• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
autor
Sil-a ja jsem zrovna vcera rikala Dance ze jsi se neozvala jestli nerodis-to je ale skoda,jak by nam bylo krasne v hjeden den :grinning: A dekuji za gratulaci jsi hodna.
19. kvě 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré skoropoledne.
Taky hlásím, že jsem zatím 2 v 1.
19. kvě 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holkyyyyyy-rodim,rodim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. kvě 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nandi - Ty rodíš? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Já tedy ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: Ale dneska by to šlo .... :grinning: Jsem všem říkala, že se mi líbí dnešek nebo čtvrtek :grinning: Kromě tvrdého bříška jak šutr ale jinak nic :grinning:
19. kvě 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ne jaaaa-Vy rodte :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. kvě 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dobrou a koukejte, ať nás je ráno víc :wink:
19. kvě 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, krásné ránko.
Kde jste??? Už rodíte??
20. kvě 2009 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné slunečné ránko :grinning:
20. kvě 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska bude nádherně a další dny taky, jupííííííííííííííííííííííí
20. kvě 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
siw- jojoooooooo, taky z toho mám obr radooost :grinning:
20. kvě 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno!
Taky mě těší, že bude kráááásněěěěěěěěěěě!Ale zítra by těch 30stupňů nemuselo být,to už je na moc!
Nám se už vaří obídek, teď se chystám jít uklidit vyžehlené prádlo,včera jsem žehlila do 22:45.

silenta a evinka: držíme Vám palce!
20. kvě 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouz- já se na žehlení vrhnu za chvíli až mi tady usne to moje zvířátko!!
20. kvě 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky krasne slunickove raaaaaaaaaano :slight_smile: :wink: To je super deeeeeeeeeen :wink: :wink: :slight_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Uklizim a varim obed kur.stehna+br.kasi-takze rychlovka a pak davaj ven :slight_smile: :wink:
Sil+Evik-uz rodite? :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
20. kvě 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré dopoledne,
hlásím se pořád 2 v 1. Ale řekla bych, že mi konečně šlo níž břicho. Jinak až na oteklý nohy, žádný další příznak blížícího se porodu.
20. kvě 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek :slight_smile:

jste dnes děvčata nějaká moc akční! :grinning: vaření, žehlení, uklízení.... To já teprve před chvílí vstávala a teď snídám. A nebýt toho, že mi zvonil telefon, tak snad spím až do oběda :grinning: Asi jsem dneska trochu Šípková Růža :grinning:
ale máte pravdu, venku je nááádherné počasí...tak to mě těší..

a co nastávající maminy, kde jsou? že by se už něco dělo???? :confused: :confused: :grinning:
20. kvě 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem vyžehlila pár košil, ale leje ze mě jako z konve...takže zbytek si dodělám zase až večer!!

Prcek mi usnul tak si v klídku vypiju kávičku :grinning:
20. kvě 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, koukám, že Evča se tu byla nahlásit a je stále 2v1 :wink:

misch - tak, tak...nic se nemá přehánět, košile počkají a ty si vychutnej kávičku...Taky si asi půjdu udělat.. Tvůj chlap taky¨nosí do práce košile? Já je tak nerada žehlím, hlavně ty s dlouhým rukávem mě nebaví :angry: , pak přes léto nosí ty s krátkým, tak to je o trochu lepší....ale stejně je nemám ráda... Teď jsem zjistila, že nejlépe se mi žehlí ty pidivěcičky na prcka...to je raz dva...no jo, ale on taky jednou vyroste a nedej bože aby nosil do práce košile... :grinning: :grinning: :grinning:
20. kvě 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudi-jojo, bohužel noší košile....mluvíš mi z duše, ty z dlouhým rukávem jsou děsný!!! ale jak říkáš, teď je hezky a nosí jen s krátkým!!!
Košile jsem vyžehlila všechny a na večer mi tady zbylo normální prádlo, trika atd...

Ty pidi věci jsou bezvadný ne žehlení :grinning:
20. kvě 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno. Tady se taky nerodí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
Jen jsem skoro dostala infarkt z mého počtu tt vedle nicku :grinning:
20. kvě 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je krásná věta: zbylo normální prádlo.... :grinning: :grinning: To se musím večer Pepana zeptat, proč nosí nenormální? :grinning:

Asi před 14ti dny se mu udělala na tváři taková boulička, taková podkožní, no a začala se zvětšovat a hlavně ho to i svědilo. Tak jsem ho dnes vyslala ať se staví na kožní... Člověk má hned strach, to je děs... A před chvílí volal, že je to jen nějaký zánět a vlastně každým holením se to rozdráždí víc a víc... Dali mu nějakou mastičku a budeme mazat a mazat... No ulevilo se mi.... :slight_smile:
20. kvě 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
a další skoromamina se nám ohlásila... :slight_smile: no jo, máš tam pěkný číslo :grinning:
20. kvě 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
to sem zase něco plácla :grinning: :grinning: :grinning:
20. kvě 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
náhodou mě se ta věta moooc líbí a mám pocit, že ji zařadím do své mluvy....takže klidně jen tak dál... :grinning: :grinning:
Jak jsme se tu bavily o příštím čtvrtku jako možném srazu, tak tobě by se to taky hodilo Misch?
20. kvě 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem sice včera začala žehlit,až po 21:30. Protože pře19h jsme přišli domů,byli jsme naproti taťkovi na autobusáku,pak jsem rychle obstarala Dádu,udělala večeři-květákový mozeček a ještě jsem šla mýt oko v kuchyni a v obýváku.Pak jsem šla venčit Kulíška a konečně byl čas na žehlení, já to beru,jako relax. Vyžehlila jsem normální prádlo - jak říkáte a košile s krátkým rukávem, s dlouhým jsem tam nechala. Teď je to děsný,jak už Dáda chodí a jsme na i hřišti,tak ,co odpoledne to má špinavý(jako čuně jedno bodýčko)Tak je stále,co prát.
20. kvě 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie:ohledně Tvého Pepina,to věřím,že se Ti ulevilo.
20. kvě 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já zase vymyslím nějakou perličku :grinning:

s dlouhým rukávem jsem teď taky nežehlila...
20. kvě 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klouz - jsi pilná hospodyňka, mě by se už takhle večer asi nechtělo...ale kdo ví, třeba to pak ani jinak nepůjde... My jsme zatím sami dva a taky má pořád co prát a žehlit, takže až se rozrosteme, myslím, že se pračka nezastaví....
20. kvě 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se mi večer nechce nic dělat, vždycky jsem ráda že martínek usne a já mám klídek!!! takže se snažím většinu věci dělat dopolko...protože spinká a pak po obědě když je takhle chodíme ven většinou na celé odpoledne!! a večer toho mám už docela dost!!
20. kvě 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouz - jedeš příští víken do JC? Karolínka u mě má noční košili, tak vymýšlíme jak si ji převezme-.... Pokud by si pro ní nepřijela do toho příštího čtvrtka, mohla bych ti ji vzít na srazík a vy by jste se nějak v JC sešli?

a jak vlastně ten příští týden? v kolik a kde? mě je to jedno, já mám dopo poradnu a pak zůstanu u ségry a počkám...takže maminy vymyslete vhodnou dobu, kdy se vám to hodí a nějaké pěkné místo, kde by se dětičky mohly vyřádit... :wink:
20. kvě 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu na balkon pověsit normální i nenormální prádlo :grinning:
20. kvě 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek