• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
Ahojky holky, krásné ráno.

Alžbět - já jsem z Bukovna, jmenuju se Klára, mám 2,5 letého syna Milánka, ale všichni mu říkáme Míňa, bydlíme hned vedle pana Šindeláře - barák s napůl udělanou střechou a bez fasády (zatím :grinning: )
kde bydlíte vy????
27. kvě 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, my ve čtvrtek nedorazíme, tchýně chce hodit nakoupit..... takže nic :frowning2: snad příště

Daní: nějak příští týden ti přivezu ty věci, co??? Co v úterý????
27. kvě 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
bewe: Ráda tě poznávám, ale nevím kdo je pan Šindelář... jsem ale ostuda viď? My jsme se nastěhovali po paní Brandejský. Je to pod tou vodárenskou koulí, barák bez konečná fasády a hnědou střechou. V té ulici asi nejvyšší....
27. kvě 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky to je v pr....i!!!! Teď volala paní ředitelka ze školky, že se vrátily (zpět přistěhovaly) 2 děti, které teda musí vzít zpět a našeho malého teda vezme až v září 2010!!!!!! To je teda fakt super!!!!! Takže když neotěhotním teď nebo za měsíc, tak jsme bez peněz! To je šílený, fakt jsem totálně vytočená. To je fakt super, optěhotnět na povel nebo si to vypočítat kdy vám vezmou dítě do školky, je mi z toho zle!
27. kvě 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to zákon schválnosti. Taky bych ráda už fakt otěhotněla.... nemám sice potíže se školkou ale s prací... chodím domů vytočená každý den... hrůza.
27. kvě 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
alzbet: No, taky nevím kdo byl pan Brandejský :slight_smile:))))
Ale tamtudmy jsem jezdila s kočárkem, když byl malej ještě malej :grinning:
Taky tady bydlíme 3 roky, takže nejsem místní, my bydlíme blíž k náměstí, skoro u krámu :slight_smile:, měli jsme před barákem takovej "bordel", pán to tady zhruba před měsícem bagroval, tak jestli nepomůže tohle :sweat_smile:
27. kvě 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
v té zatáčce jakoby k malému kalu? To je síla co? Jsme z jedný vesnice a nemůžeme najít kde bydlíme. My jsme to koupili už v roce 2005 ale až teď jsme se mohli nastěhovat. My máme dům velkej a za domem tu vodárnu. Jo a rozebraný plot. Před náma už není žádný dům, jen pole. Snad budeš vědět...
27. kvě 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
bewe •toje nehorázný! HMM,oni vážně berou neradi děti v průběhu školního roku (když jsou Mildovi 3 roky v únoru).To je pech!V podstatě by jsi byla vyjímka a měla hooodně moc štěstí, když Ti vycházelo, že Ti Mildu v září vezmou Mildu na2,5letech do školky.
27. kvě 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
staženo z květnovek
pistalka.jana • 1d • Dnes v 06:34

Včera jsem mluvila s Evinkou, pořád nic, cítí se dobře, na porod to nevypadalo, ale kdo ví, třeba s tím pohla ta včerejší bouřka a už se jí TO narodilo...
27. kvě 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo v Bukovně mám i většinu své rodiny, tetu, bratrance, sestřenici a babičku...
27. kvě 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
alzbeta.hodkde děláš,že Tě tam denně štvou?

Pokud máš zítra čas a chuť,tak přijď na srazík.Jsi zvána!
27. kvě 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
bohužel mám odpolední ale dík za pozvání, snad jindy.
dělám za bezděčínem v I Auto. Děsná firma.
27. kvě 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
bewe •to mě mrzí!je to domluvený , zařízený,slíbený a pak je to jinak, co.Děsnýýý!!!!!!!!! :cry: :cry: :cry:
27. kvě 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, já to měla domluvený, že ho vezmou ve 2,5 - a i teď mi to řekla, ale že kdyby se nevrátily ty 2 děti! Tak by v září nastoupil na půl den a od února na celý!! No, nic, tak se budem snažit a uvidíme, ale příjde mi to docela úchylný, snažit se na povel, navíc, když teď otěhotním, dítě se opět narodí v únoru a za 2 roky budu řešit to samý!
27. kvě 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
bewe •mě čeká to samé,taky budu řešit školku. Dáda je rozený v březnu!
27. kvě 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm, to jo.... je to hrozný.... no, ale když se nezadaří a já se nebudu moci vrátit do práce, tak by mě zajímalo, co pak budu dělat!!!! Zase začínat na 15tis????? Chjo :frowning2:
27. kvě 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
na 15000? Já jsem ráda když mám12000
27. kvě 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady to nějak vymřelo... :cry:
27. kvě 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alžbět - čas obědu.... to je vždycky udržet ho v sedačce :grinning:
27. kvě 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíš... nějak to v hlavě nedržím přes týden... jen o víkendu :sweat_smile:
27. kvě 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak zatím pa pa všem, jdu se chystat a pak honem do práce...
27. kvě 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Alzbet-to Ti pekne dekuju ze jsou kluci stary jsou stejne jak ja :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
Klarco-no tak to je fakt na pytel a kor kdyz s tim clovek pocita teda :frowning2: :angry: :angry:
27. kvě 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to já nemůžu vědět... :sweat_smile:
já je znám od doby kdy jsme se na Kováň nastěhovali. To mi byli 4roky. A už tehdy to proti mě byli o dost starší páni... ani nevím kolik jim je... :grinning:
27. kvě 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak pa pa všem já letím makat. Pa pa pa
27. kvě 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Alzbet-je mi 34 let :slight_smile: :wink: Ja mam dokonce pocit ze ten Radek je o neco i mladsi nez ja-ale nejsem si jista :slight_smile:
Hezkou smenu :slight_smile: :wink:
27. kvě 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, je to na pytel....
tak si změním v pase, ještě na snž :slight_smile: a uvidíme.....
27. kvě 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
bewe •hodně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile:
27. kvě 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, Klouz, už vidím manžu, on zrovna není takovej typ, že dělá něco na povel.... No, tak místo dovolený budeme dělat miminko :slight_smile: Jsem úplně vytočená, jdu si k malýmu lehnout, třeba to zaspím, papa
27. kvě 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé tak máme novou snažilku :o))) Klára je fakt akční, hned našla řešení :wink: to jsem zvědavá co na to manžel a hlavně zda to vyjde tak rychle jako s Mildou :grinning: :grinning: a dkyž bude nejhůř tak si najdeš na hlídání někoho na ten půlrok :wink: další rok to bude řešit Klouz a po roce i já :o))) holt smůla. ale jít na 4roky na mateřskou s tím, že od 3let půjd Domi do školky. no nevím... to taky není řešení a nemusí to vyjít.
27. kvě 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, no, my plánujeme druhý mimi, ale řekli jsme si, že až to výjde tak to výjde, nehledě na to, že kdyby se fakt hned zadařilo, tak se mimi narodí opět v ÚNORU!, takže bych to stejně za další dva roky řešila znova!
Kdybysme neměli hypotéku, tak na to kašlu a budu prostě půl roku doma bez peněz, ale takhle bysme jedli chleba s máslem a polívky z pytlíku :grinning:
27. kvě 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek