• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Most, Litvínov a okolí. Snažilky, těhulky i maminky

20. února 2013 
Jééé,já nechci aby to odemě vyznělo,že to bylo v CVC špatný,to ne,ale z mýho pohledu,jsme tam byli s klukama asi brzo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. únor 2009 v 19:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, Míšo jak se venku chová tvůj nejmladší Jakoubek ? Dneska se tchýně trochu rozlobila na "naši" výchovu, když malá prostě umíněně nechce chodit za ruku - když jdeme bez kočárku kousek kolem baráku nebo do parku, běhá stále po trávě, hlíně jen ne po chodníku a za mnou zrovna také nepospíchá, musím vždy já za ní, nikdy ona za mnou, jak jí naučit nějaké disciplíně, nebo je na toještě brzo ? prostě bych chtěla aby aspoń chodila po chodníku nebo za ruku nebo aspoň, když jí zavolám přišla ke mě, ale asi je na to ještě brzo. nemám prostě klidné dítě.
26. únor 2009 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí
No-ivuskoJakoubek je taky divoch,venku za ruku taky nee...chodí nebo spíš utíká jak se mu chce,většinou po chodníku...a když ho zavolám,tak "vezme čáru" :grinning: :grinning: :grinning: a utíká,pryč :grinning: ...má z toho radost...
26. únor 2009 ve 20:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Takže jsou asi všichni stejní :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. únor 2009 ve 20:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Tos mě trochu uklidnila, ale stejně mě to vadí, jednou jsem zkusila vzít kočárek, jeli jsme do vzdálenějšího parku a tam jsemji vypustila, jenže jezdit s kočárem a ještě za ní utíkat, tahat pryč za ruku to je opravdu nad mé nervy
26. únor 2009 ve 20:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, nestrašte :grinning: !!! Malá už začala chodit, takže za pár týdnů začneme i procházky venku (až to vypilujeme-za jak dlouho jste šli poprvé na procházku ven-myslím teda chodící?)...tak si ji asi přivážu na ruku...ha ha ha...

Jjursova: zrovna mi to kamarádka včera říkala, že tam ten koutek zrušili...to prostě nechápu...město jako kráva (pardon) a je tady jedna jediná restaurace s dětským koutkem!!!

A s těma dětičkama chodíte vysloveně do cvč nebo do té Barborky, co je myslím v K. Marxe (na konečné dvojky)? Já jsem koukala, že ta hernička (ale už nevím, ve které z nich) je pro 0-2 roky dopoledne, a to těžko stíháme, protože malá vstává cca 10-11 a než se někam vyhrabeme, tak je poobědě :wink: .
26. únor 2009 ve 23:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Majenko, naše malá začala chodit ve 13-ti měsících a poprvé bez kočáru jsme byli asi v 14-15 měsících už nevím přesně, samozřejmě nejdeme daleko, protože to ani nejde. O Barborce nic nevím, co je v té Marxovce ? Je to něco ze školky ? Nic jsem o tom neslyšela. Jinak klasická herna v CVČ je pouze na 2 hodiny od 9.30 do 11.30.
27. únor 2009 v 08:24  • Odpověz  • To se mi líbí
majenka-Kubíček začal chodit v 11 měsících,bez kočáru my ven nechodíme,když už,tak jenom před barák,když jsme z kočárem,není problém malýho vyndat a nechat proběhnout. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Jo,my byli přímo v CVC a bylo to dopolende.
Restaurace s koutkem tu opravdu chybí :cry:
ivus-mám tři děti a za ruku chodila jenom nejstarší dcera. :wink: ,prostřední ani náhodou a malej sem tam,ale opravdu zřídka. :slight_smile:
27. únor 2009 v 08:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, v Marxovce je tohle:
http://www.kcr-most.cz/
27. únor 2009 ve 12:39  • Odpověz  • To se mi líbí
hmmm.....tak to nevypadá vůbec špatně :slight_smile: :wink:
27. únor 2009 ve 14:06  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj,
mihab: jé to je v pohodě, jsi psala jenom svojí zkušenost, já jsem zase napsala mojí :slight_smile: , každému se líbí někde jinde :slight_smile: a asi jsem také měla zrovna štěstí, protože je pravda, že znám maminy, co právě nadávají, že jsou tam občas divoši, takže musí neustále dávat pozor na svoje mrňata.
Jinak v Barborce už jsem párkrát také byla, je to tam příjemný (hlavně člověk je rád, že je tu alespoň něco), ale je to jen jedna mistnost, v tom CVC je to veliké. Takže jsem zvědavá na Vaše hodnocení, až navštívíte obě centra :slight_smile:
27. únor 2009 ve 20:00  • Odpověz  • To se mi líbí
jjursova-to je pravda,kdyby všichni měli stejný názor,tak je tu nuda :wink: Koukám,že sis sem dala fotečku :slight_smile:... byla zvědavá,jestli jsem tě tu uř potkala,ale nic moc nevidím :frowning2:
27. únor 2009 ve 20:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Majenko, to by mohlo být dobré, sice nepíšou kolik ta herna v marxovce stojí, ale pokud by se nám kvůli přeplněnosti nelíbilo v CVČ, tak bych tu Barborku zkusila, líbilo se mi, že v ten čtvrtek mají otevřenou hernu i odpoledne - což by bylo ideální, ráno přece jen máme trochu shon a pak spaní
27. únor 2009 ve 20:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Hmmm, ten čtvrtek odpoledne bych někdy také zkusila :wink: Ještě mám kamarádku z plavání s cca 18-ti měsíční holčičkou a ta by asi také šla. Tak se klidně někdy můžeme domluvit, jestli by se ti chtělo jít s náma...tento týden, co bude, teda nemůžu, ale pak někdy klidně :slight_smile:
27. únor 2009 ve 22:38  • Odpověz  • To se mi líbí
No spíš jsem řešila, jak se tam dostanu do té Marxovky, nejlepší by pro mě bylo jet tramvají 2 na konečnou, jenže je blbý, že tě nenechají jet až do té zatáčky u Korbelu (jestli víte o čem mluvím), ale musíš vystoupit dole u Intersparu, takže bych to nějak musela objíždět nebo jet ke Kahanu a dolů sjet, i když podle toho jak to popisovali bych to asi hledala. Uvidím až podle toho CVČ
28. únor 2009 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Ivusenka: a kde bydlíš? Já jsem léta bydlela na konečné dvojky a vždycky tramvaj měla konečnou až za objížďkou-podle mě to je pořád stejné...končí u Korbelu...je to tak udělané kvůli lidem ze sídliště. Dříve (když se to postavilo-to jsme se tam nastěhovali) byla konečná právě u Intersparu a za zatáčkou byl začátek, ale lidi si ztěžovali a už léta to je takhle-ona tam doveze lidi a čeká, dokud nemá jet a pak teprve nechá nastoupit lidi a odjíždí... :wink: Jinak já si myslím, že vím, kde to je-můj brácha tam chodíval do školky :sweat_smile: ...tak kdybys někdy chtěla, dej klidně vědět...já to asi půjdu zkusit-se domluvím s tou mojí kamarádkou.

Dneska bylo docela teplo, co??? Jsem byla s malou venku hned po obědě, aby usnula v kočárku a bylo super...kolem 15. už teda začalo poprchávat, ale to už jsme se chystaly domů...

Tak se, holky, mějte...papa.
28. únor 2009 ve 22:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,včera bylo opravdu krásně :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ,ale zato dneska je to hrůůůza :frowning2:
Až vyzkoušíte to centrum v Marxovce ,tak sem napište,jak se vám tam líbilo.
Zatím se mějte krásně... :wink:
1. bře 2009 v 10:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Majenko, je to asi 2 měsíce, co jsme dvojkou jeli a opravdu všechny lidi museli vystoupit u Intersparu a vlastně jsem se to dozvěděla až tak, že nějaké holky chtěly jet až na konečnou ke Korbelu a ta řidička je tenkrát nevzala, tak šly pěšky po té trávě vedle kolejí. Já bydlím nad nádražím.
1. bře 2009 ve 21:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Ivus, tak to si snad dělají srandu :angry: ...musím se zeptat bráchy, jezdí tam každý den do školy...ale nechápu, proč by tam lidi měli vystupovat a celé to obcházet! To bych si snad stěžovala na Dopraváku... :wink:
1. bře 2009 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holčiny, tak jsme dnes byly poprvé v CVČ, hodinu se malá rozkoukávala a skoro si nechtěla sničím hrát, bohatě jí stačilo se dívat na všechny ty lidi a děti okolo, ale pak se přece jen rozkoukala a bylo to SUPER :dizzy_face: , byla jsem i já nadšená, protože malá byla hodná a hlavně šťastná :slight_smile: , takže určitě budeme chodit i nadále, ale docel ami vadí, že to je jen 1x týdně, protože bych byla ochotná chodit alespoň ještě jednou. Takže doporučuji. Skvělé :wink:
3. bře 2009 ve 20:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Ivus a v kolik hodin to tam je??? A je to pro malé prcky jako je Anička? Jinak z tou tramvají jste měli nějakou smůlu...jsem se ptala dnes bráchy-jezdí tam každý den do školy-a říkal, že se jezdí pořád normálně až za zatáčku :wink: ...tak to muselo být něco mimořádného...

Jinak já jsem se domlouvala s holkama na plavání a zkusíme tu Marxovku-asi příští čtvrtek...tak pak hodím reference. A byla jsem dnes na kafi ve vegetariánské Ambrozii (velde knihařství-ulice na bývalým tuzexem-Jilemnického tuším) a je to tam super...nekuřácké, hezky to vypadá...a když máte zájem, dají vám tam na zem kobereček pro prcka na hraní+nějaké hračky :wink:
3. bře 2009 ve 23:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Majenko, tak to je fajn, že jsou tak ochotní v té restauraci, vím přesně kde to je. Jinak tady v CVČ je to od 9.30 do 11.30. S tou tramvají jsi mě potěšila, snad by mě to opravdu zavezlo až nakonec. Jinak tě poprosím rovněž o reference na tu Marxovku, budu moc zvědavá jak to tam chodí, kolik dětí se tam zhruba sejde.
Majenko, viděla jsem tam teď jedno dítko které jen lezlo, jinak všichni prckové už běhali a bylo to v pohodě.
4. bře 2009 ve 20:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdravím,
teda s tou vegetariánskou restaurací se musím zastydět :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ,mám jí skoro u baráku a ještě jsem tam nebyla :sweat_smile: ,musím to napravit.Díky za tip :wink: :wink: :wink:
5. bře 2009 ve 22:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, Mihab a koukala jsem na netu na jejich webovky a vaří tam už i maso :wink:
6. bře 2009 v 00:33  • Odpověz  • To se mi líbí
majenka-no super,děkuju...určitě tam s kamarádkou zajdem.. :wink:
Co jinak,jak se všechny máte? :slight_smile:
6. bře 2009 v 10:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, no my s manželem jsme pěkně nemocní, začal on a samozřejmě mě nakazil, sice mám "jen" rýmu, ale bolí mě celé tělo - klouby, tak se pořádně nemůžu ani hýbat. Jinak malá začala jednu dobu nějak zvracet, teď je to naštěstí už dobrý, ale také jsme jí podezřívali, jeslti si to nevyvolává sama. Nebo se začne tak vztekat a pak kašlat, že se pozvrací, nejhorší to bylo předminulou noc, teď už to snad bude dobrý.
6. bře 2009 ve 21:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, tak my jsme v pohodě...malá už má po rýmě, už jsme byly tento týden i na plavču :slight_smile: . Už se nemůžu dočkat jara...tohle počasí je hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ivus, myslíš, že takhle malá už by si mohla vyvolávat sama zvracení??? Jako nějaký druh protestu??? Já Aničku pořád považuju za miminečko a ona už je to pěkně chytrá, vyčůraná a mazaná hlavička. Nejhorší je, když řeknu na něco "ne" a ona mě začne objímat a dávat pusinky a samozřejmě očekávám, že "ne" se změní na "ano" :sweat_smile: :dizzy_face: ...prdelka jedna, pěkně si mě omotala kolem prstu... :pensive:

Jak jsme tady psaly o tom Kaštanu-dá se tam nějak rozumně s kočárem, nebo se musí vynést ty točité schody???
6. bře 2009 ve 22:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Majenko, to víš, přesně jak píšeš ti malí caparti dobře vědí co a jak, no tobě aspoň začne dávat pusinky, ale ta moje začne dupat, kopat nohama a ječet - což je daleko horší.
V jedné knížce, která je o tom, jak naučit dítě spát se jako příklad uvádělo, že jeden klučina právě aby k němu rodiče přišli a nenechávali ho samotného se vždycky takhle pozvracel, protože věděl, že ho pak budou konejšit a věnovat se mu, takže to dělal pravidelně, už nevím jak se to odnaučil, ale naštěstí malá už druhý den nezvrací, myslím, že jí nahoře lezl zoubek, tak to zvracení možná bylo od toho.
Majenko do Kaštanu musíš jet zezadu směrem od Delty, tam je výtah.
7. bře 2009 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ivus, ty pusinky jsou v případě, že má dobrou náladu...když má blbou, tak je to také to ječení, kopání a vztekání :sweat_smile: . To je dobře, že už je Janičce fain, to bylo určitě k těm zoubkům...ty zuby je tak trápí :angry:
O tom výtahu jsem to dneska zjistila, jsem jela kolem z druhé strany od Delty a viděla jsem ho tam :wink:
7. bře 2009 ve 23:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to je fajn, my jsme zase omrkli ten dětský koutek v Centralu, vybavený je SUPER, jen tam bylo přeplněno a nevím přesně k jakému účelu slouží, protože oficiálně je to koutek hlídací 1 hodina 33 Kč, ale přitom tam sedělo plno maminek, což bych asi taky ráda (bylo to tam nádherně vybavené), ale nedostatek místa, je to spíše jen pro ty, co přijeli autem, protože bych neměla kam dát kočárek.
8. bře 2009 ve 20:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek