• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Most, Litvínov a okolí. Snažilky, těhulky i maminky

20. února 2013 
mihab: to mi povídej. těším se na jaro, léto je ještě daleko :slight_smile: Dnes tu teda svítí od rána, až je v bytě šílený vedro :slight_smile:
3. únor 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska je fakt hezky, už se také těším na teplo stejně jako Vy.
3. únor 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsme se vrátily z plavání a venku je parádní obleva-všude potůčky vody...

Kamarádka z plavání včera volala do školky kvůli info o zápise a ředitelka, poměrně nepříjemná, jí sdělila, že Magistrát bude vyhlašovat 2 dny otevřených dveří ve školkách a tam se maminky prý všechno dozví....ale ani jí neřekla, jak se to dozvíme-zda sledovat webovky, či to bude vyvěšené na školkách....Takže asi sledovat oficiální webovky města a snad to zjistíme. Kdybyste to někde četly, dejte mi vědět!

Jinak na jaro se těším neskutečně!!! :slight_smile:
3. únor 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
majenko, co já vím, tak zápisy bývají v dubnu (možná březnu) a termíny bývají vypsané na školkách...asi budou i na stránkách města....
3. únor 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mihab, zápisy jo, to vím....ale všechno k zápisu se prý právě dozvíme na dni otevřených dveří školky, který je samozřejmě před zápisem. To je asi novinka, protože vůbec nevím o tom, že by dny otevřených dveří v Mostě bývaly (v jiných městech jsou) :wink:
5. únor 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
prosim vas muzete mi poradit,jestli v moste nekde najdu cukrarnu nebo kavarnu,kde je detsky koutek??
mame v moste sraz s kamaradkou z brna,ja jsem s chomutova a kdyz bude osklive pocasi treba jako dnes,tak bychom se chtely nekde zahrat a nechat probehnout deticky :grinning:
moc dekuju za odpovedi :grinning: :grinning:
10. únor 2010 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lidus, tak vím jen o jedné, je v centru města a jmenuje se Kaštan, tam je malinký dětský koutek. Snad ještě zbývající maminy poradí něco jiného, ale tady u nás máme koutků žalostně málo :angry: .
Majenko, jsme nemocní :frowning2: , já začala, teď má hodně kašel a rýmu malá a také manžel. Co vy, dobrý ?
10. únor 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lidus, to je v Mostě docela problém, skoro nic tady nemáme. Jak píše Ivusenka, tak ten Kaštan, ale nikdy jsem tam nebyla. Jestli by nebylo lepší zajít do Centrálu do dětského koutku-děti si tam vyhrají a vy můžete poklábosit...ale bez občerstvení :unamused: . Nebo mě ještě napadá Vegetariánská restaurace, kde dají dětem na zem koberec a můžou si tam pohrát...

Ivus, tak já musím zaťukat, u nás zatím nic...chodíme na plavčo i do herničky a bacily se nám zatím vyhýbají. Tak ať se brzy uzdravíte! Koukám, že máš už v pase týdny, takže kontrola byla v pořádku, že! To je super :wink:
11. únor 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majenko, k doktorovi jdu až zítra, tak jsem zvědavá.
11. únor 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivus, tak držíme palce, ať je vše v pohodě :wink: :dizzy_face:
11. únor 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majenko, kontrola v pořádku, mimčo se mělo čile k světu, už máme první fotečku v albumu, i když na ní ještě moc není vidět :grinning:
12. únor 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :grinning:
vy jste zlaticka :grinning: ja vam mockrat dekuju za typy,urcite se pujdeme podivat do te vegetarianke restaurace...muj Matysek zatim jen leze a od kamaradky malej uz chodi,ale koberec se nam bude hodit obema :grinning: :grinning:
central je jediny co v moste znam...krom aquadromu...a myslim,ze ten detsky koutek je u vychodu,kde je ta masinka a u kuracke restauracky a to nechceme...

a kdyz se vas takhle ptam,tak se jeste zeptam,jestli se do aquadromu muze s kocarkama?
vubec nevim,kam se tam daji zaparkovat,aleurcite to nejak jde...jak jinak by jste to delali pres leto :confused:

jinak vam vsem preju zdravicko...ryma zadi asi vsude a ivusence dvojnasob pro mimiska :wink: :grinning:
13. únor 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lidus, díky. S kočárkama samozřejmě můžete, odkládají se u fénů, ale mnoho místa tam není, maximálně na 2-3 kočárky, více asi ne, nemají tam zrovna dvakrát vhodné podmínky.
13. únor 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky zrovna jsem se přistěhovala do litvinova,mam14měsíčního kluka a hledám nějakou fajn maminu s podobně starym dětátkem na pokec a na procházky :slight_smile:
14. únor 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
lidus2: Nene, dětský koutek není u té restaurace. Je až dál, také v tom samém patře. Takže žádný zápach nebude. :wink:
tomanek: Ahojky, odkud ses do litvínova přistěhovala? my bydlíme v Loučný, to je hned za Litvínovem. Máme 16. měsíční holčičku :slight_smile:
14. únor 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik :slight_smile:
holky mockrat vam dekuju za tipy.
Andrejko jestli jsem to pochopila dobre,tak mas na mysli central vid...zitra mame s kamaradkou sraz,tak vam dame vedet jak se nam tam libilo :grinning: :grinning:
15. únor 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivus, tak to je super, že kontrola dopadla dobře...fotečka v albu krásná...hned jsem zavzpomínala na první naší :dizzy_face:

Lidus: jojo, ten koutek je úplně na druhé straně od mašinky-je to u východu směrem na náměstí. Nám se tam moc líbí, tak snad vám to bude vyhovovat.
15. únor 2010 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majenko, mí marodi se pomalu uzdravují, ale jde to pomalu, malá už nebyla pěkně dlouho venku, já jsem si dnes naštěstí mohla odeběhnout do města, tak to jsem byla ráda, už aby jsme byli zdraví
15. únor 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, zdravím nově příchozí :slight_smile:

I u nás se marodí, zatím jen Karolínka, má od pondělí angínu.. :frowning2: , jinak jsou všichni zatím ok :slight_smile:
17. únor 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majenko, gratulujeme Aničce ke krásným 2.ročkům :slight_smile: ,ať si to holky hezky oslavíte, mějte se moc a moc hezky, hodně štěstíčka pro Vás obě :wink:
19. únor 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivus, moc děkujeme...zrovna tady chystám odpolední oslavu :slight_smile: ...a vzpomínám, jak jsem před dvěma lety žadonila o epidurál a jak jsem měla smůlu, protože tam už nebyl anesteziolog...to snad ani není možné, že to jsou 2 roky :dizzy_face:
19. únor 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majenko, tak nezapomeň přidat nějaké fotečky z oslavy a s dárečky, popř. s dortíkem :wink:
19. únor 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
i my přejem Aničce, všechno nejlepší k narozeninám :slight_smile:
20. únor 2010 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. únor 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majenko, fotečky jsou moc krásný, určitě jste si to užili :wink: My jsme se z kašle už vyhrabali, ale dned malé hlavně odpoledne zase bylo nějak blbě od žaludku či co, až když se vyzvracela tak se jí ulevilo :frowning2:
21. únor 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,dlouho jsem tu nebyla,ale tady to stejně moc nežije koukám :slight_smile:..dětičky dávaj zabrat :slight_smile:
22. únor 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivus, díky :slight_smile: . Malá zase ve čtvrtek ráno dostala průjem...měla ho celý den a v pátek už nic. Na oslavě tu byl synoveček s rýmou, tak doufám, že ji Anička nechytla. Už aby bylo jaro, bude snad trošku méně nemocí...

Ewelly: a jak se, holky, máte?

Lidus: tak jaký byl sraz s kamarádkou? Kde jste nakonec s prckama byli?
22. únor 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
majenko teď jaksi blbě.jsem pěkně nachcípaná a Elenka už má teplotu,tak se fakt těšim až bude mít rýmu.to je s ní vždycky k nevydržení a hlavně nemůže spát chuděra!:frowning2:
a co vy?
24. únor 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.
..tak jsem všera měla radost ze sluníčka...a dneska je venku zase ošklivo :frowning2:
Už se fakt těšíme na jaro.... :slight_smile:

Chtěla bych, aby šel Kubíček od října do školky, ale mám docela strach, že ho nevezmou, mám mateřskou na 4 roky :frowning2: a taky je až říjnovej...a prý mají větší šanci děti, co jsou narozený, do konce srpna...nebo ještě líp, ty co jim letos už budou 4 roky...no, uvidíme, půjdem k zápisu a tam se dozvíme víc :wink:
26. únor 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsme také nemocné...obě dvě...já teda jen trošku...ale Anička má už od neděle horečky a děsný kašel. Včera jsem šla s ní i k doktorce, bála jsem se, aby to nebyl zápal plic...ale vypadá to "jen" na nějakou virozu horních dýchacích cest. Už jsem z toho docela vyčerpaná, protože chce být pořád se mnou, nic mě nenechá udělat, nic jí nebaví, nic nejí-jenom mlíčko mlíčko mlíčko...to je snad prvně, co nadávám na kojení, protože už si připadám úplně vycucnutá :sweat_smile: . No snad už bude lépe. Kdyby se to nelepšilo do pátku, tak máme opět přijít...

Tak si užívejte sluníčka :slight_smile:
3. bře 2010 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek