Mladá Boleslav II

Tak je tady nove tema pro Boleslavandy a okoli 🙂 😉 🙂
klouzavka
20. kvě 2009
claudie •mě se také večer už moc nechce!Ale přes okna nebylo vidět a žehlení mě baví, beru to jako relax.

Jojo, do JC jedeme i za týden,pač Luba tam má 29.5zubaře.
Jasný, udělám poštovního holuba 😃
mischali
20. kvě 2009
Děvčata já se loučím, martínek se pomalu budí...dám mu obídek a vypravím nás a vyrážíme s moji babičkou do
města 🙂 užívat si teplíčko!!

mějte se tu krásně, papaááááá
claudie
20. kvě 2009
misch - pa, pa...a pěknou procházku 🙂

klouz - jé to budeš super poštovní holoubek... 😉
klouzavka
20. kvě 2009
claudie •Já příští týden mohu tak nějak na14:30,jen ale na chvíli.Čekám na dobu,co napíšete a můžu to tam objednat!
klouzavka
20. kvě 2009
Holky, průůůšvih, mrkla jsem na web to Spininku a píší,že otevřeno mají až od15:30.
Tak co teď?????
claudie
20. kvě 2009
mě je to jedno v kolik, já se podřídím... tak dáme návrh tedy ve 14,30 a uvidíme co na to ostatní a kde že by to jako mělo být? to je nějaká restaurace se zahrádkou nebo co máš na mysli za místo?
claudie
20. kvě 2009
no vypadá to tam moc hezky....
aha, a to už je dost dlouho na tebe, že? tak nějaké jiné místo? MB sice znám, ale nic mě nenapadá...
klouzavka
20. kvě 2009
Dlouho to asi je! M to z MB připadá nejvhodnější a hlavně to mám kousek.
To je jedno, tentokrát nemohu já na dlouho, příště nebude moci zase někdo jiný!
claudie
20. kvě 2009
dobře, počkáme co ostatní k tomu dodají.... 😉
mishulle
20. kvě 2009
ahoj, prosím, neumí tu někdo dobře anglicky, potřebovala bych pomoci s jedním překladem
siwama
20. kvě 2009
Holky, já se času podřídím,takže na mě neberte ohled. 😉
mishulle
20. kvě 2009
já můžu kdykoli a když mě nepoženete na Štěpánku, tak se i místu přizpůsobim
claudie
20. kvě 2009
mishule - nepomohu, neumím.... myslím, že angličtinář je tu Bewe...

daní - taky je ti jedno v kolik?
nandaautor
20. kvě 2009
Holky tak u me srazek pada pac ve ctvrtek mame nastup v Motole na trhani mandli u Ondraska-dr.Krausova mu to obvolala a jde uz ted a ne az v zari kdyz mu to tak praska.Tak jsem na jednu stranu rada a na druhou se strasne bojim =-) 8-( 😕 😕
claudie
20. kvě 2009
aní - neboj, alespoň to budete mít za sebou a pak už bude líp... Dělají to nějak ambulantně nebo tam pár dní pobudete?
mishulle
20. kvě 2009
aní: to bude dobrý, chvíli to bolet bude, ale pak už to Ondráška nebude trápit
siwama
20. kvě 2009
Ondrášek je ještě malinkej, opravdu se z toho brzy oklepe. Hlavně, aby mu to pomohlo a měl konečně klídek.
Držím pěsti, Aníí.
Než pojedeš, písni mi ten nákup.
siwama
20. kvě 2009
A kde vlastmně mámeKlárku??? Už tu dlouho nebyla.
nandaautor
20. kvě 2009
Ja doufam ze mu to pomuze smudlovi-dr.na pohotovosti mi povidal ze pry mi to nikdo nezaruci-no 😞 :-S :-S
Me nejvic asi trapi ze tam nebudu moct byt s nim i pres noc-nemaji tam pokoj pro maminky s detma :-S ]-( ]-(
Dekuji jste moc hodny x-) x-)
evinka
20. kvě 2009
Ani, tak ať je Ondrášek co nejdřív fit. Mě to zbavilo věčně se vracejících angín.
klouzavka
20. kvě 2009
nanda :tak ať je Ondrášek brzy fit a všem nemoc bede konec!
siwama
20. kvě 2009
Anííí, dotr máš domluvený
nandaautor
20. kvě 2009
Daniiii-ted jsem Ti akorat chtela psat ze se na ten dort vyprdnem ze Vas nebudu otravovat a objednam ho v MB-Ty jsi tak hodna x-) x-) x-) x-) x-) Tak ja nevim necham to na Vas s Arkem aby nebyl nastvany ze ho taham z prace.A jeste prosim Te kolik bude stat?Aby se mi to vyplatilo +vase dal.znamka 😉 🙂 🙂 🙂 Jsi zlaticko-hned juknu jaky eventuelne a necham to na Vas abych fakt neprudila 😞 😞 😞
treperenda
20. kvě 2009
Tak zatím žádný nový v přírůstek? - jeee a ja se tak těšila. Tak holky (Evi, Silent) sup, sup, sup 😃

nandi, jejda, chuděra Ondrášek, ten už si zažil s nemocnicema 😞 Tak snad mu tohle opravdu pomůže - budeme s Eli držet palečky.

Holky, tak je za náma druhá lekce plavání na bazénu a já jsem z toho úplně hotová - jako nadšená. Dneska jsme se s dětma potápěly i my maminy a bylo to super. Hezky koupací čapka, brýle a kdo chtěl, tak kolíček na nos a šup i s mimiskama pod vodu - jsme tam na sebe s Eli koukaly a bylo to fakt boží. Vřele doporučuji všem budoucím maminkám🙂) Nehledě na to, že po tom mimiskové krásně spinkají. Jo a další poznatek je, že asi Eli narostou žábrý a plovací blanky mezi prstíky, pač, když si náhodou lokne vody, tak si to v pohodě vykucká a vůbec nebrečí😃

srazík: čtvrtek zní dobře a časově se přispůsobíme🙂
siwama
20. kvě 2009
Aní nevím, jaké jsou ceny tady za dorty, ale to probereme osobně, je prý dost času. Buˇb jo,nebo ne.
Stejně tam o prázdninách pojedeme pro Anetu ( Evči dceru), tak pokud budeš chtít, dohodnu to na tuty.
nandaautor
20. kvě 2009
Dani-jj jasny domluvime az se uvidime ju? 😉
nandaautor
20. kvě 2009
Evi-dekuji jste s Eliskou hodny 🙂 x-) x-)
claudie
20. kvě 2009
tak tady zatím žádný přírůstek není, ale na Letních maminkách asi budeme jeden brzy mít... Jedné holčině už odtekla voda, tak už je v porodnici a my jen čekáme na zprávu o té krásné události.... 🙂

Evi - to jste s Eli pěkné potápky a krásně si to užíváte... budeš mít také nějaké podvodní fotky?

jdu na kutě, všem dobrou noc 😉
bewe
20. kvě 2009
Holky, jsem tady - nějak nestíhám!

Daní,stavila bych se na skok zítra dopo - nebo spíš hned po ránu s těma věcma, ale jak budeš chtít nebo příští týden v úterý, co??

Začni psát odpověď...

Odešli