• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Most, Litvínov a okolí. Snažilky, těhulky i maminky

20. února 2013 
Byly doby, kdy jsem také bývala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
9. led 2010 ve 21:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
dneska tu u nás byla kamarádka se 13 denní holčičkou, Kubíček docela žárlil, jsem si jí nemohla moc pochovat, ale on sám by hooodně důležitej, když si jí choval...bylo to kouzelný :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Pak jí ani nechtěl pustit domů, chtěl si miminko nechat smajlik :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. led 2010 ve 12:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Jééé, to musela být malá houstička :dizzy_face: To ani není možné, že ti naši prckové byli takhle malincí... :pensive:
14. led 2010 v 18:52  • Odpověz  • To se mi líbí
jj, je maličká, rychle to utíká...dala jsem fotečku,jak Kubíček chová :wink:
14. led 2010 v 19:11  • Odpověz  • To se mi líbí
No ta je jak panenka :dizzy_face: ...a Kubíkovi sluší...asi by ještě dalšího sourozence snesl :sweat_smile:
14. led 2010 ve 20:52  • Odpověz  • To se mi líbí
nooo, to možná snesl, ale já už nééééé :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. led 2010 ve 21:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, Mihab nejprve pochválím krásný párek :slight_smile: ,Kubíkovi to moc sluší,je už pěkně velký a maličká je kouzelná. Majenko, za chvilku ti napíšu,kdy by se nám to hodilo jo na ten sraz ?
15. led 2010 ve 13:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,
no kde jste???
21. led 2010 v 09:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, já jsem tady :slight_smile: . Venku pěkně mrzne, co?! Malá měla rýmu, tak jsme ani nechodily na plavání...už jí skončila a mě začala-to je děs, jak si to vždycky předáváme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. led 2010 ve 12:25  • Odpověz  • To se mi líbí
jj, majenko, venku zima, brrr... :unamused: jj, to předávání si nemocí je super, no, to znám :frowning2: :frowning2: :angry: ...kubíček má od včera teplotu...ale lítá a zlobí, tak z toho snad nic nebude...
A co vy s Ivus, sešly jste se?... :slight_smile: :wink:
22. led 2010 ve 13:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Jojo, holky u nás byly v úterý...na to, že se Anička s Janičkou viděly poprvé, řádily jak černá ruka :slight_smile: . Janička se nejprve rozkoukávala, ale pak spolu lítaly z obýváku do pokojíčku a do ložnice...ve finále jsem při úklidu hraček našla v kočárku Aničky nerozbaleného brumíka, nebo jak se to jmenuje-Aňa z toho měla hroznou radost, nejprve to chtěla jít Janičce vrátit, ale pak to považovala za super poklad :sweat_smile: . Tak myslím, že se holky vyblbly :dizzy_face:
22. led 2010 ve 20:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdravím Vás :slight_smile: Náhodou jsem našla tyto stránky a hned jsem zabrousila sem do diskuze. Snad to nevadí :slight_smile: My máme 16. měsíční princeznu Adélku a je to teda pěkná rošťanda :slight_smile: Začíná pěkně řádit.
23. led 2010 v 00:11  • Odpověz  • To se mi líbí
majenko, super, že jste si to užily... :slight_smile:
andrea42, vítám tě!!! Bydlíš, přímo v Mostě?
23. led 2010 v 18:47  • Odpověz  • To se mi líbí
mihab: nene, my bydlíme v Loučné u Litvínova. Ale jsem rodačka z Mostu a jezdím tam každý týden k rodičům a babičce, takže jsem pořád na cestách :slight_smile: Vy jste přímo z Mostu?
24. led 2010 ve 14:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
andrea42, jj, jsem přímo z Mostu, bydlím tu už 8let, jinak jsem rodačka z Loun :slight_smile:
Kubíček je nějakej nemocnej, pořád polehává, měl průjem a trošku zvracel, snad z toho nic víc nebude, ááách joooo :frowning2:
Holky jsme měi od pátku u našich, už se vrátily, tak je tu zase veselo :grinning:
24. led 2010 v 15:18  • Odpověz  • To se mi líbí
mihab: a jak máš staré dětičky?
24. led 2010 v 16:55  • Odpověz  • To se mi líbí
andrea42, nejstarší Báře bude v únoru 10 let, prostřední Karolínce bude v březnu 6 let a nejmladšímu Kubíčkovi byly v říjnu 2 roky :slight_smile:
24. led 2010 v 17:19  • Odpověz  • To se mi líbí
mihab: Tééda :slight_smile: to je hotová školka :slight_smile: My máme zatím jen jednu cácoru a ještě tak dva tři roky u toho zůstanem :slight_smile: Je to čertice, tak vydá za tři děti :D
24. led 2010 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, andera42, to věřím, že vydá za tři...já si taky občas říkám, jestli máme opravdu jenom tři dětičky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Dneska jsem byla s Kubíčkem u dr...má pořád trošku průjem, nic hroznýho, ale začal si stěžovat na bolení bříška...dostal hylak, udělala mu výtěr...a řekla, že je dost odvodněný.. :frowning2: :frowning2: :frowning2: ....a to jsem si myslela, že pije dost...ach jooo

JInak nic, vůůbec se mi nechtělo ven, fakt je tam zimáááá :confounded: ..brrrrr
25. led 2010 v 19:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holčiny, vítám i Andreu :wink: . Návštěva u Majenky super, byli jsme moc spokojení a už se těšíme holky na Vás, musíme to domluvit :wink: . Mám pro Vás novinu, dnes jsem byla u doktora, takže těhotenství máme ¨lékařsky potvrzeno :grinning: , ale ještě jsme moc málo, mám opět přijít za 14 dní, to už bude vidět srdíčko, takmimoc držte palečky,ať je vše v pořádku.
Mihab držím palce, aby se Kubík brzy uzdravil :wink:
26. led 2010 ve 13:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoooj,
teda ivus :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: blahopřeju :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Dneska jsme byli na kontrole, dr byla spokojená Kubík, už vypadal dobře...jenom výsledky výtěrů ještě nebyly...zítra mám zavolat, ale říkala, že si myslí, že je to Ok, protože kdyby tam něco bylo, tak jí prý pošlou předběžné výsledky... :wink:
26. led 2010 v 19:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ivus, tak můžu konečně gratulovat, když je to potvrzeno (vymámila jsem to z Ivus při návštěvě) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...tak teda Ivus, koukám do kalendáře...tak jestli jdeš na srdíčko kolem 8.2. tak to jde i ta moje kamarádka, jak je její holčička Aničky nejlepší kamarádka (určitě jsem ti o ní povídala)-také na srdíčko...tak budete mít podobný TP :slight_smile:

A zdravím Andreu s Adélkou :wink:

Ivus, rády přijdeme...Anička se bude těšit na klouzajdu...
26. led 2010 v 19:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, díky. Majenko, tobě písnu mejlíka, musím se podívat na manželovo šichty.
26. led 2010 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Andrea: koukám, že má Adélka asi za tatínka hokejistu, když máte fotku se Šlégrem :wink: :sweat_smile: . Je to malá fešanda :dizzy_face:
29. led 2010 ve 22:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Děkuji za přivítání, děvčata :slight_smile:

Majenka: nene, tatínek není hokejista, ale jsme fanoušci. S hráčema se stýkáme, takže těch fotek je více :slight_smile:
30. led 2010 v 16:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Majenko, děkujeme za návštěvu. Za chvíli po Vás přišel manžel z práce a Janička mu nadšeně ukazovala, jak se naučila jezdit po skluzavce po stylu Aničky, tedy po bříšku :grinning: , mohla jsem holky vyfotit naším foťákem, tak příště. majenko, kdyžtak se mi zeptej také na to potvrzení o zdravot. stavu kvůli té školce, jestli ho máme mít hned při zápisu už potvrzené od doktora nebo až potom, díky.
30. led 2010 ve 21:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Ivus, my děkuje za pozvání, Aničce se klouzačka hrozně líbila. Tramvaj jsme stihly v pohodě, ještě jsme čekaly...Na to potvrzení jsem se ptala zatím jen kamarádky a ta říkala, že to tam nesla už na zápis...ještě se zeptám té švagrová, ta to řešila v září...
2. únor 2010 ve 21:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobře, díky moc. Dnes jsme byli s malou na ORL, tak dle našeho očekávání má sluch zcela v pořádku, byla jsem hrdá matka, když pěkně spolupracovala a řekla áá, aby se jí doktorka podívala do krku. ještě jsme objednaní na poslední vyšetření 2.3. ohledně vnitřního ucha, je to nějakým spec. přístrojem. Sama doktorka, která byla mladá a moc příjemná nás uklidňovala, že i její dítě začalo mluvit ve 3 letech :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. únor 2010 ve 21:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdravím Vás, také vás už to počasí štve? :unamused: U nás teď zase chumelí. Brzy tu zapadnem :grinning:
2. únor 2010 ve 22:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,
andrea- no ani mi nemluv...už mi fakt chybí slunííííčko.. :frowning2: :slight_smile:
Jinak u nás všechno stejný, žádná změna :slight_smile:
3. únor 2010 v 11:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek