• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
bewe • jasný!ten další bude lepší!Taky už mám plány! :slight_smile:
15. kvě 2009 v 17:45  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak holky-mohli by jsme uz konecne nejaky ten srazek domluvit-i s Evickou a Eliskou :slight_smile: ,Verkou,Lucou a Domcou......atd.no proste vsechny-treba to konecne vyjde.
Tak davejet navrhy :slight_smile: :wink:
15. kvě 2009 v 19:14  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ja teda nemuzu jen v pondeli dopol.ale jinak jsem volna :slight_smile: :wink: :wink:
15. kvě 2009 v 19:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Aní - chtělo by to se sejít pořádně, máš pravdu!! :wink: Mě se příští týden nehodí snad jen úterý, jinak zatím nic nemám....jo a vlastně v pátek, to už mám zase školu.....
tak se vyjadřujte ostatní :wink:
15. kvě 2009 ve 20:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojda,mě se nehodí na100% čtvrtek 10 - 14, a pátek 10 - 12 a pondělí 9-10h! No,vlastně jinak pak každý den něco mám,ale dá se to zrušit! Budu se snažit přizpůsobit.
Jinak Klára psala,že pro ní je lepší ten týden další!
15. kvě 2009 ve 20:35  • Odpověz  • To se mi líbí
no tak se můžeme dohodnout třeba až na ten další týden, to už se přece svět nezboří...a třeba bude zase lepší počasí :wink:
15. kvě 2009 ve 20:45  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jj,ja jen 26.5. jdu opet s klukama na alergiologii do Hradiste ke Krbuskovi ale zase dopoledne takze pohoda-reknete a snad budou kluci OK a prijedem :slight_smile: :slight_smile:
15. kvě 2009 ve 21:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, taky bych vás ráda poznala, ale tentokrát to asi nevyjde... Příští pátek mám termín.
15. kvě 2009 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí
evinka •jéje,to to uteklo!

claudie • To byl jen návrh, je mi to jedno!

Týden od 25.5 nemohu:
25.5 9:00 - 10:30 - cvičení v RC Kulíšek
28.510:00-14:00-plavání a pak kolem18h jedeme už do JC, poněvadž v pátek jde tam manželák k zubaři.
15. kvě 2009 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí
já mám ten další týden taky volnější...

a Evi, to že máš termín je to nejmenší. Evička s námi taky byla.. a to už myslím přenášela a v podnělí šla Eli na svět trošku nedobrovolně. tak nějak to bylo, ne??? nebo byla Evi těsně v termínu??? prostě ten tvůj bezejmenec (v pase nemáš jméno) se na nás podívá ještě přes bříško, uvidíš :grinning: :grinning:
15. kvě 2009 ve 22:55  • Odpověz  • To se mi líbí
evinka • Já měla termín 18.3.08,od 25.3 jsem byla v porodnici a 29.3 se Dáda narodil císařem.Vůbec nechtěl ven,tak mu pomohli!
15. kvě 2009 ve 23:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno,
Pokud budu celá, tak třeba dorazím.
Prý se na příští poradně (ve čtvrtek - den před termínem) domluvíme na hospitalizaci, pokud do té doby neporodím :confused: Přijde mi to zvláštní, když ještě ani nebudu přenášet a už se budeme domlouvat na vyvolání... Snad se mladej rozhodne do té doby sám přijít na svět. A jméno už máme, ale necháváme si ho pro sebe.
16. kvě 2009 v 10:20  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj holky-krasny slunickovy den :wink:
My jsme byli vcera na vylete v Praze takze supeeeeeer-kluci pak jeli ke tchanovcum a ja sla s bandou do hospudky-supeeeeer.
A dnes mam teda makaci den-jdu na to ach joooo :confounded: :confounded: Musim zehlit,myt nadoby a snad i vytrit-uvidim jako to stihnu :slight_smile:
17. kvě 2009 v 07:18  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, já mám taky volnější až další týden, jinak teď jsme byli v Lb, malej se houpal na nový houpačce a byli jsme v zoo, bylo moc fajn
17. kvě 2009 ve 14:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky. Jsme doma, tam bylo táááák krásně :wink:
17. kvě 2009 v 17:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, dobrou :pensive: , jdu dospávat
17. kvě 2009 v 19:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, krásné ránko.
Ale :confused: :confused: , že tu jsem asi jen já :frowning2:
18. kvě 2009 v 07:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno. Zatím 2 v 1, manžel naplánoval, že budeme rodit ve čtvrtek kolem poledne :grinning:, tak jsem zvědavá, jak mu to vyjde :wink:
18. kvě 2009 v 07:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojh olky-krasne rano :wink:
Daniiiiiii-vitej doma,ja Tebe myslela :wink: :slight_smile:
Evi+Sil-dne muzete rodit aby jset to stihly na moje narozky :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2009 v 07:30  • Odpověz  • To se mi líbí
nanda:Kdy že?????????????

Dobré ráno!!!!!!!!!!!!!!!

Nestíhám spěcháme jdeme cvičit do RC KUlíšek.
18. kvě 2009 v 07:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ani, všechno nejlepší k narozeninám :slight_smile: .
Dneska rodit nemůžu :grinning: , manžel je naposledy v práci (tenhle měsíc) a má směnu, že který nemůže jen tak odejít. Mě by se líbila středa - to má moje mamka 55. narozeniny, když už jsem to nestihla včera, kdy jsme měli výročí 7 let, co jsme s manželem spolu. Ale o tom, kdy se narodí, rozhoduje prcek :wink: .
18. kvě 2009 v 07:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Anííííí, všechno nejlepší :wink:
18. kvě 2009 v 07:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, dala jsem nějaký fotky z víkendu. :wink:
18. kvě 2009 v 08:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásné ránko :slight_smile:

a Nandi, vše nej k narozeninám :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2009 v 08:12  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Holkyyyyyyyyyyyyyy-vsem Vam moc dekuji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. kvě 2009 v 09:44  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Danii-krysny fotky je videt ze jste si to uzili :wink:
18. kvě 2009 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí
nanda •vše nejlepší....................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
18. kvě 2009 ve 12:12  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Klouz-dekujiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :wink: :dizzy_face:
18. kvě 2009 ve 12:25  • Odpověz  • To se mi líbí
nanda •není zač!

Dopoledne jsme byli cvičit v Kulíšku.Pak jsem šla vrátit cyklo kalhoty Na Kozinu a docourali jsme se domů před polednem a ještě jsem venčila naši čtyřnožku.

Děvčata,jak to bude s tím srazíkem, nějak příští týden?Mohli by jsme se sejít na spininku,zamluvila bych to tam!
18. kvě 2009 ve 12:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Příští týden můžu kromě pátku. Ale středa by pro mě byla nejlepší, to vím, že budu mít auto. Vlastně i ve čtvrtek
18. kvě 2009 ve 12:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek