• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
ahoj holky, díky za pochvaly Domina. to je fakt náhoda, že jsem chodila do delfínku a oni to provozují a upřímně na počátku jsem nevěřila, že domi bude někdy ponořen :o))závidím Elišce, že už může do bazénku, ale nás vezmou protečkně za měsíc :o))) tak se moc těším už ted.
kdy se upřesní srazík?
jsem dnes myslela na Evi, zda ji bouřka nevyvoala porod. ta včerejší byla mooc slabá :grinning: :grinning:
Sil nevíš o ní něco?jak se tam má?
22. kvě 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojtéééé!

Tak já stále 2 in 1. Dnešení KO u dr.dopadla dobře, otevřeno na prst, maminka je připravena. Teď už jen aby prcková ráčila opustit svůj pokojík s all inclusive a šla se mrknout do krutého světa. :confounded: :grinning:

Dnešní bouře na mě neměla žádný vliv a od Evinky také nemám zprávu, takže asi prd :angry:
22. kvě 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky,pořád nic :cry: , já chci být další tetou :wink:
22. kvě 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
siw: teda, Ty teto "na baterky" - vzdyt jsi jeste ani Eli a Domcu nevidela na zivo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning:
22. kvě 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mno take jsem se prisla juknout, zda uz Evi a nebo Silent nejsou mamcami....presne jsem si na ne v te pliskanici vzpomela:grinning:
22. kvě 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nebojte holky, ve čtvrtek je umuchlánkuju :grinning: . Už se na ně táááák moc těšíme s Halinkou
22. kvě 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-tak my se jdeme pomalu chystat na soutez :wink: Bude akce hura uz se docela tesim.Jen jsme vcera dlouho parili tak dnes to bude asi husty a dnes nas to ceka opet :slight_smile: :grinning: :grinning:
Taky jsem chvatala abych jukla na maminy jestli jo a nebo ne a ono nic :frowning2: :grinning: :wink:
23. kvě 2009 v 05:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné poledne.

Jen hlásím, že jsme s Evinkou obě ještě vcelku :grinning:

Mně konečně začla aspon odcházet zátka. Vím, že to časově znamená houbelec, ale aspon se něco děje :grinning:
23. kvě 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Silet-no me odesla zatka v pul desate vecer a v jednu hodku mi ruopla voda a uz jsme jeli :wink: :wink: :wink: :wink:
23. kvě 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nandi - kéž by to znamenalo, že brzy budu mít malou u sebe. Ale radši si naděje nedělám :grinning:
23. kvě 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sil tak mě voda praskla až týden po zátce :grinning: :grinning:
Mischull, nevozil ti náhodou někdo dnes Kubíka? kočárek stejný, kšiltovka na mimi na dálku stejná jako ta vaše, ale nikdy jsem nebyla kočárku blíž než 20m a tak jsem si nebyla jistá, jestli jako 100% Kuba je nebo ne v tom kočárku :grinning: :grinning: :grinning:
23. kvě 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holkýýýýýý dobrou. :pensive:
ak pořád ještě nic :frowning2: , no tak šup, šup!!!!!!!!!!!!!!
23. kvě 2009 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji přijemné ránko...
taky mi voda praskla týden po zátce....

Za chvíli se chystáme do Ikei :slight_smile: tak doufám, že něco pokoupíme!!

papáá
24. kvě 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-krasne rano :wink:
Koukam ze se nerodi a nerodi-no tak holkyyyyyyyyyy :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Soutez dopadla vyborne a zabava jeste lepsi-prisli jsme az v 1hod tak super.Jenom mluvim jak Schelinger :wink: :slight_smile: :grinning: :grinning:
24. kvě 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, včera jen já, nikdo jiný
24. kvě 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak v ten čtvrtek teda?
nemáte někso zkušenosti s objednáním nábytku z eshopu? máme vybranej obývák, ale dá se sehnat jen v havířově nebo ostravě, nebo právě eshopem, Leda že bych využila Domina s maminkou až pojedou k babičce :grinning: :grinning:
24. kvě 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mishull :o)))) jasně, vezmeme to na zádech :wink:
zkušenosti nemám s nábytkem,ale s jinými věcmi ano, takže jdi do toho. a pošli odkaz :grinning:
24. kvě 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
já s jinými taky a skříně jen tu použitou z MMB
jinak je to toto: uděláme si t toho sestavu
http://helcel.myeshop.cz/cs/kategorie105978/detail62650.html
http://helcel.myeshop.cz/cs/kategorie105978/detail62632.html
http://helcel.myeshop.cz/cs/kategorie105978/detail62641.html
dáno tak jak bude seřazené + tv stolek
http://helcel.myeshop.cz/cs/kategorie105978/detail62648.html

líbilo se mi i toto, hlavně barevně by to šlo taky dobře ke gauči, ale má to blbý rozměry, nedali bysme na tu stěnu ty 3 skříňky co potřebujem
http://www.shopnet.cz/nabytek/obyvaci-sektor-toscana/
24. kvě 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, krásný den :wink: Já se čtvrtkem počítám na 100%. Tak dejte vědět, holky, co a jak. Jen ještě nevím kam a v kolik hodin.
24. kvě 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
zdravím Vás na konci víkendu.V JC jsem si to užila.Byli jsme na pěším a cyklo výletě,i jsem 2X stihla bazén.
V pátek jsem byla ve městě a Dádovi jsem tam koupila v Jičíně sandálky( Essiky se žirafkou a bačkurky).Jen tak se procházím pěší zónou a najednou jsem potkala Treperendu s Eliškou,manželem a tchýňkou.

Ve čtvrtek,jak jsem již psala, na vrhuji Spinink,ale mají tam až od 15:30. Asi tak dvě až tři strany zpět jsem posílala odkaz na jejich webovky.
Co Vy na to. Je to jen návrh ode mě.
24. kvě 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky docela Vam ten srazik zavidim-tak si na Nas ve ctvrtek vzpomente to uz budeme odpoledne v Motole :unamused: :confounded: :confounded:
24. kvě 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klou fakt tam jsou až tak pozdě? nechceš tam zavolat? já chci jít od 16hod jezdit hodinu, tak at na vás nemám jen tu chvilku :sweat_smile:
24. kvě 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mishul nabytek vypadá zajímavě. jen barevně to ti neporadím. na ot jsem antitalent.. :grinning:
24. kvě 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zkusím tam cinknout,nebo se tam zítra stavím.Mě by se to také hodilo dříve,aspoň od15h.

luciejadr •jéje,to máš super,kdo hlídá?Kámoška?
24. kvě 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko:je vidět,že si Diminik vodu užívá,hotový potápěč.

Nanda:ve čtvrtek na Vás budeme myslet!
24. kvě 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko:grinning: Tak kde jsou????? Kde jsou nove prirustky na MK, teda holciny (Silent, Evi)....musite jim domluvit :grinning:
25. kvě 2009 v 06:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuk!Dobré ráno! :slight_smile: Tak šup,šup Evi a Silent,jsme zvědaví.

Dnes mě Dáda mile překvapil. Na jídlo se vzbudil,až v5h,pak jsem si ho vzala do postele a spal,až do 7:15h.

jdeme snídat a 9:30jedeme k setřence. Dnes si také jdu do O2 pro opravený telefon.Huráááá!
25. kvě 2009 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné sluníčkové ránko :slight_smile:
25. kvě 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-tak jsme byli na predoperacnim vysetreni tak doufam ze bude vse OK :confounded: :slight_smile: :wink:
25. kvě 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek