• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Most, Litvínov a okolí. Snažilky, těhulky i maminky

20. února 2013 
Ne spinkala, pak kňourla, tak jsem tam šla a ona byla modrá.Tak jsem ji zvedla a ona popadla dech! Tak jí mám opět u sebe! Snad vám pomůže!
4. lis 2011 ve 14:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peel ježiš to je šílený a nebyla jsi s tím u doktorky? To nemáš strach, že jí třeba ve spánku přeslechneš? Doufám, že nám pomůže.
4. lis 2011 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mám proto spí malá se mnou v posteli.
4. lis 2011 v 18:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
rrk, to je hrozný, vůbec nevím,kde to ty děti chytnou, to musí být hrozný :frowning2:
5. lis 2011 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivusenka Ahojky, no je to hrozný, hlavně Kája si pamatuje, že to bolí a už brečí v čekárně, že tam nechce jít. Teď už to vypadá dobře, v pátek jdeme na kontrolu, tak to snad bude dobrý. Je to z rýmy, která se dostane do ouška, a pak to takhle zlobí. Jenom se obávám další rýmy, co nám zase přinese za překvapení. Bohužel nevím jak se tý rýmě vyhnout, když chodí do školky a tam jí má každé druhé dítě :unamused: . A jak jste na tom vy? Už jste zdraví?
9. lis 2011 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peel Ahojky, co malá, už se to s tym dechem zlepšilo? A jak válčíte?
9. lis 2011 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, jo už je to lepší. Pořád řve? Užíváme si. A co vy? :slight_smile:
9. lis 2011 v 09:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peel Tak to je dobře že se to zlepšilo :slight_smile:. Snad se to zlepší, až začne chodit a bude mít víc možností si hrát :wink: . U nás je to už lepší, Káje antibiotika zabrala a Mirečkovi sice pomalu, ale odchází ta rýma. Jsem zvědavá, jak dlouho nám vydrží ten klid :slight_smile: .
9. lis 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
No teď jsem nastydlá já i manžel! Manžel to nese těžce :grinning: Až skoro umírá! :grinning: Vůbec nevim jak je mám oblíkat! :unamused:
9. lis 2011 ve 12:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peel no jo to chlapy nesou špatně rýmičku :grinning: . To já taky vždycky koumám jak je oblíknout, a vždycky je obléknu raději tepleji, což taky není asi ideální, ale pořád mam strach, aby zase nenastydli :unamused:
9. lis 2011 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
To mi povídej, všichni dávaj dětem zimní bundy do školky a mě to přijde moc brzy. Elis jsem dneska koupila plyšovou kuklu přes hlavu. No je v tom úžasná ráno sem dám fotku. :grinning:
9. lis 2011 v 18:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, my jsme s manželem oba nystydlí, manžel samozřejmě umírá :angry: , malinká stále už 14 dní kašle, není to nic hroznéhl, ale ošklivej kašel má. Také strojím více než méně. Dnes ráno byl mráz, tak jsme byli kompletně ustrojení jako v zimě - šála, rukavice, teplá čepice i bunda.
11. lis 2011 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivusenka Tak mi dneska byli na kontrole a Kája je v pořádku, tak jsem zvědavá na jak dlouho. Taky jsme byli na lampionovým průvodu na reslu a bylo to moc hezký, i když pro manžela do kopce s kočárkem trochu makačka, ale zvládli jsme to :slight_smile: . A zkoušela jsi malý, taky tu cibuli? Kája takhle kašlala 2 měsíce, furt jsme měnili léky, dělali nám výtěry a nic nezjistili, pak jsem jí dala cibuli a druhej den byl klid. A Janička je už v pohodě? A chodí do školky?
11. lis 2011 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peel Tak kuklu jsem tam zatím nenašla :wink:
11. lis 2011 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maličký jsem tu cibuli nedala, ale asi jí to sedlo už na průdušky, protože chrčí a už tolik nekašle. Janička kašle převážně jen v noci - než usne, přes den skoro vůbec. Do školky chodila celý týden.
12. lis 2011 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík můžu se k vám přidat?Jsem přistěhovaná do Mostu a potřebovala bych radu kam jít rodit,Most jsem zavrhla,měla jsem s gynekologií hroznou zkušenost takže zvažuju Chomutov nebo Teplice,poradíte mi?
21. lis 2011 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janettka jestli ti můžu poradit tak jed do Slaného... je to docela kousek.. tam jsem rodila já.. a teda personál luxus.. chovají se opravdu nádherně.. jinak Chomutov
21. lis 2011 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janettka koukám máš termín na Vánoce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak přeju at je to aspon den po vánocích :grinning:
21. lis 2011 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alenv děkuji za radu a doufám,že to vyklopím tak do 20tého,ale moje představy jsou jedna věc a mimisek si udělá podle sebe
22. lis 2011 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janettko, pokud dáváš na výběr Chomutov a Teplice, tak chválu jsem slyšela na Chomutov, O Kadani jsi neuvažovala ????
25. lis 2011 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivusenka neuvažovala,měla jsem tam 2kamarátky a byli z toho rozpačité...ještě zkusím pohledat info,ale měla bych pohnout na diskuzi o prosinčátkách se rodí o závod,dneska 3kluci :wink:
25. lis 2011 ve 23:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, objevil se mi nahoře u přihlášení zabalený bonbón co to znamená?
6. pro 2011 v 11:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
peel, mě také, je to mikulášská nadílka, někdo ti posílá sladkost :wink:
6. pro 2011 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivusenka Ahojky, tak nás v úterý pustili z nemocnice. Teď budou Karolínku pozorovat kvůli srdíčku, tak doufám, že už to bude pořádku. Ani nevím, jestli jsem Ti psala, že Mireček chytil v nemocnici rotaviry
:unamused: . A co Vy už je kašel lepší, nebo se Vám to pořád táhne?
8. pro 2011 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
rrk, to je hrůza, jednak ani moc nevím,c o jsou ty rotaviry, jak se to projevuje a to co měla Karolínka, četla jsem o tom - taky hrozný. My s tím kašlem zápasíme pořád, není to nijak hrozné, prostě občasné a to obě holky.
13. pro 2011 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivusenka ty rotaviry je strevni onemocneni, takze zvraceni a prujem a mel i teploty. Bylo to.sileny, ale hlavne ze uz to je za nami a snadme vybrano. A jak se tesite na va
noce? Ja jsem to letos mela nejaky divny, ale uz se tesim.
19. pro 2011 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Těšíme se, těšíme, ale starší Janička strašně zlobí, vůbec si s ní nevím rady, malou zlobí, asi i žárlí, strká do ní, někdy i malá spadne, hrozně zlobí, neuklízí, odmlouvá, schválně udělá pravý opak... je na zabití, určitě Štědrý den zkazí :angry:
20. pro 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holčiny, maminky, přeju Vám všem krásně a v pohodě prožité Vánoce :slight_smile: , užijte si to v radosti a ve zdraví.
22. pro 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivusenka urcite to bude v pohode, u nas je to stejne,asi je to tim ze neni tolik casu.
23. pro 2011 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky preju krasne vanocni svatky a bohateho jeziska
23. pro 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek