• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mníšek pod Brdy a blízké okolí. Hledám kamarádku

30. srpna 2013 
Ahoj, hledám kamarádku z Mníšku nebo okolí. Mám 14ti měsíční holčičku a rády chodíme na procházky :slight_smile: Chce se někdo přidat ? :slight_smile:
18. kvě 2010 v 11:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, nedávno jsme se přistěhovali, mimi ještě není na světě, ale brzy se vyklube a ráda bych taky našla kamarádku z Mníšku a okolí!:slight_smile: Kdyžtak se ozvi do IP :slight_smile:
29. črc 2010 v 08:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj my jsme se přistěhovali k Mníšku před 2 lety. Také jsem tu zatím nenašla žádnou mamku na procházky. Mám 3,5 letou dceru a v lednu 2011 čekáme druhé mimi. Škoda, že ty naše děti jsou uplně věkově jinde :slight_smile:
16. srp 2010 ve 22:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, koupili jsme v Mnisku byt a budeme se tam stehovat na prelomu roku, mame Kristynku 6 mesicu a taky bych byla rada, kdybych tam nasla nejake ty zpriznene duse na pokec .. nejen o kakani a papani ;) Verča
5. říj 2010 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, zdravím vás všechny. My se budeme stěhovat do Mníšku příští rok v září, až nám dostaví byt, ale už teď bych ráda navázala kontakt s někým, kdo tam bydlí.... :slight_smile:
24. čer 2011 ve 14:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@teddyx2 Ahoj, škoda že až příští rok v září :frowning2: Nemyslíš tohle září? To by bylo lepší:wink: Každopádně my tu bydlíme rok, mám prcka 9 měsíců a taky se ráda seznámím :slight_smile:
24. čer 2011 ve 14:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Bohužel až září 2012....Ještě rok musíme vydržet a pak hurá do nového. Moc se na to těšíme....Je to fakt ale škoda, Elišce je rok, tak by si tam aspoň měla s kym hrát...A kde v Mníšku bydlíte, jestli se mohu zeptat? :wink: My budeme kupovat byt v těch bytovkách, co se tam teď začnou stavět. Dvě už jsou postavený a snad teď v září by měli začít další etapu. Je to dlouhá doba, ale alespoň to stihnem koupit letos a zvýšení daně se nás dotkne jen částečně....
A jak se jmenuje mimčo? Máš holku nebo kluka?
27. čer 2011 v 15:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@teddyx2 ahoj, tak to je ještě opravdu za dlouho, než se nastěhujete! :astonished: My bydlíme na druhé straně města, jakoby pod Skalkou. Jinak máme kluka, Marečka.
28. čer 2011 ve 14:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo rok je věčnost :unamused:
Tak to bohužel nevím, kde to tam je. Byla jsem tam pouze párkrát a vlastně to tam vůbec neznám. Manžel ovšem miluje Brdy, což byl taky jeden z důvodů, proč jsme si vybrali právě Mníšek na bydlení. Vlastně nás to napadlo ale úplně náhodou, když jsme vybírali lokalitu blízko k Praze, a náhodou projížděli skrz autobusem a moc se mi to městečko zalíbilo. A náhodou jsem objevila ten jejich stavební projekt. Teď se nám podařilo prodat byt a zatím na ten rok musíme do podnájmu. :unamused: Každopádně už se těšíme, až budeme bydlet v novém.
Mareček je moc fajn jméno. Koukala jsem, že jsi psala, že už chodíte na nočník :slight_smile: to moc gratuluju. My se o to taky pokoušíme, ale střídavě zatím oblačno....Spíš je to ale moje chyba, že jí na něj zapomínám dávat nebo se mi prostě nechce :grinning:
28. čer 2011 ve 21:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte, my sa plánujeme sťahovať v Červnu 2012 do Rýmaně. Staviame tam domček. Mám dvoch klukov: 2roky a druhý 8mesiacov. Budem rada, ak potom dáme stretko. Neviete náhodou ako je to v Mníšku so škôlkami? Je plno? Počula som, že sa otvorila nejaká nová. :slight_smile:
9. črc 2011 ve 20:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@emily26 Ahoj, no to je príma. Moc ráda bych se pak sešla. S těma školkama by mě to taky zajímalo, ale myslím, že by tam měly být dvě určitě, tak doufám, že budou mít volno.
A jak se kluci jmenujou? Dvě děti takhle blízko od sebe - to musí být docela záhul viď? :wink:
9. črc 2011 ve 22:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@teddyx2 Starší je Matyáš a mladší Richard. No je to záhul, ale verím, že už bude len a len lepšie. Ja práve viem o dvoch škôlkach v Mníšku, ale sused nám spomínal, že sa tam otvára nejaká tretia. Tak uvidíme. My ťa s Eliškou tiež radi uvidíme. :wink:
10. črc 2011 v 09:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Poslusne hlasim, ze se mozna i dockame a za 14 dni se prestehujeme do Mnisku. Budeme bydlet v Edenu u skoly v tom jednom bytovem dome a mame 17ti mesicni Kristynku. A jinak prochazky mame taky rady, ale priznavam se bez muceni, ze pokud najdu nekoho, kdo taky rad obcas vyrazi na pokec bez deti nebo si zacvicit, tak budu uplne desne stastna :D
24. srp 2011 v 17:42  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky .. já se budu tedka nějak v září stěhovat do velké lečice... budeme tam provozovat kulturák tak přijedte na limonádu,pivo či zábavu... ráda se s někym seznámím... máme Jonáška a je mu 21 měs...
28. srp 2011 ve 22:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@veronnica Ahoj!!! No to je super. my se totiž budeme stěhovat do Edenu taky. Ale až příští rok. Budeme bydlet v domě C :slight_smile: :slight_smile:
5. říj 2011 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, pomooooc, ja se tady bojim :D Bydlime tu asi 10 dni a zatim jsem porad zalezla doma, hlavne teda za prve porad k nam nekdo chodi neco dodelavat a za druhe jsem v 11tt, takze je mi pekne blbe a jsem rada, ze neusnu za pochodu. K tomu mam rizikove :( A porad tady neznam ani jedinyho clovicka. Ozvete se, jak se mate, hezky vikend, Verča
14. říj 2011 v 16:52  • Odpověz  • To se mi líbí
V Mnisku uz asi nikdo nebydli bo co :D Jak se mate pri tom krasnem pocasi?
20. lis 2011 v 15:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, pokud byste vedely v Mnisku o pronajmu bytu, cca 3+kk nebo tak neco, pro dvojici s malym mimi, dejte mi prosim vedet, diky moc, V
23. lis 2011 ve 21:41  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj. bydlím kousek od Mníšku. Tak bychom někdy mohli vyrazit na procházku.
1. pro 2011 v 08:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Zusenka: Ahojky, kde sidlite? A jak stare mas mimi? Pokud nevadi, ze toho moc neujdu :slight_smile:, tak pujdu moc rada. V
2. pro 2011 ve 22:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Jsme ze Vsi. Malému je 9 měsíců.
7. pro 2011 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, nechodíte některá s dětma do Oázy? Jaké to tak je? Koukala jsem na jejich program a chtěla bych se dojít kouknout do Miniškoličky. Nebyl tam někdo? Jaký ten program je?
7. pro 2011 ve 13:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky chci, taky chci :slight_smile:, minuly tyden jsem si rekla, ze to zkusime, ale taky nemam zadne reference. Muzeme jit spolu, abychom se nebaly vlka nic :slight_smile:
9. pro 2011 ve 20:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to budu ráda. Už jsem tam chtěla jít ve čt, ale pro nemoc se to nekonalo. A jelikož teď mají až do Vánoc nějaké programy pro děti, které ale nejsou pro devítiměsíčního kluka(pečení, a pod...), tak jsem se s paní po tel. dohodla, že půjdeme prvně po Novém roce.
10. pro 2011 ve 14:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja mam sice o rok starsi, ale stejne je na vetsinu akci tam mala, rozhodne neni schopna cokoliv tvorit, spis nicit :D Tak kdyz budes chtit, radi se pridame, snad mi bude po Vanocich jeste dobre a nebudu muset lezet.
11. pro 2011 v 15:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Ok. Podrobnosti domluvíme v IP.
11. pro 2011 v 17:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj v miniškoličce jsem párkrát byla s dcerou a bylo to fajn. Doporučuju.
16. pro 2011 v 15:50  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Dík. Tak to my to taky zkusíme.
22. pro 2011 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, krásný a klidný Vánoce!
23. pro 2011 v 16:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj všichni chtěla bych trochu obnovit diskuzi:slight_smile:.... v Mníšku máme pozemek a rádi by jsme tam stavěli. Takže pokud nám vyjde hypo tak ještě letos začneme. Jste někdo z Mníšku? Mám 2letou dceru a plánujeme druhé ale ještě je trchu čas:slight_smile: :slight_smile: :grinning: . budu ráda když se ozvete:slight_smile:
27. bře 2013 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@minimaxinka13 ahoj, jak to tak čtu, jsme na tom docela podobně :wink: jen s tím rozdílem, že my asi ještě letos stavět nestihneme a našemu prckovi budou dva až v červnu... :slight_smile: kde máte váš pozemek?
27. bře 2013 ve 13:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek