....jsi šikovná... :slight_smile:

Martínek je moc krásnej, takový velký modrý kukadla... :dizzy_face: Ta fotka s rohlíčkem je super :grinning:
a už jsem se chtěla na tebe zlobit, že jsi tam nedala ani jednu fotku svou...ale máš štěstí, ta poslední to zachránila...sluší ti to mamino :wink:
takové podobné lehátko co máte jsem včera pořídila od Trep /nebo je to možná to samé?/, mám ho ještě v krabici, tak už zas od včera nevím jak vypadá... :grinning:
15. kvě 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ooooo, děkuji!!! taky jsem se snažila :slight_smile:
jj on ty očička umí ukázat :slight_smile:

jj to je to lehátko jak sem ti psala že sme ho hodně užili!!
15. kvě 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ještě chvilnku jsme doma.
Misch, krásný fotečky. Tohle lehátko jsem kupovala od Aničky pro vnučku a snacha říkala, že se Nellince v něm moc líbí. Tak jsem ráda, že ho aspoň užijí.
Děkuji za přáni krásného víkendu, určitě bude :wink:
Tak ahojky a hezký víkend všem. :wink:
15. kvě 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo, ještě že existujou takovýhle pomocníci.... mě se v něm včera předvedl Dominik od Lucky a evidentně se mu tam líbilo....a Eli ta už má nové, větší, protože je to už velká slečna :sunglasses:

jéé, prská mi na plotně polévka...musím ji jít domluvit...
15. kvě 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj super pomoc :slight_smile:

tak poslechla tě polívka??
15. kvě 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dala jsem ještě do alba fotky dortů, co měla Danča a tchýňka :wink:
15. kvě 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
siwana- děkuji :grinning:
a taky přeju krásný víkendík!!!!
15. kvě 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
díííkýýýý :wink:
15. kvě 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
siw- ÚŽASNÉ dortíky, moc se mi líbí!!!!!!
15. kvě 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsou celé s marcipánem, i ten pankáč byl celý sladký :grinning:
15. kvě 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jůůůůů, marcipán miluju!!!!!! :grinning:
15. kvě 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daní - ty dorty to jsou fakt umělecká díla...bála bych se do nich úplně říznout... :slight_smile:

Misch - polévka uposlechla a neutekla mimo hrnec.. :grinning: , ještě nakrájet maso a fláknout do ní nudle a bude hotovo... /si tak říkám, kde jsou ty časy kdy jsem dělala domácí nudle... :grinning: /
15. kvě 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak a až jsem napapaná....teď to vidím na kávičku s míčkem... :wink:
15. kvě 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem trubkózní, ne s míčkem, ale s MLÍČKEM :grinning: :grinning: :grinning:
15. kvě 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky si jdu dát kávičku s MLÍČKEM :grinning:
15. kvě 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak si na ní pěkně pochutnej..... já už ji mám skoro vypitou, vzala jsem si ji i noťas na balkon, ale fouká to tu...tak se asi zase přemístím domů... mám tam taky kupu na žehlení, tak se do toho možná pustím, chtěla jsem původně ležingovat, ale asi budu vzorná hospodyňka :grinning:
15. kvě 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo my jsme radši dneska doma, ať se marťas vyleží..

jůůůůů, o žehlení mi ani nemluv, mám toho taky dost...a dneska vyperu košile tak mě čeká žehlení košil :frowning2:
15. kvě 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie • hmm,taky bych si dala ležing!Před chvílí jsme přišli domů.Cvíčo bylo fajn,komorní ,rodinná atmosféra,byli jsme tam jen tři.
Pak jsem šla Na Kozinu do prodejny kol, nevím,zda znáte prodavače,ale byl fakt dost nepříjemný,otrávený, hrozný.Ani kabinku tam nemají na vyzkoušení cyklo kalhot!Světla už stejně neměli.
Kulíšek už má košík.Zkoušku zvládl, uvidíme zítra. To nás čeká

http://www.janektour.estranky.cz/clanky/pozvanky/navrat-do-minulosti

Jdu si také uvařit kafíčko s mlékem!
15. kvě 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak mám chvíli klid, furt jen uklízím a peru - staré špinavé a nově :grinning:
No, sobě jsem si koupila 10x tričko různých barev, to samé tílka (jen pro poznámku tílko stálo 1 libru a tričko 1,50 ´= 45,-- a je to takový ten streč)
pak 2x kalhoty takový ty plátěný po 8 librách, pak 7x ponožky celé za 1,5 libry, pásek za jednu atd atd.
Malému jsem koupila 3x boty, jedny z Nextu a 2x ve sportu - mají tam takové sporty, že tam jsou značkové věci, ale z minulého roku, tak jsem mu tam např. koupila boty karrimor za 6 liber!! No, to tam přece nenechám!!
Pak jsem mu kupovala takový ty duopacky tričky - 2x tričko za 2 libry, ponožky, tepláky taky za 2 libry - to tady nemají ani v sekáči!!!
Pak jsem kupovala kamarádce na miminoko co čeká na konci srpna takovou slabší podšitou bundičku, tepláčky a tričko s dl.rukávem - CELÉ ZA 2 libry!!! (60,--) a je to ta značka Early Days. Pak jsem našemu rarachovi koupila džíny, tričko, kšiltovku a šátek na hlavu s Pepinou (Peppa Pig) - teď to zrovna u nás frčí, celé jsem to kupovala v Nextu, sice trochu dražší, ale ta kvalitka, ty rifle určitě neprodře ani omylem, ale zas když vezmu ten Next tady v Praze, tak jsem ušetřila více než polovinu!
Pak kamarádka nakupovala ještě v Mothercaru - taky ta stejná situace - vice jak o polovinu lacinější než Praha! To co ona tam koupila, tak se jí zaplatila letenka kdyby to kupovala v Praze!
Jo, pak jsem si koupila úplně vyvoněný boty - stříbrňáky :slight_smile: za 5 liber, no prostě to bylo super

Pak jsme se taky byly podívat v Madame Tussauds (muzeum voskových figurín), Buckinghemský plaác, Big Ben, výměna stráží, no, prostě jsme toho stihly i tahle dost!
15. kvě 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klouz - výlet vypadá pěkně....a 11km se dá zvládnout, to bych možná ušla i já... :wink: Tak pak poreferuješ...hlavně, aby vyšlo počásko!

Bew - pláču a závidím.... :grinning: Teda, nemusela jsi mít na zpáteční cestu letadlo sama pro sebe?...takových věcí.. :grinning: Ale ceny zní zajímavě, to jo...
a ještě jste k tomu shlédli plno jiných věcí, no prostě kdo umí ten umí!! :wink:
15. kvě 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
bewe •jak píše Claudie,kdo umím,ten umí,já jen čumím!Perfektní lov!

Kde jste bydleli? U bráchy?
15. kvě 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klouz: nene bydlely jsme u kamarádky, byly jsme tam 4 baby, ona bydlí rovnou nad hospodou, kde pracuje, takže pivko bylo taky nadosah :slight_smile:
Jinak tohle holky nejsou vůbec slevy, takovhle ceny tam jsou normálně, v červenci, v srpnu začnou letní slevy,ale to se prý ani nedostanete do převlékací kabiny!! :grinning: No, taky jsme si to zkoušely mezi regálama :slight_smile: Vždyť nás tam už neuviděj, tak co :grinning: :grinning: :grinning:
No, v lednuletíme znova na zimní slevy, tak se už těším
15. kvě 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
a výhoda je, že jsem tam už byla tak vím kde co +/- je.... No a autobusy úplná brnkačka, lépe značené než v MB a hlavně to jezdí NONSTOP a každých asi 4 minuty, což se tady (ani v Praze) stát nemůže!! Takže když jedeš špatně prostě vystoupíš a za chvíli t jede něco jiného nebo se vrátíš zpátky, no prostě pohoda
15. kvě 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
bewe • asi jsi to psala,ale já jsem teď trochu mimo, neměla jsem PC a při dočítání lehce něco přehlédnu. Hmm, bráchu máš v Irsku,co?
Tak to máš fajn,bydlení u kámošky!

Někdy se můžeme domluvit a hodit pokec,co?
15. kvě 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klouz: no, klidn, budem rádi, příští týden mám teda docela nabitý, ale ten další bysme se mohly domluvit, co??
15. kvě 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek