Mladá Boleslav II

Tak je tady nove tema pro Boleslavandy a okoli 🙂 😉 🙂
siwama
25. kvě 2009
Ahoj holky, krásný sluníčkový den
claudie
25. kvě 2009
nazdar bábušky 🙂

jsem tu pár dní nebyla, páč jsem měla celý víkend školu a do toho skorotchýňka slavila kulatiny, bylo to fajn, ale jsem ze všeho zmožená jako stará babička 😃 Večer mám kotníky vždycky jako bambule a Pepino musí pěkně masírovat a to držím ani nedutám... 😃

Myslela jsem, že už si přečtu jak to holky mají za sebou a že už tu budeme mít o dvě mimča více a ono snad ještě nic???? =-) Tak dámy, šup, šup.... 😉

Ve čtvrtek dorazím, čas je mi jedno...tak domlouvejte a vymejšlejte.... 🙂
nandaautor
25. kvě 2009
No Verko ja se vubec nedivim ze mas nohy jak bambule v tomhle paraku-mela jsem stesti ze ja jsem obe tehu mela nejvetsi pupik a zatez vlastne podzim zima 😉 😉 😉
klouzavka
25. kvě 2009
Holky, na Spininku mají ve čtvrtek vážně,až od15:30,v případě našeho zájmu nám mimořádně otevřou v15h. Koukala jsem na počasí a ve čtvrtek má být chladněji17stupňů.
Pište,pište,ať vím,co a jak.
treperenda
25. kvě 2009
srazik: jak jsem psala, ja casove nejsem tlacena a mistu se prispusobime s Eli, takze s nama zadne starosti 😃
siwama
25. kvě 2009
Mě je to taky jedno, mám auto celý den, takže pohoda.
A přeji dobrou noc |-|
nandaautor
26. kvě 2009
ahoj holky-krasny slunickovy den preju x-) x-) Asi na delsi dobu posledni =-) 8-( :-S
claudie
26. kvě 2009
dobré ráno 🙂

máš recht Aní, asi to sluníčko bude dnes naposledy a pak pár dní hnus, alespoň podle toho co předpovídají...zase nějaké bouřky a vichřice ]-( , doufám, že naší oblasti se to vyhne....

dnešní noc byla docela zajímavá....několikrát bylo čůrando, pak pálení žáhy, taky se k tomu přidala jedna křeč do lýtka a bříško mi tvrdlo jako kámen...takže suma sumárum, budu muset odpoledne dohánět spánkový deficit... 😉

dneska se chystám už připravit zavazadlo do porodnice, ať to mám z krku, tak můžete dát tip co raději vzít a co je zbytečné...díky 😉 /Helča na kurzu nám to říkala, ale jsem si to tak důkladně napsala, že to nemůžu najít 😃 /
klouzavka
26. kvě 2009
claudie •platí ječtě stále ta funkce poštovního holuba=tunika pro Karolínu?

Tak holky,mám to tam zamluvit a zkusím ukecat chlapa na15h.Ju?
claudie
26. kvě 2009
klouz - no pokud nebude poštovní holoubek stávkovat ( 😃 ), tak to platí určitě .... Hlavně abych ji nezapomněla doma já hlava děravá.... 😃
tak jo Lucko, zamluv to a ve tři jsme tam jako na koni... Jak je to tam s parkováním, dá se přímo tam?
klouzavka
26. kvě 2009
claudie •parkování=přímo tam!
Holub stávkovat nebude!
claudie
26. kvě 2009
tak fajn, domluveno 😉
nandaautor
26. kvě 2009
Ach jo holky-tolik me to mrzi ze s Vami nemuzu.I kdyz no ani vlastne nevim jestli nas vezmou pac Ondrasek pokaslava tak uvidime.Kdyby ne tak si to prihasime taky 🙂 🙂
Ale radsi bych byla kdyby to mel uz za sebou teda no :-S :-S :-S
klouzavka
26. kvě 2009
nanda • úplně Ti rozumím!!!!! =-)
claudie
26. kvě 2009
to jo Aní, raději ať už je to za vámi....budeme na vás myslet 😉
claudie
26. kvě 2009
kde jste všichni? užíváte si venku sluníčka, co? já jdu matlat patlat nějaké překlady mého "velmi oblíbeného" německého jazyka, abych zy tři týdny udělala zkoušku a pak mohla v klidu rodit 😃 . Doufám, že budu mít u těch zbývajících zkoušek trochu protekci s přihlédnutím k mému stavu, no musím toho trochu zneužít, ne? 😃

nemáte nikdo žádné zprávy co naše kinder vajíčka Sil a Eva????????? Neozývají se, tak možná už nejsou kinder vajíčka, ale mají už malé broučky u sebe 🙂
mishulle
26. kvě 2009
My čvrtek taky bereme
mishulle
26. kvě 2009
claudi: určitě hodně plínek, ubrousků na prdku a vložek, jo a vem si ponožtičky pro mimi, ty dávají jen na první den, hodí se tak 4 noční košile pro případ, že si je umažeš
claudie
26. kvě 2009
mishull - dík za rady 🙂 noční košile jsem si pořídila 2 takové překřížené na prsou, aby se dalo dobře kojit, tak si vezmu když tak sebou ještě jednu nebo dvě obyč...
alzbeta.hod
26. kvě 2009
ahojky můžu vstoupit?
claudie
26. kvě 2009
ahoj alzbeto - no jasně, pojď k nám 🙂
jsi z MB?
alzbeta.hod
26. kvě 2009
jo jsem kousek od MB
klouzavka
26. kvě 2009
alzbeta.hod ahoj,vítám Tě!!!
Odkud přesně jsi?
alzbeta.hod
26. kvě 2009
Bukovno a ty?
klouzavka
26. kvě 2009
Jéje, od tamtud je Klára,která sem také chodí!

Já jsem přímo z MB,bydlím na Radouči.
alzbeta.hod
26. kvě 2009
já tu nikoho moc neznám.... jsem tu teprve necelý rok... jééé tak ráda bych jí poznala aspoň bych tu našla zpřízněnou dušičku
klouzavka
26. kvě 2009
alzbeta.hod • Klára Klímová,má malého Mildu,teda v únoru mu byly 2 roky.
Před tím jsi bydlela kde?
Já v MB žiji 2 roky,Teď 31.5 to budou 2 roky, co jsme převzali klíče od bytu a celý červen to tu dávali do kupy.
alzbeta.hod
26. kvě 2009
bydlela jsem na Kováni je to tak trochu prdel světa, tady je líp a hlavně klid. To jméno mi nic neříká.... možná spíš kdybych ji viděla.
alzbeta.hod
26. kvě 2009
jakou má přezdívku?
klouzavka
26. kvě 2009
sem na MK chodí Klára,jen občas, nemá moc času,je dooosttttttttttt akční!