Mladá Boleslav II

Tak je tady nove tema pro Boleslavandy a okoli 🙂 😉 🙂
klouzavka
15. kvě 2009
bewe • jasný!ten další bude lepší!Taky už mám plány! 🙂
nandaautor
15. kvě 2009
Tak holky-mohli by jsme uz konecne nejaky ten srazek domluvit-i s Evickou a Eliskou 🙂 ,Verkou,Lucou a Domcou......atd.no proste vsechny-treba to konecne vyjde.
Tak davejet navrhy 🙂 😉
nandaautor
15. kvě 2009
Ja teda nemuzu jen v pondeli dopol.ale jinak jsem volna 🙂 😉 😉
claudie
15. kvě 2009
Aní - chtělo by to se sejít pořádně, máš pravdu!! 😉 Mě se příští týden nehodí snad jen úterý, jinak zatím nic nemám....jo a vlastně v pátek, to už mám zase školu.....
tak se vyjadřujte ostatní 😉
klouzavka
15. kvě 2009
Ahojda,mě se nehodí na100% čtvrtek 10 - 14, a pátek 10 - 12 a pondělí 9-10h! No,vlastně jinak pak každý den něco mám,ale dá se to zrušit! Budu se snažit přizpůsobit.
Jinak Klára psala,že pro ní je lepší ten týden další!
claudie
15. kvě 2009
no tak se můžeme dohodnout třeba až na ten další týden, to už se přece svět nezboří...a třeba bude zase lepší počasí 😉
nandaautor
15. kvě 2009
Jj,ja jen 26.5. jdu opet s klukama na alergiologii do Hradiste ke Krbuskovi ale zase dopoledne takze pohoda-reknete a snad budou kluci OK a prijedem 🙂 🙂
evinka
15. kvě 2009
Holky, taky bych vás ráda poznala, ale tentokrát to asi nevyjde... Příští pátek mám termín.
klouzavka
15. kvě 2009
evinka •jéje,to to uteklo!

claudie • To byl jen návrh, je mi to jedno!

Týden od 25.5 nemohu:
25.5 9:00 - 1😇0 - cvičení v RC Kulíšek
28.510:00-14:00-plavání a pak kolem18h jedeme už do JC, poněvadž v pátek jde tam manželák k zubaři.
luciejadr
15. kvě 2009
já mám ten další týden taky volnější...

a Evi, to že máš termín je to nejmenší. Evička s námi taky byla.. a to už myslím přenášela a v podnělí šla Eli na svět trošku nedobrovolně. tak nějak to bylo, ne??? nebo byla Evi těsně v termínu??? prostě ten tvůj bezejmenec (v pase nemáš jméno) se na nás podívá ještě přes bříško, uvidíš 😃 😃
klouzavka
15. kvě 2009
evinka • Já měla termín 18.3.08,od 25.3 jsem byla v porodnici a 29.3 se Dáda narodil císařem.Vůbec nechtěl ven,tak mu pomohli!
evinka
16. kvě 2009
Dobré ráno,
Pokud budu celá, tak třeba dorazím.
Prý se na příští poradně (ve čtvrtek - den před termínem) domluvíme na hospitalizaci, pokud do té doby neporodím =-) Přijde mi to zvláštní, když ještě ani nebudu přenášet a už se budeme domlouvat na vyvolání... Snad se mladej rozhodne do té doby sám přijít na svět. A jméno už máme, ale necháváme si ho pro sebe.
nandaautor
17. kvě 2009
Ahoj holky-krasny slunickovy den 😉
My jsme byli vcera na vylete v Praze takze supeeeeeer-kluci pak jeli ke tchanovcum a ja sla s bandou do hospudky-supeeeeer.
A dnes mam teda makaci den-jdu na to ach joooo :-S :-S Musim zehlit,myt nadoby a snad i vytrit-uvidim jako to stihnu 🙂
mishulle
17. kvě 2009
ahoj, já mám taky volnější až další týden, jinak teď jsme byli v Lb, malej se houpal na nový houpačce a byli jsme v zoo, bylo moc fajn
siwama
17. kvě 2009
Ahoj holky. Jsme doma, tam bylo táááák krásně 😉
siwama
17. kvě 2009
Holky, dobrou |-| , jdu dospávat
siwama
18. kvě 2009
Ahoj holky, krásné ránko.
Ale =-) =-) , že tu jsem asi jen já 😞
evinka
18. kvě 2009
Dobré ráno. Zatím 2 v 1, manžel naplánoval, že budeme rodit ve čtvrtek kolem poledne 😃, tak jsem zvědavá, jak mu to vyjde 😉
nandaautor
18. kvě 2009
Ahojh olky-krasne rano 😉
Daniiiiiii-vitej doma,ja Tebe myslela 😉 🙂
Evi+Sil-dne muzete rodit aby jset to stihly na moje narozky 😉 😉 😃 😃 😃
klouzavka
18. kvě 2009
nanda:Kdy že?????????????

Dobré ráno!!!!!!!!!!!!!!!

Nestíhám spěcháme jdeme cvičit do RC KUlíšek.
evinka
18. kvě 2009
Ani, všechno nejlepší k narozeninám 🙂 .
Dneska rodit nemůžu 😃 , manžel je naposledy v práci (tenhle měsíc) a má směnu, že který nemůže jen tak odejít. Mě by se líbila středa - to má moje mamka 55. narozeniny, když už jsem to nestihla včera, kdy jsme měli výročí 7 let, co jsme s manželem spolu. Ale o tom, kdy se narodí, rozhoduje prcek 😉 .
siwama
18. kvě 2009
Anííííí, všechno nejlepší 😉
siwama
18. kvě 2009
Holky, dala jsem nějaký fotky z víkendu. 😉
mischali
18. kvě 2009
Krásné ránko 🙂

a Nandi, vše nej k narozeninám 😃 😃 😃
nandaautor
18. kvě 2009
Holkyyyyyyyyyyyyyy-vsem Vam moc dekuji x-) x-) x-)
nandaautor
18. kvě 2009
Danii-krysny fotky je videt ze jste si to uzili 😉
klouzavka
18. kvě 2009
nanda •vše nejlepší....................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nandaautor
18. kvě 2009
Klouz-dekujiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😉 x-)
klouzavka
18. kvě 2009
nanda •není zač!

Dopoledne jsme byli cvičit v Kulíšku.Pak jsem šla vrátit cyklo kalhoty Na Kozinu a docourali jsme se domů před polednem a ještě jsem venčila naši čtyřnožku.

Děvčata,jak to bude s tím srazíkem, nějak příští týden?Mohli by jsme se sejít na spininku,zamluvila bych to tam!
siwama
18. kvě 2009
Příští týden můžu kromě pátku. Ale středa by pro mě byla nejlepší, to vím, že budu mít auto. Vlastně i ve čtvrtek