• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
claudie •mě se také večer už moc nechce!Ale přes okna nebylo vidět a žehlení mě baví, beru to jako relax.

Jojo, do JC jedeme i za týden,pač Luba tam má 29.5zubaře.
Jasný, udělám poštovního holuba :grinning:
20. kvě 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děvčata já se loučím, martínek se pomalu budí...dám mu obídek a vypravím nás a vyrážíme s moji babičkou do
města :slight_smile: užívat si teplíčko!!

mějte se tu krásně, papaááááá
20. kvě 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
misch - pa, pa...a pěknou procházku :slight_smile:

klouz - jé to budeš super poštovní holoubek... :wink:
20. kvě 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie •Já příští týden mohu tak nějak na14:30,jen ale na chvíli.Čekám na dobu,co napíšete a můžu to tam objednat!
20. kvě 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, průůůšvih, mrkla jsem na web to Spininku a píší,že otevřeno mají až od15:30.
Tak co teď?????
20. kvě 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě je to jedno v kolik, já se podřídím... tak dáme návrh tedy ve 14,30 a uvidíme co na to ostatní a kde že by to jako mělo být? to je nějaká restaurace se zahrádkou nebo co máš na mysli za místo?
20. kvě 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vypadá to tam moc hezky....
aha, a to už je dost dlouho na tebe, že? tak nějaké jiné místo? MB sice znám, ale nic mě nenapadá...
20. kvě 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dlouho to asi je! M to z MB připadá nejvhodnější a hlavně to mám kousek.
To je jedno, tentokrát nemohu já na dlouho, příště nebude moci zase někdo jiný!
20. kvě 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobře, počkáme co ostatní k tomu dodají.... :wink:
20. kvě 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, prosím, neumí tu někdo dobře anglicky, potřebovala bych pomoci s jedním překladem
20. kvě 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já se času podřídím,takže na mě neberte ohled. :wink:
20. kvě 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
já můžu kdykoli a když mě nepoženete na Štěpánku, tak se i místu přizpůsobim
20. kvě 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
mishule - nepomohu, neumím.... myslím, že angličtinář je tu Bewe...

daní - taky je ti jedno v kolik?
20. kvě 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky tak u me srazek pada pac ve ctvrtek mame nastup v Motole na trhani mandli u Ondraska-dr.Krausova mu to obvolala a jde uz ted a ne az v zari kdyz mu to tak praska.Tak jsem na jednu stranu rada a na druhou se strasne bojim :confused: :rolling_eyes: :fearful: :fearful:
20. kvě 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
aní - neboj, alespoň to budete mít za sebou a pak už bude líp... Dělají to nějak ambulantně nebo tam pár dní pobudete?
20. kvě 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
aní: to bude dobrý, chvíli to bolet bude, ale pak už to Ondráška nebude trápit
20. kvě 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ondrášek je ještě malinkej, opravdu se z toho brzy oklepe. Hlavně, aby mu to pomohlo a měl konečně klídek.
Držím pěsti, Aníí.
Než pojedeš, písni mi ten nákup.
20. kvě 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kde vlastmně mámeKlárku??? Už tu dlouho nebyla.
20. kvě 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja doufam ze mu to pomuze smudlovi-dr.na pohotovosti mi povidal ze pry mi to nikdo nezaruci-no :frowning2: :confounded: :confounded:
Me nejvic asi trapi ze tam nebudu moct byt s nim i pres noc-nemaji tam pokoj pro maminky s detma :confounded: :angry: :angry:
Dekuji jste moc hodny :dizzy_face: :dizzy_face:
20. kvě 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani, tak ať je Ondrášek co nejdřív fit. Mě to zbavilo věčně se vracejících angín.
20. kvě 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanda :tak ať je Ondrášek brzy fit a všem nemoc bede konec!
20. kvě 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anííí, dotr máš domluvený
20. kvě 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Daniiii-ted jsem Ti akorat chtela psat ze se na ten dort vyprdnem ze Vas nebudu otravovat a objednam ho v MB-Ty jsi tak hodna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Tak ja nevim necham to na Vas s Arkem aby nebyl nastvany ze ho taham z prace.A jeste prosim Te kolik bude stat?Aby se mi to vyplatilo +vase dal.znamka :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Jsi zlaticko-hned juknu jaky eventuelne a necham to na Vas abych fakt neprudila :frowning2: :frowning2: :frowning2:
20. kvě 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak zatím žádný nový v přírůstek? - jeee a ja se tak těšila. Tak holky (Evi, Silent) sup, sup, sup :grinning:

nandi, jejda, chuděra Ondrášek, ten už si zažil s nemocnicema :frowning2: Tak snad mu tohle opravdu pomůže - budeme s Eli držet palečky.

Holky, tak je za náma druhá lekce plavání na bazénu a já jsem z toho úplně hotová - jako nadšená. Dneska jsme se s dětma potápěly i my maminy a bylo to super. Hezky koupací čapka, brýle a kdo chtěl, tak kolíček na nos a šup i s mimiskama pod vodu - jsme tam na sebe s Eli koukaly a bylo to fakt boží. Vřele doporučuji všem budoucím maminkám:slight_smile:) Nehledě na to, že po tom mimiskové krásně spinkají. Jo a další poznatek je, že asi Eli narostou žábrý a plovací blanky mezi prstíky, pač, když si náhodou lokne vody, tak si to v pohodě vykucká a vůbec nebrečí:grinning:

srazík: čtvrtek zní dobře a časově se přispůsobíme:slight_smile:
20. kvě 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní nevím, jaké jsou ceny tady za dorty, ale to probereme osobně, je prý dost času. Buˇb jo,nebo ne.
Stejně tam o prázdninách pojedeme pro Anetu ( Evči dceru), tak pokud budeš chtít, dohodnu to na tuty.
20. kvě 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dani-jj jasny domluvime az se uvidime ju? :wink:
20. kvě 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi-dekuji jste s Eliskou hodny :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. kvě 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tady zatím žádný přírůstek není, ale na Letních maminkách asi budeme jeden brzy mít... Jedné holčině už odtekla voda, tak už je v porodnici a my jen čekáme na zprávu o té krásné události.... :slight_smile:

Evi - to jste s Eli pěkné potápky a krásně si to užíváte... budeš mít také nějaké podvodní fotky?

jdu na kutě, všem dobrou noc :wink:
20. kvě 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jsem tady - nějak nestíhám!

Daní,stavila bych se na skok zítra dopo - nebo spíš hned po ránu s těma věcma, ale jak budeš chtít nebo příští týden v úterý, co??
20. kvě 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek