• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé maminky z Plzně

3. listopadu 2013 
Najdou se??? :slight_smile:
2. pro 2011 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejsem už moc mladá, a ještě nejsem maminka, ale s trochou štěstí v příštím roce budu :slight_smile:
2. pro 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufobufo a kdy se vám poštěstí? My čekáme začátkem srpna, jestli všechno dobře dopadne :slight_smile:
11. pro 2011 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
My asi spíš koncem července 2012, ale zatím to nechci zakřiknout.
12. pro 2011 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufobufo , @finlay ahoj, jsem též plzeňská a čekáme v červnu 2012 :wink:
14. led 2012 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kleopatra35 Gratuluju! To budeš o měsíc přede mnou, pak z Tebe budu lovit rozumy :slight_smile:
15. led 2012 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufobufo no, jestli ze mne vypadne něco rozumného, to Ti fakt nezaručím :grinning: :grinning:

a odkud holky jste?? a jak jste staré?
15. led 2012 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem taky z Plzně a čekám v červnu už druhýho raráška nebo rarášku, ještě nevíme :slight_smile:
15. led 2012 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kleopatra35 Já jsem t.č. z Plzně (původně z Bratislavy, později z Prahy, teď z Plzně :wink: ) a je mi 31.
15. led 2012 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem původně z Plzně-Slovany, nyní jsme se s manželem přestěhovali cca 15km na Plzeň-jih,ale dá se říct, že v Plzni jsem každý den...je mi 30let a bude to naše první :slight_smile: ...nyní si lámeme hlavu s kočárkem...jsem asi náročná...holky, co už máte nakoupeno či pořízeno??
15. led 2012 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, mladá maminka už moc nejsem, bude mi 32 :slight_smile: a přímo z Plzně taky ne, bydlím na Tachovsku ale ráda s vámi pokecám, máme 4,5měs. mimčo Lukáška :slight_smile:
15. led 2012 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
kleopatra35 Já byla taky náročná a hlavně první mimčo se vždycky řeší až přehnaně :sweat_smile: Jestli chceš super kočárek, tak si pořiď kočárek Teutonia, myslim, že je to nejlepší kočárek, co může být. Já kočárek rešila nejvíc a nakonec jsem udělala dobře, že jsem koupila tento, i když není zrovna levný, my jezdíme každý den, loni jsme jezdili ve sněhu. Jiný kočár by to nevydržel. Tady na koníkovi je i diskuze o teutonkách .....
15. led 2012 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek, nevím, jestli jsem mladá maminka, snad jo - je mi 27:slight_smile: Mimi čekáme koncem srpna, naše první, tak se těšíme a doufáme, že to proběhne bez komplikací apod...
20. led 2012 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kleopatra35 po kočárku pokukuju, moc se mi líbí Vittoria od Inglesiny, ale pokud ho neseženu někde 2nd-hand tak asi budu muset volit levnější (bohužel polskou) variantu Roan Marita. Co do kočárku prostě vím, že chci něco klasického, a ne baťoh na kolečkách.
Jinak toho moc pořízeno zatím nemám, i jsem dost dlouho čekala s tím říct to rodičům a známým - dokud jsem neměla výsledky screeningu. Do té doby jsem si ani nedovolila nic vybírat, shánět a tak. Teď se pomalu rozkoukávám, v některých oblastech je výběr obrovský, v jiných je to bída ...
21. led 2012 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darjanka na Teutonii jsem se byla podívat ve specializovaném obchůdku v Německu...a to co chci, mi bohužel nebyli schopní zajistit, volali ještě do výrobní fabriky, zda by nešla udělat vyjímka...a bohužel :frowning2: , tak i když teutonia super, já nepochodila....prostě ten typ, který by mi vyhovoval, nemá možnost přiobjednat nafukovací kola....mám obavy, ze ty klasická tvrdá bude pro mě peklo, nemáme příjezdovou cestu k domu, takze cca 20metru potáhnu kočár přes trávu s jílovitou půdou, kde je stále bahno :frowning2:

ale nyní mi nabízeli Gesslein Future, sice je také těžší jako Teutonia, ale je bytelnější, lze tam dát místo korby vložná taška, takže se tam mimčo vejde v pohodě dost dlouho...tak uvidíme...vždy se do něčeho zblbnu a ve finále zjistím nějaký fakt, který prostě neskousnu a hledám dal :grinning: :grinning: , prostě na palici :grinning:
21. led 2012 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taks e taky přidávam, jsme z plzně a TP mam v červnu :wink:
21. led 2012 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marketa 137 Vítej!
21. led 2012 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nejste některá třeba z Vinic?:wink:
21. led 2012 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Slovany :wink:
21. led 2012 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufobufo také Slovany - sice už bydlím jinde, ale na Slovanech jsem furt :slight_smile:
22. led 2012 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufobufo ta taky na Slovanech? Tak to jsme skoro sousedky ne :grinning: :grinning:
22. led 2012 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kleopatra35 @marketa137 Super, sousedky ! :grinning:
22. led 2012 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. led 2012 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufobufo :grinning: :grinning: a sejdeme se až na netu :grinning:
22. led 2012 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. led 2012 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kleopatra35 :slight_smile: ale stejně je ta Plzeň malá co :grinning:
22. led 2012 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketa137 ani mi nemluv... :slight_smile:
23. led 2012 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem mlada,jsem maminka od 3 deticek,ale nejsem primo z Plzne..Skoda..
23. led 2012 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky jsem cca 20 km od Plzně, mladá si myslím že ještě jsem a mimi čekáme v únoru 2012 :grinning:
23. led 2012 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile: já jsem také mladá a maminka... nejsem sice z Plzně, ale z Dolan u Plzně a to je kousek :wink: ... Nejste někdo třeba také z Dolan? nebo z Druztové či Zruče? :slight_smile:
Že bych našla maminku na procházky s kočárkem až tedy bude tepleji, teď ty mrazy to je něco... Mám ještě malého cvrčka a tak musím sedět doma...
4. únor 2012 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annamarieveronika
Ahoj, my jsme kousek od vás... :slight_smile: Mám 11 měsíční holčičku a rády se přidáme na společnou procházku až poleví ty mrazy. Teď taky sedíme doma a už je to hrozně dlouhé, ach jo...
8. únor 2012 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek