• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Most, Litvínov a okolí. Snažilky, těhulky i maminky

20. února 2013 
Majenko, u nás je taky lazaret, mě stále trápí velký kašel, jsem dost zahleněná, samozřejmě to nijak neléčím, jen čajuju a to nestačí. Navíc aby jsme to měli pestřejší malá má zánět v oušku, také celé nosní cesty zacpané, takže nám to ušní bylo alespoň k něčemu dobré, že zjistili, že má zánět,což jsme předtím nevěděli, přišli jsme tam právě včas, takže kapeme do uší, do nosu a dneska nám dali i sirup. Hrůza. Tak ať Vám je lépe :wink:
4. bře 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivus, tak Aničce je o trochu lépe, dneska už i něco snědla...zato na mě dnes padla zimnice a teplota :sweat_smile: . Kvůli koju také pořádně nic nemůžu, tak jen panadol a čaje...tak snad to vypotím.
Koukám, že si s Janičkou také užíváte...tak přejeme brzké uzdravení a snad si tady příští týden napíšeme, že už jsme všechny v pohodě :slight_smile:
4. bře 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
4. bře 2010 ve 22:17 • janka313
Majenko, kéž by, zima je opět tady :angry:
6. bře 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivus, zrovna na to koukám z okna, to je děs a hrůza... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Admin: já jsem tedy nečetla, co tady Janka313 napsala, ale těžko mohla porušit pravidlo "Neodbočuj od původního tématu", když tahle diskuse, žádné "určené" téma nemá-píšeme sem o čemkoliv :grinning: :sweat_smile:
6. bře 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majenko, tak jsem se dozvěděla už termíny zápisu do MŚ, prosímtě můžeš mi napsat,jak se přesně jmenuje to potvrzení pro doktora ke stáhnutí, sice na těch stránkách píšou, že k zápisu stačí jen OP a RL dítěte.
Jinak Janička s euž zdá v pořádku, kašel, ani rýmu nemá, takjsem zvědavá co jí zase řeknou na ušním.
8. bře 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivus, a kdy jsou termíny??? Nic nevím!!! A teď jsem pro tebe hledala na webovkách to potvrzení pro lékaře a už jsem ho tam nenašla, tak nevím.
My už jsme také jakžtakž OK, já jen mám pěknou rýmu a Anička trošku kašle.
8. bře 2010 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

tak u nás už je taky po nemocech, snad..Karolínka měla během 3 týdnů 2x angínu, tak je ještě radšši doma a v pondělí už maže do školkY :grinning:

Potvrzení pro doktorku dostanete až u zápisu :slight_smile:
9. bře 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majenko, na stránkách Mumost, odbor školství, tak termíny jsou 20.4. od 10.00-16.30 a 21.4. od 10.00 do 16.00, jsem ráda, že je to po dva dny, to jsem nevěděla, alespoň budeme moct jít s manželem společně. Asi se na to potvrzení zatím vykašleme a vezmeme jen OP a RL.
9. bře 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivus, díky moc...našla jsem to!
9. bře 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak už jsme snad konečně obě zdravé :slight_smile: .
Dneska tam je zase pěkná fujavice...my vyhlížíme s Aničkou jaro, aby mohla vyrazit ven s kolem a ono pořád nikde :angry:
Ivus, jak ti je? Nějaké nevolnosti? A už jste zdravé?
15. bře 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majenko, ahojky, jsme zdravé, zítra nás čeká opět kontrola na ušním, tak jsem zvědavá, co nám zase řeknou, někdy mi to připadá, že si vždycky něco najdou jen proto, abychom tam stále chodily. Žádné nevolnosti nemám, je to velmi podobné jako s Janičkou, takjsem zvědavá co se z toho vyklube :grinning: . Dneska jsme byli v porodnici na návštěvě, manželův bratranec se ženou porodili holčičku, ale je vlemi malinká, dneska měla jen 2,50 kg, tak to je drobeček, kterého bych se opravdu bála vzít do ruky, já byla zvyklá na pořádné mimčo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Majenko, kdyby jste chtěli, klidně můžete přijít, sobotu máme volnou...... :wink:
15. bře 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak kontrola na ušním byla poslední :slight_smile: , vše je v pořádku, ouška, zánět i sluch :dizzy_face: . majenko, prosímtě s tou návštěvou jsem to trochu popletla, kdyby se Vám to hodilo, tak máme neděli volnou, ne sobotu.
16. bře 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivus, tak to je super, že jste obě v pořádku :slight_smile:
S návštěvou ještě nevím, ale neděli odpoledne bychom asi mohly :wink: Můžete přijít zase k nám, ať si Janička zabordelaří :sweat_smile:
16. bře 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majenko, pokud budou holky zdravé, tak by jsme mohly se na neděli odpoledne domluvit. Doufám, že mám v tel. tvoje číslo, snad ano, kdyžtak bych ti písla mejlík, ale můžeme se určitě předběžně domluvit, budeme se těšit :slight_smile:
16. bře 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak první příspěvek v novém koníkovi :sweat_smile:
Ivus, zítra se na vás těšíme, klidně doražte po 15. hodině, jak jsi psala...Anička by už měla být vzhůru, a když nebude, tak vstane :grinning:
20. bře 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobře, těšíme se :wink:
20. bře 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majenko, tak jsme u Vás chytily bacil dobrého spaní, pro jistotu jsem dnes vstávala už v 6, ale Janička se kupodivu vzbudila až v 8, z čehož jsem byla v naprostém údivu, kéž by jí to vydrželo :wink:
22. bře 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivus, tak to je fain...vy jste nás zase nakazily bacilem brzkého spaní....včera šla Anička spát před 21.hodinou a dnes dokonce před 20. hodinou...no zírám...no ale podle toho asi bude ráno vstávání :sweat_smile: . Doufám, že už jste nezabloudily, a že tramvaj jste stihly! My jsme dnes ven vytáhly to Aničky "kolo"...no drandila krásně :slight_smile: . Ještě, aby to počasí vydrželo!!!
22. bře 2010 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
dlouho jsem tu nebyla,atak Vás jdu pozdravit :slight_smile:
Majenko, Tebe s Aničkou jsem zahlídla včera naproti Rozkvětu, my jeli autem...Anička krásně jela na "kole"...Kubíček ho má taky, moc si to na něm užívá :slight_smile: , konečně jsme odložili kočár, doufám, že mu to vydrží...nechce chodit pěšky, ale na kole jede a je vždycky moc rád, když potká děti na kolech a může si s nima zajezdit :slight_smile:.
23. bře 2010 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Majenko, tak vstávání je zase dříve, jsem zvědavá jak to bude s posunem času, teď na odpolední spaní šla spát skoro o hodinu déle, tak jsem zvědavá večer.
28. bře 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všem přejeme krásné VELIKONOCE :slight_smile:
4. dub 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také přejeme krásné Velikonoce! Ještě jsem před chvílí dodělávala vajíčka :sweat_smile: .

Ivus: u nás posun času=posun spaní...takže dnes ráno už jsem v 9.45 schválně vším bouchala, aby se dáma laskavě už vzbudila...no a teď tam ještě leze po posteli a nemůže usnout :wink:

Mihab: teď už jsme kolo dlouho nevytáhly-malé se nějak začíná příčit jezdit s helmičkou. Tvrdí, že jí bolí-tak nevím, jestli by nepotřebovala větší, asi budu muset nějakou v krámě vyzkoušet.
4. dub 2010 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Kubíček to taky zkoušel,že helmu nééé.....auví atd...no , ale naštěstí pochopil, že bez helmy není kolo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...kolo má fakt rád, neudělá bez něj krok :grinning:
6. dub 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny, Majenko beru ode dneška antibiotika, našly mi nějaké bakterie či co, tak budu 10 dní brát prášky na záněty neví co přesně to je, zda od močáku, ledvin, ale každopádně se bojíme, jak to přežije miminko, kdyby se to neléčilo, prý by jsme o něho přišli, ale užívání těch prášků také není bez rizika, doporučují ho těhotným jen v závažných případech, prý nesmím nastydnout, to už se bohužel stalo, několikrát jsem vymrzla venku a dnes se mi spustila rýma a bolí mě v krku, tak nám držte palečky, aby to miminko ve zdraví přečkalo :pensive:
12. dub 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Ivus, tak to je mi líto, ale držíme s Aničkou všechny palečky, abys byla ty i miminko brzy v pořádku!!! Opatrujte se a dej vědět! :wink:
13. dub 2010 v 01:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majen, díky moc, určitě dám vědět.
13. dub 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj

Ivus, to je mi líto,držíme palečky at všechno dopadne dobře!!!
14. dub 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny, pište pište jaké máte zkušenosti se zápisem do MŠ. My jsme byli včera v MŚ Bělehradská, máme výhodu, že nám nebude vadit,když malou nevezmou a opravdu to tak vypadá, nával je vleký, dětí prý berou jen kolem 20 a co jsem viděla, tak během první hodiny tam bylo asi 15 zájemců - takže hrůza. Ředitelka sama říkala, že velkou šanci nemáme, vzhledem k tomu, že k 1.9.2010 nám ještě nebudou 3 roky a také jsem nechtěla celodenní umístění, ale jen 4hodinové. prostředí bylo krásné, moc se nám tam líbilo, ale na příští rok asi budeme spíše zvažovat podívat se do MŠ Borovského.
Holky nevíte, zda je legální, zda je dovoleno jít na zápis do více školek ???? Jedna mamina tam říkala, že se chystá asi do 4, je to vůbec dovolené ?
21. dub 2010 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivus, my jsme byly u nás ve Fibichovce. Paní ředitelka koukla do rodného listu a řekla, že máme téměř nulovou šanci na přijetí...že mám očekávat negativní vyjádření, ale že koncem roku se mám ozvat, jestli se někdo neodstěhoval a neuvolnilo se místo...dětiček bylo také spousta a teda nevím, kolik berou. Vzhledem k tomu, že Aničce budou 3 až v únoru, tak máme asi smůlu. Je pravda, že tam byla mezi dětmi fakt prťaveček-byly tam hodně 4-5 leté děti. Nebere se v úvahu ani to, že jsem samoživitelka, holt nikoho nezajímá, že když nebudu pracovat já (ani pobírat mateřskou, která mi ve 3 skončí), že nebude mít rodina žádný příjem :sweat_smile: . Ivus, přihlášeky do více školek jsou prý zakázané, ale včera mi tam maminky říkaly, že jim samotné paní ředitelky říkaly, že mají obejít co nejvíce školek (jedna paní už tady byla ve 3. školce a na 2 se ještě chystala)...
21. dub 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek