Most, Litvínov a okolí. Snažilky, těhulky i maminky

Ahojky, najde se někdo?? 😉
peel
4. lis 2011
Ne spinkala, pak kňourla, tak jsem tam šla a ona byla modrá.Tak jsem ji zvedla a ona popadla dech! Tak jí mám opět u sebe! Snad vám pomůže!
rrk
4. lis 2011
@peel ježiš to je šílený a nebyla jsi s tím u doktorky? To nemáš strach, že jí třeba ve spánku přeslechneš? Doufám, že nám pomůže.
peel
4. lis 2011
No mám proto spí malá se mnou v posteli.
ivusenka
5. lis 2011
rrk, to je hrozný, vůbec nevím,kde to ty děti chytnou, to musí být hrozný 😞
rrk
9. lis 2011
@ivusenka Ahojky, no je to hrozný, hlavně Kája si pamatuje, že to bolí a už brečí v čekárně, že tam nechce jít. Teď už to vypadá dobře, v pátek jdeme na kontrolu, tak to snad bude dobrý. Je to z rýmy, která se dostane do ouška, a pak to takhle zlobí. Jenom se obávám další rýmy, co nám zase přinese za překvapení. Bohužel nevím jak se tý rýmě vyhnout, když chodí do školky a tam jí má každé druhé dítě :-| . A jak jste na tom vy? Už jste zdraví?
rrk
9. lis 2011
@peel Ahojky, co malá, už se to s tym dechem zlepšilo? A jak válčíte?
peel
9. lis 2011
Ahojky, jo už je to lepší. Pořád řve? Užíváme si. A co vy? 🙂
rrk
9. lis 2011
@peel Tak to je dobře že se to zlepšilo 🙂. Snad se to zlepší, až začne chodit a bude mít víc možností si hrát 😉 . U nás je to už lepší, Káje antibiotika zabrala a Mirečkovi sice pomalu, ale odchází ta rýma. Jsem zvědavá, jak dlouho nám vydrží ten klid 🙂 .
peel
9. lis 2011
No teď jsem nastydlá já i manžel! Manžel to nese těžce 😃 Až skoro umírá! 😃 Vůbec nevim jak je mám oblíkat! :-|
rrk
9. lis 2011
@peel no jo to chlapy nesou špatně rýmičku 😃 . To já taky vždycky koumám jak je oblíknout, a vždycky je obléknu raději tepleji, což taky není asi ideální, ale pořád mam strach, aby zase nenastydli :-|
peel
9. lis 2011
To mi povídej, všichni dávaj dětem zimní bundy do školky a mě to přijde moc brzy. Elis jsem dneska koupila plyšovou kuklu přes hlavu. No je v tom úžasná ráno sem dám fotku. 😃
ivusenka
11. lis 2011
Ahojky, my jsme s manželem oba nystydlí, manžel samozřejmě umírá ]-( , malinká stále už 14 dní kašle, není to nic hroznéhl, ale ošklivej kašel má. Také strojím více než méně. Dnes ráno byl mráz, tak jsme byli kompletně ustrojení jako v zimě - šála, rukavice, teplá čepice i bunda.
rrk
11. lis 2011
@ivusenka Tak mi dneska byli na kontrole a Kája je v pořádku, tak jsem zvědavá na jak dlouho. Taky jsme byli na lampionovým průvodu na reslu a bylo to moc hezký, i když pro manžela do kopce s kočárkem trochu makačka, ale zvládli jsme to 🙂 . A zkoušela jsi malý, taky tu cibuli? Kája takhle kašlala 2 měsíce, furt jsme měnili léky, dělali nám výtěry a nic nezjistili, pak jsem jí dala cibuli a druhej den byl klid. A Janička je už v pohodě? A chodí do školky?
rrk
11. lis 2011
@peel Tak kuklu jsem tam zatím nenašla 😉
ivusenka
12. lis 2011
Maličký jsem tu cibuli nedala, ale asi jí to sedlo už na průdušky, protože chrčí a už tolik nekašle. Janička kašle převážně jen v noci - než usne, přes den skoro vůbec. Do školky chodila celý týden.
janettka
21. lis 2011
ahojík můžu se k vám přidat?Jsem přistěhovaná do Mostu a potřebovala bych radu kam jít rodit,Most jsem zavrhla,měla jsem s gynekologií hroznou zkušenost takže zvažuju Chomutov nebo Teplice,poradíte mi?
alenv
21. lis 2011
@janettka jestli ti můžu poradit tak jed do Slaného... je to docela kousek.. tam jsem rodila já.. a teda personál luxus.. chovají se opravdu nádherně.. jinak Chomutov
alenv
21. lis 2011
@janettka koukám máš termín na Vánoce 😃 😃 😃 😃 tak přeju at je to aspon den po vánocích 😃
janettka
22. lis 2011
@alenv děkuji za radu a doufám,že to vyklopím tak do 20tého,ale moje představy jsou jedna věc a mimisek si udělá podle sebe
ivusenka
25. lis 2011
Janettko, pokud dáváš na výběr Chomutov a Teplice, tak chválu jsem slyšela na Chomutov, O Kadani jsi neuvažovala ????
janettka
25. lis 2011
@ivusenka neuvažovala,měla jsem tam 2kamarátky a byli z toho rozpačité...ještě zkusím pohledat info,ale měla bych pohnout na diskuzi o prosinčátkách se rodí o závod,dneska 3kluci 😉
peel
6. pro 2011
Ahoj holky, objevil se mi nahoře u přihlášení zabalený bonbón co to znamená?
ivusenka
6. pro 2011
peel, mě také, je to mikulášská nadílka, někdo ti posílá sladkost 😉
rrk
8. pro 2011
@ivusenka Ahojky, tak nás v úterý pustili z nemocnice. Teď budou Karolínku pozorovat kvůli srdíčku, tak doufám, že už to bude pořádku. Ani nevím, jestli jsem Ti psala, že Mireček chytil v nemocnici rotaviry
:-| . A co Vy už je kašel lepší, nebo se Vám to pořád táhne?
ivusenka
13. pro 2011
rrk, to je hrůza, jednak ani moc nevím,c o jsou ty rotaviry, jak se to projevuje a to co měla Karolínka, četla jsem o tom - taky hrozný. My s tím kašlem zápasíme pořád, není to nijak hrozné, prostě občasné a to obě holky.
rrk
19. pro 2011
@ivusenka ty rotaviry je strevni onemocneni, takze zvraceni a prujem a mel i teploty. Bylo to.sileny, ale hlavne ze uz to je za nami a snadme vybrano. A jak se tesite na va
noce? Ja jsem to letos mela nejaky divny, ale uz se tesim.
ivusenka
20. pro 2011
Těšíme se, těšíme, ale starší Janička strašně zlobí, vůbec si s ní nevím rady, malou zlobí, asi i žárlí, strká do ní, někdy i malá spadne, hrozně zlobí, neuklízí, odmlouvá, schválně udělá pravý opak... je na zabití, určitě Štědrý den zkazí ]-(
ivusenka
22. pro 2011
Holčiny, maminky, přeju Vám všem krásně a v pohodě prožité Vánoce 🙂 , užijte si to v radosti a ve zdraví.
rrk
23. pro 2011
@ivusenka urcite to bude v pohode, u nas je to stejne,asi je to tim ze neni tolik casu.
rrk
23. pro 2011
Taky preju krasne vanocni svatky a bohateho jeziska

Začni psát odpověď...

Odešli