Mladé maminky z Plzně

Najdou se??? 🙂
tinkaa
12. dub 2012
@kkouzlo jéé Koryta, ty jsou opravdu kousek od nás, tak to se tady pak cestou k babičkám nebo domů můžete stavět 🙂 A jinak bydlíte v Plzni? Tak tam se můžeme taky potkávat. A kdy máš přesně termín?
kkouzlo
12. dub 2012
@tinkaa já mam termín až za dlouho, v říjnu, přesně se to dozvíme v pondělí, tak se těšim 🙂
hele myslela sem si, že lidi v Oboře docela znam, ale neznam 🙂
tinkaa
13. dub 2012
@kkouzlo no já tady znám taky jen pár lidí, jinak nic moc 🙂 Tak budu držet palce ať v pondělí vše dobře dopadne 🙂 A ty pocházíš z Koryt nebo z Dolního Hradiště a nebo jsi Plzeňačka? A mimčo je plánované?
kkouzlo
15. dub 2012
@tinkaa nee, já sem původně z DH, ale škola, práce...tak už pár let v Plzni, a přítel je Plzenák, ale byl věčně v Korytech, oboum se nám tam víc líbí..
btw chtěla sem ti poslat zprávu, ať tady nezahlcujeme diskuzi, ale nevěděla sem si s tím rady
snuflinka
16. dub 2012
Ahoj holky, maminka až v červenci....jestli ještě mladá - toť otázka 😃...ale můžu se přidat?
svanhild
16. dub 2012
@snuflinka jasně🙂 jsi přímo z Plzně?
snuflinka
16. dub 2012
@svanhild Jojo, přímo z Plzně, bydlíme na Locháči 🙂
zusoka
16. dub 2012
Ahoj všem, bydkím kousek od Plzně a čekáme mimi na Mikuláše
kkouzlo
16. dub 2012
@zusoka vítej 🙂
já dnes byla u doktory, tak my čekáme 29.10., ale myslím si, že to bude dýl 😃
my sme na Slovanech 🙂 a v 27 se za mladou maminku teda považuju 😎
svanhild
16. dub 2012
@zusoka a odkud? já jsem z Plzence
zusoka
17. dub 2012
@kkouzlo
@svanhild
No mě je 32 a taky se nepovažuju za stařenu 🙂 Jinak Jsem ze Štěnovic, takže i na Slovany i do Plzence to je cca max.10 Km co je super.
svanhild
17. dub 2012
@zusoka ze Štěnovic je můj manžel🙂
patpro
17. dub 2012
Tatínek, maminka, 4,5letá holčička hledají sportovně založenou rodinku z okolí Plzně na společné výlety,... 😉
kleopatra35
12. dub 2013
Hledám maminku parťačku na termín 8-15.6. do Podhajské ...kámoška mne zradila a dnes volala, že jet nemůže....nejlépe s mimčem kolem roku až roku a půl.
flapi
3. lis 2013
Ahoj. Já mám tříletého a měsíčního syna. Rádi se seznámíme. Jsme z Bor

Začni psát odpověď...

Odešli