Mladá Boleslav II

Tak je tady nove tema pro Boleslavandy a okoli 🙂 😉 🙂
siwama
18. kvě 2009
Treperendo, netoulala jsi se dnes u autobusáku kolem 11 hodiny??? Jela jsem od soudu a mám pocit,m že jsi to byla ty.
nandaautor
18. kvě 2009
Ja nemuzu ve stredu pac mam Klubicko ale ctvrtek by sel 😉 🙂
klouzavka
18. kvě 2009
nanda •4tvrtek mohu od14:30 - 17h,pak jedeme do JC.
claudie
18. kvě 2009
čauky

Aní - jé, ty máš narozeniny? Tak to posílám velkou gratulaci!!!! 🙂
Příští týden ve čtvrtek bych taky mohla, to mám poradnu, takže bych zrovna v MB mohla zůstat.... 😉
Dančo - tak víkendík se povedl. ju? jdu mrknout na ty fotečky....
claudie
18. kvě 2009
Daní - no penzion vypadá dost pěkně, i ty pokoje...hmmm...bazén, koníčkové, no to musela být paráda... Já chci taky někam ny výlet, béééééééééééééé 😢 😢 😃 😃
klouzavka
18. kvě 2009
claudie •neboj uteče to,jako voda a taky pojedeš nějakm s mimískem na výlet, či dovolenou!

siwama: pěkné,hlavně,že jste si to užili.
My právě hledáme něco na dovču.Pojedeme jen po Čechách.

Holky, na mě se s tím čtvrtkem neohlížejte, Pokud se sejdeme (sejdete )někde blízko, aspoň na chvíli se budu snažit přijít.Ráda Vás uvidím! 🙂
claudie
18. kvě 2009
klouz - jak bylo v sobotu na výšlapu, nepršelo vám?
klouzavka
18. kvě 2009
claudie •budeš se divit,ale pršelo nám jen tu v MB a tak jsme na sraz ke KFC jeli autem a v Jestřebí u Mácháče bylo pěkně ,bylo i na krátký rukáv.
claudie
18. kvě 2009
tak to je jedině dobře, že vám počasí přálo... U nás bylo v sobotu dopoledne a odpoledne docela hnusně a až k večeru se to vybralo a bylo líp...
martinahejlova
18. kvě 2009
Ahoj holky!!!
Posílám pozdravy a Aničce všechno nej k narozeninám! 🙂
Už jsem se připojila mezi vás a od čtvrtka jsem taky na mateřské. Nějak to rychle utíká.
treperenda
18. kvě 2009
siw: jo jo, dneska touto dobou jsme s Eli jezdily ve meste🙂) Tak jsi mela zatroubit - bych stejne asi nevedela, ze to je na nas, ale aspon by mi to vrtalo hlavou🙂)
treperenda
18. kvě 2009
Pristi ctvrtek take zatim nic nemam, takze srazik muze byt. Akorat mi asi nejak uniklo "kde"?
klouzavka
18. kvě 2009
treperenda •navrhuješ něco?Že by Spinink u Pastelky?
mishulle
18. kvě 2009
ahoj, nandi: vše nejlepší, příští čtvrtek OK, Spinning můžu též zamluvit, mám to asi(určitě) nejblíž
claudie
18. kvě 2009
marti - ahoj, tak už taky užíváš zaslouženou mateřskou dovolenou? 😉 Zatím to dovolená opravdu je, ale až budou mimísci na světě, tak nevím, nevím, zda to bude pořád "dovolená"??? 😃 😃
Jak je, všechno OK???
nandaautor
18. kvě 2009
holky,ted jsme prijeli z pohotovosti Ondrovi prasklo opet leve ucho 😞 :-| :-S :-S :-S
mischali
19. kvě 2009
Dobré ránko, tak my jsme opět od 6 vzhůru....kombinace s tím uplakaným počasím, no to je hrůza 😞 vůbec se nemůžu probrat....
klouzavka
19. kvě 2009
Dobré ráno!

nanda: Ondráškoci přejeme,ať se mu brzy ouško uzdraví!
claudie
19. kvě 2009
čaues....

leje jako z konve :-| , to je ale drzost a já myslela, že bude dnes hezky....

Aní - už zase????? =-) =-) =-) tak ať je brouček co nejdříve v pořádku....

Misch - jsi ranní ptáčátko, co? Martínkovi se asi nechtělo spinkat,,ne?

ahoj Klouz 😉
mischali
19. kvě 2009
claudie- no jo nechtělo se mu spát...ale teď už tady zase řve a chce spinakt..tak chápete to? proč teda nespinká ráno?!!!

Ani- jojo ať jste co nejdříve zase v pořádku!!!
claudie
19. kvě 2009
misch - no to by asi nebylo ono, kdyby spinkal ráno 😃 musí tě trochu přece pozlobit 😃 😃

to bude přiblblej den, už to vidím... radši bych taky zalezla zpět do pelíšku.. No ale musím něco uvařit, už tu nic není a mám dnes "rande" s kolegyní, chceme zajít někam na oběd a pak mi slíbila, že mi vytvoří francouzskou manikůru na nohách, neboť já se svým pupíkem bych to nezvládla 😃
siwama
19. kvě 2009
Ahoj holky, krásné ránko.
Aní, ak fakt ho to ouško muselo včera bolet, brouček malej.
Holky, Halinka ještě spinká, nááááádhera.
mischali
19. kvě 2009
claudie- tak sme odsáli rýmu ( to byl horor ) dali sváču a už chrní!! Přemýšlím že si taky lehnu, sem nastydlá tak bych si mohla odpočinout...

jůůůůůů, ty budeš fešanda...
martinahejlova
19. kvě 2009
Ahoj holky, hezké dopoledne. Máte pravdu, že dnes počasí nestojí za nic. :-|
Jinak Claudi, mám se dobře, všechno je v pořádku, ani se mi na mateřskou moc nechtělo 😉 , musím říct, že je to docela nezvyk.
Hezký den, holky, i když je propršený.
claudie
19. kvě 2009
Daní - ty jsi Halince uvařila odvar z makoviny??? 😃 😃

Misch - odsávání se taky bojim, bojim...ale když je to potřeba, tak se nedá nic dělat, že... Tak koukej zalehnout ať si taky odpočineš, když ti není nejlépe... 😉
treperenda
19. kvě 2009
klouz: ne ne, nic nenavrhuji - jen se ptam?😃
siwama
19. kvě 2009
Nene, žádný odvar. Ve čtvrt na 8 chtěla mlíčko a uusnula u flašky. A holky, ona ještě pořád spinká. Už jsem sebyla dívat, jestli vůbec dýchá 😃 .
Asi dospává ten megaprobenděný víkend 😃
nandaautor
19. kvě 2009
Ahoj holky-tak Ondrasek je v pohode jak mu to ruoplo tak se mu ulevilo a ted tu radi 😃 😃
Dani-Hali je teda medved brtnik :-N 😃 😃 😃
siwama
19. kvě 2009
Tak holky, Halí se vzbudila za 10 min 10. Krásně s úsměvem na tvářičkách, prdelka moje.
silente
19. kvě 2009
Ahojte!

Teda to je počasí naprd....

Nandi - vše nej ke včerejším narozkám. Malá se tedy nakonec rozhodla, že ona je bude mít jindy, takže se omlouvám 😃 Ale pan dr. slíbil, že prý do konce týdne, tak schválně ... :-N

Začni psát odpověď...

Odešli