• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Most, Litvínov a okolí. Snažilky, těhulky i maminky

20. února 2013 
Taky šmoulíme, máme také hlavně Šmloulinku 2 asi 4x a strašně touží po tom Gargamelovi , toho nemáme.
Kláro, to je novinka, že jsi těhulka, tak trochu opožděne gratuluji. :wink:
29. zář 2011 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivusenka a šmoulinku 18 nepotřebujete?
29. zář 2011 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivusenka jo a jinak přeju hezký den :wink: . Jak bylo ve školce?
29. zář 2011 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivusenka jj, gargamel je nedostatkové zboží :slight_smile:
29. zář 2011 v 16:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klara.t jé a toho zrovna máme, ale jenom jednou od každého čísla.
29. zář 2011 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
RRK, už je to naštěstí v pohodě, akorát mezi holčičkami nemá žádnou stálou kamarádku, kamarádí spíš s kluky, kterých tam je více. RRK dostala jsem od kamarádky igelitku s věcmi a protože jsem si určité věci nechala a určité vytřídila - nechci je vyhodit do popelnice, neměla bys zájem ??? jsou tam 2 riflové bundičky jak pro kluka, tak pro holku, mikča, šatičky, je to jen asi 8 věcí, ale je mi to líto úplně vyhodit do popelnice, pak flísová mikča ale bez zipu jen tak na přehození tak na 3-letou holčičku, Tak kdyžtak napiš, nevím co s tím udělat a je mi to líto vyhodit m, na zahradu by to určitě stačilo. Tak Šmoulinku 18 máme, máme na výměnu 2,12,24. :wink:
29. zář 2011 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivusenka to karolínka taky kamarádí spíš s klukama :slight_smile: . Na ty věci se můžu podívat, kdyžtak se domluvíme na příští týden a můžeme se sejít v Mostě, kdyby Ti to nevadilo :slight_smile:
30. zář 2011 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můžeš klidně s malým k nám, nebo ti to rovnou dám a dělej s tím, co uznáš za vhodné, třeba zase znáš někoho, kdo si to vezme, co nebudeš chtít ty, ráda ti to předám, není problém, nejlepší bude určitě dopoledne. Ještě by jsme se domluvili, kdyžtak si po IP můžeme vyměnit tel. čísla.
30. zář 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivusenka přišla Ti zpráva do IP?
3. říj 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, jo přišla, musím se pak podívat na další úterý, co bude mít manžel za směnu. Jinak s tou klíční kostí to je síla. :frowning2:
4. říj 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivusenka tak to vyzisti a pak dej vědět :wink: . No byla jsem z toho docela špatná, ale naštěstí se to dobře zahojila a nemá žádné následky.
5. říj 2011 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jestli má někdo zájem tak mám na výměnu MRZOUTA č. 20 :slight_smile:
5. říj 2011 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
RRK, zatím musíme odložit na neurčito, malé se k rýmě spustil i velký kašel, takže dnešní noc byla hrozná, snad se to zlepší, ale zatím nechci nic plánovat, dám vědět včas, neboj :wink:
5. říj 2011 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivusenka nic se neděje, teda jestli nevadí tobě, že máš ty věci doma. Hlavně ať se Petruška brzy uzdraví a nevyklube se z toho nic horšího. Ty noci mi povídej, užila jsem si je minulý týden a doufám, že budu mít chvíli klid. Tak ať jste brzy zdraví.
5. říj 2011 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevadí, mám je v tašce a přibývá jich tam, dala jsem ti tam i jedny riflíky, které jsou Janče malé a svetr na malou.
5. říj 2011 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivusenka jé a ty si to nechováváš pro Petrušku?
5. říj 2011 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivusenka A už je Petrušce líp? Dáváš jí něco na kašel? My jsme měly vloni 2 měsíce kašel a furt jsme se ho nemohly zbavit. Pak jsem udělala štávu z cibule a druhej den jsme byly bez kašle :slight_smile:
5. říj 2011 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
RRK, SCHOVÁVÁM VĚTŠINU VĚCÍ, ALE MĚLA BY TOHO MOC, DNEŠNÍ NOC BYLA LEPŠÍ, DÁVÁM JÍ MUCOSOLVAN A ODSÁVÁM, ALE TO JSOU BOJE :angry: , NIKDY BYCH NEVĚŘILA JAK ROČNÍ DÍTĚ MĚ PŘEPERE :grinning: TU CIBULOVOU ŠŤÁVU VŽDY DĚLALA DĚTEM KOLEGYNĚ Z PRÁCE, ALE JÁ OSOBNĚ TO JEŠTĚ NEDĚLALA. MALÁ DĚLÁ POŘÁD FÓRY, VADÍ JÍ I SLAKDÁ MEDICÍNA, NATOŽ CIBULE :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. říj 2011 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivusenka jo doktorka mi říkala, že Mucosolvan je nejlepší. Já když odsávala před měsícem rýmu Mirečkovi, tak jsem se s nim taky musela prát a to mám normální odsávačku, neumím si představit, kdyby do toho ještě řvat vysavač :slight_smile:. Je fakt dobrá, teď Kája taky začala pokašlávat, tak jsem na to hned najela a jsem zvědavá jestli jí to zase zabere. Káje to moc chutná a jí mi i tu cibuli z toho. Ale tak ona už je zase starší a rozumější (i když se na něco šprajcne, tak s ní taky moc nehnu :slight_smile: )
6. říj 2011 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky mám normální ruční odsávačku, doktorka mi sice říkala, že bych měla koupit tu na vysavač, tak jsem šla do Klokánka a tam mi naopak na vysavač vymluvili, že je lepší ruční. Dozvěděla jsem se teď od kamarádky důležitou zprávu právě k Mucosolvanu, pokud ho dáváš na odhlenění, tak se má dávat dítěti nejpozději 4 hodiny PŘED usnutím a já ho dávala vždy těsně před usnustím - což je chyba, protože pak celou noc prokašle, protože se ty hleny nejvíc uvolňují 4 hodiny po podání Mucosolvanu, řekla jí to dětská doktorka a pro mě to byla novinka, je to vlastně logické, ale nenapadlo mě to, nevím proč to nepíšou na letáku Mucosolvanu.
7. říj 2011 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivusenka tak to jsem taky nevěděla :slight_smile: , budu si to pamatovat. To máš pravdu, že by to měli psát na to letáku, člověka to jen tak nenapadne. Karolínka zakašle tak 4x za dopoledne, tak jí zatím dávám ten cibulovej sirup a čekám jak to dopadne. A jak to Petruška zvládá? Je to oprus pro takhle malý děcka. Já se bojím toho, aby to od nás nechytil Mireček :unamused: . Jsem zvědavá kdy se z toho vyhrabeme. Ještě, že už není tak hezky, aspoň nás nemusí trápit, že musíme být doma :slight_smile:
7. říj 2011 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se vždy bojím, aby to vzájemně nechytili, už je to lepší, malá ještě sem tam zakašle, ale rýma už jí neteče.
8. říj 2011 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivusenka Ahojky, tak jak je Petrušce? Už je to dobrý? U nás je to bída, Káje se kašel rozjel pořádně, takže je na Mucosolvanu a u Mirečka se to taky rozjíždí (takže se mu to bohužel nevyhlo), takže zítra budu volat doktorce co s ním, vůbec nevím jestli je něco na kašel pro půl roční miminko, s Kájou jsem to nezažila. Ale u toho druhýho děcka je to asi horší, asi vše chytí od starších sourozenců :confounded:.
11. říj 2011 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přesně jak říkáš, taky máme druhou holčinu nemocnější než byla Janča. My jsme relativně v pořádku, občas zakašlou, občas rýma, ale zatím se drží. Malá občas jakoby chrčí uvnitř na průduškách. aLE zatím nic vážného.
12. říj 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivusenka Tak to je dobře, že už jste v pohodě :slight_smile:. Doktorka mi doporučila ten Mucosolvan, tak doufám, že mu brzy zabere, v noci kašlal tak šestkrát, a vždy jen zakašlal a spal dál, takže to docela šlo. Snad taky budeme brzy fit, doma mě to už nebaví, už je to dlouhý. Včera jsem byla na třídní schůzce u Karolínky ve školce a učitelka jí chválila, tak jsem byla moc ráda, aspoň je vidět že jsem se u ní nesnažila jí něco naučit zbytečně :slight_smile: .
12. říj 2011 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky to znám, jednou za mnou přišla učitelka v MŠ až ke mě do šatny a chválila Janču, že jediná z celé třídy věděla, že z ovoce se také může vyrábět kompot a prý věděla i postup :grinning: , což je udivující, protože nezavařujeme, ale rozplývala jsem se blahem :slight_smile:
12. říj 2011 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivusenka tak to je dobrý :grinning: , je to šikulka :wink: . Fakt to potěší ta chvála, horší bude až přijdou stížnosti :wink:
12. říj 2011 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Janička začala také s rýmou a kašlem nanovo, tak jsem zvědavá jak se to vyvrbí
13. říj 2011 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivusenka Ty jo, to se fakt točí pořád dokola viď. Tak snad se z toho brzy vyhrabe. Já slyším od každého, že marodí, to je šílený. Začala jsem s Karolínkou chodit na tancování, ale nějak se jí tam nelíbilo, nedokázala se ode mě odpoutat, a nemohla jsem jí dostat tancovat (2x se rozkoukala aspoň po půl hodince, ale dneska vůbec), tak jsem se dohodla s cvičitelkou, že to zkusíme v příštím pololetí, protože to máme zaplacené, tak aby nám nepropadli peníze. Moc mě to mrzí, protože jí baví tancovat i se jí tam líbilo, když se odhodlala ode mě odejít. A přitom tu školka zvládá perfektně beze mě.
13. říj 2011 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janička také ráda baletí i tancuje, ale také by se styděla a stála a jen koukala, stydí se moc, někdy i před babičkami.
14. říj 2011 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek