• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Most, Litvínov a okolí. Snažilky, těhulky i maminky

20. února 2013 
@ivusenka Ahojky, tak jak jste prožili Vánoce? Co holky líbily se jim Vánoce? Kája byla nadšená :wink: a Mirečka nejvíce zaujal balící papír :slight_smile:. A jak je v roce 2012?
5. led 2012 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byly docela hektické hlavně kvůli Janině :grinning: ,která je hyperaktivní, takže poklidné to ani být nemohl. Malinká byla nadšená :slight_smile: zatím je fajn, snad bude lépe než loni :dizzy_face:
5. led 2012 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivusenka Ahojky, tak co už jste doma? A jak jste to v tý nemocnici zvládli?
16. led 2012 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jo jsme. No zvládali jsme to celkem dobře, ke konci se nám tam už docela líbilo :grinning: , hernu jsme měli naproti pokoji, tak docela vzpomínám na to, že jsme měli na sebe víc času a já jsem si odpočinula i když jsem se těšila domů hlavně kvůli malinké, bála jsem se, aby na mě nezapomněla, ale dopadlo to dobře. Krevní obraz stále nemáme v pořádku, dnes jsme byli u dětské, máme na kontrolu sedimentace opět přijít za 14 dnů. Čeká nás kontrola na ušním + měření sluchu, zda se jí nepoškodil, doufám, že ne.
16. led 2012 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivusenka Ahojky jak se máte, dlouho jsem se neozvala, nějak jsem nestíhala. Předělávali jsme dětem pokojíček, pak jsem se rozhodla, že prodám oblečení po Karolínce, mam toho hrozně moc a nemám to komu dát, tak se toho chci zbavit, ať mi to tu nezabírá místo, takže to dělám každou volnou chvíli a nic jinýho nestíhám. Co holky jsou zdraví? Doufám, že nemáte žádný následky po tom oušku. Kája si před týdnem zlomila ruku, takže má sádru a min. ještě 16 dnů bude :unamused:.
20. únor 2012 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda, to je strašný, u nás to také pokračuje, teda ouško dobrý, ale máme pro změnu hnisavý zánět spojivek ta starší holčina. Prohlížela jsem Vaše fotky, jsou nádherné, zaujal mě ten zelený kočárek, uvažuju, že bych na jaře nějaký lehký sportovní koupila, jaký máš typ a jak se ti s ním jezdí.
23. únor 2012 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prosímtě jak se to Káje stalo ??
23. únor 2012 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivusenka Ty brďo to je furt něco. A to chytila ve školce? nebo to není nakažlivý? Já to vůbec neznám. Karolínka spadla ze záchodu. Ale už si na to zvykla a ani jí to už nebolí. Tak už to je dobrý. Máme tu ZOPU a je moc super. Pak mám ještě jeden tady po vesnici to je X-LANDER sporťák a ten je taky super. Říkala jsem, že bych si koupila jedině tenhle. Je super na horší terén, o dovolenou jsem s nim jezdila po lese a hledala houby :slight_smile: fakt super.
23. únor 2012 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevímkde to chytila, teď už to má dobrý, ale asi jsem to chytila já, je to přenosné.
25. únor 2012 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivusenka ty jo, už aba bylo jaro a konečně ty děti byli zdraví. A nechytila to Janička ve školce? Jaký máš typy na ten kočárek?
26. únor 2012 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevím jeslti ve školce, těžko říct, dnes se s tím zánětem probudila i malinká, tak mám radost :frowning2: . Měla jsem uložený typy na kočárek, ale manžel se v tom hrabal a smazal mi oblíbené stránky, tak zase si je musím najít, myslím že tam byl Babypoint Sprinter, pak kočárek Babydesign Walker 2011 - ten se mi líbí víc.
27. únor 2012 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivusenka tak snad už vám ten kolotoč zkončí a nebude se Vám to točit dokola. Já měla babypoint trojkombinaci (vaničku, sporták a autosedačku) a už ho nechci ani vidět, byla jsem s nim nespokojená. Kouknu se na ně na netu na jak vypadají. Dneska se mi Míra vzbudil s pěknou rýmou, tak jsem zvědavá, jak se z toho vylíže a doufám, že to nechytíme i my :unamused:, teda hlavně Kája.
27. únor 2012 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
rrk, tak další pohorma, Janina večer měla opět horečku a zhruba necelý týden pozorujeme, že zase špatně slyší, dnes odpoledne jdeme na ušní. Myslím, že ty jsi tenkrát psala, že Kája měla 2x za sebou zánět ucha viď ? Tak asi to máme podobné :frowning2:
28. únor 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivusenka ty jo to je mi moc líto, dvakrát jí snad píchali a dvakrát měla nějakej podtlak. Třeba to taky nebude na píchání, ale rozeženou to kapkama. Moc držím palce, aby to nebylo na píchání. Pak písni jak jste dopadli.
28. únor 2012 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dali nám antibiotika a nosní kapky, kontrolu máme za měsíc, kdyby tobylo pořád špatný, tak snad by to bylo na op. nosních mandlí, nevím. Teď teda opravdu slyší špatně.
28. únor 2012 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak máme další bonbónek, Janička chytila ve školce neštovice :frowning2:
29. únor 2012 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivusenka Ty brďo tak to je mi moc líto. Vy se z těch nemocí nevyhrabete. A ty teploty byli od neštovic, nebo to je to ouško? To asi chytí i Petruška, viď. Ale zase to budete mít za sebou. Kája se bohužel nakazila od Míry, takže teď marůdkuje ona, doufám, že jí to zůstane u jen u rýmy a nebude to nic vážnějšího, hlavně, aby se jí to nedostalo zase do ouška. no uvidíme, jak to dopadne.
1. bře 2012 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty teploty byly určitě od neštovic, malát o asi chytí, to se uřve, protože to svědí dost. Doktorka říkala, že by to bylo tak za týden až dva po Janě.
2. bře 2012 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivusenka takže tě čeká přes měsíc marodění :unamused: , ty jo tak to je šílený. To Ti přeju pevný nervy. Ale aspoň to budete mít za sebou a budete mít klid. My je ještě neměli, taky je čekám, až Kája začne chodit do školky. A vysadili Vám ty antibiotika na ouško?
5. bře 2012 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne antibiotika nám nevysadili, myslím si, že díky nim měla Janička ty neštovice celkem mírného rázu. Zato se bojím, co to udělá s malou. teď s emi malá zhruba 3 dny vždy večer či zn ičeho nic v noci osypala svědivou kopřivkou, vůbec si to neumím vysvětlit, vím, že z jídla to není. :confused:
5. bře 2012 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivusenka Tak to je dobře, že se jí to nevyselo hodně. Snad se jich brzy zbaví. A nezměnila jsi prášek nebo aviváž, že by to byla alergie na to? Teda řeknu, že se Ti to taky se..
6. bře 2012 v 06:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne, to víš, že jsem přemýšlela jako blázen proč to měla na nic jsem nepřišla, měla to v průběhu 2-3 dnů, už přesně nevím, teď má naštěstí pokoj, ale zase čekám, kdy se jí vysejou ty neštovice...
8. bře 2012 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, nevíte prosím o nějakém cvičení s malými dětmi v Mo? :wink:
Plavání musíme kvůli častým virozám asi zrušit :unamused:
12. bře 2012 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terinda Ahojky, já jsem chodila na cvičení do Centra volného času, ale teď už nemůžeme chodit, tak nevím jak to tam teď je. Zkusim se podívat na net a kdyžtak ti hodím odkaz.
12. bře 2012 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terinda Tak už jsem to v jejich programu nenašla, ale mám pro tebe tel. číslo, tak si tam zkus zavolat a zeptat se. Tel. číslo: 478 618 500.
12. bře 2012 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivusenka tak hlavně, že už to nemá. A co neštovice už se malý projevily, nebo ještě ne? A co Janička jak to zvládá? Už je to dlouhý viď.
12. bře 2012 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rrk díky, já myslela, že je to tam jen pro větší. Zkusím se zeptat :wink:
12. bře 2012 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terinda Bylo to od roka, ale vloni to bylo už od tří, nebo šesti měsíců, teď nevím přesně. Já chodila od září, ale byly jsme jenom dvě maminky, tak možná že o to nebyl velkej zájem, tak to zrušily :unamused: . Je to škoda, bylo to moc hezký a aspoň nějaký zpestření, pro ty nejmenší. A ani to nebylo moc drahý. Koukala, jsem, že máš 8měsíčního prcka, máš holčičku nebo chlapečka? Já mám 11 měsíčního klučinu a skoro 4 letou holčinu.
12. bře 2012 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rrk holku :wink:

to plavání mě fakt mrzí :unamused:
12. bře 2012 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terinda plavání je super, já se rozhodovala jestli tam začít chodit, kvůli penězům jsem začala chodit na tadyto cvičení a chtěla jsem začít chodit od ledna, ale pak mi omarodila dcera a teď nesmí přijít do styku s nemocnými, tak musím i Mirečka co nejvíc ochránit od nemocí, takže nikam nechodíme :unamused: . Možná, že začnem od září.
12. bře 2012 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek