• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mníšek pod Brdy a blízké okolí. Hledám kamarádku

30. srpna 2013 
@milka77 Jéééé tak to jsem ráda:slight_smile: pozemek na madlence na kopci u lesa. Já to v mníšku zatím niajk výrazněji neznám. Taky tam tedy chcete stavět? A odkud jsi?
27. bře 2013 v 16:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@minimaxinka13 Bydlíme v Praze a vy? Jj, plánujéme stavět v Mníšku v paneláku je to malý, potřebujeme zahrádku a na vzduch :slight_smile: Vy už asi máte projekt, že? A co stavební povolení? Netrvá to dlouho?
28. bře 2013 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@milka77 Milky projekt nám už začal vypracovávat můj bratránek, takže mám zatím osazení na pozemek, půdorys a celkový vzhled domu. Ale teď manžel zařizuje hypo, respektive teda zatím možnosti. No a za 14dní možná podepšíem s bratránkem smlouvu a zače dělat projekt už na pevno. Takže zatím ješt nic o tom nevím:slight_smile: Hledáme bydlení už rok a po roce jsme se asi rozhodli, že využijeme nás pozemek v Mníšku, V Praze se nedá sehnat nic dostupného a už vůbec ne barák se zahrádkou:slight_smile: A vy máte děti?
28. bře 2013 v 10:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se přidat? :slight_smile: Nedávno jsme se přistěhovali do Řitky a nikoho tu neznám, tak se snažím nějak se aklimatizovat :slight_smile: Z Mníšku je to do Řitky kousíček, co by kamenem dohodil ...
18. dub 2013 v 15:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@monatee ted jsem si všimla tvého příspěvku, já jsem z Mníšku a prckovi jsou 3 měsíce, chceš někam vyrazit?
30. srp 2013 ve 21:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek