• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Most, Litvínov a okolí. Snažilky, těhulky i maminky

20. února 2013 
Ivus, tos nepsala :astonished: . Tahle nemocnice je fakt na hov.o, jinak se to nedá napsat. Zase jsem o tom o kousek přesvědčenější...moje kamarádka by mohla povídat! Hlavně, že je Janička v pořádku!!! Fuj, to musel bý hnus-zvláště, když jsi u toho nebyla :frowning2: :frowning2:
Tak si užijte dovču (nebo kam jedete) a pak se ozvěte :wink:
21. kvě 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majenko, díky je to dovolená i když v nezvyklou dobu, ale chtěli jsme, aby v tom penzionu nebylo moc lidí. Jedeme pár km za Liberec, blízko Bedřichova, tak snad nám trochu vyjde počasí.
22. kvě 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivus, tam je krásně...u Liberce máme babičku a vždycky jsem nadšená z toho, jak je to tam super :wink:

Jinak hlásím, že Ančí už jezdí na mašince v Centralu...začaly jsme tramvají (anglický autobus), pak formule a včera jezdila na mašince...vůbec nevstávala (toho jsem se bála), kroutila volantem a zvonila jak o život :grinning: . Akorát jsem zrovna s sebou neměla foťák...příště ji musím vyfotit nebo natočit :sweat_smile: . A zítra jdeme poprvé vyzkoušet aquadrom, tak jsem zvědavá, zda nezmrzneme :wink:
23. kvě 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majenko, tak se hlásím, už jsme po dovolené, bylo to tam super, nádherné lesy, čistý vzdoušek, za oknem jsme slyšeli jen cvrlikání ptáčků a zurkot potůčku :slight_smile: . Výborně vybavený penzionek pro malé dětičky, postýlky, židličky samozřejmostí a venku nádherné velké hřiště se všemi atrakcemi :wink: , stihli jsme i Libereckou ZOO a Ještěd, pak se nám na poslední 2 dny zkazilo počasí, ale jinak krása. :dizzy_face:
31. kvě 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivus, to je dobře, že se vám tam líbilo! Hoď sem odkaz na penzionek, jestli je někde na webu...

Jinak malé se na aquadromu líbilo, ale po 15 minutách byla zmrzlá jako preclík :frowning2: Takže žádná změna k lepšímu, co se teploty vody a vzduchu týče :unamused: .

Dneska jsme zabrousili do Centralu, že se podíváme na botky pro malou...a zdrhala jsem...netušila jsem, že tam je dětský den...to bylo řevu a lidí :unamused:
31. kvě 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majenko, také řeším botičky, potřebujeme sandálky a máme tak špatně vlekou nožičku, že velikost 22 je jí malá a 23 zase ohromná, byli jsme zatím jen v Deichmanu a potřebovali by jsme něco jako 22 a 1/2, jenže půlky se už nedělají.
Jinak tady máš odkaz na tne penzion, on zvenku vypadá velmi skromně, není to žádný komfort, ale byli jsme opravdu spokojení, spíše domácí prostředí.
www.penzion-rudolf.com
1. čer 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivus, to vypadá úžasně!!! Hned jsem si ten kontakt uložila, protože i ceny jsou super! Díky.

O botičkách ani nemluv...u Bati zase mají tenisky za 700,- Kč...to už prostě nedám-ty první, co má teď stály 750,- Kč :angry: . Všude mají botičky na sucháče, ale já pro ní ještě chci na zavazování, aby měla nožičku opravdu pevnou. Takže jsem dnes prolézala MMB a něco snad vyberu :wink:
1. čer 2009 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem objednala sandálky z MMB, plné botičky máme, taknám chybí jen ty sandálky, když bude opravdu vedro. Jinak díky za pochvalu penzionu, bylo to tam opravdu fajn a už teď by jsme se tam nejraději vrátili :grinning:
2. čer 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny, Majenko jste v pořádku ?? kam se chystáte vy ostatní na dovolené ?
18. čer 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivus, ahojky. Jojo, jsme v pohodě :wink: . Dneska jsme s malou byly na plavání na natáčení na kameru pod vodou-no to jsem na to zvědavá :sweat_smile: .No zrovna má Ančí nějaký blok (asi 14 dní) a pod vodu moc nechce, takže tam bude vypadat, jako že potápění nemá ráda :confounded: . No uvidíme, kdyžtak ji nechám natočit, až ji tohle období přejde.

Jinak začíná "skvělé" období vzteku a vzdoru. Začnu ji oblékat nebo svlékat nebo ji chci dát vyčůrat a ona ze sebe udělá hadrovou panenku a na nohy se nepostaví, potvůrka jedna. Brzy ji asi nechám položenou venku na zemi a půjdu od ní pryč... :grinning:

A když ji vyndavám v Centralu z mašinky, tak hysterická scéna jako blázen...to ji musím slíbit ještě autobus nebo formuli v druhém patře, aby se uklidnila...asi bych si měla pořídit nějakou knížku o výchově, protože mám čím dál častěji pocit, že jsem úplně v čudu a nevím, co s ní :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak dovču letos neplánujeme, nějak nevychází finance...no uvidíme. Jakmile je hezky, tak jsme na zahradě, takže to není zas tak hrozné :wink:
19. čer 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majenko, když čtu tvoje řádky o výchově vzdorujících dětí,přesně vidím samu sebe, když bylo malé něco přes rok, také jsem už nevěděla jak vlastně takhle dominantní, tvrdohlavé dítě dále vychovávat, protože domluva na ní neplatila a stále bít přes zadek, to také není ono, tak jsem si knížku koupila, něco zajímavého přečetla (ještě jsem ji ani nedočetla), ale hlavně to je tím obdobím, teď je to malinko lepší, ale právě když byla zima a mělijsme se oblékat, tak to byla hrůza, malá se vztekala, přitom věděla že jde ven kam se těšila, ale hrůza a doteď jí musím na něco odchytit, protože by dobrovolně nepřišla, ale kolem toho roku a půl to bylo příšerné, tak pevné nervy
20. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Za ruku samozřejmě chodit nechce, aspoň se naučila že přes silnici musí za ruku, ale když se vztekala, tak mi na ulici také šla do kolen, tak to jsem jí vždy dala přes zadek a už to nedělá, ale to různý prohejbání se v zádech, když jí vezmu tak to dobře znám, hadrovou také umí udělat, vždycky si myslím, že si zlomí vaz :angry:
20. čer 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivus, nejhorší je, že když na ní koukám, jak se vzteká, tak to je, jako bych koukala do zrcadla :grinning: . Povahou je celá já-dominantní, vzpurná a musí být po jejím...Oblékání je poslední dny hrůza hrůzoucí!!! Přesně jak píšeš, ona chce jít ven, ale oblékat se nepůjde, protože jsem to řekla (zásadně nechce dělat to, co řeknu-a snažím se po dobrém, po zlém, formou hry...a ona stejně utíká po celém bytě a když ji chytnu, tak řev jak na lesy). Ale dneska už jsem toho měla dost-oblečená jsem šla ke dveřím, tak se hned přihnala za mnou (jen v kalhotkách a ponožkách)-tak jsem jí řekla, že není oblečená, takže nikam nejde-vzala jsem klíče a zabouchla dveře. Samozřejmě řev, tak jsem hned odemkla a znovu jí řekla, že nahá nikam jít nemůže, a že se půjde vyčůrat a obléknout, jestli chce jít se mnou....no pofňukávala, trvalo jí to asi 100 let, ale šla :wink: Hadrovou pannu už neřeším (doma)...prostě ji položím a jdu pryč...A doufám, že jí tohle období dlouho nevydrží :sweat_smile: :grinning:
20. čer 2009 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majenko, vy už zvládáte krásně nočník viď ? To my ne, prostě na něm nevydrží, musela bych ji plácat přes zadek sotva se od něj odlepí a že tam vydrží asi 2-3 vteřiny, čůrání teda absolutně nepoznám, je teď poslední dobou strašně žíznivám, tak by tam asi musela sedět věčně, známí mi radili, že plno dětí začne chodit přímo na záchod, tak musíme koupit nejdřív to zmenšovací prkénko.
21. čer 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,zdravím.
Už jsme zase zpátky v bytečku,jsme už skoro zabydlení,jen pár maličkostí ještě chybí a něco doopravit. :unamused:

U babičky se nám vedlo skvěle.Tu virozu jsme chytli taky,Nikolas asi týden,já dva dny (teď jsem dočetla vaše příspěvky).Byl to hnus,malý nechtěl zvracet,držel to v sobě i hodinu,než se vyblinkal. :cry:

Do školky nás vzali.Do Litvínova "Na skalku" se tomu říká,je to asi nejlepší školka v Litvínově,brali jen 14 dětí,tak jsme měli štěstí. :slight_smile:

majenka: s obdobím vzdoru taky právě válčímě,na všechno říká "Ne".
Na ulici jsem ho už nechala ležet,ale hned,jak jsem poodešla,vyskočil a běžel za mnou.
Už byl i bit vařečkou,protože se začal nudit a zlobil psa (máme bígla,dobráka,neublížil by mouše,ale člověk neví,kdy toho bude mít dost),trochu mi ruply nervy a měl 14 dní jelita.Snad mě pochopíte. :confounded: Mrzelo mě to.
Už je to lepší,co jsme přišli domů,má nový pokojíček a ve čtvrtek slavíme narozeniny,už 3 roky,toto letí...
Tak se Niky těší a já mám nervy,aby se mi povedly dorty a veškeré občerstvení.

Zatím zdravím,hezké léto !!!
:slight_smile: :wink: :grinning:
21. čer 2009 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivus, my jsme praktikovali bezplenkovku, takže Ančí chodila na nočník od 5.týdne :grinning: . Pak začala chodit na záchod-cca od 6 měsíců. A teď cca 2 dny chodí zase na nočník-líbí se jí, že ho může pak sama vylít do záchodu a pak si stoupnei na stupínek k vaně a sprchou ho osprchujeme...vyklepe ho a dá na místo. Asi se cítí důležitá a chodí ráda. Každopádně od dubna je přes den bez plen-noc vůbec neřeším, protože jak je kojená, tak pije celou noc a musela bych jí dávat na záchod x-krát, a to se mi nechce ani kvůli sobě ani kvůli ní. Samozřejmě se občas ještě počůrá, takže ven sebou taháme náhradní oblečení. Ještě, že to vyšlo na jaro/léto-v zimě by to nešlo :wink:
21. čer 2009 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majenko, to jste moc šikovní, no té naší holce to vůbec nevadí být pokakaná nebo hodně pročůraná, z nočníku má legraci, nomá nás všechny na háku. petulo ahojky, konečně ještě někdo do diskuze, Niky už je pěkně velký a s tou školkou jste měli obrovské štěstí.
23. čer 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé, já jsem přehlédla příspěvek Peťuly :sweat_smile:

Ty jsi teda drsoňka (nic ve zlém :grinning: )...si zatím neumím představit dát malé vařečkou...je ale pravda, že je proti Nikymu maličká...příští rok třeba budu mluvit jinak, i když doufám, že ne :sweat_smile: . Někdy si ovšem nejsem jistá, jestli vychovávám já ji nebo ona mne :grinning:

Ivus, neboj...ona na to Janička přijde a pak to bude rychlovka :wink:

To je hnusné počasí, co?! Celou neděli jsme byly doma a dneska taky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. čer 2009 v 00:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jdu vás po dělší době pozdravit :slight_smile:

my si ted docela "užíváme"Kubíček měl 6tou nemoc..a teploty 40 stupnů, no hrůza..sotva se toho dostal, tak Karolínka chytla neštovice.. včera jsme šli na kontrolu...ale do rána jí otekla pusina od zoubku, tak jsme šli rovnou k zubaři...ted čekáme další dvě vlny neštovic....

Koukám, že tu řešíte nočník,Kubíček do nedávna nechtěl nočník ani vidět...včera se poprvé do nočníku vyčůral, doma je ted často bez plenky, ale na čůrání si jí přinese.. vypadá to, jakoby se čůrání bál... :unamused: , snad ho to přejde...ted tu zrovna sedí na nočníku, tak jsem zvědavá, jestli z toho něco bude...

Zítra si jde Barča pro vysvětšení, tak se ráno konečně budeme moct vyspat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , už se těším..ted by ještě mohlo přijít trochu léto a bude to super...

Majenko, bezpenkové metodě, jsem četla teprve nedávno..škoda, mohli jsme jí taky vyskoušet...

Jéééé...sakra, tak Kubík se zvednul z nočníku a čůrá vedle :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:

Petu, ani nevíš, jak ti z tou vařečkou rozumím... :sunglasses:
25. čer 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
mělo tam být Petul...S tou vařečkou :sweat_smile: ... né že bych jí teda na Kubíčka už vzala, ale občas k tomu nemám daleko... :rolling_eyes:
25. čer 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista
25. čer 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mihab, panečku vy jste teda marodi, mě bylo divné, žejsem dneska viděla samé maminky, že nesly kytky takjsem si říkala, že by snad už zítra bylo vysvědčení ? Tak jsi mě Mihab ujistila, že ano. Petul, no někdy by to ta vařečka vyřešila rychle a bez stresu, já začnu nadávat, stresuju se jako blázen a stejně si z toho naše vzteklina nic nedělá, takže určitě zastávám názor škoda každé rány, která padne vedle. Mihab naše Janička také má problém hlavně s čůráním, kakání ví co je, ale to čůrání nějak pořád nechápe a diví se, když stojí ve vaničce a teče jí něco po noze, asi opravdu ještě na to není stavěná, ale chtěla jsem ji už učit, nevím jeslti jí dávat přes den jen kalhotky nebo koupit ty plenkové kalhotky jak se natáhnou jako kalhotky jestli víte co myslím nejsou to plenky ale kalhotky, ale jsou pěkně drahé.
Také se už modlím, aby počasí bylo letní, aspOń aby nepršelo a mohly jsme jít ven, na hřiště.
25. čer 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mihab: zdravím po dlouhé době...jsem si říkala, co s váma je, že tu nejsi vidět. Nezoufej, bezplenkovku můžeš vyzkoušet, když pořídíte Kubíkovi ještě bratříčka, aby nebyly ségry v přesile :wink: :sweat_smile:

Ivus: chodíte ještě do CVČ? My jsme maximálně spokojené v té Barborce a naštěstí bude i přes prázdniny. Malá je tam úplně nadšená a mám problémy ji tam odtud dostat domů :dizzy_face: .Ale nestíháme to každý týden-navíc máme přes prázdniny přehozené plavání také na čtvrtek, tak nevím, zda to budeme zvládat obojí (kvůli spaní) :wink:

Tak jsem zvědavá, na to počasí...slibují 30ky a my máme příští víkend oslavu na zahradě...tak snad bude hezky a nebude konečně pršet!
28. čer 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majenko, to je pro mě novina, opravdu bude Barborka fungovat celé prázdniny ? No my jsme si CVČ moc neužili, během května měnili okna, tak měli zavřeno a v červnu bylo už od 3.6. také zavřeno, takže už nechodíme.
29. čer 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivus, jojo, bude-ale jenom herničky. Ostatní aktivity jsou zrušené. Nebude fungovat jen v době, kdy bude mít Ilča dovolenou-máme sledovat webovky. Takže super...tak někdy přijďte a uvidíme se. :wink:
30. čer 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

majenka, tak bratříček fakt nehrozí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , v Barborce je to supéééér, byli jsme teda jenom jednou, pak jsme marodili, ted se tam taky nedostanem, čekám další vlny neštovic, tak tam nechci ... :frowning2: , pak ale určitě půjdem!!! :slight_smile:
30. čer 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
No super, tak se tam někdy všechny sejdeme :wink:
Mihab, to byla taková provokace :sweat_smile: ...ale 3 děti jsou úžasný, na fotkách s taťkou vypadají super...4 už by byly asi opravdu hodně :wink: ...ale pak by sis zase říkala, že 5. už ne...6. .... :grinning:
30. čer 2009 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak máme za sebou premiéru na kolotoči :sweat_smile: . Malá zmerčila ten, jak je u Prioru a nemohla od něho odtrhnout oči (kam se hrabe mašinka)...tak jsem ji zkusila dát do jednoho autíčka a trnula jsem, aby nezačala vylézat...a aby se nebála, protože to točí docela rychle...pche...mávala mi jak o život a pusu od ucha k uchu. A dnes jsme šly neprozřetelně kolem a už zdálky na něj začala ukazovat, poskakovat a vylézat z kočárku :grinning: . Sbohem mašinko, období kolotočů začíná :sweat_smile: !
8. črc 2009 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo,Majenko,to znám,taky jsem měla strach,ale malému se to moc líbí,kolotoče,trampolíny. :slight_smile:

My máme za sebou tříletou prohlídku,úspěšně všechno zvládl.Jen jsem si nechala vyžádat oční prohlídku.
Na konci srpna jdeme do nemocnice na rozkapávání očí a snad zjistí,co to je.Občas mu totiž ujíždí jedno oko,jakoby šilhá.
Tak jsem zvědavá,jestli hned dostane brýle nebo co to bude. :unamused:

To je léto,co?
9. črc 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, Petulo, tak snad budou očička v pořádku. Oni sice brýličky dětem děsně sluší, ale je to otravuje a většinou ne nechtějí...Zase když mu neujíždí pořád, tak by to snad mohlo být dobré...ke komu jdete na oční???

Léto??? Tak to ani nevím, co je....každý den prší, to je fakt hrůza! :angry:
9. črc 2009 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek