• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Most, Litvínov a okolí. Snažilky, těhulky i maminky

20. února 2013 
@ivusenka Je to škoda, když je to baví a jenom kvůli tomu, že se stydí. No uvidíme, třeba to za půl roku bude lepší a nebo si najde něco úplně jinýho.
14. říj 2011 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivusenka Prosim tě, jak dlouho jsi dávala Petrušce ten Mucosolvan? Až když přestala úplně kašlat, nebo jak se to zlepšilo? A co Janička jak to s ní vypadá? Už pomalu začínáme chodit ven, když je tam tak hezky, být doma je už šílený :slight_smile:
16. říj 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
mucosolvan jsem dávala jen té starší Janičce, jak se to zlepší přestala jsem. Ale nyní zhruba po 5 dnech se jí to vrátilo, tak jsemuž docela uvažovla o té cibuli, Musela bys mě napsat do IP přesný postup. :wink: Díky moc. Janičku už dnes ani v noci ucho nebolelo, ale před usnutím včera měla 37,8 tak jsem dali sirup, dnes zatím dobrý, teda až na rýmu a občasný kašel.
17. říj 2011 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivusenka Ahojky, tak jak je na tom Janička? Karolínka je konečně bez kašle, tak už půjde v pondělí do školky. Zato Mireček má teplotu, vypadá to na zuby, tak snad to nebude nic horšího. Zrovna zítra jsem ho měla mít u maminy na hlídání a jet do Německa, tak mi to syčák pěkně pokazil.
21. říj 2011 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám se to taky střídá, ale na zuby mám u malinké taky spadeno, měla 2 dny zvýšené tpeloty, pořád kaká a dnes jsem zažila hroznou noc - stále brečela, i přes den byla hrozná a čekáme na zuby jak na smilování, má zatím 4 :frowning2: Jé s tím německem mi to dnes chválila kamarádka, jak si tam pěkně nakoupila, zrovna jsem říkala, kdyby bylo pár ženských a měly by místo, že bych klidně jela také, jinak nemám šanci se tam dostat. prosímtě až dnes se dostávám k tomu, že Janičce udělám tu cibuli, už opravdu jsem rezignovala na vše a zkusím jen toto, protože NIC nezabírá. tak ti pak napíšu, prosímtě kdyby ses chtěla v týdnu stavit jen pro tu tašku, klidně dej vědět - není problém.
23. říj 2011 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivusenka Tak to u Vás vypadá na zuby :slight_smile: . Nám se z těch našich zubů vyklubala šestá nemoc :slight_smile:. To německo mě moc štve, teď mam nakoupené eura, a jsou mi k ničemu :frowning2: . Já jsem měla jet se ségrou a měl řídit švára, já se bojím jet do Německa, kdyby se mi tam něco stalo, tak se nedomluvím :unamused: . Tak co cibule zabírá? Já na kašel kterej mi trval měsíc dostala taky ten sinecot a za dva dny bylo po kašly, takže je taky dobrej :slight_smile:. Jestli ti to nevadí, tak bych s tou taškou raději ještě počkala, teď když máme tadytu nemoc, tak nechci chodit mezi lidi, aby jsme někoho nenakazili .
25. říj 2011 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobře, jakjsem psala Sinecod po 2 dnech užívání nezabral, naopak mi přišlo, že jí to zhoršil, Ty noci jsou hrozný, pořád kašle a kašle, tak je nevyspalá :frowning2: ani já nespím, protože neusnu, tak dáváme od noci cibuli, tak jsem zvědavá. Škoda, že se všechny maminky někam ztratily, že by napsaly co ony dávají dětem při takovém dráždivém kašli, podle mě to už není kašel, když dítě v kuse kašle třeba přes hodinu, to mi už přijde jako astma nebo nějaká alergie..... :cry:
25. říj 2011 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivusenka Ahojky tak jak to vypadá s Janičkou?
26. říj 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musím veřejně prohlásit, že cibule je ZÁZRAK !!!!!!!!!!!!!!!!!! Jediná nám pomohla, díky díky moc za ty SMSky, s kterými jsem tě otravovala, opravdu jediná pomohla, její suchý kašel se teď trochu zvlhčil, jakoby měla už hlen, ale hlavně je, že noci má dobré a může i my všichni spát. Dnes zase malá začala silně nudlat, má rýmu jak trám, takže si to ty dvě holky předávají jedna druhé donekonečna
27. říj 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivusenka tak to jsem ráda, že cibule zabrala :wink: už jsem se bála, aby to nebylo něco horšího, když jsi to popisovala, tak to vypadalo ošklivě. Nemáš zač, když můžu tak pomůžu :grinning: . To je strašný, jak si to předávají, u nás to bylo to stejný a ještě jsem to chytila já, já taky všechno chytim :unamused: . Teď jsme zdraví, tak jsem zvědavá jak dlouho nám to vydrží :unamused: . Zítra chci jet na výlet do lesoparku, tak doufám, že nám to vyjde.
27. říj 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás to chytil i manžel a mě bolí taky v krku a začala jsem kašlat, takže všichni komplet. Ten lesopark ti závidím, také tam rádi jezdíme.
27. říj 2011 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivusenka nemáš co lesopark nejspíš padá :unamused: Kája začala nudlat :unamused: . Uvidím jak na tom bude zítra, ale moc nadějně to nevidím. Tak se brzy vyzdravte a baštěte cibuli :wink:
27. říj 2011 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malá je nemocná, má příšerný kašel a rýmu a dnes jsem začala i já, několik dnů jsem měla rýmu, ale teď už se cítím celkově pod psa, rýma, kašel a co je nejhorší, asi mi rýma vlezla do uší, bolí mě obě jako čert a připadám si jako kdybych v nich měla vodu. Nevím co by na to pomohlo, snad nebudu muset jít na ušní, cítím se fakt blbě, vykašlávám zelený kusy a to samý z nosu - no nechutný. Kdybyjste věděli něco na ty uši, tak prosím pora´dte. :cry:
31. říj 2011 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivusenka ahojky, z těch nemocí vylezeme asi až na jaře, přijde mi to šílené. My taky už marodíme, Kája má od čtvrtka rýmu, mě od včerejška bolí v krku a mam rýmu a manžel to samý. Drží se zatím jenom Mireček, doufám, že aspoň on to ustojí. Kája chodila tři dny do školky a hned to přitáhla, já nechápu proč se to na ní tak lepí. Mě bolí často ucho, k ušnímu nechodím to se bojím, tak to vždycky přežiju práškama, ale to jsem fakt nadopovaná od rána do večera, ale to určitě není dobrá rada :unamused: . Jinak já se modlím, aby se mi to taky nedostalo do uší, protože když kojím tak bych se nadopovat nemohla a musela k doktorovi. Jinak mě doktorka říkala, ať Káje dávám teplý obklady a vím, že mě jako holce dávala mamka ledový obklady a vždy jsem to s tím rozehnala, tak fakt nevím co je nejlepší. Moc jsem Ti neporadila, tak aspoň držím palce ať jste brzy zdraví. A jak je na tom Janička a manžel?
31. říj 2011 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den, pokud se můžu zapojit do diskuze, tak s ušima je to strašný. Mám desetiměsíční dceru ta teď v pátek skončila s čvrtými antibiotiky. Během jednoho měsíce měla čtvery antibiotika. :frowning2: Jeeden týden to měla zánět průdušek-doktor nám dal antibiotika, za devět dní měla zápal plic-dal nám další antibiotika, tři dny na to jí píchali ucho-dostala jiný antibiotika a za týden jsem šla na kontrolu, že mi v noci plakala ušař mi řekl, že už má uši dobrý nic tam neni a druhý den jí praskl zánět v tom píchaném oušku, takže další antibiotika. Když jsem ušaři řekla, že už to budou čtvrté antibiotika za měsíc řekl mi, že se to musí vyléčit. :angry: Obvoďák mi řekl ať si koupím nějaké probiotika, nejdříve jsem koupila Laktobacílky 150,- , ale když dostala ty poslední anti. tak mi lékarnice dala léky od roka Imuno glukan P4H ten stál 198,- Doufám, že tohle zabere! Jinak ouško jsem jí vytírala Peroxidem vodíku.
31. říj 2011 v 09:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peel tak to chudinka dostala pěknej záhul. Ten imunoglukan jsme braly vloni, já i dcera a řekla bych, že nám zabral. Letos jsem chtěla ušetřit a koupila jsem něco o trošku levnější a zatím není týden, aby dceři něco nebylo (ouško má za sebou taky :frowning2: ). Takže jsem se rozhodla, že ho jdu znovu koupit a budu doufat, že to bude dobré. Dcera brala vloni půl roku antibiotika, sice malou dávku, ale i tak jí to pěkně narušilo imunitu, a ten imunoglukan nám zabral, tak snad Vám taky pomůže a už nedostanete žádné antibiotika.
31. říj 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem z toho unavená. pořád brečí samozřejmně bez důvodu. Je trochu rozmazlená, ale snažim se věnovat jí i synovi. Jenže zanedbávámm domácnost.!Už nevim kam dřív, doktoři, školka, domácnost. Je to fuška. Snad už bude klid. :slight_smile:
31. říj 2011 v 09:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peel jak kdyby jsi mi mluvila z duše. Vyprdni se na domáctnost udělej to nejdůležitější a věnuj se dětem, teď tě potřebují nejvíc :wink: . Kolik je synovi? Dcera letos začala chodit do školky, ale je víc doma, než tam, ale rozhodla jsem se, že to nebudu řešit, protože bych se z toho zbláznila. Jak bude malý líp, tak určitě přestane plakat. Uvidíš, že jí ten imunoglukan posílí :slight_smile:
31. říj 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Synovi jsou čtyři roky. Včera si jí vzal manžel ven já uklidila a teď to tu bypadá jak po výbuchu. :frowning2: Otrok....Kdyby aspoň lezla, ale ona né...pořád jí musíme nosit. Sedí jako buchta a řve dokud k ní někdo nepřijde a nezačne jí mazlit...Pěkně s náma mává...Musela jsem jí udělat vlastní pokoj, protože rušila manžela i syna. ten se už tři měsíce pořadně nevyspal. už ti týdny nebyl ve školce, protože byl v noci vzhůru a celý dopoledne spal.
31. říj 2011 v 10:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peel no máš to veselý. Já mám naštěstí syna hodnýho, je odmalička naučenej, že si hraje sám, takže to mi moc pomáhá. Malá tedy nechce spát v noci? A přes den spí, nebo nechce?
31. říj 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takhle přes den mi spí 2x tak hodinku. To se snažim uklidit a věnovat se Péťánkovi. no večer usne mezi sedmou - osmou spí do jedenácti a od jedenácti je peklo. Péťánek je těžce hyper, takže skákání ze stolu na trampolínu a na postel. Ze skříně na trampolínu a hned na stůl, takže on potřebuje zaúkolovat aby nedělal tyhle akrobatický blbosti. Dneska s nim chci jít na první trénink atletiky, tak uvidíme jak budu stíhat a hlavně jestli ho vezmou, protože mu neni rozumnět co říká. špatně mluví, ale snaží se, tak uvidíme co na to trenér.
31. říj 2011 v 10:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peel tak aspoň, že ty dvě hodky přes den si můžeš odpočinout. A jak dlouho vydrží být vzhůru od těch 11? Ty se teda fakt nenudíš, to já mam doma pohodu. dceři stačí když si s ní hraju a je klid. Držím palce, aby ho vzali a měl trochu vybití :wink:
31. říj 2011 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Do dvou hučí a brečí. Ta by dokázala vyhučet díru do zdi.
31. říj 2011 v 10:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peel tak snad jí to brzy přejde :wink:, musí to být strašný.
31. říj 2011 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivusenka jo a na ten kašel, ti můžu poradit vincentku, radil mi krční doktor, že jí mám napařovat, ale na obalu jsem se dočetla, že je dobrý jí vypít, tak jí občas piju, není sice moc dobrá, ale kdyby to mělo zabrat, tak by to bylo fajn.
31. říj 2011 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
rrk díky, v jednom uchu to ještě cítím, ale už to tak nebolí. Manžel má taky rýmu, kašel,a le drží se - musí, chodí normálně do práce, Janička teď už 2 dny nebrala cibuli a zase začala trochu pokašlávat. Malinká kašle jako blázen, nejraději bych ji dala tu cibuli taky, no neměla by jí snad ublížit viď ? Peel, to ti nezávidím, ale my jsme malou taky měli naučenou na nošení, chování apod. neměla snahu se sama pohybovat, jak byla na zemi, tak řvala, teď už je to relativně dobrý až na noční spaní , není naučená spát v postýlce a vůbec se spaním je docela problémová, stačí jí třeba 15 minut dopoledne a je hotovo.
1. lis 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivusenka to je dobře, že se z toho pomalu dostáváš :wink: . Já si myslím, že by jí cibule uškodit neměla. Cibuli už baští, tak by to mělo být v pohodě.
2. lis 2011 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peel tak jak jste dopadli na atletice?
2. lis 2011 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nešla jsem tam vůbec jsem nestíhala. Elis od středy vypadává dech, tak si užíváme. :unamused: A co ty jak je???
4. lis 2011 v 07:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peel Jak jí vypadává dech, jako při vztekání? Ani mi nemluv, teď jsme se vrátili od ušního Karolínka má opět zánět v oušku, takže jí ho píchali a má antibiotika :unamused: . Máme za sebou šílenou noc kdy jsem dala dohromady tak hodinu spánku. Koupila jsem nám ten imunoglukan, tak doufám, že nám pomůže v nic jiného už nevěřím, jestli zklame i on, tak už nevím co budem dělat, přeci nemůžeme být zavřený doma, aby nic nechytila :unamused:
4. lis 2011 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek