• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Most, Litvínov a okolí. Snažilky, těhulky i maminky

20. února 2013 
@ivusenka Ivus, tak to bohužel nevím...škoda-na jaře jsem vyhazovala kočár ze zahrady-ten by ti na balkon stačil... A jak se jinak máte, holky? Co Janička na Peťulku? Nežárlí?
14. říj 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majen, těžko říct, zda nežárlí, chová se tak nějak stejně jako předtím, tedy stejně zlobí, vzteká se apod. ale uvědomuju si, že na ní vůbec nemám čas, hlavně pokud malá není schopná usnout i když je k smrti unavená dělá jí velký problém usnout, hlavně dopoledne je katastrofální, takže to jen sedím chovám, houpu, kojím a na Janičku vůbec čas nemám, je to hrozný, ale musíme to vydržet.
15. říj 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivus, tak tohle moc dobře znám s Aničkou :wink: . Ale u nás se to začalo zlepšovat až cca v 8-9 měsících, tak to snad budete mít lepší :slight_smile:
18. říj 2010 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majen, tak kočárek jsem už od jedné známé sehnala, Péťa teď má také obrovskou rýmu, přijde mi jako kdyby byla celá zahleněná, tak odsávám, ale mám jen tu ruční odsávačku a skoro nic z ní nedostanu, zítra jdeme do poradny na vážení, tak se zeptám co s tím. Pořád něco musíme mít.
19. říj 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivus, pořiď si tu odsávačku na vysavač, určitě se to vyplatí! S ruční se to nedá srovnat. Tenkrát jsem ji kupovala v Kahanu v tom dětském centru.
19. říj 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky..

jsem doma,páč jaksi nemůžu sehnat práci,vcelku uvažujem,že vlítnem do druhého,ale bojim se že to nezmáknu psychicky :sunglasses:

jo jinak jak se bavíte o focení,jezdím ke kamarádce kousek od Kladna není to daleko a fotky má boží.Teď zrovna čekám na cd s novýma fotkama http://www.photo-mary.cz/ takže vřele doporučuju,je sympatická a fakt si hraje
20. říj 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majen, přesně to mi poradila i doktorka, koupit tu na vysavač, tak o tom budu vážně uvažovat.
21. říj 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, kde jste všechny??? My jsme dneska hned dopoledne vyrazily s bobama ven...stavěly jsme sněhuláka....no přišly jsme domů celé od sněhu. Anička obdivuje vánoční výzdobu ve městě, musím se dokopat k tomu, abych to vyzdobila i doma. Tak nelítejte pořád po krámech a také se ozvěte :slight_smile:
29. lis 2010 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky - Majen s Aničkou, krásně si užijte vánoční den a pak i svátky, ať je s dětičkami hodně radosti a co nejméně zlobení :wink:
23. pro 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivusenka Ivus, díky. Také vám přejeme krásné Vánoce, užijte si to hlavně v klidu a v pohodě. A pohodové svátky přejeme samozřejmě i všem ostatním :slight_smile:
24. pro 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím,ale nevím,jestli tu nebude ticho,protože to vypadá,že poslední příspěvek je tu z loňského roku :fearful:
26. kvě 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Safea zdravím také, no moc aktivních lidí sem nechodí - bohužel :frowning2:
29. kvě 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivusenka Ono už je to jedno,od včera je se vším konec :cry: :cry: :cry:
30. kvě 2011 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dopadlo to špatně s miminkem ???? :frowning2: Pokud ano, je mi to opravdu moc líto, přesto budeme rádi - já budu ráda, pokud tu budeš, jsou tu i maminky
30. kvě 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky můžu se k Vám přidat? Bydlím kousek za Mostem, mám tříletou dceru a 6 měsíčního syna.
13. zář 2011 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
rrk, ahojky určitě můžeš, akorát že sem skoro nikdo nechodí :frowning2:
15. zář 2011 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivusenka koukala jsem, že moc maminek nepíše :frowning2: . Tebe znám z Mostu, občas jsem od tebe kupovala oblečení pro dceru :slight_smile:
15. zář 2011 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivusenka ahojky, koukala jsem na tvoje fotky od foťáka a jsou moc krásné, kdo Vás fotil? Holkám to tam moc sluší.
16. zář 2011 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
rrk, no vidíš, jak je svět malý, už si nepamatuju :confused: . Fotil nás Šainer. Díky za pochvalu.
16. zář 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivusenka už je to dýl co jsem to vyhrála a ani se ti nedivím, prodáváš toho hodně, to je jasný, že si nepamatuješ každýho :slight_smile:
17. zář 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: No s prodáváním je docela problém, nošené věci moc lidí nechce, protože značkové věci většinou nemáme a ty obyčejné nejdou na odbyt, tak jsem teď dávala oblečení do roku za pár kaček. Ještě by jsme se potřebovali zbyvit krmícího lehátka, klidně bych ho nechala za symbolickou cenu nějaké mamince, která je na tom špatně a po zimě budeme dávat pryč i kočárek - trojkombinaci také za velmi levno. Nikoho neznáme, kdo by to potřeboval a je v nouzi, tak kdybys o někom věděla.
18. zář 2011 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivusenka no je pravda, že já jsem kupovala ty oblečky za pár kaček. My sice začínáme krmit, ale zatím krmim v autosedačce a pak máme po dceři krmící židličku. kočárek jsem scháněla před měsícem, protože se mi kočárek co mam na zahradě rozbil, ale už jsme sehnali perfektní, ale kdybych o někom věděla tak dám vědět.
Teda dneska je ale hnusně, viď. Jsem zvědavá jak dlouho to vydrží, kdyby se to k večeru trochu zmírnilo, tak bych chtěla jít aspoň na chvíli ven, ale takhle se mi moc nehce. Koukala jsem, že máš mezi holkama taky věkovej rozdíl 3 roky.
18. zář 2011 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
No kdybys o někom věděla,dej určitě vědět.
Měla jsem z toho včerejšího počasí depku, starší holčina strašně zlobí, tak jsem se už těšila,a by šla už do školky - začali jsme letos chodit. Máme rozdíl 3 roky, ale někdy bych brala větší.
19. zář 2011 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivusenka no a dneska je to počasí stejný, je to šílený :unamused: . Dcera taky začala chodit do školky a já si konečně můžu užít malýho, to je fajn. To já jsem ráda, že máme ten rozdíl tři roky, sice to je někdy hustý, ale myslim si že si budou spolu líp hrát, doufám, že mě nesklamou :grinning:
19. zář 2011 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky v to doufám, ale spíš se zatím hádají o hračky :angry: , ale to je prý všude, co si malinká vezme, to zrovna ta starší hrozně potřebuje. :grinning:
19. zář 2011 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivusenka jojo přesně jak píšeš všude je to stejné. Taky Mirečkovi bere všechny hračky, ale svoje mu půjčit nechce :grinning:. A jak se líbí Janičce ve školce? Karolínka je nadšená, tak jsem moc ráda, bála jsem se jak to bude zvládat.
19. zář 2011 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nelíbilo SE NÁM - PRVNÍ TÝDEN HRŮZA - teď si už zvykáme. Ona je velmi stydlivá a těžko hledá kamarády.
20. zář 2011 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivusenka Tak to mi je líto, snad si brzy zvykne a bude tam chodit ráda. Musí to být blbý pocit nechat jí tam s pocitem, že se jí tam nelíbí a je nešťastná. To pak nad tim celý dopoledne přemýšlíš, viď. A dáváš jí jenom dopoledne, nebo i na spaní? A co Petruška je hodná? Mireček byl strašně hodnej, ale už začíná zlobit, to je mu teprve půl roku, jsem zvědavá jakej bude v roce a dál :grinning:
23. zář 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chodíme jen na dopoledne, ale už je to lepší, dává už klukům pusinky :grinning: Petruška je vztekloun už od malička, takže hodná moc není :angry: Ony jsou ve stejném znamení a jsou velmi podobné,obě vzteklé :grinning:
24. zář 2011 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivusenka tak to je fajn, někomu to holt trvá déle. Jů tak to si užiješ, dvě vztekliny :grinning: . Kája je taky vztekloun a jenom se modlím, aby nebyl i Mireček, protože Kája mi fakt stačí. Kam chodíte do školky?
24. zář 2011 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek