• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Most, Litvínov a okolí. Snažilky, těhulky i maminky

20. února 2013 
Majenko, ještě že jsem se podívala na stránky Barbory, kdybys náhodou zítra plánovala jít také, tak zítra to prý není -mají to tam napsané.
25. bře 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivus, díky za info, ale zrovna zítra stejně nemůžu. Příští týden už nám to snad vyjde :sweat_smile: . Ale plánujeme na pátek s holkama zase herničku v Centrale, tak se těším :wink:
Tak to je super, že se tam malé líbilo. Škoda, že pro nás je to docela brzy-to se nevypravíme...
25. bře 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kam jste všechny zmizely??? :frowning2:
30. bře 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem tady :grinning: , vždy jen nakukuju, jestli někdo napsal něco nového. No holky, jak prožíváte ten pösun času, tedy hlavně Vaše děti, co spaní ? Nám to docela dalo zabrat. První den malou vůbec nezajímal žádný posun a šla spát na poledne i večer skoro o hodinu déle, dnes k poledni také déle než obvykle až teď večer se to srovnalo. Má nějaké špatné spaní i v noci, často pláče a když jdu k ní vztahuje ke mě ruce, jenže když ji chci dát zpátky do postýlky tak se pak ukrutně vzteká a řve jako TUR :angry:
30. bře 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: ...tak nám časový posun nevadí..chodí spát pořád tak nějak stejně...ale Kubík nechodí spinkat nijak pravidelně :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ,prostě když chce spinkat,tak usne...no a v noci spí docela dobře...i když skoro každou noc si sám přeleze k nám do postele :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak máme vééélikou radost z počasí,konečně to začíná vypadat jako jaro...huráááááá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. bře 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Obzvlášť z dnešního počasí jsem měla také lepší náladu, akorát jsem zjistila, že asi budeme muset malé pořídit nějaký kočárek. Protože dnes v CVČ si s ním jezdila nejvíce, dokonce ho brala i klukům :grinning: , ale co je nejhorší,m odpoledne jsme si vyšli do parku a tam měla nějaká holčička odstavený kočárek, no a naše dračice se ho hned ujmula a frrrr a nikdo jí nevysvětlil, že to není naše a nemůže s ním jezdit, protože je navyklá právě z toho centra, že hračky jsou všech a jdou z ruky do ruky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. bře 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, my jsme obě nemocné, takže neinternetuju :grinning: -jak malá usne, tak peláším do postele za ní...ze středy na čtvrtek se u malé projevila nějaké viroza-zvracení, horečky-děsné!...od pátku bez horečky i zvracení, ale šílený průjem (15-20x/den). Chtěla jen kojit a to téměř v kuse! Vždy pauza tak 1/4 hodinky-takže mám prsa jako po příjezdu z porodnice, jak se mi začalo tvořit hodně mléka. No a od neděle to mám taky :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Dneska jsem s ní byla raději na výtěrech a doktorka je sice udělala, ale říkala, že si je na 99% jistá, že tam nic nebude-že je tohle nějaká agresivní viroza, která řádí od minulého týdne a od dětí ji chytají i maminky. Průjem má sice ještě hrozný, ale dneska už se odpoledne pokoušela chodit-jinak celé dny ležela jako hadrová panenka, nebo spala-chudinka moje milovaná :cry: . Ve čtvrtek měla 40.5 ¨C, už jsem myslela, že budu volat záchranku...ale nakonec jsem to srazila vlažnou koupelí. Ale teď večer už zlobila s usínáním, tak to vypadá, že se uzdravuje :sweat_smile:

Ivus, kočárek má Anička od narozenin a je to nejoblíbenější hračka! A v herničce také hned běží ke kočárkům...

Tak já uháním na kutě, at se z toho dostanu...papa.
31. bře 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
majenko od minuleho tydne??my tohle same meli pred dvema mesicema a od te doby slysim porad o nekom kdo to ma taky!
ted mame taky horecky(nastesti uz snad ustupujici-tuk tuk),ale pro zmenu fakt jen ty nic jineho!dvakrat jsme s ni byla na pohotovosti,nakonec jeste na detskym na vysetreni moci,jestli to neni zanet moc.cest,ale nbic takoveho se neprokazalo!tak me jeste napadla sesta nemoc!tri dny horecky a ctvrty den by mela nastoupit vyrazka,tak uvidim zitra,ale jsme z toho na nervy!porad jen horeckaa nic nepomaha-nurofen ani paralen!ted uz je to tedy snad na tom ustupu,ale at jsme ji dala cokoli tak to ustoupilo jen max.o pet stupinku!porad ji chodim kontrolovat!
venku tak krasne a my uz ctvrty den doma! :unamused:
31. bře 2009 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky napsala jsem Vám příspěvek a při odelsání se to vymazalo, takmám zlost :angry:
1. dub 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už to funguje, tak snad to bude v pořádku.
Takže MAJENKO držím palečky, aby jste se z toho holky dostaly. Vůbec si neumím představit tak vysokou horečku, my jsme měli nejvíc asi 38,5 a už jsem se moc bála, takže ať se Anička z toho co nejdříve dostane.
Ewelly to samé, ať je malej v pořádku.
My jsme asi také něco chytili, dnes navečer se malé spustila velká rýma a to je vždycky předzvěst něčeho dalšího, má i trochu kašel, tak jsem zvědavá. A to jsme si plánovali na sobotu výlet :frowning2:
1. dub 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dnes už u nás Anička bez průjmu! Vypadá to, že úplně zázračně pomohl Hylak forte, který mi včera doporučila doktorka. Dávala jsem jen smectu a ta nezabrala-doktorka říkala, že někdy prostě nezabere. Zato já mám průjem celý den a křeče v břiše také pěkné-jestli tohle měla malá, tak se nedivím, že byla vyčerpaná. Všem marůdkům držím palce na brzké uzdravení a také už se těším ven na procházku-už jsme doma od čtvrtka, když nepočítám cestu k doktorce...

Ivus: malá měla zatím nejvíc 39.3, takže jsem z téhle horečky byla také v šoku. Na dotek byla úplně vařící, suchou pusinku...no hrůza! Noc před tím jsem spala jen 1,5-2 hodinky, protože malá začala s tím zvracením a tuhle jsem nemohla strachy zamhouřit oči, i když malá ležela v mojí posteli se mnou...jsem měla hrozný strach z těch křečí z horečky, které se všude popisují, tak jsem ji pořád pozorovala, dokud ji teplota trochu neklesla. Mobil jsem měla pořád na dosah a malou jsem si brala i na záchod...Ty nemoci našich malých miláčků jsou hrozné, co?! No snad už je to za náma!

Ewelly: to fakt vypadá na šestou nemoc...horečka většinou prý nejde srazit. Ale vyrážkou to snad končí, tak vydržte :wink:
1. dub 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majenko, tak snad to už bude v pořádku, alespoň s malou :wink: a i tobě ať je lépe. Jinak co dáváte holky na velku rýmu ? Já mám Physiomer, ale zdá se mi, že když to malé dám, tak jí po něm teče rýma dvojnásobně, že to spíš zvýší než sníží. Má děsnou vodovou rýmu aměla to i v očičku, až mě to přišlo jako alergická rýma :frowning2: Jinak je pěkně mrzutá, od rána do večera hodně brečí, kňučí a je nespokojená.
2. dub 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a večer jsem se také nevyspala, protože malá pořád brečela, je zvyklá mít na usínání dudlíka, ale jak teď musí dýchat pusinkou, tak dudlíka mít moc nemůže, takže to máme také "veselé" :confounded:
2. dub 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné sluneční ráno, :slight_smile:
tak hlásíme se do klubu nemocných :frowning2:,Kubíček má teplotu,včera měl 38,2 dneska ráno 37,8,zatím...docela mě to děsí,protože malej když má teplotu,tak je to většinou práve ta vysoká..hodně přes 39, už měl i 40,3 ,tak jenom doufám,že to zase nevyleze tak vysoko.Ach joooo....
Přejem brzské uzrdavení všem..samo,že i nám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. dub 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my se hlásíme do klubu zdravých :slight_smile:, chudák Mihab s Kubíčkem převzala štafetu :frowning2: . Dnes jsme byly obě úplně v pohodě...hurá hurá hurá! Mihab, tak at se brzy uzdravíte!

Ivus, rýma je hnus-malá ji zatím měla cca 2x...jen jsem stříkala střídavě mořskou vodu a Libenar-krásně to ty hleny uvolnilo a pak jsem je odsávala. Odsávala jsem teda fakt často. Nejhorší jsou noci, když ty naše prdelky nemůžou spinkat, protože nemůžou dýchat...ale kašlala jsem na sousedy a pouštěla jsem vysavač s odsávačkou klidně i ve 2 hodiny v noci. Tak držím palce, ať to máte brzy za sebou-my ji měly vždy cca 10 dní :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dneska bylo teda úžasně! Takhle kdyby chtělo být o Velikonocích...rády bychom už jely na zahrádku-domlouvaly jsme s rodinou první grilování :slight_smile:
4. dub 2009 v 00:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny, no bylijsme dnes venku - na hřbitově u kostela a pak jsme se šli podívat k tomu novému jezeru co napouštějí, ale moc jsme si to neužili, protože v půlce cesty malá přiběhla s tím (byla kousek od nás) jako by měla něco zase s tou ručičkou, brečela . Celou cestu domů jsme se rozhodovali jeslti nevystoupit u nemocnice a nejít na pohotovost, nevěděli jsme 100% jeslti to je opravdu ta ruka, nebo jestli jí nebolejí zuby. Až doma jsme našli na jendom prstíku větší otok a byl zarudlý, dala jsem jí na to Fenistil, ale měla jsem z toho hrůzu, nic na povrchu nebylo vidět, že by si třeba zadřela třísku :frowning2: .
Jinak s rýmou jsme snad už v pořádku, ale pro změnu zase tohle, takže je veselo pořád :unamused:
4. dub 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivus, a nemohlo ji něco kousnout? Fenistil je dobrý, ale ještě lepší je podle mne TeaTree Oil (ted jsem zmatená a nevím, jak se to píše). Snad už je ručička dobrá....
My jsme dneska byly u našich na zahrádce v Želenicích a paráda! Babička teda byla v práci, tak jsme dělaly společnost dědovi. Malá tam byla nadšená-po odpoledni tam vypadala jako cikáně, ochutnala trávu, hlínu, kytky, cihly, listy....pořád jsem jí něco rvala z pusiny ven :sweat_smile: . Ale seděla u hromady hlíny, hrabala hrabičkama a tvářila se jako ředitelka zeměkoule. Oběd jsme si daly na dece na trávě...no super! Odjížděly jsme domů až kolem 18. hodiny, takže jsme si užily krásného počasí. Akorát Anička ještě moc nechce venku ťapkat, i když doma lítá jako čert-holt to není rovný povrch. Doufám, že jste si všechny užily krásného počasí!!!
4. dub 2009 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Majenko, dnes ručička byla dobrá, ale má tam znatelnou rýhu - nebo něco jako puchýř, připomíná mi to jako kdyby člověku na prst vystříkl horký olej nebo si to někam přiskřípla, nevím, hlavně, že jí to už nebolelo a snad se to nějak vstřebá.
Protože bydlíme blízko Tesca, tak jsme dnes opět vyrazili na kolotoče, malé se nesmírně líbí ta jezdící mašinka - to se také tváří důležitě.
Jinak Majenko, závidím ti tu zahrádku, manželovo rodiče měli do loňska zahradu také u Patokryjí, jenže nemáme auto a doprava tam byla složitá a zahrádku nechali pěkně zdevastovat, ale je nám každopádně líto, že nemáme kam jezdit a tady v Mostě jsou zahrádky nehorázně drahé - jako kdyby se kupoval byt a to ještě vypadají hrozně. Tak kdyby jste náhodou o něčem věděli - klidně i o pronájmu, tak dejte vědět :wink:
5. dub 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivus, hlavně, že je ručička v pohodě!
Do Tesca skoro nechodím, tak ani nevím, že je tam kolotoč. Já jsem malou zkoušela dávat u Prioru na houpačku, ale vydržela tam jen chviličku-pán to ani nechtěl zaplatit :fearful: Ještě je na to malá...ale kouká, jak se kolotoč točí, ale určitě by tam nevydržela....
Dneska jsem se rozhodla, že pořídím cyklosedačku a začneme jezdit na kole...už se těším a doufám, že se to malé bude líbit.
Zahrádka je super, jsem ráda, že ji tam máme (rodiče). Také tam jsou přes léto každou volnou chvilku. Vloni jsme tam koupili docela velký bazén, tak se tam letos vyřádíme :slight_smile: .Koukni po inzerátech na pronájem, občas tam bývá, že za údržbu půjčí zahrádku-většinou staří lidé, kteří už se o to nemůžou starat....
Tak se mějte a užívejte sluníčka, dokud je...
6. dub 2009 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, dnesjsme byly v CVČ a bylo to lepší než minule, protože se tam sešlo o polovinu méně lidí, od 20.4. budou mít 14 dní zavřeno kvůli výměně oken :angry: .
7. dub 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivus, ony možná přestanou maminky trošku chodit, když je venku krásně :wink:
8. dub 2009 ve 02:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
No přesně tak, byli jsme včera na výletě v Lesoparku v Chomutově, přidala jsem nějaké nové fotky do albíčka. ve vlaku se nám moc líbilo a malá byla docela hodná. Poprvé jsme vyzkoušeli nové golfky, ale ještě s tím moc neumím, hlavně se těžko zvedají na nějaké obrubníky a tak, to manévrování je horší, to náš "starý" dobrý kočárek je něco jiného :dizzy_face:
9. dub 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
v Lesoparku je nádherně,také se tam chystáme. :wink:
My už za týden vyklízíme celý byt a plánujeme rekonstrukci.To bude něco.Elektřina,koupelna,kuchyň,lina.Vymalovat.Prostě všechno komplet. :unamused:

Bydlení u rodičů,snad to nějak přežijeme,hlavně,aby Niky nezlobil. :zipper_mouth:
Jinak už mám zabaleno asi polovinu věcí.Moc nestíhám,znáte to,když se to dělá s dítětem. :confounded:

Tak vám přeji krásné velikonoční svátky.

:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. dub 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivuš: krásné fotečky z lesoparku,ale hlavně ty profi fotky,ty se mooc povedly :slight_smile:
10. dub 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petulo, tak stěhování dobře znám a bála jsem se toho moc, stěhovali jsme se do většího, když bylo malé 7 měsíců, balení jsem ještě zvládla dobře, ale pak ve velkém bytě jsme byla ráda,když vypomohly babičky, jinak vybalování se také zvládlo, ale trochu s brekem, protože jakmile jsem se nevěnovala malé, tak řvala jako tur :grinning:
10. dub 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj všem :slight_smile:
Ivuš-moc hezký fotečky :wink:
Petul-tak to stěhování ti fakt nezávidím,ale zase pak bude doma krááásně :grinning:
Jinak my byli dneska s Kubíčkem na pohotovosti,od rána byl docela protiva :frowning2: ,pak šel spinkat a vzbudil se s teplotou, pořád se chytal za ouško a říkal auví :cry: :cry: :cry: ,chudáček.Na pohotovosti mu ouško píchli,plakat teda pořádně :cry: :cry: :cry: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ,ale ted už je mu dobře.
10. dub 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivus, krásné fotky z lesoparku...také se chystáme! Možná už teď v pondělí-Velikonoce nemám doma ráda, tak bychom utekli tam :grinning:

Peťula: mě zase letos čeká stěhování a děsím se toho :sweat_smile: ...tak ať to zvládnete, zase budete mít krásný byteček :wink:

Mihab: hlavně, že je Kubíčkovi už dobře! Chudáček, píchání si neumím představit...já jako malá jsem na to hrozně trpěla a doufám, že to malou mine :cry:

Tak krásné Velikonoce!
10. dub 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny, teda Mihab držím malému palce, aby mu už bylo dobře. Ta naše holka by určitě na ouško neukázala i kdyby jí bolelo jako čert, tenkrát když měla tu vyvrknutou ručičku, tak mě na ní vůbec neukázala a když jsem se jí zeptala cojí bolí, tak ukázala zuby :grinning: .
Jinak zítra to vypadá, že nám malou pohlídá babička a my s manželem budeme moct vyrazit sami na výlet :dizzy_face: , už se moc těším, sice na malou budu stále myslet a strachovat se, jak to s ní babička zvládá, ale čas pro sebe už potřebujeme jako sůl :wink:
Majenko a kam se budete stěhovat ? Jen tady po Mostě ? Do většího ?
11. dub 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,moc vám děkuju,Kubíčkovi už je dobře..vlastně mu bylo hned po píchnutí ouška,ale znovu zažít už to nechci... :frowning2:
Ivuš-to Kubík si vždycky řekne co ho bolí,když spadne,tak třeba nožička nebo když se bouchne do hlavičky,tak chodí,drží se za hlavu a říká to jeho auví :wink: ,takže naštěstí vždycky víme,co bolí :slight_smile:
Dneska jedeme k babičce,budeme tam do zítra-na velikonoce.
Mějte se krásně :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
přejem hezké velikonoce.
12. dub 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mihab, tak to je fajn, žejste v pořádku. Také všem přejeme krásné slunečné a veselé Velikonoce :slight_smile:
12. dub 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek