Mladé maminky, snažilky, těhulky

luciinka001
20. kvě 2013

Ahojky holky tak jsem vyrtvorila forum kde muzeme kecat my mlade snazilky,tehulky ale uz i maminky a sbirat tak informace 🙂 V kolikatem jste tydnu ? 🙂)

lenculina
20. kvě 2013

Ahoj mladá maminko 🙂 Tak přidávám první prázpěvek, je to moc ,moc dobrej nápad a děkuji za něj 🙂... Jsem 20+2 🙂*

luciinka001
autor
20. kvě 2013

@lenculina no ja sem prave nemohla tady nic takovyho najit 🙂 a bylo by fajn si pokecat s nekym mladym jako sem ja a jak to ma 🙂 tak budu rada kdyz sem par lidi dojde 🙂

lenculina
20. kvě 2013

@luciinka001 To určitě 🙂 Je to skvělej nápad, takhle mezi sebou můžem pokecat 🙂

luciinka001
autor
20. kvě 2013

mozna by bylo jeste lepsi vytvorit i soukromou i kdyz ono je to asi jedno 🙂

lenculina
20. kvě 2013

Já si myslím, že soukromá je zbytečná 🙂 stejně tu jsme jen maminky 🙂 ,nebo budoucí maminky 🙂
@luciinka001

luciinka001
autor
20. kvě 2013

@lenculina to je pravda 🙂 tak pokud nekoho znas tak ho sem nalakej 🙂 hlavne abysme meli teda o cem kecat no :Daby se to hnedka "nerozpadlo" 🙂

lenculina
20. kvě 2013

@luciinka001 dobře já sem pozvu holky našeho věku 🙂) ... A doufám, že nerozpadnem 🙂

ange_de_la_morte
20. kvě 2013

@luciinka001 @lenculina : a jaký máte wěkowý limit holky ? 🙂 🙂 Mi je čerstwě 23 ( powažuji se ještě za mladou maminku 🙂 ) a w lednu se nám narodil Matyášek (omlouwám se za ,w, - nefunguje mi jednoduché)

luciinka001
autor
20. kvě 2013

@lenculina to ja taky doufam 🙂 pak to tady muzem "rozjet" :D

luciinka001
autor
20. kvě 2013

@ange_de_la_morte tak asi do tech 26 priblizne :D nerikam ze pak uz jsou ty maminky stary :D ale samozrejme ze sem muzou prispivat i starsi 🙂 ale chtela jsem to spis jen pro ty hooodne mlady maminky..takze ty zapadas 🙂

lenculina
20. kvě 2013

@luciinka001
@ange_de_la_morte
¨

Tak neurčujeme asi kdo může a nemůže, ale tímhle je dobrý si pokecat s těma mladýma ,což jsi i ty 🙂)

lucinka_016
20. kvě 2013

Ahoj děvčata, mě je teda čerstvých 22 😕 a jsem 35+3

luciinka001
autor
20. kvě 2013

@ange_de_la_morte a jinak gratuluju k Matyaskovi.. to je jeste prcek malej 🙂 a jak to zvladas ?

ange_de_la_morte
20. kvě 2013

@luciinka001 @lenculina : tak to sem ráda že se k wám můžu připojit 🙂

luciinka001
autor
20. kvě 2013

@lucinka_016 neboj se porad zapadas 😵 😀

terrytess
20. kvě 2013

Tak to k Vám ještě můžu 😀 😀 😀 26 mi bude až v listopadu a to se mi má narodit druhý mimčo 😉 doma už mám chlapečka ( 2 roky a 9 měs.)

luciinka001
autor
20. kvě 2013

@terrytess jasne ze joo 😀 jee a jak se jmenuje ? to uz je velkej chlapak! 😵

lucinka_016
20. kvě 2013

já už nejsem 2.trimestr :( už mám kousek do porodu 😖

luciinka001
autor
20. kvě 2013

@lucinka_016 to nevadi :D ja sem to dala omylem do druhyho ..ale ono se to stejne zobrazuje i na ty hlavni strance takze snad sem budou chodit i ty uplne na zacatku a nebo uplne na konci 😝

ange_de_la_morte
20. kvě 2013

@luciinka001 : děkuji 🙂 zwládám to jak můžu, až se wrátím do školy bude hůř 🙂 je toho na mě teď docela dost, kdybych neměla tak zlaté miminko a skwělého manžela tak newim 😀 ale je to to nejúžasnější co mám a jak ty těhotenstwí ?

ange_de_la_morte
20. kvě 2013

@lucinka_016 : já taky nejsem 2.trimestr, už mám malého na swěte 🙂

luciinka001
autor
20. kvě 2013

@ange_de_la_morte jee tak snad budu tohleto taky rikat ze to zvladam..jsem na sebe velmi zvedava 😀..no ja tehotenstvi mam celkem klidny...jen dvakrat jsem zvracela a jinak to celkem jde..akorat me teda casto boli hlava 🙂

lucinka_016
20. kvě 2013

@ange_de_la_morte a jak to zvládáš s prckem? já mám teď poslední měsíc před porodem úplné deprese, že to nezvládnu 😒

luciinka001
autor
20. kvě 2013

tak holky preju vam dobrou noc .. 😵 pokud mate koho poslete sem dalsi mlade maminky at nas je vic .. 🙂 zejtra se zas ozvu 🙂

lenculina
20. kvě 2013

@luciinka001 dobrou maminoo 🙂

ange_de_la_morte
20. kvě 2013

@luciinka001 : užíwej si dokud můžeš 🙂 a třeba budeš mít taky štěstí a miminko bude hodné, já měla i těhotenstwí pohodowé, akorát u toho porodu sem si to wyžrala ale stálo to za to 🙂 ... dobrou noc 🙂

@lucinka_016 : taky jsem se hrozně bála, já jsem od přírody panikář a stresař, říkala sem si že nebudu wědět co s malým, že ho nebudu umět ani chytit 🙂 w porodnici mi sestričky moc pomohly, fakt byly skwělé a když jsme odcházeli tak už jsem si mohla s malým házet z ruky do ruky ( s nadsázkou) ale taky jsou dny kdy fakt newim co mu chybí , to zwládneš, každá máma to zwládne když chce a má miminko ráda 🙂

aneta0707
20. kvě 2013

ahoj zeny, ja se k vam pridam 🙂 21 a 2 holky. 2r3m a 5t. obe tehu na prd, ale stalo to za to 🙂
me treba vzdycky zajimalo, co vede takhle mlady holky poridit si dite. kdyz uz sme tady vsichni mlady, tak mi snad nekdo odpovi 🙂 ja nemela na vyber. mam endometriozu a rekli mi co nejdriv, takze nebylo o cem premyslet a mozna to bylo i dobre. neumim si predstavit, ze bych mela dite treba ve 35, 35 - to uz clovek nema tolik sil. teda ne ze by to byly stary maminky, ale uz je to jiny si myslim 🙂

sarriku
20. kvě 2013

Ahoj děvčata, mě je dvacet a těhotná ještě nejsem. Ale už se na to moc těším, podle mě to krásné a vím, že jako mladá budu mít na všechno víc síly a nebudu tak úzkostlivá, ale spíš fajn mamina. 🙂

aneta0707
20. kvě 2013

@sarriku ale taky to nemusi byt pravda. po prvnim porodu to bylo dobry a vsechno v pohode, ale ted po druhym, se to se mnou neda pry vydrzet. sem uzkostliva az to neni hezky. hrozne se bojim, ze se holkam neco stane, musim je porad hlidat a nejradsi bych si tu starsi venku privazala na voditko aby se ji nic nestalo... 😒 no detsky hriste je ted pro me zazitek. spat nemuzu, porad je kontroluju, prikrejvam a ani nanny me neuklidni a koukam porad jestli blika, co kdyby dosly baterky? 😲
navic mam hrozny predstavy, ze mi je nekdo ukradne, ze se starsi ztrati, ze se mi neco stane a ony by zustaly samy... no dneska to zavrsila perla: predstava, jak pada led z letadla na barak, kde holky spej... fakt mi trochu sibe
no snad to sou jenom hormony, ale jako uz by se pomalu mely uklidnovat, ne se to jeste zhorsovat ☹

a jinak snad to miminko budes brzo mit, je to krasny a preju vsem miminka, miluju miminka a kdybych vedela, ze se nezblaznim a preziju tehu, tak mam 10 miminek 😀

aklora
21. kvě 2013

Ahooj 🙂 mě bude 20 a mám tříměsíční holčičku 😵 ráda se k vám přidám 😎