• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
Ahoj holky, krásný sluníčkový den
25. kvě 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdar bábušky :slight_smile:

jsem tu pár dní nebyla, páč jsem měla celý víkend školu a do toho skorotchýňka slavila kulatiny, bylo to fajn, ale jsem ze všeho zmožená jako stará babička :grinning: Večer mám kotníky vždycky jako bambule a Pepino musí pěkně masírovat a to držím ani nedutám... :grinning:

Myslela jsem, že už si přečtu jak to holky mají za sebou a že už tu budeme mít o dvě mimča více a ono snad ještě nic???? :confused: Tak dámy, šup, šup.... :wink:

Ve čtvrtek dorazím, čas je mi jedno...tak domlouvejte a vymejšlejte.... :slight_smile:
25. kvě 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No Verko ja se vubec nedivim ze mas nohy jak bambule v tomhle paraku-mela jsem stesti ze ja jsem obe tehu mela nejvetsi pupik a zatez vlastne podzim zima :wink: :wink: :wink:
25. kvě 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, na Spininku mají ve čtvrtek vážně,až od15:30,v případě našeho zájmu nám mimořádně otevřou v15h. Koukala jsem na počasí a ve čtvrtek má být chladněji17stupňů.
Pište,pište,ať vím,co a jak.
25. kvě 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
srazik: jak jsem psala, ja casove nejsem tlacena a mistu se prispusobime s Eli, takze s nama zadne starosti :grinning:
25. kvě 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě je to taky jedno, mám auto celý den, takže pohoda.
A přeji dobrou noc :pensive:
25. kvě 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky-krasny slunickovy den preju :dizzy_face: :dizzy_face: Asi na delsi dobu posledni :confused: :rolling_eyes: :confounded:
26. kvě 2009 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno :slight_smile:

máš recht Aní, asi to sluníčko bude dnes naposledy a pak pár dní hnus, alespoň podle toho co předpovídají...zase nějaké bouřky a vichřice :angry: , doufám, že naší oblasti se to vyhne....

dnešní noc byla docela zajímavá....několikrát bylo čůrando, pak pálení žáhy, taky se k tomu přidala jedna křeč do lýtka a bříško mi tvrdlo jako kámen...takže suma sumárum, budu muset odpoledne dohánět spánkový deficit... :wink:

dneska se chystám už připravit zavazadlo do porodnice, ať to mám z krku, tak můžete dát tip co raději vzít a co je zbytečné...díky :wink: /Helča na kurzu nám to říkala, ale jsem si to tak důkladně napsala, že to nemůžu najít :grinning: /
26. kvě 2009 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie •platí ječtě stále ta funkce poštovního holuba=tunika pro Karolínu?

Tak holky,mám to tam zamluvit a zkusím ukecat chlapa na15h.Ju?
26. kvě 2009 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouz - no pokud nebude poštovní holoubek stávkovat ( :grinning: ), tak to platí určitě .... Hlavně abych ji nezapomněla doma já hlava děravá.... :grinning:
tak jo Lucko, zamluv to a ve tři jsme tam jako na koni... Jak je to tam s parkováním, dá se přímo tam?
26. kvě 2009 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie •parkování=přímo tam!
Holub stávkovat nebude!
26. kvě 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak fajn, domluveno :wink:
26. kvě 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ach jo holky-tolik me to mrzi ze s Vami nemuzu.I kdyz no ani vlastne nevim jestli nas vezmou pac Ondrasek pokaslava tak uvidime.Kdyby ne tak si to prihasime taky :slight_smile: :slight_smile:
Ale radsi bych byla kdyby to mel uz za sebou teda no :confounded: :confounded: :confounded:
26. kvě 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanda • úplně Ti rozumím!!!!! :confused:
26. kvě 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo Aní, raději ať už je to za vámi....budeme na vás myslet :wink:
26. kvě 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde jste všichni? užíváte si venku sluníčka, co? já jdu matlat patlat nějaké překlady mého "velmi oblíbeného" německého jazyka, abych zy tři týdny udělala zkoušku a pak mohla v klidu rodit :grinning: . Doufám, že budu mít u těch zbývajících zkoušek trochu protekci s přihlédnutím k mému stavu, no musím toho trochu zneužít, ne? :grinning:

nemáte nikdo žádné zprávy co naše kinder vajíčka Sil a Eva????????? Neozývají se, tak možná už nejsou kinder vajíčka, ale mají už malé broučky u sebe :slight_smile:
26. kvě 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
My čvrtek taky bereme
26. kvě 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudi: určitě hodně plínek, ubrousků na prdku a vložek, jo a vem si ponožtičky pro mimi, ty dávají jen na první den, hodí se tak 4 noční košile pro případ, že si je umažeš
26. kvě 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
mishull - dík za rady :slight_smile: noční košile jsem si pořídila 2 takové překřížené na prsou, aby se dalo dobře kojit, tak si vezmu když tak sebou ještě jednu nebo dvě obyč...
26. kvě 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky můžu vstoupit?
26. kvě 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj alzbeto - no jasně, pojď k nám :slight_smile:
jsi z MB?
26. kvě 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jsem kousek od MB
26. kvě 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
alzbeta.hod ahoj,vítám Tě!!!
Odkud přesně jsi?
26. kvě 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bukovno a ty?
26. kvě 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéje, od tamtud je Klára,která sem také chodí!

Já jsem přímo z MB,bydlím na Radouči.
26. kvě 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tu nikoho moc neznám.... jsem tu teprve necelý rok... jééé tak ráda bych jí poznala aspoň bych tu našla zpřízněnou dušičku
26. kvě 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
alzbeta.hod • Klára Klímová,má malého Mildu,teda v únoru mu byly 2 roky.
Před tím jsi bydlela kde?
Já v MB žiji 2 roky,Teď 31.5 to budou 2 roky, co jsme převzali klíče od bytu a celý červen to tu dávali do kupy.
26. kvě 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
bydlela jsem na Kováni je to tak trochu prdel světa, tady je líp a hlavně klid. To jméno mi nic neříká.... možná spíš kdybych ji viděla.
26. kvě 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jakou má přezdívku?
26. kvě 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
sem na MK chodí Klára,jen občas, nemá moc času,je dooosttttttttttt akční!
26. kvě 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek