• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
Jinak holky - plínu už máme jen na noc, u babičky měl docela drezúru a já v tom pokračuju - takže proto furt jsem nějak mimo "signál" :slight_smile: Už si začíná i říkat, což je super, páč to předtím nedělal - no přece - od září jde do školky, tak tohle by měl umět.....
20. kvě 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky krasne slunickove rano :slight_smile: :wink:
Klarco-jj Milda je sikula.Asi mas pravdu ze ve skolce by to bylo lepsi aby byl bez plinky :wink: :fearful:
Verko-no ale to je teda fofr.To bude docela nedonoseny mimisek :fearful: :fearful: :confused: :slight_smile:
21. kvě 2009 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
bewe • gratulujeme!

Jak psala Treperenda,plavčo je super,mohu s ní jen souhlasit, sice do Delfínku nechodíme,ale na Dubce do Lachtánku.Hlavně to potápění s dětičkama. :slight_smile:
21. kvě 2009 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ránko přeji :slight_smile:

Aní - ne, ne, zas tak nedonošený nebude...Ona tahle těhulka je úplně první adeptka z naší diskuze...má termín 28. května..... Už jsem koukala, zda tam není zprávička, ale zatím nic....Tak snad je vše OK a bude mít mimíska brzy v náručí /nebo už má/.... :slight_smile:

tak jdu se trochu zušlechtit a jedu něco nakoupit., ne že by se mi chtělo, ale jíst se musí... :grinning:

zatím, pa pa
21. kvě 2009 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
Tak u nás zatím nic. Dneska jdu do poradny, tak jsem zvědavá, co se dozvím.
21. kvě 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ránečko :grinning:
21. kvě 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, krásné ránko.Klárko, stav se, jak seti to hodí :wink:
21. kvě 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno. Já stále 2 in 1. A mrkněte mi do pasu ... prý dnes .... tak schválně :grinning:
21. kvě 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
TaK sIL HODNĚ ŠTĚSTÍ A SIL K DNEŠNÍMU PORODU :grinning:
21. kvě 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudi: bledulka • 1d, 35tt • Dnes v 09:30

Která pravidla porušuje: | Zruš tááákže vám hlásím,že PRVNÍ LETNÍ MIMINKO JE NA SVĚTĚ !!!!!!!!!!!!!!

dovolím si přepsat zprávu od Květulinky

sms ve 4.17 hod. :
Ahoj, 9 měsíců jsem se skrýval v utajení,ale dnes ve 3.59 je čas, abych odkryl svou pravou identitu:
jsem Radímek, 3.37 kg , 51 cm a pořádně to tu roztočím !

SIL, EVI: rodíme, rodíme, neflákáme se
21. kvě 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mishul - :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

Siw - děkuji :grinning:

No divno mi je, ale vzhledem k tomu debilnímu počasí to spíš připisuju tomu :angry: :frowning2:
21. kvě 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sil: ale prd, nějaký kontrakce nebo prasklou vodu, šup, takhle to tu neni akční :grinning:
21. kvě 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsme se vratily z prochazky - pekne jsem nas vyletnila s tim, ze budeme padat vedrem a je tam docela prijemne:grinning: Teda je to tim, ze pofukuje vetrik.

Sil: hele, dnesek je jeste dlouheeeeeeeeeeeeeeeeej, takze co neni ted, tak za hodku muze byt:grinning: Hodne sil:slight_smile:)) A kdyby nic dnes, tak proste malicka Anna-Maria si to osefuje po svem (az uzna, ze je "dopecena"), tak jako nase Eli :grinning:
21. kvě 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
trep: my byli taky venku, za chvíli jede m do LB, ale nevim nevim, zda dát malýmu kraťasy
21. kvě 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
mishulle - díky za info.... už běžím do letních maminek gratulovat....
21. kvě 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
mish: mno prave, ze mi tam neprijde zase az takove vedro, jak hlasili...ale jak rikam, je to asi tim vetrikem.
21. kvě 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,jdu se s Vami rozloucit,k veceru razime do JC,zitra musim do knihovny, Dadovi koupit boty a vyuziji toho,ze budu mit hlidani,tak pojedu nekam na kole!
21. kvě 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
y jsme ted venku a je super-jen bych rekla dost dusno tak asi neco prijde :frowning2: :confounded: :slight_smile:
21. kvě 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady už je po bouřce a vzdoušek jedna báseň.
Holky,při bouřce se mění tlak atěhulky rodí o 106. Tak jak je to s váma????
21. kvě 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aníí, máš IP.
21. kvě 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se dneska znovu hlásím. Zítra nastupuju do porodnice na pozorování (zatím ne na vyvolání) kvůli otokům a tlaku. Tak doufám, že si to malej rozmyslí a bude chtít ven co nejdřív, ať tam zbytečně dlouho neležím 2 v 1. Dneska na kontrole dr. říkal, že se to zatím nechystá a dle UTZ má malej asi 3,6 kg.
Tady žádná bouřka není.
21. kvě 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
U nas taky po bource-jj to je pravda ze po bource se taky rodi.Ja jsem snad rodila po uplnku :slight_smile: :grinning:
21. kvě 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Evi, hodně štěstí, ať tě tam dlouho nedrží.
21. kvě 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dobrou noc a těhulky šup do porodnic!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning:
21. kvě 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, o srazíku mě informovala Evča.. budu čekat na přesné informace.jinak holkám těhulkám už doporučuji vaničkování doma :o)) nečekat až na bazének. protože to je taky prííííma. dnes nám jsou 4měsíce a poprvé jsme šli pod vodu: http://www.youtube.com/watch?v=_xoaMfv_Fd0
a Evi hlavně tam odpočívej. budou se o tebe starat, vařit ti, nebude tě lákat uklízení a sice budeš při obědě závidět těm, co nemají bříško,ale ty už ho taky za chvíli mít nebudeš :wink: :wink:
21. kvě 2009 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Tak se naposledy hlásím 2 v 1. Za chvíli vyrážíme. Příště už se ohlásím, až budu mít prcka u sebe a ne v sobě :dizzy_face: . Manžel pak bude dávat zprávu na květen a snad dodá i fotku (včera jsem mu ukazovala jak), tak mu řeknu ať napíše i sem, nebo některá z holek, kterým budu psát.
Luci, Domi je kouzelný, je vidět, že má vodu rád.
22. kvě 2009 v 06:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojh olky-krasne rano :wink:
Evi-strasne moc drzim palecky at to mas hodne rychle za sebou :dizzy_face: :slight_smile: :slight_smile:
Luci-video super Dominek je poradny cvalik :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. kvě 2009 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...koukám že dneska moc sluníčka opravdu nebude a bude pršet!!
Těhulky- nějakou akci :grinning: :grinning: ¨
Luci - domi je super!!
22. kvě 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Evinko, sice už si to nepřečteš, ale držím na dálku moc palce, ať to rychle zvládneš. :slight_smile:

Lucko, video je bezva, Domino je úplný vodní živel :grinning: Potopíte ho a pohodička :grinning:

My jsme tento týden sestavili v ložnici postýlku a už do ní připravili všechny věci. Je to tak krásné, že jsme z toho byli úplně dojatí a seděli oba na posteli a jen si to prohlíželi. Už tam chybělo jen to miminko :slight_smile:
22. kvě 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jůůůů, taky jsme takhle se rozjímali nad složenou postýlkou a představovali si jak tam bude
ten náš chlapeček...

a jak to uteklo...a budeme slavit rok za 14 dní!!
22. kvě 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek