• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Most, Litvínov a okolí. Snažilky, těhulky i maminky

20. února 2013 
Nazdárek holky....vy jste se tu nějak rozjely..... :grinning: :grinning: :grinning: .no unás nic novýho..Kubíček je pěknej protiva,asi mu rostou další zoubky..už jich má 14 a ty poslední mu dělají asi problémy..ach jo..už aby měl všechny. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. únor 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, je mi 31 let a mám skoro 3 letou holčičku Nelinku a ráda bych se seznámila s nějakou prima maminou. Tak jestli máte někdo zájem, tak se ozvěte :slight_smile: Jítka
4. únor 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a jsem z Mostu :slight_smile:
4. únor 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jituš :slight_smile: ..kde v Mostě bydlíte... :slight_smile:
Jinak k nám domů se asi blíží ta chřipajzna...ach jo :frowning2:
4. únor 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj my bydlíme na Skupovce, z okna koukám na Mc Donalda. Kde vy?
6. únor 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé, to je kousek od nás,my bydlíme pod Kera mostem...nad 8.ZŠ..(okolí K-centra)
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. únor 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, no tak až porazíte tu chřipajznu, tak můžeme někam vyrazit :slight_smile:
8. únor 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jasný,že jo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. únor 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
Mihab: u nás už docela dobrý,malý se z toho dostal,ještě má kašel a rýmu,ale hlavně že už je bez horeček.
Tak ať vás to brzy přejde.Tahle chřipka byla doooost ošklivá. :frowning2:

My už začali pomalu chodit ven,zase tolik sněhu napadlo !!! Ach jo,já už chci jaro !!! :frowning2:
10. únor 2009 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak co chřipajzna už je pryč ? :slight_smile:
11. únor 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJ
petul,to je fajn,že je malej ok,Kubíček je taky lepší,ztra jdeme na kontorlu,on dostal ATB :frowning2: ..no,ale zase začíná kašlat prostřední Karolínka :frowning2: se z toho fakt picnu :wink:

jituš...si myslí,že příští týden bude v pohodě,holkám začne škola a školka,když teda neomarodí...ted jsou prázdniny... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Já už se tááák mooc těším na jaro!!!!
11. únor 2009 ve 23:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,už jsme z toho venku,ale řádí to všude okolo nás. :unamused:
to je sněhu,co? Jara se snad nedočkáme :frowning2:
Hezkého Valentýna :slight_smile: My ho teda neslavíme,ale je to hezké.
14. únor 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
16. únor 2009 ve 22:09 • radus.b.
Ahooojky.....Petul,my taky Valentýna neslavíme :unamused: ....jůůů,konečně skončily prázdniny :grinning: ...já mám ted doma klííííídek :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: hurááááááá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny, konečně jsem našla diskuzi někoho od "nás", můžu se k Vám přidat ? :wink:
20. únor 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ivusenka-pěkně tě tu vítám :slight_smile:
21. únor 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mihab, díky moc.
21. únor 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivusenka-ted koukám,že máme skoro stejně "starý" prdolky....taky si tě pamatuju,z těhu poradny v nemocnici a sem tak z města-jestli jsi to ty :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...no a taky asi v pondělí na poště :wink: :wink: :wink: ...že by?
21. únor 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mihab, je to možné. Ale já si tě bohužel nevšimla, na té poště jsem málem omlívala, když jsem viděla, jak to vypadá u balíků a že jsme chodily ve stejný čas do poradny, to je velmi pravděpodobné, takže máš opravdu dobrou paměť (narozdíl ode mě :grinning: )
22. únor 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
iivusenka,pamět na lidi tu já mám :slight_smile: ,jo a na poště,jsme právě čeklali taky na balíky..a byl to fakt zášitek :confounded: :confounded: :confounded: ....
23. únor 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nejhorší je, že Quelle má nějakou dohodu s poštou, že balíky jen oznamují a i když jsem kvůli tomu tvrdla doma a vyhlížela poštu jako blbec, tak pak jsem stejně musela na poštu, ale protože neposlali všechno a teď mi došlo ještě něco, tak manžel zavolal na poštu, aby to koukali přivézt, protože to na tom papíře psali, že pokud tam zavoláš tak ti to doručí zdarma.
23. únor 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, po delší době zase zdravím :slight_smile: . Tak už byl Aničce rok :dizzy_face: . Dneska jsme měli mít oslavu, ale část rodiny lehla pod tíhou chřipajzny, tak jsme to nechali na sobotu...už se táááákkkk těším!!!
Nechodíte některá s dětma do mateřského centra do herničky??? Zajímalo by mě, jak to tam funguje a vypadá... My chodíme zatím jen na plavčo na aquachobotničky, ale malé se začíná líbit kontakt s dětma...
Dneska jsem byla nadšená, že už není sníh...já už chciiiiii jarooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Anička začala před 14 dny chodit, tak se těším na jarní procházky po venku :slight_smile:
Ivusenku si pamatuju z nějaké jiné diskuse nebo z beremese.cz.... :wink:
23. únor 2009 ve 23:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj
Ivusenko-je pravda,že na poště je to hrozný...ale co naděláš :wink: :wink: :wink: Co tvoje princezna?.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
majenka-přejeme všechno nejlepší k narozeninám :slight_smile: ,no a s tím mateřským centrem,my s kamarádkou byly v CvC a řekly jsme,že nás tam už nikdo nedostane... :frowning2: ,ale zase na druhou stranu,tam spousta maminek chodí pravidelaně,ale za sebe můžu říct,že už nejdu. :frowning2:
24. únor 2009 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
mihab,jak se jmenuješ jménem ? No moje princezna je častona zabití, ani když jsem chodila dopráce jsemnezažívala takové stresy jako s ní, je děsně vzteklá už od mala, stále ubrečená, ufňukaná, no typická ženská :grinning: , takže pokud ještě bude nějaké napodruhé, tak chci jedině klidnýho, hodnýho KLUKA :dizzy_face: .
Majenko do CVČ se chystám poprvé příští týden, jsme doma jako dvě siroty, někdy i s tátou, když není v práci a není to ono, malá je za dětmi také jako blázen, tak to tam jdeme zkusit, ale je to tam prý v současné době přeplněné, vyplatilo by se tady udělat ještě nějaké centrum třeba něco v Kulturáku nebo někde v centru města nebo možná i něco napůl soukromého, ráda bych tam chodila, pokud by tam nebyla hlava na hlavě. Majenko, kde bydlíte ?
24. únor 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivus-já jsem Michaela :wink: malej je docela hodnej,teda trošku nerváček,ale jde to :slight_smile:
Jinak k CVC,když jsme tam byli,bylo malýmu kolem roka...a to bylo fakt brzo.. :unamused: ,tím že tam byly děti do dvou let,tuším,tak to bylo těžký,ony tam jezdily na odstrkávadlech a bylo to pro nás docela nebezpečný,ty děti nekoukaly kam jedou...(což chápu)..měly jsme s kamarádkou docela strach,aby se něco nestalo...její malej,ještě nechodil.
No jinak,malej taky miluje děti,ale má doma ještě dvě sestřičky,tak je veselo...když jdeme odvádíme,tu mladší do školky,nejraději by tam zůstal :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Taky jsme dost často venku....už se moooc těšíme,až bude tepleji :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. únor 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivusenka: já jsem měla nápad udělat něco podobného+hlídání dětí v Centralu, ale zjistila jsem, že se tam dětský koutek už dělá :wink: . Minule jsem koukala, že už na něm pracují-nevím, zda už to dokonce není hotové-teď jsem tam dlouho nebyla. A navíc mi kamarádka říkala, že na to musím mít pedagogické vzdělání, což teda nemám...

Jinak bydlíme kousek od Neprakťáku. A nemáte vyzkoušené dětské koutky v Italské cukrárně (pod Čedokem) nebo v té vegetariánské restauraci pod Rossmenem? Chtěla jsem vyrazit někam na kafe, ale aby z toho malá taky něco měla :o).
24. únor 2009 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majenko, ta veget. restaurace je dobrá, chodí tam kamarádky, my máme odzkoušenu jen restauraci-kavárnu "Kaštan" v Géčku, o tom dětském koutku v Centralu jsem nevěděla, dělají to dole ? Ale stejně bych se asi bála nechat jim tam malou, kdo mi zaručí, že při její aktivnosti a nezbednosti někam neuteče ??
25. únor 2009 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivus, tak jsem se byla dneska mrknout v tom Centralu-jen jsem to prolétla-malá spala-a s tím koutkem už finischují! Je dole vedle východu na náměstí (zadní východ).
O Kaštanu jsem slyšela, že je tam dětský koutek, ale ještě jsem tam nebyla. Na léto je super Pohádka nad kurtama, ale je to z ruky...ale zase hezká procházka. Vevnitř jsem tam ještě nebyla-chci se podívat na jejich webovky. Dej vědět, jak dopadneš v tom cvčku :wink: .
Jinak, já bych malou v koutku samotnou také nenechala-ona by se ani nedala...je to závislačka :dizzy_face: .
25. únor 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majenko, v Pohádce jsme byli jako bezdětní na večeři několikrát, uvnitř je to kouzelné - pohádkové :grinning: a ten kaštan vyzkoušej, je to tam fajn. určitě napíšu o tom CVČ. AHojky :wink:
25. únor 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím všechny, tak jsem zase po delší době nakoukla :slight_smile:
já jsem do CVC chodila a byla jsem celkem spokojená, teď jsem tam delší dobu nebyla, ale zase se chystáme :slight_smile: děti si tam pohrajou a měli také hezky uděláné pálení čarodějnic, my jsem se zúčastnili a fakt musím chválit, za CVC udělali táborák a pekly se buřty a děti měli nachystané soutěže, děti měli na sobě masky a pak se šel průvod městem s lampionama a nakonec připravilí stezku odvahy :slight_smile:
V té vegetariánské restauraci jsem byla před třemi dny a ten dětský koutek tam bohužel zrušili. Ale v kaštánku stále je a je to tam celkem fajn. Ahoj
26. únor 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek