• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Most, Litvínov a okolí. Snažilky, těhulky i maminky

20. února 2013 
Ivusenko tak jsem taky koukala k tobě do albíčka, už se těšim až bude Anetka taky tak velká :wink: až bude lítat a brebentit :grinning: A taky byla veliká vid? Ještě větší než ta naše hubička, ta měla 4140g a 54cm :dizzy_face:
25. říj 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristufko, jak se jmenuješ ve skutečnosti ? K Techlovské jsme přešli teprve pžed nedávnem právě proto, že náš minulý doktor rád zanedbával a vše pro něho bylo zanedbatelné, maminky odrazoval od očkování,které nemuselo být apod. ale hlavně jsme hledali něco blíž našemu bydlišti, protože jsme se přestěhovali nad nádraží, vedle Penny, takže to máme opravdu kousek a na středisko vidím z balkónu.To jsem ráda, že o Techlovské mluvíš právě takhle, také jsem slyšela, že jakmile se jí něco nezdá, opravdu raději pošle na odborné vyšetření, což mě uklidňuje. No koukala jsem a divila jsem se, že měla Vaše Anetka tak nádhernou váhu, měla jsi těžký porod ? Já naštěstí i přes tuto velkou váhu měla vše v pohodě a rychlé :dizzy_face: . Víš, ono každý věk má svoje kouzlo, také si pamatuju jak jsem se těšila, až malá bude sedět, až začne chodit apod. a ted bych to kolikrát ráda vrátila zpět :grinning: hlavně když začne vztekací záchvat :angry:
25. říj 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je mi jasný, já se taky těšila když byla maličká a jen tak ležela, až si bude hrát bude vyžadovat pozornost apod a teď si taky někdy řikam, že to bylo fajn, ale člověk se prostě těší na ty novinky co budou umět :dizzy_face: Ale na vztekací záchvaty se teda netěšim :grinning: Porod jsem měla vyvolávaný, malý se nechtělo ven, takže nic moc, prý vyvolávaný bolí víc, no nevim mě to teda bolelo dost ale nepatřim mezi ty co řikaj že po porodu už nikdy nechtěj znova rodit. Byla jsem dvě hodiny na sále. Rodila jsem v Mostě. Dost mi vadilo, když jsem slyšela jak tam přivezli 2 další maminy a ty už odrodily a já tam pořád jen ležela.
Jmenuji se Nikola Köhlerová. U Penny v paneláku bydlel náš taťulda než jsme si ho k sobě nastěhovali - Krištofík (proto kristufka), bydlí tam teda stále jeho rodiče, možná je budeš znát :sunglasses:
A ten doktor co jste k němu chodili, to teda koukam, hrůza, to se nedivim, že jste odešli.
My máme od Techlovský teprve teď 1.hexa vakcínu i když jsme měli mít už poslední, ale neměla pořád zahojené očkování na ručičce takže jsme čekali a čekali, prostě nám ho nechtěla dát a znám jednu maminu ty měli tu ručičku nezahojenou úplně stejně a jejich doktorka je normálně očkovala, takže buď ráda, žes vybrala jí. Nic neponechá náhodě.
Akorát malá u ní hrozně brečí, stačí jen aby sestra vyšla do čekárny a už jede a neni k zastavení :frowning2: Prostě jsou to takový psí čumáky no...
26. říj 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám taky malá u doktora vždy brečela, no ona brečela skoro pořád, pokud se zrovna nevozila venku v kočárku, nebo nenosila doma na ruce, byla už od mala takový malý generál :grinning: Tak ty ostatní maminy na porodním sále by mě asi taky vadily, asi hlavně při prvním porodu, kdy člověk neví co a jak bude i když o tom čte milionkrát v knížkách, pak je to úplně jiné, nové, neznámé.Já měla naštěstí klid. Pak Vaše tchánovce neznám, no známe tady ještě málo lidí, bydlíme tu teprve přes rok a barák je velkej.
26. říj 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooj, tak jsem zase tu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Vítám kristufka, at se ti tu líbí............
ani nevím, co bych napsala :frowning2: :unamused: .............Kuba zaná být pěknej protiva, ach jooo..............fakt hrůza, do toho je děsně vzteklej :angry: ... pořád jenom provokuje a zkouší co vydžím :wink:
26. říj 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo, byla jsem ze spousty věcí vykulená, představovala jsem si to úplně jinak. Ale po noci kdy jsem měla slabší kontrakce jsem nahoru do porodnice (ležela jsem předtim na gynekologii) přišla vysmátá a šťastná, že už to je tady. Na sále jsem ovšem přítelovi řikala, že končim, moc nechápal jak jako končim tak jsem mu řekla Normálně prostě jdu domu! :grinning: Zpětně mě to pobavuje ale v tu chvíli jsem to myslela smrtelně vážně a přemýšlela jak to udělat :grinning: Nakonec na mě tak trochu zapomněli a i když už jsem sama tlačila, prostě to nešlo jen mi řekli at netlačim ale nepodívali se. A pak koukali :angry:
Vy se tedy jmenujete jak? A bydlíte v tom u silnice jakoby nebo ten kolmo u parkoviště právě přímo naproti techlovský? tam bydlí oni.
Naše malá taky teda neni zrovna dvakrát mimčo co položim a mam klid, ale v kočárku se jí líbí až ted, jezdíme ve sportáku. Předtim řvala i v kočárku.
Jo a vlastně dnes jsem doktorce volala kvůli těm příkrmům, tak byla moc milá do telefonu, vše mi vysvětlila co a jak :dizzy_face:
26. říj 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mihab - děkuji za přivítání, líbit se mi tu bude určitě :dizzy_face:
26. říj 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikčo, my bydlíme v tom podlouhlém podél silnice, takže jsme různé baráky :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Mihab, tak mě trochu těší, že v tom nejsem sama. Prý od 2-3 let prožívají první pubertu, no jsou na zabití, někdy si opravdu ulevím, když můžeme jít ven, protože doma to je už na zabití a venku hodná, klidná prostě v pohodě. Jéjej kdyby jste tak měli baráček
26. říj 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivus, tak to závidím já, protože Kubíček zlobí i venku...do kočáru nechce, chodit nechce...včera si vzal ven kolo (má to odstrkávací bez šlapek), tak chvíli jezdil, pak začal zlobita nechtěl jezdit, no, měli jsme sebou i kočár, jééé, to byl řev, jakmile jsme ho dali do kočáru...ale chodit pěšky s ním fakt nejde..........s tou pubertou je to vlastně pravda, Kubík je moje třetí dítě....ale nejzlobivějšíííííí :unamused: :slight_smile: , s holkama to takový nebylo, neříkám, že nezlobily, ale byly hodnější :slight_smile: :wink: :frowning2:
27. říj 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mihab, tak alespoň vyvracuješ moji domněnku podle všech mých známých, které mají 2-leté kluky a jsou hodňoučcí, že se také dokáže vztekat kluk :stuck_out_tongue_closed_eyes: No chce to pořádně pevný nervy, což já nemám a stresuju se sama anebo se naložím do čokolády :angry: ,což je ovšem vidět zase někde jinde :frowning2:
27. říj 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda maminky a těhulky, kde všechny jste ??? :astonished: Snad už neděláte předvánoční úklid ?? :grinning:
4. lis 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
Ivus, u nás se teda neuklízí :grinning: ...ale objevila jsem kouzlo barviček na sklo, tak maluju a maluju a lepíme a lepíme... :sweat_smile: . Anička zase měla pořádnou rýmu a přehodil se jí nějak režim...takže chodí spát opět pozdě a ráno vstáváme v 10...takže se na net teď těžko dostávám, protože když konečně usne, tak už padám únavou :sweat_smile:

Tenhle týden byl hrozný, jak lilo, co :stuck_out_tongue_closed_eyes: ?!

Holky, naše story s mašinkou v Centralu...od jara na ní jezdí v pohodě-sem tam nějaké blbiny...ve čtvrtek zase jezdila-nejdříve ve předu pak v zadu...koukám na ní, jak tam dělá běžné blbiny a najednou si začala stoupat na sedátko...jsem na ní zařvala, tak si zase sedla...šla jsem směrem k ní, abych ji trošku vynadala....najednou si začala zase stoupat (to už jsem se k ní rozběhla přes koleje) a sedla si na okraj (opěrátko) té mašinky...no jasně...najednou letěla po zádech dolů, spadla na koleje...řev jako krá.a....tak jsem ji prohlížela...dobrý, nikde nic (teda byla celá černá od těch kolejí a já pak od ní, jak jsem jí držela)...asi za 2 minuty přestala brečet a "korunku...masinku...jdu" -zírala jsem na ní s otevřenou pusou a když jsem to rozdýchala tak jsem jí řekla, že jí tak maximálně dám jednu přes zadek a ne na mašinku-holky s dětma, co tam byly s náma, se chechtaly... když si představím, že by se tohle mohlo stát na předním vagonku, kde by spadla na tu spojovací tyč a zadní vagonek ji ještě přejel (pochybuju, že tam jsou nějaká čidla), tak je mi špatně . Každý den si o tom povídáme, pořád do ní hustím, co tam nesmí dělat, tak doufám, že až příště půjde (od té doby jsem jí tam ještě nepustila), že to bude v pohodě....

Tak se mějte krásně! :slight_smile:
8. lis 2009 v 00:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Majenko, to muselo být hrozný, naše je zatím v pohodě, tváří se tam veledůležitě :grinning: , naše zase objevila kouzlo těch houpacích věcí, co jsou v tescu. Jinak spaní máme také podobné, ne že by nám posun dělal problémy, ale nejraději by chodila spát až kolem 21-hodiny a spí také do 8.30, někdy i déle, což mi sice vyhovuje, ale ty večery jsou už dost náročný.
8. lis 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...už se všechny připravujete na Vánoce, či co??? Nikde nikdo :sweat_smile: . Já teď byla týden nemocná, ale vypadá to, že už to bude dobré. Příští týden se těším na rozsvěcení stromečku, chci se jít s malou podívat :dizzy_face:
20. lis 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majenko, také se divím, že tuhle diskuzi všichni tak zanedbávají kromě nás :grinning: , hlavně těhulky by tu měly být častěji, mají zatím více času :wink: . My si také nikdy nenecháme ujít rozsvícení stromu, teď to bude opět po delší době na náměstí, tak to bude lepší, protože tam dole u REPRE se mi to moc nelíbilo, vždy se těším, ale vždy jsem zklamaná z toho množství lidí, vždy si řeknu, že příští rok půjdeme třeba až druhý den se podívat a ne když tam je milion lidí. Hezké fotečky Aničky kouchala jsem se a také přečetla rady na tu prasečí chřipku :frowning2: ,je to hrozný, snad se s tím nesetkáme, to by člověk musel být zavřený doma. :angry:
21. lis 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivus: já jsem na rozsvěcení nikdy nebyla-letos se chystám po prvé. Uvidím, jak se malá bude tvářit na ty davy lidí, kdyžtak se na to vyprdneme a půjdeme se podívat jiný den...Nevíš, jestli bude letos na Silvestra zase ohňostroj...vloni byl super-byla jsem tam s malou-bylo fain, že byl kvůli dětem brzy :wink: Letos by z toho byla určitě nadšená...
21. lis 2009 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majenko, ještě jsem nikde neviděla program letošního Silvestru, jen kdy začínají Vánoční trhy, ale Silvestr jsem ještě neviděla, zkus se kouknout na stránky Magistrátu. :wink:
23. lis 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holkýýý,já to tu nezanedbávám :slight_smile: , ale je to tu docela mrtvý a mojí drogou se teď stal facebook :wink:
Na rozsvícení stromečku se taky chystáme, už se těšííím.Já už se teda těším i na vánoce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Holky už mají sepsaný seznamy dlouhý jako blááázen...
S tý chřipky jsem měla taky trochu strach měl jí jeden kuluk ve škole kam chodí Barča..je teda ve vyšším ročníku, jiný případ tam nebyl, tak snad ani nebude.
Kubíček chodí už fakt krásně na nočník, dokonce i v noci se nepočůrá a vydrží,ne teda vždycky, ale většinou, už se skoro nepočůrává.Je šíííleně vzteklej :angry: ..a mluvení, taky žádná sláva...ale my si vystáčíme i s tím málem a dorozumíme se :slight_smile: :wink:
24. lis 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mihab, co se všechno dá dělat na tom facebooku ? Je to něco jako lide.cz ? prostě diskuze mezi lidmi nebo něco navíc ? O nočníku raději nemluvím, babička nám přivezla i malé prkýnko na záchod, tak docela malá chodí čůrat na záchod, ale to kakání nejde ani na nočníku, ani na záchodu :frowning2:
24. lis 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivusenkko, nooo, facebook je taky taková diskuse s lidma(známými a kamarády), našla jsem tam pár lidiček, který jsem už fakt dlouhou dobu neviděla..jsou tam i hry, já teda hry nikdy nehrála, ale tady mě jedna docela chytla... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
S kakáním máme taky docela problém, ale už je to lepší :slight_smile:
24. lis 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivus, koukám, že máš v pase "snažilka"...to máš nově, nebo jsem si toho nevšimla? Každopádně držím Janičce palce na brzkého sourozence :dizzy_face:

Mihab, kam chodí Barča do školy??? Chřipku nééééchchceemmééééé :frowning2:
24. lis 2009 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
Majenko, Barča chodí na 8. Zš...ale měli tu jenom jeden případ minulý týden, od té doby nic, takže je to už asi ok :wink:
Ivus, ať se miminka brzo dočkáte :slight_smile:
25. lis 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majenko, snažíme se už delší dobu, ale změnila jsem si to teprve nedávno :wink: . No spíše řeším jestli máme ještě pokračovat ve snažení kvůli práci, máme ještě asi 2 cykly čas, ale pokud to nestihneme, případné druhé miminko by se narodilo až po třetích narozkách janičky a musela bych to nějak řešit v práci, bu´d nastoupit těhotná a být tam pár měsíců nebo odejít nějak na nemocenskou a ženský tam pak koukají skrz prsty, no je tam babinec a znáte to drbárna, tak jsem to chtěla stihnout do 3.narozenin Janičky, ale nevím, nevím čas kvapí :frowning2:
25. lis 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
mihab: jaké hry na facebooku hraješ? Já a Niky také hrajeme: farmu a rybičky.
Možná bychom mohly být sousedky. :wink:
4. pro 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
mohla bych na vás mít dotaz? Máte sice všechny starší dětičky, ale já bohužel neznám žádnou maminku od nás, která by měla podobně staré miminko jako my :frowning2: Chtěla bych si pomalu začít vyřizovat rodičovský příspěvek (zatím jsem tedy na mateřské, ale letí to). Pamatujete si ještě někdo, kde se to vyřizuje? Jestli musím pro potvrzení o délce a výši mateřské na OSSZ do těch modrých budov, nebo jestli vše vyřídím na sociálce na MÚ?
4. pro 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martuliku, ohledně žádosti na rodičovský příspěvek jsem byla jen na Magistrátu a pak myslím nějaké potvrzení z práce, už přesně nevím, ale rozhodně jen ta sociálka na MěÚ a žádost stačilo podat asi jen 2-3 týdny než mi končila mateřská.
5. pro 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivusenka: já jsem psala naší mzdovačce do práce a řekla mi, že od nich nic nedostanu, že si musím vše vyběhat sama... kéž by to bylo, jak píšeš, jen na tom MÚ... moc děkuju za odpověď! :wink:
5. pro 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoooj
petula.cerna..jasně že farmičku..rybičky už ani nééé :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. pro 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj hokly z Mostu, prosím o pomoc. Na bazárku prodává jedna podvodnice, která inkasuje peníze, ale zboží nepošle. Vystupuje pod nickem NATUKAL, RADAA a ještě mnoho jiných. Její jméno je Radka Dvořáková. Mám i ulici. Nemůžu z ní dostat peníze, protože vůbec nekomunikuje. Může mi z vás některé pomoci? Beru všechny informace, telefonní čísla, číslo na manžela a podobně. Zatím všem děkuji. Jana
9. pro 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pište prosím na IP
9. pro 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek