• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
Treperendo, netoulala jsi se dnes u autobusáku kolem 11 hodiny??? Jela jsem od soudu a mám pocit,m že jsi to byla ty.
18. kvě 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja nemuzu ve stredu pac mam Klubicko ale ctvrtek by sel :wink: :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanda •4tvrtek mohu od14:30 - 17h,pak jedeme do JC.
18. kvě 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky

Aní - jé, ty máš narozeniny? Tak to posílám velkou gratulaci!!!! :slight_smile:
Příští týden ve čtvrtek bych taky mohla, to mám poradnu, takže bych zrovna v MB mohla zůstat.... :wink:
Dančo - tak víkendík se povedl. ju? jdu mrknout na ty fotečky....
18. kvě 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daní - no penzion vypadá dost pěkně, i ty pokoje...hmmm...bazén, koníčkové, no to musela být paráda... Já chci taky někam ny výlet, béééééééééééééé :cry: :cry: :grinning: :grinning:
18. kvě 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie •neboj uteče to,jako voda a taky pojedeš nějakm s mimískem na výlet, či dovolenou!

siwama: pěkné,hlavně,že jste si to užili.
My právě hledáme něco na dovču.Pojedeme jen po Čechách.

Holky, na mě se s tím čtvrtkem neohlížejte, Pokud se sejdeme (sejdete )někde blízko, aspoň na chvíli se budu snažit přijít.Ráda Vás uvidím! :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouz - jak bylo v sobotu na výšlapu, nepršelo vám?
18. kvě 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie •budeš se divit,ale pršelo nám jen tu v MB a tak jsme na sraz ke KFC jeli autem a v Jestřebí u Mácháče bylo pěkně ,bylo i na krátký rukáv.
18. kvě 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je jedině dobře, že vám počasí přálo... U nás bylo v sobotu dopoledne a odpoledne docela hnusně a až k večeru se to vybralo a bylo líp...
18. kvě 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!!
Posílám pozdravy a Aničce všechno nej k narozeninám! :slight_smile:
Už jsem se připojila mezi vás a od čtvrtka jsem taky na mateřské. Nějak to rychle utíká.
18. kvě 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
siw: jo jo, dneska touto dobou jsme s Eli jezdily ve meste:slight_smile:) Tak jsi mela zatroubit - bych stejne asi nevedela, ze to je na nas, ale aspon by mi to vrtalo hlavou:slight_smile:)
18. kvě 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pristi ctvrtek take zatim nic nemam, takze srazik muze byt. Akorat mi asi nejak uniklo "kde"?
18. kvě 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
treperenda •navrhuješ něco?Že by Spinink u Pastelky?
18. kvě 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, nandi: vše nejlepší, příští čtvrtek OK, Spinning můžu též zamluvit, mám to asi(určitě) nejblíž
18. kvě 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti - ahoj, tak už taky užíváš zaslouženou mateřskou dovolenou? :wink: Zatím to dovolená opravdu je, ale až budou mimísci na světě, tak nevím, nevím, zda to bude pořád "dovolená"??? :grinning: :grinning:
Jak je, všechno OK???
18. kvě 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky,ted jsme prijeli z pohotovosti Ondrovi prasklo opet leve ucho :frowning2: :unamused: :confounded: :confounded: :confounded:
18. kvě 2009 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, tak my jsme opět od 6 vzhůru....kombinace s tím uplakaným počasím, no to je hrůza :frowning2: vůbec se nemůžu probrat....
19. kvě 2009 v 06:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno!

nanda: Ondráškoci přejeme,ať se mu brzy ouško uzdraví!
19. kvě 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaues....

leje jako z konve :unamused: , to je ale drzost a já myslela, že bude dnes hezky....

Aní - už zase????? :confused: :confused: :confused: tak ať je brouček co nejdříve v pořádku....

Misch - jsi ranní ptáčátko, co? Martínkovi se asi nechtělo spinkat,,ne?

ahoj Klouz :wink:
19. kvě 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie- no jo nechtělo se mu spát...ale teď už tady zase řve a chce spinakt..tak chápete to? proč teda nespinká ráno?!!!

Ani- jojo ať jste co nejdříve zase v pořádku!!!
19. kvě 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
misch - no to by asi nebylo ono, kdyby spinkal ráno :grinning: musí tě trochu přece pozlobit :grinning: :grinning:

to bude přiblblej den, už to vidím... radši bych taky zalezla zpět do pelíšku.. No ale musím něco uvařit, už tu nic není a mám dnes "rande" s kolegyní, chceme zajít někam na oběd a pak mi slíbila, že mi vytvoří francouzskou manikůru na nohách, neboť já se svým pupíkem bych to nezvládla :grinning:
19. kvě 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, krásné ránko.
Aní, ak fakt ho to ouško muselo včera bolet, brouček malej.
Holky, Halinka ještě spinká, nááááádhera.
19. kvě 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie- tak sme odsáli rýmu ( to byl horor ) dali sváču a už chrní!! Přemýšlím že si taky lehnu, sem nastydlá tak bych si mohla odpočinout...

jůůůůůů, ty budeš fešanda...
19. kvě 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hezké dopoledne. Máte pravdu, že dnes počasí nestojí za nic. :unamused:
Jinak Claudi, mám se dobře, všechno je v pořádku, ani se mi na mateřskou moc nechtělo :wink: , musím říct, že je to docela nezvyk.
Hezký den, holky, i když je propršený.
19. kvě 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daní - ty jsi Halince uvařila odvar z makoviny??? :grinning: :grinning:

Misch - odsávání se taky bojim, bojim...ale když je to potřeba, tak se nedá nic dělat, že... Tak koukej zalehnout ať si taky odpočineš, když ti není nejlépe... :wink:
19. kvě 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouz: ne ne, nic nenavrhuji - jen se ptam?:grinning:
19. kvě 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nene, žádný odvar. Ve čtvrt na 8 chtěla mlíčko a uusnula u flašky. A holky, ona ještě pořád spinká. Už jsem sebyla dívat, jestli vůbec dýchá :grinning: .
Asi dospává ten megaprobenděný víkend :grinning:
19. kvě 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-tak Ondrasek je v pohode jak mu to ruoplo tak se mu ulevilo a ted tu radi :grinning: :grinning:
Dani-Hali je teda medved brtnik :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
19. kvě 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, Halí se vzbudila za 10 min 10. Krásně s úsměvem na tvářičkách, prdelka moje.
19. kvě 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte!

Teda to je počasí naprd....

Nandi - vše nej ke včerejším narozkám. Malá se tedy nakonec rozhodla, že ona je bude mít jindy, takže se omlouvám :grinning: Ale pan dr. slíbil, že prý do konce týdne, tak schválně ... :sweat_smile:
19. kvě 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek