• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Most, Litvínov a okolí. Snažilky, těhulky i maminky

20. února 2013 
Na Bělehradskou, jediné mínus je, že stále jen chodí na zahradu a nikam s nimi jinak nechodí.Tak právě na té zahradě se jí nelíbí, chodí jen na určené místo, je tam 1 skluzavka, 1 domeček, písek a 2 péráci a dětí snad 30 :frowning2: , takže to se mi moc nelíbí, až bude ve velkánech tak ti chodí už jinam a mají to hřiště větší. Kde bydlíte ?
25. zář 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojkky, můžu se přidat???jsem z Mostu a čekáme miminko :slight_smile:
25. zář 2011 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivusenka to je blbý, že chodí pořád na stejný místo, ještě kde neni moc místa. To Karolínka to má lepší mají zahradu pěkně velkou a ještě chodí na procházky po vesnici. Zrovna pátek mě vzala na procházku, aby mi to všechno ukázala :slight_smile: . Celkově se mi ta školka líbí víc než ty městký, mají jednu třídu a je jich asi 25, takže to je taková pohodička, žádný kvanta dětí :slight_smile: . Ale člověk může být rád, že vůbec nějakou školku má, je to pěkně blbý s tym návalem do školek.
25. zář 2011 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zrofka Ahojky určitě se přidej, jsme tu dvě, tak Tě rády přivítáme :wink: . A kdy čekáte mimčo? Už víte co to bude?
25. zář 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rrk jsme na začátku..10tt takže ještě netušíme,co se tam skrývá :slight_smile: a TP mam konec dubna :slight_smile: a moc děkuji za přivítaní..já už jsem sem snad jednou nakoukla,ale moc to tu nežilo,tak jsem zase šla:slight_smile:
25. zář 2011 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zrofka pořád to tady moc nežije, já sama jsem tady chvíli, asi týden :slight_smile:. Třeba se ještě někdo přidá :slight_smile:. tak to máš před sebou ještě pár týdnů :slight_smile: , ale ono to uteče strašně rychle. Aspoň mě obě těhotenství utekla strašně rychle. Už jsi přemýšlela o tom kde budeš rodit? A co těhu, máš vše v pořádku?
25. zář 2011 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rrk no, přemýšlela.. nad Chomutovem a Mostem..ale ještě tomu dám čas.... ale spíš víc vede Chomutov....nevím no..ty jsi rodila kde???? jojo zatím v pohodě,ani nevolnosti mě netrápí:slight_smile:
25. zář 2011 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zrofko, vítám tě i já, jsem tu už nějaký pátek :grinning: a potřebujeme nutně oživit tuhle diskuzi. RRK chválím, chodí pravidelně, tak to má být :slight_smile: . S tou školkou to mát eurčitě lepší, ale jak jsi psala, můžeme být vůbec rády, že nás vzali, tím spíš, když jsme na mateřské.
Zrofko, držím palce, aby miminko zdárně rostlo, já rodila 2x v Mostě, mám určité menší výhrady k por. asistentkám, na oddělení už to bylo prima, ale na hekárně jsem si užila své......... Nechci ovšem strašit, když tam máš muže tak se zase chovají jinak.
Jinak Chomutov mi kamarádka chválila a samozřejmě Kadaň - ta je bez diskuzí.
26. zář 2011 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zrofka já jsem rodila 2x v Mostě, poprvé vše super i porod i pak šestinedělí. Druhý porod byl horší chytila jsem doktorku co nic neuměla a přišlo mi, že se to na mě učí :angry: . Ale myslim si, že na takovýho doktora můžu narazit kdekoliv, takže i kdybych rodila ještě jednou, tak asi zase v Mostě, hlavně kvůli tomu že je to tady blýzko (dokonce jsem se sama odvezla k porodu :grinning: ). Jinak na Chomutov jsem slyšela chválu.
To je dobře, že máš vše bez potíží, tak hlavně ať to vydrží dál a můžeš si těhu užívat. A chodíš do práce?
26. zář 2011 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivusenka jojo já jsem ráda, že může s někym "pokecat" :grinning:. Jinak školka nám minimálně na týden odpadá dneska jsme byly na ušním a píchali Karolínce ouško, takže máme na týden antibiotika a klid doma :unamused: . V noci to malou chytilo a pak už jsme nespaly, tak doufám, že to dneska bude lepší a trochu líp se vyspím.
26. zář 2011 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rrk nene nechodím..od té doby co jsem byla na první kontrole... protiože jsem dělala noční a měla jsem povinné přesčasy....(takže jsem jela 6 dní v týdnu.¨) :wink:
26. zář 2011 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj všem, jsem z Brandova - v horách nad Litvínovem. Tak snad neva, že se zapojím :slight_smile:
26. zář 2011 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zrofka já jsem rodila v Chomutově a nemám absolutně žádné výhrady, půjdu tam určitě znovu. Personál úplně super, jak na porodním sále tak pak i sestřičky na oddělení. Takže určitě doporučuji
26. zář 2011 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marketo, super další mamina :slight_smile: zdravíme, určitě nevadí, že jsi z hor :grinning:
Zrofko jsi přímo z Mostu ?
27. zář 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketa97 zdravím a vítám Tě tu :wink: . Konečně se to tu trochu rozjíždí :grinning:.
27. zář 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zrofka tak to je brutus, to se nedivím, že jsi doma, taky bych tam nevydržela. Tak si to těhu můžeš hezky užít :wink: , kor teď když je konečně trochu hezky.
27. zář 2011 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem z Mostu, párkrát jsem sem psala, ale nežilo to tu. Teď se to snad rozjede. Já rodila v Mostě - kvůli poporodní péči v případě komplikací. Ta nemá konkurenci, odevšad by vás sem stejně museli s mimčem převést. Nemůžu si ztěžovat, až na to, že v lednu bylo hrozně přetopeno a okna netěsní.

Holky, sbíráte šmoulíky z Alberta? Já jich už mám spoustu, ale některé víckrát. Tenhle víkend je směnárna, ale nebudu tady :-/ Nemáte nějaké na výměnu?
27. zář 2011 ve 21:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klara.t musíme to udržovat při životě :grinning: . Tak to je fakt problém to teplo tam, já rodila v červnu a březnu a teplo tam bylo šílené a doma šok, protože tak teplo jsme doma neměli. My sbíráme šmoulíky, ale musím je posbírat po bytě, jsou různě uklizené :grinning:, můžu Ti napsat jaké máme navíc a když by se Vám hodili, tak je můžeme vyměnit :wink: . Koukala jsem, že jsi taky těhulka a dokonce už jdeš pomalu do konce, to by mohl být i Vánoční dáreček :slight_smile: . Jak se Adélka těší na sourozence?
27. zář 2011 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rrk jo, bude to na Vánoce. 22.12. mám termín, ale doufám, že to bude dřív a nebudu na Štědrý den v porodnici. Kdybych šla zase na císaře, tak tak skejsnu týden :-/ Adélka sice ví, že v bříšku je mimi, ale nevím, jestli to vůbec chápe. Je ještě malá. Budou mít mezi sebou 2 roky - tak jak jsme chtěli. Ty máš rozdíl dva a půl roku - je to tak?
Jj, napiš mi jaké máš na výměnu a můžem vyměnit. Já taky sepíšu co mám dvakrát. Díky
28. zář 2011 v 07:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klara.t já myslela přímo na štědrý den :wink: . Uvidíte jak se bude chtít prckovi ven. Proč jsi rodila císařem? Jsou od sebe 2 a třičtvrtě a Karolínka už chápala, že mám v bříšku miminko, sama ho tam samozřejmě taky měla (musí mít všechno co ostatní :grinning: , teď dokonce musí i kojit hračky :grinning: ), ale pak hodně žárlila když se malej narodil, asi jak už byla chápavá. Ale už se to docela srovnalo, hlavně když začala chodit do školky.
Mrknu se na ty šmoulíky a v průběhu dneška ti sem písnu který můžu vyměnit.
28. zář 2011 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
malá byla otočená obličejem nahoru - tzv. obličejová poloha, hlavičkou sice byla dolů už dávno, ale když už mě konečně nechali tlačit, tak nesestoupila a hned mi řekli (tlačila jsem jen jednou), že to musí ukončit císařem, že by takto narotovaná neprošla. Já souhlasila se vším, hlavně aby to bylo za mnou. Ale mrzí mě, že jsem to prospala.
28. zář 2011 v 09:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klara.t tak hlavně, že je malá v pořádku. Já bych taky souhlasila, nemá cenu se o něco snažit když to nejde. Tak snad teď to půjde normálně.
28. zář 2011 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivusenka ano jsem přímo z Mostu:slight_smile: :D ale jsem rozená chomutovanda..odstěhovala jsem se sem kvůli přítelovi
28. zář 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rrk jj je to super..jen mi ten čas nějak neutíká...:-/
28. zář 2011 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zrofka jen si užívej klidu, než se miminko narodí, pak už nebude moc času :slight_smile: . Co já bych za den nudy dala :slight_smile: jen tak si poležet, to by bylo fajn :slight_smile:
28. zář 2011 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klara.t tak těch šmoulíků nakonec nemáme moc, pouze šmoulinku 18 a mrzouta a šmoulinku 23. Tak kdyby se Ti nějakej hodil, tak písni. Ale určitě zase budu nějaké mít, tak když se mi ještě nějaké sejdou, tak Ti písnu :slight_smile:
28. zář 2011 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rrk mrzouta máme taky a šmoulinku 18 taky. Tu 23 nemáme, ale má jí kamarádka a říkala, že jí s námi prohodí, tak uvidím. Prý něco poztráceli. Kdyžtak ti řeknu. Já sháním 3, 6, 8, 15, 16, 19, 21, 22, 23 . Na výměnu mám 1, 2, 7, 10, 11, 17 (2x), 20, a nějaké máme opět ztracené. Měli jsme jich na výměnu víc :unamused:
28. zář 2011 v 15:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klara.t když tu 23 neseženeš od kamarádky, tak písni a vyměním je :slight_smile: . To já jsem si taky myslela, že jim máme víc na výměnu a ono ne :grinning:
28. zář 2011 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rrk ted jsem byla venku s malou a stačilo se zmínit před dětma a donesly šmoulíky na výměnu. Tak jsem získala 3 nové (3, 15, 22), výměnou za ty co jsem měla víckrát.
28. zář 2011 v 18:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klara.t takhle se to dělá, asi budu muset vyrazit do Mostu na hřiště :grinning:
28. zář 2011 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek