• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Most, Litvínov a okolí. Snažilky, těhulky i maminky

20. února 2013 
Majen, já sandálky koupila v Deichmanu a jarní nám zůstaly od podzimka, tak máme vystaráno, akorát jsem kupovala přes MMB plátěnky.
2. kvě 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak už jsme koupily v Prioru tenisky-jsou to tyhle (fotku jsem si vypůjčila na MMB) Peddy-je to moje oblíbená značka. Tohle už jsou Aničky třetí Peddy, je to certifikovaná obuv za slušné ceny :slight_smile:
A sandálky jsem si vyhlídla na MMB Santé-ty jsou také skvělé, měla sandálky od této firmy vloni. Řekla bych, že je ještě lepší než Peddy, ale dražší (proto vybírám na MMB :sweat_smile: )
4. kvě 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majen, vypadají skvěle, můžu se zeptat kolik za ně chtěli v Prioru ?
4. kvě 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivus, botky stály 450 Kč, což se mi zdá jako slušná cena-byla na nich značka slona. :slight_smile:
5. kvě 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak co školka?????..........Nás nevzali.....né, že bych čekala něco jinýho, ale naštvaná jsem :frowning2:
11. kvě 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mihab, také jsem si dnes vyzvedla ve školce rozhodnutí o nepřijetí...žádné překvapení se nekonalo. Ale fakt se mám zeptat koncem roku, že věří, že místa budou. Že prý má spoustu takhle malých dětiček, které nemůže vzít, a že prý bude muset město navýšit stavy ve školkách...tak nevím, uvidíme. No v podstatě vypadala tak, jako že to místo pro ní bude.

Ivus: užijte si dovču a pak se domluvíme!!!
11. kvě 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majenko, i já se mám zkusit zeptat školního roku, tak budu doufat... :slight_smile:
11. kvě 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny, tak se přidávám do klubu nepřijatých :frowning2: , kdyby bylo něco volné, prý zavolají, no hlavně aby jste se vůbec dostali příští rok. Majen díky, jsem zvědavá jak nám vyjde počasí.
12. kvě 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky, já musím říci, že všichni moji známí jsou do školky nepřijati :confounded: ...to je docela síla :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ivus: a kam vůbec jedete?
12. kvě 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majen, jedeme do Rynoltic-Polesí, je to v Lužických horách, blízko Liberce.
13. kvě 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme doma z dovolené, živí a zdraví :grinning: . Počasí sice nic moc, ale dalo se chodit na procházky i blbnout na hřišti, takže jsme byli spokojení. :wink:
24. kvě 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Ivus, tak hlavně, že se vám tam líbilo. My jsme od pátku marůdci. Malá někde chytla tu střevní virozu, jak se o ní mluví, takže o víkendu jen blinkala, chudinka malá....no a já to chytla v noci na dnešek, ale nemám to tak hrozné....Akorát, že byl po dlouhé době krásný víkend a my musely být doma :frowning2:
24. kvě 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a přejeme Janičce všechno nejlepší k svátku :slight_smile:
24. kvě 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majen, moc děkujeme, no vidíš, ani nevím, že tady řádí viróza. Až budete zdraví, tak se musíme domluvit. Přidám do alba pár fotek z dovolené.
26. kvě 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivus, fotečky krásný, je vidět, že jste si to užili, i když počasí nebylo nic moc :slight_smile:

Jinak už jsme v pohodě, ta viróza byla jen na pár dní-naštěstí! Tak mi písni na mejlík, jak by se vám setkání hodilo a domluvíme se :wink: .

To počasí už mě štve...chvíli hezky...pak zase prší....zrovna jsem dnes v nějakém regionálním deníku četla, že vloni se 17.5. otevíraly letní bazény na aquadromu-to letos bychom tam umrzly :sweat_smile:
30. kvě 2010 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majen, dobře. Musíme se pochlubit, že od čtvrtka má Janičku už velkou dospěláckou postel a zatím na ní nezlobí (tedy neutíká z ní ani nevylejzá), tak jsem moc ráda, že si tak hezky a rychle zvykla a svou postýlku přenechala miminku :dizzy_face:
1. čer 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všichni, tak jak se máte? My dobře, zatím zdravé...ťuk ťuk ťuk...tedy když nepočítám to, že v týdnu Anička přelétla řídítka na půjčeném plastovém odrážedle (je zvyklá na to klasické "kolo", co má-tam může dělat, co chce a přelétnout nemůže) a urazila si kousek předního zubu :frowning2: Ještě, že to jsou první zoubky...

Jo a chlubíme se...Ivuš...už týden je v noci bez plen!!! A to pořád pije cca 3x za noc mléko...super, mám radost!!!
26. čer 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Majen, to musela být bouračka, ještě, že se jí nic horšího nestalo,i když i tohle muselo být hrozné.
Majen noci bez plen - tiše závidím :dizzy_face: ,jak to děláš, chodí v noci několikrát na nočník ??
26. čer 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivus, to vůbec nebyla bouračka! Ona má přece to kolo/odrážedlo bez šlapek-tak je zvyklá, že když se pořádně odrazí, tak se pořádně rozjede...a tohle samé zkusila na tom plastovém odrážedle a k tomu se zapřela o řídítka, jako obvykle...no jenže tady kolečka nestíhají a ještě, jak se zapřela o ta řídítka, tak kolo zůstalo v podstatě stát, převrhlo se dopředu a zadní kolo vyletělo nahoru-takže ona přelétla a spadla. Bylo to v restauraci, takže žádné bláznivé drandění to být nemohlo...no ale jak spadla na dlažbu, tak si prokousla rty a zubem asi cvakla o podlahu :frowning2: . Naštěstí naroste nový, teď dělá hrdinku a každému ulomený zub ukazuje a vypráví, jak přelétla přes kolo :sweat_smile: . Brečela teda hodně, ale jen co přestala, už se hnala zase na to odrážedlo :grinning:

A pleny...no když jde spát až po 21. hodině, tak ji na noční nedávám, to vydrží dokuk nevstáváme. Ale pokaždé, když se v noci vzbudí na mléko, tak se jí ptám, jestli nechce jít čůrat (vždycky tvrdí že ne :o)) a má nočník vedle postele. Ale když jde spát dříve, tak ji v noci jednou na nočník dám, ať chce nebo ne-vždycky se vyčůrá - a to většinou kolem 1.-2. (v podstatě kdykoliv po půlnoci, když se ona vzbudí na mléko) . No a zatím žádné počůrání...ťuk ťuk ťuk :slight_smile:

Jinak jsem dnes s hrůzou zjistila, že se vykolejil City Elefant-o víkendu jsme s ním jely na zahradu. Tak krásný vlak, parádní cestování. Ivus, váš taťka s ním ale asi nejezdí, ne?
28. čer 2010 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majen, také jsme to vykolejení včera sledovali. jeli jsme s ním zatím jednou z kyselky domů, ne Pavel pracuje v Kopistech, nedojíždí daleko naštěstí. Teď nás čekají velká vedra, tak umírám :cry: , hlavně mám hrozný ekzém ,ať mažu čímkoliv, nechce se zlepšit. Ach jo... :frowning2:
29. čer 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivusenka Jééé, tak to držím palce, ať ekzém zmizí. Vedra mají trvat dlouho...no já si nestěžuji, ale tebe teda upřímně lituji :unamused:
29. čer 2010 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majen, jak jsem říkala, vedra by ani tak nevadily, no ven s malou chodím hlavně dopoledne, odpoledne teď moc ne, ale to je pak dlouhé a nevíme co máme dělat - OBĚ :grinning: , dnes jsem byla na kožním nafasovat mazání, tak bohužel se s tím nedá nic moc dělat, nejhorší na tom je, že ani po porodu to nebude lepší, protože kojení je jak druhé těhotenství, ani při kojení nesmím užívat ty kortikoidní masti nebo prášky proti škrábání. Snad to bude lepší, nic jiného si víc nepřeju.
30. čer 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jak si užíváte léta? Dnes jsme byli na ultrazvuku, tak mimčo váží už necelých 1900 gramů.
20. črc 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Ivuš, my hodně jezdíme na zahradu, je to paráda. Jinak si neumím představit, co bychom pořád v těch vedrech dělaly. A pak chodíme do herničky, to už je pro malou droga. Řádí tam s dětma :slight_smile:

Tak to už malá prdelka pěkná slečinka. To tak hrozně letí!!! Jsem hrozně zvědavá na Janičku, co bude na ségru říkat :sweat_smile: . Tak si holky užívejte léta a přijďte na návštěvu :wink:
22. črc 2010 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já si teď spíše užívám ochlazení :grinning: , návštěvu by jsme braly :dizzy_face: , napište kdy se Vám to hodí .....
24. črc 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
přejeme Aničce k svátku vše nejlepší :slight_smile: Dneska jsme po dlouhatánské době byli v Centralu na mašince, tak jsem se divila, že tam je nějaká nová mašinka s 2 vagónky a místo starých 10 Kč, už chtějí 20 Kč :angry:
26. črc 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Ivus, děkujeme za přáníčko k svátku....byla jsem teď cca měsíc bez PC, ale už mám nový...tak to snad bude šlapat tak, jak má. Jak se máte??? Návštěvu určitě domluvíme, pošlu ti mejlík...

A co ostatní, jak se máte???
20. srp 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ostatní se asi dovolenkují Majen :wink: , pravidelně nakukuji jen já :stuck_out_tongue_closed_eyes: Máme se dobře a čekáme a čekáme na září :dizzy_face:
20. srp 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, skoro vůbec sem nechodím, ale už jsem se vás tu tenkrát na něco ptala. Nemohly byste sem občas napsat, kde v Mostě je nějaká akce/sleva na dětské zboží. Myslím, že nejenom mě by se to šiklo. Mám to v oblíbených tématech, takže bych to hned věděla. Díky
20. srp 2010 v 17:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kláro, záleží co konkrétně myslíš dětským zbožím. Mě vždycky nejvíce zajímaly akce na papírové pleny, teď zrovna byly v Tescu velké slevy na kojenecké zboýí a hlavně kosmetiku všech značek, stačí trochu sledovat letáky
20. srp 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek