• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé maminky z Plzně

3. listopadu 2013 
@jessie82 Ahoj a kdepak bydlíte? :slight_smile: jo jo, já už taky vyhlížím oteplení... už mě to doma opravdu nebaví..
8. únor 2012 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annamarieveronika
My jsme ze Žichlic, asi 5 minut autem... A taky už to tu mám prochozené snad všude kde se dá, zas tak velké to tu není :slight_smile:
8. únor 2012 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jessie82 Musím se přiznat, že jsem ani netušila, že jsou vedle nás nějaké Žichlice :sweat_smile:
Bydlíme tu teprve druhým rokem ... před tím jsem bydlela v Praze, sem jsem se přivdala :slight_smile:
8. únor 2012 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem o nich donedávna vůbec neslyšela, taky jsem se přivdala. Moc lidí tu neznám, teda alespoň ne přibližně v mém věku a s prckem, takže nějaké společné aktivity tady moc nejdou, tak bych byla ráda za nějakou spřízněnou duši :slight_smile:
8. únor 2012 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Čekáte některá z Plzně letní přírůstek? :slight_smile:
12. únor 2012 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je tu někdo ze Skvrňan ? :slight_smile:
13. únor 2012 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@finlay my čekáme letňátko. Termín koncem srpna. Kdy čekáš ty? Jinak jsem z Lochotína, Bolevce? Nevím, kde co končí a kde začíná, prostě od Atomu:slight_smile:
15. únor 2012 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, chodíte některá na těhu cvičení???
16. únor 2012 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@orlando my máme termín posledního července, ale myslím, že to vyjde tak na půlku srpna :slight_smile: tak to se skoro trefíme stejně. A už víš, co to bude? Někde jsem četla, že už je to od 4. měsíce vidět, ale zatím mi doktoři řekli, že musím ještě měsíc počkat. Dneska jsem byla na ultrazvuku, a spíše to vypadá na holku. No a jsme z Doubravky :slight_smile:
17. únor 2012 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kleopatra35 ahoj, já jsem teď začla chodit na gravidjogu a je to super. Takové protahování, uvolnění těla, nácvik dýchání a tak. Byla jsem fakt hrozně příjemně překvapená a odpočatá :slight_smile:
17. únor 2012 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@finlay Já chodím do studia J&A na cvičení pro těhotné a je to také super...z té jogy mám trošku obavy, abych to zvládla, jsem trošku dřevo, aby mě to nezabilo :unamused:
17. únor 2012 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kleopatra35 a kdy to cvičení je? já si říkám, že bych staky měla začít někam chodit, abych nebyla pecivál, ale všechno je to v blbou dobu, kdy pracuju :frowning2:

@finlay ještě nevíme, teď čekám, jestli pak doktor zavolá nebo nezavolá s výsledky 1. screeningu (tak doufám, že nebude volat, to má pouze v případě špatného výsledku). UTZ byl v pohodě, tak snad budou i krevní testy. Ale na příští prohlídce se zeptám, to už bude 16+4, tak to by mohl být vidět nějak náznak, že jo...A ty už víš, co to bude? Taky jsi tak zvědavá jako já? :wink:
17. únor 2012 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@orlando je to ve čtvrtek od 15hod....
V 17tt už by Ti to pohlaví mohli říct, záleží, jak bude mimčo otočené....my jsme museli čekat, až se naše dáma umoudří a roztáhne nožky, což bylo až v 23tt :slight_smile:
17. únor 2012 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kleopatra35 sakra, to je právě ta blbá doba, kdy učím :frowning2: Škoda, že to není úterý, to mám volno...No nedá se nic dělat. S tím pohlavím budu teda doufat, že bude mimi spolupracovat, na 1.screeningu jsem mu domlouvala, aby se pěkně ukázalo, tak poslechlo :slight_smile:))) Navíc s sebou beru příště manžela, aby se taky podíval, tak by to bylo hezký zjištění. On by moc chtěl kluka, ale teď jsem mu naznačila, že by se měl připravit i na holku, tak bádá, co by si měl s holkou vlastně počít:slight_smile:)
19. únor 2012 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kleopatra35 já právě taky chodím to tohohle studia, na tu gravidjogu. Je to ve středu od 18hod. A je to fakt super uvolnění, nemusíš se toho bát :slight_smile:
19. únor 2012 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@orlando taky jsem děsně zvědavá, ale moje mimi je dost malé na to, kolik mu je. Teď jsem byla v pátek, a prý na 52% holka, ale pořád to není nic jistého. No tak nevím...
Jdu zhruba za 3 týdny na ten velký ultrazvuk, tak tam už to snad bude vidět :slight_smile: já už jsem s holkou smířená od začátku, vyšlo mi to v tom čínském kalendáři. Manželovi je to prý jedno, ale samozřejmě jako každý chlap by taky bral spíš kluka. No vidím to tak, že se bude muset snažit příště :grinning:
19. únor 2012 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@finlay tak podle čínského kalendáře to bude holka, já jsem vycházela jako holka, ale ségra měla být kluk. takže to nemusí být tak moc pravda:wink: V pátek jsem se byla podívat na dětský oblečky a chtěla jsem koupit něco neutrálně barevnýho, ale všechno je buď růžové(to nesnáším), nebo modré. Nechápu, proč by mimčo nemohlo mít něco třeba žlutýho nebo zelenýho...:-/
19. únor 2012 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@finlay Tak že bych tu jogu také zkusila??? Nu, uvidíme :slight_smile:

...já bych se tím kalendářem moc neřídila....podle všech možných kalendářů, tabulek a výpočtů dle omlazení krve po 7-mi letech jsme měli mít kluka a je z toho holčička a nejsem jediná, kdo to tak měl...takže raději vyčkej, až se mimčo ukáže v plné parádě :slight_smile:
19. únor 2012 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@orlando no přesně to si taky říkám. Chtěla bych taky neco zluteho,zeleneho nebo bezove a bile. A fakt je toho malo :frowning2: ja myslim,ze pro holku modra nebude tak strasna. Jemna ruzova mi nevadi,ale kdyz vidim ty holcicky ruzove od hlavy k pate,je to des
19. únor 2012 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@orlando jinak koukam,ze bys taky chtela nejake cviceni,ja chodim na gravidjogu ve stredu od 18hod,to bys taky nestihala? A co a kde ucis?
19. únor 2012 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@finlay to právě nestíhám, mám soukromé studenty do 18 hodin...Achjo, jediné odpoledne, kdy mám volno, je úterý a pak samozřejmě pátek. A v úterý nikde nic není :cry: Učím v jazykovce angličtinu :slight_smile:
21. únor 2012 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@orlando hm, to je blbý...tak třeba až ti někdy odřeknou :slight_smile: já učím francouzštinu, tak to znám :slight_smile: ale ty máš aspoň s angličtinou mnohem větší šanci na uplatnění tady :unamused:
21. únor 2012 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@orlando no a jinak jsem dneska malýmu prckovi objednala nějaké oblečky, spíš teda stylizované do holčičích barev, ale i dost neutrál. Tak už se těším, až to dorazí :slight_smile:
21. únor 2012 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminky, je tady někdo z okolí Obory u Kaznějova, Kaznějova a okolních vesnic na společné kočárkování? :slight_smile:
27. bře 2012 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile: pročetla jsem diskuzi, a zatím nikdo, kdo by rodil říjen/listopad? V Plzni žádné budoucí těhulky neznám...bydlím na Slovanech...
To Tinkaa: plánuju jezdit s kočárem v D. Hradišti, ale nejdřív musíme porodit :D
7. dub 2012 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo na Slovany budeme jezdit často, na procházky kolem řeky a taky do té dětské cukrárny, co je u bazénu:slight_smile: tak jestli budeš chtít, můžeme jezdit spolu:slight_smile:
7. dub 2012 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem ze Starého Plzence a chlapeček se nám narodí začátkem června:slight_smile:
7. dub 2012 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky holky, tak to já oproti vám rodim pozdějc, až ke konci října, takže letní procházky nestihnu....njn, jsou věci, které se nedají naplánovat :slight_smile:
7. dub 2012 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo a vy pak budete bydlet v Dolním Hradišti?
7. dub 2012 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinkaa nee, babičky jsou v Korytech a Hradisti :D na bydlení to moc neni, ale na volnej čas a víkendy super :slight_smile:
8. dub 2012 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek