• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Most, Litvínov a okolí. Snažilky, těhulky i maminky

20. února 2013 
jj, ty sleduji letáky. Myslím třeba slevy, co nejsou v létáku. Např. v Tescu na to dětské oblečení..kdy tam třeba dodají nové zboží atd. nebo v CA jsem nedávno viděla bodýčka za 30, ale už byla probraná. Ale bývají tam taky slevy, bohužel tam často příjdu pozdě. Nebo třeba v kauflandu měli prý výprodej dětských bazénků...V hyperalbertu měli minulý měsíc příkrmy Sunárek s masem jen za 9.90kč a v letáku to nebylo....Ale třeba bychom se mohli upozornit i na ty letáky. Mě totiž chodí jen občas...bohužel
Prostě všechno možné co se dětí týká.
20. srp 2010 ve 21:58  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@klara.t : tak já tedy slevy moc nesleduju, jen co je v letákách...takže s ním tedy určitě nepomůžu

Ivus: září už je tady za chviličku :dizzy_face:
22. srp 2010 ve 22:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak alespoň já: ode dneška mají v lidu hamánek za 8,90 a ponožky 3ks pogumované za 40,- a pončocháče za 40,-
23. srp 2010 v 11:58  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, doufám, že se Ivusenka nebude zlobit, když tady prásknu, že se jí ve čtvrtek narodila holčička Petruška, 3420 g, 49 cm. Obě jsou v pořádku. My s Aničkou ještě jednou mooooccc gratulujeme a přejeme Petrušce jenom štěstíčko a zdravíčko :dizzy_face:
11. zář 2010 v 16:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak už jsme z porodnice doma, zatím obě v pořádku. Porod byl teda zážitek :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Hlavně, že už je to za námi. Až bude čas, přidáme fotečky naší nejmenší :wink:
14. zář 2010 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí
jéééé, Ivus mooooc blahopřejem... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: oběma přejem hodně zdraví a štěstí... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. zář 2010 ve 14:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Jééé, Ivus-zrovna jsem si říkala, že už byste mohly být doma :dizzy_face: . A co Janička, jak to bez tebe zvládla doma? A co dělá na malou???
14. zář 2010 ve 14:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem včera ztratila ve městě růžovou botičku. Asi jste jí žádná nenašla co? Prý se tam válela. Ale asi jí vzali ti, co město uklízí a ti to prý vyhazují. Kdybyste někdy některá něco našla, tak to raději doneste na magistrát. Hned za dveřma jsou policajti, kteří mají na starost ztráty a nálezy. Já se tam ptala, ale nikdo nic nepřinesl, ale občaj jim to tam někdo nosí, ale málo kdo si pro to příjde. Tak kdybyste něco hledali, zkuste to tam. Já když něco najdu, tak to tam donesu.
14. zář 2010 ve 21:40  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
20. zář 2010 ve 20:55  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Mihab, díky moc. Majenko, Janča to zvládla dobře, upnula se velmi na tatínka a teď stále prosí jeho, aby si s ní šel hrát, měl teď 14 dní dovolenou, ale od pondělí začne chodit do práce, tak se toho děsím, jak to zvládnu. Janička malé pořád dává pusinky, ale někdy jí už pěkně chňapne a sevře, no musím pořád hlídat, nebo jí chce pusinkovat když usne a spí, což s emi taky nelíbí a Janička se pak cítí ublížená. Taky nás už začaly zlobit prdíky, tak 2 noci byly trochu zlý, jinak je moc hodná.
23. zář 2010 v 11:32  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky.. můžu k vám? bydlím kousek od Litvínova :wink: mám tříletého syna.tak třeba vám budu moct i něco občas napsat
25. zář 2010 v 19:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Lematka, vítej tady u nás. Tak už jsi v práci, nebo ještě na mateřské?

Ivus, tak doufám, že to všechno doma zvládáte, i když už máte taťku v práci :wink:
28. zář 2010 v 11:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, no musíme to zvládat, i když někdy mi připadá, že na Janičku jen křičím a jsem děsně nervózní, no nemá to taky lehké
1. říj 2010 ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Ivus, ono bude asi chvilku trvat, než všechno sladíte dohromady. A nic si z toho nedělej, já mám také pořád pocit, že na malou jenom ječím :sweat_smile:
1. říj 2010 ve 21:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, můžete mrknout na fotky ze ZOO v Ústí n.L.-dlouho jsem sem žádné fotky nedávala...
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/majenka/album/zoo-usti-nad-labem-2010/
1. říj 2010 ve 22:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Majenko, fotečky jsou moc hezký :wink: v Ústí jsme už nebyli pěkně dlouho.
4. říj 2010 ve 12:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Ivus, díky :slight_smile: . Já jsem byla v ZOO v Ústí poprvé :grinning:...a byla jsem tedy nadšená, moc se mi tam líbilo. Také nám vyšlo počasí, což také udělá hodně...

Jo a dneska jsem tě viděla s kočárkem a Janičkou-u vás u Penny. Jely jsme kolem autem...
5. říj 2010 v 19:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky prosím vás, který fotograf v Mostě fotí nejlépe děti? Nemáte nějaký tip. Chtěla bych malou nechat nafotit a nemohu se rozhodnout. Díky
5. říj 2010 ve 20:21  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Klara, sice nemám osobní zkušenost, ale líbí se mi fotky od Kateřiny Dolejšové
http://www.kackadol.cz/
5. říj 2010 ve 21:02  • Odpověz  • To se mi líbí
A co Dvořák? nemáte s ním zkušenosti? Mě krásně nafotil svatbu, ale nevím, jak fotí děti.
6. říj 2010 v 15:29  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
U toho jsem nechala fotit sebe, s dětmi nemám zkušenost :wink:
6. říj 2010 v 18:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Klaro, u Dvořáka jsme nechali fotit Janičku 2x, fotí výborně a nafotí plno snímků, což je výhoda, takže jednoznačně doporučuju. Poprvé jsem letos nechala vyfotit Janičku u Šajnera a byla jsem také velmi spokojená, ale malinkaté děti jsou lepší u toho Dvořáka.
9. říj 2010 ve 20:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Kamarádky manžel otevřel teď toto: http://www.detskyatelier.cz/ a nefotí špatně. Fotky od něj se mi líbí. Výborná je i cena. Tak váhám mezi Dvořákem a jím. Dvořák je ale asi jistota. Akorát bych od Dvořáka ráda viděla fotky těch malinkých kojenců. Abych se mohla rozhodnout. Ty fotky co má na stránkách jsou vesměs o starších dětech.
9. říj 2010 ve 21:05  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem koukala na ty webovky fotografa-ceny dobré, fotky se těško soudí-zatím jich tam má málo, ale některé jsou opravdu vydařené. Každopádně mě od návštěvy tohoto ateliéru odradí hlavně to, že fotograf nezvěřejní na svých webových stránkách svoje jméno :unamused:
9. říj 2010 ve 23:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Jmenuje se Josef Hrabák, má i své webovky http://www.fotohrabak.com/ a je to "dvorní fotograf" Lucky Vondráčkové.
10. říj 2010 ve 20:00  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Dvořák není opravdu špatný, je to jistota, i když drahá :grinning:
11. říj 2010 ve 20:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivusenka a nemáš někde nějaké foto na ukázku?
12. říj 2010 v 08:09  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Kláro, když se podíváš na moje alba, tak úplně nejstarší se jmenuje "Z jadýrka se vyklubala Janička", tak tam jsou fotky od Dvořáka, když jí fotil v 1 roce, mají takové fialové pozadí, mám tam napsáno že to je u fotografa v jednom roce, ale je jich jen pár, ale můžu opravdu jen doporučit.
13. říj 2010 ve 21:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@majenka : Majen, prosímtě kdybys o někom věděla, že se chce levně zbavit kočárku, sháníme nějaký na balkon, žádnou modu nechci, opravdu jen na spaní a dali by jsme za něj maximálně do 500-600 Kč, víc určitě ne, tak kdybys náhodou o někom věděla, může být klidně starým nehledím na krásu :wink:
13. říj 2010 ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@klara.t prosímtě kdybys o někom věděla, že se chce levně zbavit kočárku, sháníme nějaký na balkon, žádnou modu nechci, opravdu jen na spaní a dali by jsme za něj maximálně do 500-600 Kč, víc určitě ne, tak kdybys náhodou o někom věděla, může být klidně starým nehledím na krásu :wink:
13. říj 2010 ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek