• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Most, Litvínov a okolí. Snažilky, těhulky i maminky

20. února 2013 
Ahojky,
Tak my taky byli u zápisu v MŠ Nezvala...noo....šance vlastně prý žádná, Kuba je říjnovej...já mám mateřkou na 4 roky, to že 4 roky být doma nechci, nikoho nezajímá, to že jsem v tý školce měla i dvě děti před tím, taky ne...škoda. Ale uvidíme, ještě nemáme vyjádření v ruce. Já už prostě fakt nechci být doma další rok...ach jo...škoda, že jsem neměla právo volby na délku RP....
Docela mě štve, že kdybych měla Karolínku ještě rok ve školce, tak by ho prý vzali...to nechápu...ale ona jde v září už do školy. :slight_smile:
A přihlášky do víc školek snad fakt nejde, hlavně je spousta školek tady sloučených... a když není místo v jedné školce tak je možný, že nabídnou školku jinou.
21. dub 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám, že to je asi všude stejné, jak jsem psala, teď nám to je celkem fuk, i když malá by to potřebovala jako sůl, protože je stydlín a kolektiv by potřebovala, jen se bojím, aby jsme byli úspěšní alespoň za rok, asi budeme muset šetřit na nějaký sponzorský dar. Dnes přišlo Janičce objednané kolo Author Jet, tak byla nadšená už od rána, kdy přijede pošta, tak pak přidám nějakou novou fotečku.
21. dub 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, všude to bude se školkou stejný..špatný :frowning2: ... Ivuš, fotečky Janičky s kolem přidej, my kolo máme, ale Kubík na něj nedosáhne...ale neva, má odrážedo, kolo bez šlapek... tak se vyblbne. :slight_smile:
21. dub 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmmm, tak koukám, že jsme ve školce uspěly všechny stejně :sweat_smile: ...to zítra ještě budu chvátat k doktorce, aby potvrdila ten evidenční list...zaplatím za to 100 Kč nebo kolik chtějí a je stejně skoro jisté, že ji nevezmou :sweat_smile: ...tomu říkám systém. Karamádka byla v Lidické a ta potvrzení od lékařky nosit nemá, až když by prý nastupoval do školky (stejně starý chlapeček jako Anička, takže jsou také bez šance)
21. dub 2010 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
majenko my se s Kubíčkem právě vrátili od dr, kvůli tomu evidenčnímu listu, zaplatlila jsem 130 kč a asi úplně zbytečně :frowning2: .
Dost mě ta školka štve, já bych fakt už tak chtěla jít do práce, ach jo :frowning2:
22. dub 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mihab, já dneska také byla u doktorky a tam po mě chtěli jen 100 kč !!!, ale také mi to připadá jako vyhozené peníze, opravdu počítám, že nás nevezmou. Asi založíme nějakou soukromou školku :wink:
22. dub 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivuš, tak koukám, že ani ty poplaty nejsou všude stejné :wink: ... v pondělí odnesem ten papír do školky, třeba se tam už něco dozvíme.. :unamused: ...
A soukromá školka, není špatný nápad :slight_smile:)
22. dub 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, my jsme dnes také platily 100...Mihab, máte dražší doktorku :sweat_smile: .
Mihab, myslím, že v pondělí se ještě nic nedozvíte, protože u nás ředitelka říkala, že teprve až bude mít všechny evidenční listy, tak začnou dělat pořadníky-počítají, že to nedonesou všechny maminky (asi ty, co jsou ve více školkách, si to nakonec rozmyslí)...Jo teď mi dochází, že kdo šel do více školek, tak asi platí i vícekrát tu doktorku, co?!
22. dub 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a pro pobavení: kamarádka mi říkala, že v nějakém rádiu mluvili o zápisech do mateřských škol a údajně tam říkali, že akorát rodiče v Mostě mohou být v klidu, že budou místa pro všechny dětičky, co se hlásí... :grinning: :sweat_smile: :grinning: :sweat_smile: ....to zase někdo něco vypustil z pusy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. dub 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAk koukám, že máme fakt drahou doktorku... :unamused: . U nás ve školce, musíme evidenční listy odnést nejpozději 28.4..a rozhodnutí bude někdy v květnu. V pondělí by paní ředitelka mohla vědět, jestli je nějaká, alespoň maličkatá naděje :slight_smile: ..i když v tom, fakt nejsem optimistická :wink:
Teda Majenko, pobavení super :slight_smile: :slight_smile: :grinning: ...kdyby tak byla pravda :frowning2:
23. dub 2010 v 00:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás chtějí odnést evidenční listy 27. a 28.4.
23. dub 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
To asi bude pro celý Most stejné...my je také neseme 27-28.4. :wink:

Ivus, jak je? Už jsi v pohodě?
23. dub 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majen, jsem, ale mám nepříjemný takový až tuberický kašel, cítím se na plicích velmi zahleněná, ale nejde to vykašlat, jen malinko, takže na ten kašel jsem docela v pohodě. Malá má stále rýmičku, kašel se jí zlepšil, ale rýma jí teče pořád. S čím máte dobrou zkušenost na tu rýmu ?? Já dávám myslím Nasivin, ale moc nepomáhá. V pondělí jdeme na ultrazvuk, tak budeme pěkně napnutí, zda je všechno v pořádku.
23. dub 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já už se fakt zblázním, Kubíček má od rána teploty, jeli jsme na pohotovost a oni si ho nechali v nemocnici...já tam s ním ted být nemůžu, mámm zítra a v neděli školu, je s tatínkem...a v neděli se vystřídáme.
Nevím, co mu je, má vysoký CRP, takže někde nějakej zánět...bojím, se co z toho bude.
23. dub 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mihab, to je hrozný, sice nevím co je CRP, ale držím moc palečky, aby byl Kubík brzy v pořádku. Co děláš za školu ??
24. dub 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivus, CRP je vyšetření krve, když je zvýšený tak je někde zánět, ted musejí příjít na to, kde a jakej :frowning2:
24. dub 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mihab, tak držíme moc palečky :wink: . Dnes jsem mluvila se známou, která dělá učitelku v MŠ, tak říkala, že všechny ty naše evidenční listy jdou do MŠ Lidická, kde mají centrum, tam dělají pořadníky a rozhodují o přijatých a nepřijatých. Ale sdělila mi, že maminky, které navštíví více než jednu MŠ, tak všechny ty jejich evidenční listy se sejdou právě tam a nepřijmou je prý NIKDE, prý by to tak mělo fungovat, že se na to přijde a nevezmou je nikde.
24. dub 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mihab: to je hrůza, ať je Kubíček brzy doma!

Ivus: na pondělí držíme palce. A s těma evid.listy se mi to nezdá. Nemyslela tím, že se tam scházejí jen listy z jejich školek (pod Lidickou patří cca 15 školek)? Podle mě se tam přece neposílají EL třeba z Hutnické, když ta pod ně nepatří....Ale je pravda, že těch samostatných školek je jen pár...

Koukám, že jsou všichni marůdci...Anička je od včera zase pěkně zahleněná-slyším to, když zakašle. To jsou ty šílené změny teploty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. dub 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majen, myslím, že máš pravdu, posílají se tam jen ty listy,které spadají pod Lidickou, ale těch je nejvíc. Zítra písnu jak jsme dopadli. :wink:
25. dub 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak jsme dneska nesly do MŠ ten vyplněný EL potvrzený od doktorky...a pak jsem měla ještě nějaké vyřizování...a jak jsem vám psala, že je Anička zahleněná, tak má pěknou rýmu a kašel....takže jsme jely s kočárem :grinning: :sweat_smile: . Tak tím jsem si školku teda "pojistila"...paní ředitelka kouká na kočár a říká "to je ta malá, kterou sem hlásíte???" :grinning: . Ale snad není zločin jezdit ve dvou letech v kočáře...i když to muselo pro ni být na pohled divné, ale nakonec to brala tak, že malá by nastupovala až za 3/4 roku....tak teď mám prý opravdu čekat zamítnutí, ale koncem roku se mám chodit ptát, jak to s místy vypadá....
27. dub 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majen, určitě není divný jezdit kolem 2 let v kočárku, to máš dobrý, že se máš alespoń chodit ptát, nám tohle nenabídli.
Jinak včera jsme byli na ultrazvuku, tak jsme v pořádku, vážíme už 305 gramů a jsme v pořádku. Dnes na 4D se mimčo velmi stydělo, otáčelo se obličejíkem stále dovnitř-do mě, ale jinak jsme poprvé krásně viděli vše ostatní, na pohlaví jsme se ptali, ale zatím to je nejisté, chce to ještě nějaký týden, ale zatím to vypadalo na holčičku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. dub 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivus, tak gratulace ke kontrole!!! Že by to opravdu byla holčička, když je to taková stydlivka :sweat_smile: ? No to jsem zvědavá, co se "z toho" vyklube :slight_smile: Už máte jména???
27. dub 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majen, to víš, že máme, pro kluka je to jednoznačný : Pavel, ale s holkou máme dilema, máme jmen víc a vůbec nevím, co bych měla dát, v úvahu přichází : Veronika, Petra, Pavlína nebo po mě Ivana (ještě se mi líbila ta Anička :wink: )
28. dub 2010 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooooj, tak n dneka proputillii z nemocnice domů...Kubíček má salmonellu...naštětí už je v pohodě.
29. dub 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mihab: to tam byl chudáček celý týden?! :unamused: :pensive: No hlavně, že už bude v pohodě...a víte z čeho ji dostal?

Ivus: s těma jménama si to rozmysli...máme v herničce Ilonu a Ivonu-přesně vím, která je která a pořád jim říkám opačně....něco jako bylo, když jste tady byly s Janičkou....Aničko...Janičko....to se ti bude motat :sweat_smile: . Jo a co dneska, nakoupila jsi něco?
29. dub 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mihab, to je dobře, že už je malej doma, ví se z čeho to dostal ?
Majenko, jo koupila jsem si 2 podprdy, tak mám zase na nějaký čas vystaráno, akorát pak budu muset shánět )zřejmě na internetu) kojící podprsenky, po Janičce jsem ty 2 musela vyhodit, byly v hrozném stavu.
1. kvě 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majen, ta Anička asi stejně nehrozí, malá už vybrala za nás :grinning: , strašně se jí líbí Verunka
1. kvě 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivus: to je docela hezké jméno :slight_smile:

Holky, nevíte, kam zmizela z Repre ta prodejna dětské certifikované obuvy??? Jsme tam šly pro botky a oni tam nejsou!!! Koukaly jsme na botky v Centralu v obuvích a vůbec nic se mi nelíbilo. Potřebuji pro Áňu nějaké botky na teď a sandálky. A nechci žádné boty na sucháče. Přece nebudu muset jít do Kahanu, tam jsou dost drahé :unamused: . Ještě půjdeme mrknout do Prioru, tam by také mohli mít něco kvalitního a "levnějšího"...
2. kvě 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj
Z čeho Kubík tu potvoru dostal netuším, nikdo s rodiny žádný problémy neměl a nemá ...byli jsme v nemocnici docela dlouho, protože nechtěl pít a jíst, chtěli ho dát na kapačky, dost se dehydroal, naštěstí se rozpil, tak to bylo v pohodě..taky vístedky byly až ve středu...
Ivus, Verunka je moc hezký jméno :wink: , taky se mi líbilo, ale u manžílka to nějak neprošlo :slight_smile:
Majen, kam zmizela ta obuv netuším :frowning2:
2. kvě 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no fůj, to tu po sobě čtu a ty chyby...nikdo Z rodiny .......vÝsledky............... :astonished: škoda, že to tu nejde opravit :unamused:
2. kvě 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek