• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Most, Litvínov a okolí. Snažilky, těhulky i maminky

20. února 2013 
Majenko s tou tramvajíjsi měla pravdu, trochu jsem to zblbla já ptala jsem se na to přímo našeho známého, co už je v důchodu a řídil tramvaj, tak prý zajíždí až ke Korbelu, ale na té předposlední zastávce už nikdo nesmí nastoupit a tenkrát ty holčiny asi chtěly nastoupit a svézt se do té zatáčky a to nedovolují. Půjdeš v ten čtvrtek do Barborky ? jsem zvědavá na tvé reference, dnes jsme se bohužel do CVČ nedostaly, malá začala v noci hodně kašlat, hlavně když leží tak kašle a příští týden v úterý se také nedostaneme, protože jdeme na 1,5 roční prohlídku k doktorovi.
10. bře 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivus, Barborku máme v plánu, tak doufám, že malá nebude marodit-v pondělí po plavání dost kýchala, ale zatím to je dobré. Určitě dám vědět, jaké to je.
S tou tramvají mi to brácha přesně takhle říkal :wink:
V Centralu v koutku jsem se ještě kouknout nebyla, ale jela jsem kolem po náměstí a viděla jsem, že tam byl kočárek před tou herničkou-tak si ho tam asi maminky nechávají-ale nevím, zda bych ho tam takhle nechala :confused:
Zatím papa a mějte se krásně :slight_smile:
10. bře 2009 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme, holky, byly s tou kámoškou v Barborce...hezky vybavená hernička, spousta hraček, klouzačka, stolečky+židličky pro děti, pro maminky kafe, čaj...poplatek 20 Kč. Holčina, která to měla na starosti, byla moc milá. Ale bylo tam dost dětí a takový všeobecný zmatek-odcházely jsme dříve a jedna maminka mi říkala, že tolik dětí tam není obvyklé, že to dneska bylo opravdu dost zmatené. A dopoledne to prý všeobecně bývá klidnější. Nicméně Aničce se tam náramně líbilo-než jsem se stihla zapsat, tak mi bleskově zmizela a vrhla se do chumlu dětí a míčů :sweat_smile: . Díky tomu, že to bylo tak zmatené a dost plné, bylo pro mne dost náročné ji tam uhlídat-přeci jen je to chodící prťaveček a je třeba dávat pozor na to, aby ji nikdo nesrazil kočárkem, autem...nebo nepřejel ruce, když zrovna klečí na zemi. Určitě jsme tam byly nejmladší-se staršími dětmi už si tam žádné násilí nedělají :sweat_smile: . Jedna holčička jí tam neustále brala hračky z ruky-Anička chudák koukala, proč :frowning2: -ale pak asi pochopila nebo se naštvala, dobatolila se tím svým váhavým krůčkem k té holčičce, oběma rukama do ní vrazila, vyrvala jí kočárek z ruky a jela pryč :sweat_smile: :grinning: (ač takové chování neschvaluji, tak jsem ji tentokrát ráda nechala, neb maminka té holčičky také vůbec nereagovala na to, že ona bere hračky Aničce přímo z ruky). Ale všeobecně se jí tam líbilo, vůbec se nebála...takže určitě někdy zopakujeme, ale budeme doufat, že se nás tam sejde méně. :wink:
12. bře 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majenko a všechny dětijsou jen v jedné místnosti viď ? Kolik tam tak zhruba bylo dětí ? A do kolika let to je, jen do 2 nebo tam byly i větší ? Jinak moc děkujeme za reference, ale také bych raději chodila do méně zaplněných heren.
Jinak včera jsme měli "rušno", když jsem měla s malou jít ven, schovala se za křeslo a jak jsem ji za ruku vytahovala, musela jsem ji tak nešťastně chytit, že si něco udělala s ručičkou, strašně jí to bolelo a nehýbala s ní, tak jsme skončili na pohotovnosti RTG, chirurgii, naštěstí to nebylo zlomené, ani naražené, jen nějak přetočené, doktor s tím pomalu zahýbal a pak udělala ručička KŘUP a bylo to dobré, tak už se na tu moje vzteklinu bojím sáhnout, byla jsem strachy bez sebe :frowning2:
12. bře 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivus, jojo, je to jedna místnost. V první půlce je prostor na hraní a podél stěn skříně a poličky s hračkama+klouzačka a v druhé půlce jsou stolečky a židličky a podél stěn pak sezení pro maminky (my jsme teda seděly v té hrací části na zemi s dětma). Oficiálně je to pro dětičky 0-2 roky, ale řekla bych, že tam byly i trošku starší (ale neodhadnu to)-myslím, že pod 18 měsíců tam byly jen naše děti. A kolik nás tam bylo? Tak teď teda nevím...tipla bych něco k 15-20 dětem. A ta maminka mi právě říkala, že je nemile překvapená, protože s ní tam obvykle chodí cca 6 dětiček. Tak uvidím, jak to bude, až tam vyrazíme příště :wink:
12. bře 2009 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majenko, ještě mi prosím napiš, kolik jste dávali v Barborce vstupné ?
13. bře 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivus, dává se tam 20 Kč do kasičky :wink: . Jestli se tam chystáš, tak se těším na porovnání CVČ a Barborky...
13. bře 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
tak to tu jen tak projizdim a najdu Most a okoli!parada:slight_smile:..my jsme z Braňan! :wink:
15. bře 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majenko, no protože v úterý nebudeme moct do CVČ kvůli prohlídce u doktora, takmožná ve čtvrtek bych to zkusila, ale ještě nevím 100%- Jinak zdravím Braňany :wink: ,koukala jsem so do tvého albíčka a v duchu tě litovala u fotečky, ukteré bylo napsáno jak jsi strávila 16 hodin na hekárně :frowning2: to muselo být strašný. Na hekárnu zrovna také nemám dobré vzpomínky - hlavně na sestry, které se tam ukázaly asi jednou za 20 minut a na ty nemožný monitory, kdy tě nutí abys v kontrakcích ležela a prakticky když jsi bez manžela, tak to skoro nemá ani kdo podat napít vody - hrůza, ještě že jsem tam strávila jen necelé 4 hodiny.
15. bře 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
jdu vás taky pozdravit.Čtu vás pořád,jen jsem neměla co psát. :wink:
Také zdravím Braňany.Můj strejda tam koupil a renovuje baráček. :wink:

Jinak počasí je hrozný,doma nás to nebaví,tak vymýšlíme různé akce.Vy z Mostu se máte,že máte aspoň kam chodit,tady v Litvínově toho moc nemáme.
:confounded:
no snad už přijde jaro,abychom mohli chodit ven. :slight_smile: :slight_smile:
15. bře 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Petulo, zdravíme i Litvínov :wink: .
15. bře 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, zdravíme Ewelly i Petulu :wink:

Petulo, vy zas máte v Lomu super plavání se slanou vodou :dizzy_face: . My jak máme 2x týdně plavání, tak mi ten týden hrozně rychle uteče a jsem ráda, když nám vyjde "volný" den, kdy jdeme jen normálně ven :sweat_smile:

V úterý chceme vyzkoušet hlídací koutek v Centralu, ale s tím, že tam budeme s dětma také-samotnou bych ji samozřejmě nikde nenechala (dneska řvala u babičky jako tygr pokaždé, když jsem odběhla z obýváku na záchod :sweat_smile: ). Tak dám vědět-ale podle okukování z venku vypadá koutek moc hezky :wink:
16. bře 2009 v 01:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
ivusenko,s tou hekarnou to byl zazitek,to ti povim!..ja musela byt celych tech 16h na tech pasech,kterych jsem mela fakt plny zuby!nemohla jsem ani na bok protoze nebyly slyset ozvy!piti jsem mela v posteli a byla jsme rada,kdyz tam nikdo nebyl,protoze se ve mne aspon nikdo nestoural,jinak ve mne hrabali porad!des bes! :grinning: ..a stejne nic nevyhrabali,kdyz jsme sla nakonec na cisare,pac male uz s enedostavalo kysliku!..no co stejne uz je to zapomenute a za zady mi rve na zemi potvurka,ktera se nechce ucit lezt,ale byla by v choditku!ma smulu,musi trenovat!zitra 9m a jeste neleze mrska!musi se snazit,protoze vojtovku uz cvicit nechci!! :angry: ..oni hned na vsechno ordinujou vojtovku!

ja jsme puvodne z Lomu,takze plavani bych mela hned vedle nasi zahrady,ale dr mi to nedoporucila,ze pry holcicky casto trpi zanty mocaku tak jsem ji poslechla!samozrejme muze a nemusi,ale ja na to trpim taky hodne,tak jsme dostala strach!

petulo,ja bych rada bydlela v Litvinove,kdyz tam jedu tak se vzdycky hezky projdu,tady chodime s maminama porad dokola v sidlisti jak magori:slight_smile:
16. bře 2009 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ewelly, já si taky připadám jako magor a to jsem z Mostu, já bych zase brala nějakou vesnici, jít do lesa a tak, sice tady máme Resl, ale než by jsme se tam dokodrcali a ještě bych se tam sama asi bála, ale taky mi ty paneláky nebo obchodní centra lezou na mozek a potřebovala bych malou někde vypustit, kde se nebudu bát že vleze do psího hovna na trávě nebo kde nevlítne pod auto.
Majenko, ten koutek v Centralu opravdu vypadá moc dobře, je skvěle vybavený, tak pak jsem zvědavá na tvoje dojmy. Jdeš ve čtvrtek do Barborky ? O tom plavání v Lomu jsem v životě neslyšela, a to je někde v krytém bazénu ? :confused:
Ewelly, jinak můžeš být v klidu, naše začala pořádně sedět až v 9 měsících a plazit se a pak ani ne do měsíce najednou i lezla.
16. bře 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivus to je normalne v baracku.maji tam bazenek a je to tam hezoucky,ale jak jsme psala my tam nechodime:-/
tady je to taky same hovno a do lesa jsme chodila se psama dokud jsem nemela malou,s golfkama tezko:grinning:..a jinak v celych brananech je jeden chodnik jinak behame v sidlisti po silnici,kde furt neco (coz je divne) jezdi :grinning: :grinning:
mala uz ma snahu zvedat zadecek takze si myslim,ze to nebude trvat dlouho ale netesim s ena to,takhle je ji dost,natoz az mi vsude poleze :rolling_eyes: !sama si nesedne jeste ale jinak sedi pekne a plazi se tedy a kutali takze se dostane vsude:slight_smile:))
16. bře 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivus, jak píše Ewelly. Prý je to tam super-kamarádka tam chodila s malou. Ale mě se nechce tak daleko jezdit-malá nemá ráda autosedačku :sweat_smile: . Ale zrovna tam, bych se, Ewelly, nebála chodit kvůli těm zánětům, když je to slaná voda :wink: . Ta je určitě zdravější než normální. Já teda dost trpím na vaginální záněty a tady z toho plavání pro miminka vůbec nic!!! Ta voda tam je opravdu dost hlídaná. A na maminkách je, aby pak ohlídaly dítko, aby nenastydlo-zůstat s dětmi v herničce, dokud nevychladnou a nevyběhnout s nima hned do zimy.
Ivus, tady jsou jejich webovky-ale koukala jsem, že jsou nové-a asi zatím rozpracované-ty staré byly lepší...
http://www.delfinek.wz.cz/new/index.php?option=com_frontpage&Itemid=1
Jinak ve čtvrtek pravděpodobně do Barborky jdeme-domlouvala jsem se dnes předběžně s jednou kamarádkou z plavání (ta co byla minule, řekla, že už nejde, že tam na ní bylo moc lidí-její malej ještě neleze, tak to pro něj moc nebylo).
16. bře 2009 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, po delší době nakukuji a koukám že se přeci jen někdo našel :wink: Já jsem z Litvínova :slight_smile:
16. bře 2009 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
majenko to je sice fajn,ale potrebuju tam potvrzeni od mudry a ta nase nam ho neda,ze si to na triko nevezme,tak mame smulu no :sweat_smile: ..prinutit ji nemuzu :unamused:
17. bře 2009 v 06:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a chodi tam kamaradka a rikala ze je to fakt,ze ty holcicky nektere na to fakt trpi,tekze aspon mam klid na dusi a do vody pujdem v lete,to uz ji bude rok,tak nam nic neutece:slight_smile:
17. bře 2009 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.
majenka: my začali chodit na plavání tady v Litvínově,na poliklinice.Je tam také slaná voda.Chodíme už třetím rokem a dobrý,zatím jsme nic nechytli.Je to tam pečlivě hlídané.Už jdeme jen 2x a končíme,kvůli naší rekontrukci bytu a hlavně o prázdninách nechodíme,to jezdíme na chatu a pak už jde malý do školky. :slight_smile:
17. bře 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majenko, díky za odkaz. Do lomu nemůžu i kdybych chtěla, nemáme auto a harcovat se ta, prostředky MHD nechci, i když podle foteček to může být nádherné. Na plavání jsme ani jako malí nechodili, byli jsme s malou jen párkrát normálně na Aquadromu, jako malá měla problémy trochu s ekzémem , no a já jsem velký ekzematik už od malinka, takže chlorovanou vodu mi vždycky zakazovali :frowning2:
Ewelly, pěkně rozšiřuješ moje představy o Braňanech, byla jsem tam asi 2x jako dítě, jinak je vůbec neznám a že tam máte taky sídliště to jsem si vůbec nepředstavovala, myslela jsem, že tam jsou jen domky.
17. bře 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ewelly, ahááá, tak to tady potvrzení od doktorky nepotřebuješ.

Jinak na aquadromu nahoře jsem s malou ještě nebyla-tam bychom asi zmrzly-od té doby, co je to otevřené, mi tam vždycky byla zima a zdála se mi studená voda! Mám teda jednu kamarádku, která je dost otužilá :grinning: , tak ta je tam vždycky spokojená-ostatní jsou tam také zmrzlé :sweat_smile: . Takže na aquadrom jedině v létě, když se můžeme ohřát venku :sweat_smile:

Jo, v úterý jsme byly v Centralu v tom koutku-je to tam super, hezby vybavené. Ale malá tam vydržela jen 1/2 hodinky, pak už byla unavená a chtěla spát. S malými dětmi tě tam pustí prý jen dopoledne, kdy je tam prázdno. Odpoledne se to tam zaplní staršími dětmi, které tam jsou na hlídání (maminky nakupují) a k těm by nás prý nepustili. Oficiálně je to pro děti od 3 let :wink: . Pro nás je docela problém jít někam dopoledne (dlouho spíme), ale časem se tam vypravíme znovu :wink:

Jinak zítra do Barborky jdeme :wink:

O sídlišti v Braňanech vím, jedni známí se tam přestěhovali z Mostu...a navíc je vidět z cesty, která vede z Braňan do Želenic a tam jezdíme v létě pořád, protože tam mají naši zahrádku :wink:
18. bře 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mám takovou prosbu, neznáze někoho nebo nechcete vy sami chodit na aerobik do Lokomotivy, potřebovala bych někoho k sobě, abych se tam dokopala. Kdysi jsem tam chodila docela pravidelně a teď bych to potřebovala jako prase drbání, ale znáte to, většinou to nevyjde, malou by neměl kdo hlídat nebo se nechce, kdyby jste náhodou věděli o někom tak mi dejte vědět.
18. bře 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivus: do Lokomotivy jsem jeden čas také chodila a dost pravidelně...ale teď to vůbec nepřipadá v úvahu-malá beze mne nedá ani ránu (v neděli jsme byly u mojí maminy na kafíčku...3x jsem šla na záchod...3x řvala, jak když jí napichují na vidličku :sweat_smile: ). Moje kamarádka z plavání ale chodí do Kahanu (nevím, jak se to centrum tam jmenuje-jak je domovka) na trampolínky, pásy a občas kola (ty nemá moc ráda), tak kdybys měla zájem chodit tam, seznámila bych tě s ní :wink:. Dopoledne tam je snad i hlídání pro děti, ale nevím to jistě...
18. bře 2009 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majenko, moc díky, jsi moc hodná :dizzy_face: . dnes jsem se překonala a po 2 letech jsem opět šla SAMA do té Lokomotivy, měla jsem z toho velkej strach, ale bylo to super, hlavně proto, že nás tam bylo jen 12 a docela jsem zvládala, sice červená a zpocená jako kůň, ale mám strašně dobrý pocit, vůbec nejsem z toho fyzicky vyčerpaná, ba naopak, je mi moc dobře :dizzy_face:. Už jsem to potřebovala strašně moc vyjít si někam sama a ještě k tomu udělat něco pro sebe. Malou hlídal manžel a byla úplně v pohodě.
19. bře 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivus, super-jde o to, odhodlat se poprvé :wink: . A ten skvělý pocit, že člověk pro sebe něco udělal, stojí za to :slight_smile:

Jinak v Barborce jsme nebyly, protože to ta moje kamarádka zrušila...tak jsem zaběhla k jiné kamarádce a mám novou barvu a ostříhané vlásky :dizzy_face:
20. bře 2009 v 01:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majenko, taky super :wink: , právě kvůli tomu mému cvičení jsem s malou do Barborky nešla, protože kdyby jsme byli do konce do 17 hodin jako že ano, tak bych nestihla to cvičení. Ale jinak pokud budeme zdravé, tak jdeme určitě v úterý do CVČ.
20. bře 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maminky, kdepak jste ?? :confused:
24. bře 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem tady :slight_smile: . To bylo dneska bláznivé počasí, co??? Chvíli modrá obloha, pak chumelenice jak blázen...už aprílové :grinning:. Jsme přišly z procházky pěkně zasněžené.
Ivus, byla jsi v CVČ???
24. bře 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majenko, včera byla hrozně, venku jsme byli vlastně jen dopoledne a to bylo jen proto, že jsme jeli do CVČ a bylo to ještě víc SUPER než minule, protože malá už byla rozkoukaná a mohla se více vyřádit. Já se rozhoduji s tou Barborkou, zítra bych event. mohla jít, ale určitěnám to nevyjde přesně od 15 hodin, protože malá dlouho odpoledne spí.
25. bře 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek