• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Most, Litvínov a okolí. Snažilky, těhulky i maminky

20. února 2013 
@terinda a malá hodně marodila z bazénu?
12. bře 2012 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rrk Tak nevím, jestli z bazénu, ale často hodiny právě kvůli nemoci vynecháváme. Tak už to pomalu nemá ani cenu a nevím, jestli nám peníze vrátí. Asi ne...
Je mi to líto, je to pěkná aktivita, dcerce se líbila.
Nemám moc ráda takové kolektivní družení, ale tohle bylo fajn.
12. bře 2012 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám, že je nějaké cvičení v Tornádu. Asi se časem zeptám, pro jak staré děti.
12. bře 2012 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terinda já jsem si promeškané hodiny, vybírala jindy, ale bohužel to neproplácejí. Já musela s dcerou přestat ze zdravotních důvodů, že se nesměla vůbec koupat v bazénu, tak mi to napsala doktorka a to mi peníze nevrátili, ale mohla jsem si tam za ty pomyslný peníze nakoupit. No aspoň něco. ale třeba to je všude jiné já chodila na aquachobotničky. O tom cvičení v tornádu jsem slyšela, ale myslela jsem že to je spíš pro starší. Ale to nevím, uvidíš co zjistíš :wink:
12. bře 2012 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už máme tolik promeškaných hodin, že to ani nemá cenu. K náhradě se nemůžu dostat a už jede další kurz.
Zkusím se s nima nějak domluvit a budou muset stačit procházky.

A až malá povyroste, tak možná nějaké to cvíčo :wink:
12. bře 2012 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terinda už to vypadá na hezký počasí, tak to bude venku příjemnější než v zimě :wink: a možná, že se na nějakým cvíču potkáme :wink:
12. bře 2012 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
rrk, dlouhý to teda je, Janina už neví, jak se doma zabavit, hrozně zlobí, no hrůza. Malá ty neštovice ještě nechytila, tak jsem zvědavá, ještě zhruba 10 dní budeme čekat, zda něco bude mít, pro změnu má zase takový nepříjemný průjem-
12. bře 2012 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky prosim Vás přišel Vám už rodičovský příspěvek?
13. bře 2012 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivusenka a kdy bude moct jín Janinka ven? Musí to být pro ní taky strašný. Tak ať Vám průjem brzy přejde.
13. bře 2012 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslím, že ještě nepřišel. Jana už jde zítra do školky, infekční je jen po dobu výsevu pupínků a to je zhruba 5 dní, zítra to už bude 14-tý den.
13. bře 2012 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak malá neštovice dostala taky a má je daleko víc než janka. Nejvíc se jí to vyselo na přirození a noc s ní byla hrozná, kdyby mohla uškrábe si to. Takže fakt hrůza. :frowning2:
18. bře 2012 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maminky,pred x lety jsem tu byla jako netehotna,pak tehotna a nyni jsem netusila,ze diskuze jeste frci:slight_smile: Lehce jsem docetla,holky,v tornadu je opravdu cviceni pro deti? ja marne hledam 'krouzek',plavat jsme prestali,jezdili jsme do Litvinova,nyni bych rada jinou aktivitu pro 2letou holcicku,poradite? jinak uzivejte krasneho pocasi,dokud drzi!
18. bře 2012 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeste otazka:nemate nektera pro sve deti odrazedla,typu first bike a jine?Motorka prestava stacit,muzete mi doporucit ci rici zkusenost?
18. bře 2012 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kimby ahojky, já chodila s dcerou do střediska volného času a bylo to fajn, můžu doporučit. Pak je ještě v Mostě mateřské centrum barborka, ale s tím nemám zkušenost. Myslíš to kolo bez šlapek? To máme, dcera ho dostala vloni k vánocům, to jí bylo 2 a půl,začala jezdit z jara a super, nakonci léta z něj sice blbě spadla, ale naštěstí měla helmu a chrániče, tak se jí nic vážného nestalo, docela jsem měla obavy, aby se na něj nebála, ale už na něm začala zase řádit a teď jí je 3 a třičtvtě a to už pěkně jezdí.
18. bře 2012 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rrk děkuji, tak zkusíme to středisko volného času, co tam bude, jdu mrknout na web, zajímalo mě ještě to Tornádo, zda má někdo zkušenost.

Zakoupili jsme First Bike,mělo by dojít za 14dní, tak uvidíme :slight_smile: co ta naše odbornice :slight_smile:
helmu a chrániče určitě také pořídíme.

Malá má nyní 2 roky, takže budeme začínat.
19. bře 2012 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kimby s Tornádem bohužel nemám zkušenosti, ale zkus se podívat na netu, třeba o tom něco najdeš. Helma a chrániče jsou důležité, ty pády jsou fakt občas ošklivé. Určitě se jí bude líbit :wink:
19. bře 2012 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky, kdybyste neměly dnes v tomhle praštěném počasí co dělat, zajděte do ZUŠ F.L.Gassmanna, dnes od osmi príma koncert Happy Day Quintetu - vokální skupina podobně jako 4-tet, celé odpoledne i zítra divadelní představení, určitě stojí za shlédnutí.
Program zde: http://mscena.nanecisto.eu/
Zde o HDQ: http://www.hdquintet.cz/
30. bře 2012 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky prosim Vás nevíte kde mají v Mostě barvy na obličej (pro děti). Moc děkuju.
31. kvě 2012 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, kde objednáváte narozeninové dorty?
14. čer 2012 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím,
hledám maminku která čeká miminko a je z Mostu.Já čekám 2 děťátko termín mám 30.Října :wink:
tak kdyby některá si občas chtěla pokecat nebo tak něco napište Lucka :sweat_smile:
18. črc 2012 ve 20:35  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,dlouho jsme chodili na cvico do Litvinova do Maje,bylo to uzasne,bohuzel od zari se nemuze pokracovat a tak stojime pred dalsi otazkou,co a kam se vrhnout od zari s 2,5letou slecnou? tanec ci pohyb???? Jednou jsme byli zkusit cviceni v Kahanu a tedy stacilo,absolutne nesrovnatelne a radeji jsem jezdila do Litvinova. Plavani:kdyz musel ukoncit plavani p.Techlovsky,presli jsme do Litvinova (klub Kapka),vyborna cvicitelka,pekne prostredi,doporucuji! navic na podzim dcera mela vlekle zdr.problemy a 1 kurz jsme po zaplaceni absolvovat nemohli,byli nabidnuty nahradni lekce (i kdyz uz kurz skoncil),dr bohuzel rekl ne. Kc vraceny. Rada bych ale s dcerou podnikala neco v Moste,preci jenom dojizdeni je na prd (zima apod),ale Litvinov nabidl lepsi moznosti,coz je fakt skoda. zatim,co jsem zjistovala,napr tancovani a jine krouzky v Moste od 3 let,Litvinov ma od 2,5 tancovani...... Stale ale verim,ze se zapojime tady v Moste a treba najdeme i spriznene dusicky pro me i dcerku :slight_smile: Preji hezkou druhou polovinu leta :slight_smile:
31. črc 2012 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kimbi a co Středisko volného času? ti mají spoustu aktivit a i pro takto malé děti... http://www.svc-most.estranky.cz/clanky/duhova-skolicka/chystany-program-mc-duhova-skolicka-pro-novy-skolni-rok.html
2. srp 2012 ve 14:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klarko,dekuji,jdu na odkaz mrknout,rada bych se s dcerkou nekam 'zaradila',chodila nekam pravidelne a nasli jsme si obe treba kamaradky :slight_smile:
10. srp 2012 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terinda i kdyz pozde,ale dorty uzasne a hlavne i vhodne pro deti (naplni je zakysanka,tvaroh,ovoce),lehky nadychany dela jedna pani lekarnice z Litvinova,dodam kontakt i foto jeji prace. doporucuji. Dale mam vyzkousenou pani co bydli u Kahanu,tez ma dobre dortiky,dela spousty druhu naplni,foto mohu take zaslat. kdyz je porovnam,tak cenove nastejno cca 250kc/1kg...obykle vychazi dortik 550-600kc,dle zdobeni (obe jsou precizni a presne dle navrhu),pani z Litvinova ho ma takovy lehci,nadychanejsi,rekla bych,ale doporucim urcite obe,zklamani byt nemuzete. jen jsem v praci,proto foto az vecer na ukazku +kontakty.
10. srp 2012 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kimby do strediska volneho casu jsem chodila taky a max. Spokojenost,ted ze zdravotnich duvodu nemuzem,ale doifam ze se tam brzy vratime.
13. srp 2012 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,najde se tu nějaká šikovná maminka,která umí péct dorty na objednávku? Nejsem přímo z Mostu,ale jen 10km dál. Přistěhovaly jsme se ze Žatce a nikoho tu neznám. :slight_smile:
22. led 2013 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky,je tu někdo z Litvínova,nebo Janova kdo by šel ven?mám 2letého kluka a v dubnu čekáme druhé .Hrozně se nudim,tak bych chtěla někho skym si mohu popovídat a vyrazit ven,všichni jsou z Mostu a tam se mi nechce jezdit .Doufám že se někdo ozve tady je kdyžtak email ,Buchtice-u@seznam.cz tam jsem častěji než tady :slight_smile:
29. led 2013 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maminky, jestli máte FB tak si najděte skupinu Maminky z Mostecka, tam se určitě dohodnete s někým na procházce, na dortech apod. Tam to frčí, tady moc ne :frowning2:
@marnikol @buchtice
4. únor 2013 v 16:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím tak já jsem z Litvínova moc dlouho tu nebydlím a tak tu nikoho neznám....jinak termín mám 28.3.2013 už aby to bylo cítím se jak vyvržený vorvan :D
20. únor 2013 v 17:18  •  3 děti - čeká miminko, termín má v březnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek