• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Most, Litvínov a okolí. Snažilky, těhulky i maminky

20. února 2013 
Holky přesně tak, na počasíjsem taky pěkně naštvaná, potřebovala bych pěkně alespoń odpoledne, abychom mohly vůbec ven, protože doma to je na zabití :angry: . Jinak já jsem teď nějak na tom špatně, mám hlavně v noci a k ránu silné alergické rýmy, přitom přes den nezasmrkám, oči nateklé, že jsem včera skoro neviděla :angry: a prášky na alergii nezabírají, tak vůbec nevím, co vlastně mám
10. črc 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, Ivus, tak to nezávidím :frowning2: .
Jinak my chodíme ven každý den, i když prší....párkrát jsme tedy doma zůstaly, ale to lilo celý den. Celý den jí to doma nebaví, leze sama do kočárku a chce jet ven...já bych ráda jela do ZOO do Chomutova a do Ústí, ale v tomhle počasí se mi teda nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Dnes ukazovali ve zprávách předpověď na příštích 30 dní a hrůza hrůza hrůza...samý déšť :angry: :angry: :angry:
10. črc 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majenko, do ZOOparku v Chomutově nám od manžela z práce udělají permanentku, tak tam také budeme rádi jezdit, v Ústí jsme s malou ještě nebyli, no tobě ještě vydrží malá v kočárku, ale my už běháme a když vidím na chodníku louži, dělá se mi špatně při pomyšlení, co ta malá čvachtanda zase dokáže udělat :grinning:
11. črc 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak stále mám ten obličej strašný, víčka mi praskají, tak s nimi nemůžu ani pořádně hýbat, snad se to zlepší.
11. črc 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Majenka: k očnímu jsme objednaní do Mostecké nemocnice na oční ambulanci,k doktorce,ale zapomněla jsem jméno. :unamused: Vaníčková nebo tak nějak... nevím ...

Ivusenka: ani nevíš,jak s tebou soucítím,taky jsem alergik a přesně jak píšeš,prášky (Aerius) mi nezabírají,pálí mě oči,kýchám a taky nezasmrkám.Myslím,že bude i malý alergik,kýchá stejně jako já,když projdeme kolem něčeho kvetoucího.
:frowning2:
Jinak my jsme dneska v ZOOparku byli a bylo to moc pěkné,počasí akorát na výlet.Vydařilo se to.I psa jsme vzali s sebou,aby se trochu proběhl,když teď v tom počasí to moc nešlo.
:wink:
11. črc 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny, tak konečně mám obličej trochu lepší, no skoro je to už dobré, ale bohužel jsem musela hlavně na ty oční víčka použít hormonální mast, což je takové malé zlo, ale zabírá to, takže jsem v pohodě. Ale malá nám za poslední 2 dny měla na sobě už 2 klíšťata, nevím od kolika let očkují, ale pokud by to šlo, tak v zimě by jsme nechali na další sezónu určitě malou oočkovat, asi bude na to chytlavá, snad to bude v pořádku.
13. črc 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majenko, dívala jsem se na Aničku na nových fotkách, je už pěkně velká :wink:
27. črc 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj
majenko, nebyla jsi dneska u Italský cukrárny???

Jinak u nás nic novýho, čekala jsem jestli Jakoubek chytne neštovice od holek a nic :slight_smile:
Holky v sobotu odjíždějí s našima na týden na Mácháč :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Jinak stále pokračujem s bojem na nočník, já Kubíka teda nijak nenutím, jenom mě mrzí, že on ví, kdy bude čůrat, ale místo co by šela na nočník nebo záchod, hrozně pláče a musí dostat plínku :unamused: :unamused:
27. črc 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
v našem okolí taky neštovice řádí,tak čekáme co se bude dít :unamused:

S nočníkem to známe,my to měli taky,ještě to říkal,že chce čůrat a nečůral,až potom do plínky
Vydrž,třeba to přijde samo ze dne na den jako u nás,když si začal říkat a na nočník chodit.
Ale bylo to až kolem druhého roku.

Holky jsou v tomhle směru o dost šikovnější,znám plno holčiček,co přes den chodí na nočník už od 18ti měsíců.
28. črc 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny, tak náš případ "šikovné holčičky" to tedy není, její problém je, že tam nevydrží sedět :frowning2:
29. črc 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
My se máme dobře...dneska jsme měli hromadnou rodinnou oslavu na zahradě a počasí vyšlo parádně...grilovali jsme a koupali se v bazénu...no super :dizzy_face:

Mihab: v pondělí u Italské...???...přemýšlím...jo byla! Šly jsme s Ančí na zmrzku a oni ji neměli-jen kopečkovou a my rády jogurtovou! Tys mě viděla??? Tak to jsem si vůbec nevšimla :wink: ...já teda nevím, zda bych tě naživo poznala :pensive: Byla jsem tam vlastně dokonce 2x...nejprve venku u okýnka-to mi řekla, že jogurtová není...tak jsem z toho pochovila, že se možná dělá, takže jsme se tam zastavily ještě na cestě zpátky, a to jsem šla dovnitř a tam mi řekla, že není žádná točená...takže jsem tam byla!!!

Včera mi volala kamarádka, se kterou jsme se minulý týden 3x viděly, že její malá má vysoce infekční angínu-byla u doktorky a prý je to x-té dítě, že to hrozně řádí...zatím ťukám ťuk ťuk-malá to snad nechytla. Prý má 3 dny vysoké horečky a puchýřky v krku :frowning2: . A prý to asi chytla na koupálku-byly jsme s nima ve středu na aquadromu...

Tak si užívejte konečně trošku letní počasí :slight_smile:
29. črc 2009 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj
majenko, tak jsi to asi byla ty, dokonce si se mě ptala, jestli už mají jogurtovou zmrzku :astonished: :slight_smile: , škoda, no já si nebyla jistá, tuším, že kočárek byl oranžový X-lander :slight_smile:

Ni, tak tuhle angínu, asi měla kamarádky dcera, ale je z Loun, měla puchýřky v krku a teptloty, chudinka malá, je jí rok...budu doufat, že ty naše dětičky nic nechytnou :slight_smile:

Zítra holky jedou k našim a v sobtu odjjíždějí na Mácháč :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Zatím se mějte krásně.... :wink:
30. črc 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mihab: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: tak to si pamatuju, že jsem se nějaké paní ptala...tak tos byla ty :astonished: :astonished: :astonished: ...tak to je sranda...jojo, kočárek byl oranžový x-lander :wink: . Jdu si pořádně prohlédnout tvoje albíčko, abych tě příště poznala!

My zítra jedeme k příbuzným k Plzni, tak už mám hrůzu z cesty a pořád dumám nad tím, jak Ančí v autě zabavím...autosedačka je pro ni za trest :unamused:
30. črc 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, prosím vás, potřebuju radu. Jsem teď v 5 měsíci a začínají mi být malé kalhoty. Nevíte, kde by se tady v Mostě dala koupit těhotenská móda? a pak také věci na miminko, kočárky atd. o jednom obchodě s dětskými věcmi vím, je na SNP. Nebydlím v mostě dlouho, tak to tu moc neznám. V první řadě mi teď jde o tu těhotenskou módu.

Je tady ještě nějaká těhotná z Mostu?
11. srp 2009 v 10:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klara: těhu móda je tady docela problém...tedy byl, když jsem byla těhu já. Pár kousků mají v prodejně dětského oblečení za KB (Komerčka ve městě u "sýrů") a pak v Pasáži u Lva-jestli tam je ještě prodejna plavek-tuším Litex-tak tam měli těhu módu. Ale bylo to tam dost drahé, nakonec jsem vše kupovala na MMB :wink: . Tak pohodové těhulkování.... :dizzy_face:
12. srp 2009 v 00:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky za tip. Má ještě někdo další tipy? Díky
12. srp 2009 ve 22:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé, tady se snad všechny dovolenkujou....Ivus, Mihab, Petula...kde jste??? :sweat_smile:
12. srp 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Majenko, dovolená na nás teprve čeká - už aby to bylo :dizzy_face: . Jinak vítám nově příchozící Kláru,já jsem těhu oblečení řešila normální konfekcí o číslo-dvě větší, ale také jsem nejvíce byla spokojená, když jsme jezdili na podrobný UTZ do Ústí, tak tam je veliká prodejna s těhu a nadměrným oblečením. Jinak Kláro, my jsme si kočárek vybrali na internetu a shodou okolností ho měli i v prodejně BERUŠKA - je to ohromný obchod u Kahanu - nevím jeslti víš, kde to je a také samozřejmě KLOKÁNEK u Kulturáku nebo pod Magistrátem, tam jsme nechali také už plno peněz.
Řekla bych, že právě ten dětský obchod v ul. SNP je předražený a mají tam luxusnější zboží - toje čistě můj názor, tak mi to tenkrát přišlo.
14. srp 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky holky, do klokánku a berušky se půjdu juknout. Klokánku už jsem si všimla, Kahan vím, kde je, tak tam to snad najdu taky. Co je to v Ústí za obchod, kde je těhu oblečení? Mě ani nejde o vršky, to vyřeší různé tuniky apod. ale jde mi o kalhoty a ty pokud koupím o 2 čísla větší, tak budu mít nohavice jako pytel, tak bych raději nějaké přímo pro těhotné.
Kočár mám v plánu koupit taky z netu, ale áda bych ho obhlídla v reálu. :grinning:
17. srp 2009 v 10:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kláro, ten obchod s těhu zbožím v ústí byl na Masarykově třídě, ale těžko se to popisuje blíže,možná spíše na internetu bys našla nějaé adresy obchodů. Kláro a jak dlouho žiješ tady v mostě, odkud jsi se přistěhovala ?
17. srp 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tu bydlím cca od loňského dubna, jsem z českolipska
18. srp 2009 v 10:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kláro, já jsem se zase pro změnu v České Lípě narodila a bydlela v Žandově do svých 5-ti let. Kláro, už máte pro holčičku vybrané jméno ?
19. srp 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsem zase tu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Nějak nestíhám, mám doma všechny svoje zlatíčka :astonished:

Vítám, nově příchozí Kláru..s těhu oblečením neporadím, ale pokud vím, něco mají i v CaA...no a dětské zboží mají v BERUŠCE, KLOKÁNKU, CHICCU, U RYTÍŘE-DĚTÁTKO A TO SNP, ale taky si myslím, že je to tam dost drahý...jiná prodejna mě teď nenapadá

Dneska si ten náš malej závisláček na dudlíku, Kubíček, všechny někam schoval a je celý den bez důůduu :grinning: :grinning: :grinning: , povedlo se mu bez něj i usnout...tak doufám, že už je tu nikde nenajde :slight_smile:
No ale NOČNÍK, to asi bude boj, ještě na hooodně dlouho, nechce ani chodit bez plenky...ach jo :wink: , jakmile mu jí sundám, tak si hned utíká pro jinou....

Minulý týden jsme byli na víletě, v Plzni....v ZOO a v Dinoparku...je tam moooc hezky, holkám, se tam fakt líbilo, Kubíčkovi už míň, ti dinosauři jsou někteří opravdu veliký a i se hýbou a vydávají zvuky..tak se občas trošku bál...v ZOO už se mu líbilo... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. srp 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
tak to tu po sobě čtu...fůůůj, teda vÍlet...ach jo...samo, že jsme byli na vÝletě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Kubík zatím bez dudíku...ráno ho teda našel, ale než ho stihl ochutnat, tak jsem mu ho schovala... :wink: :wink: :wink:
20. srp 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mihab, zdravím,
my máme také hlavně na usínání dudlík, přes den ho mít ani nemusí, pokud nemá zrovna vleký vztekací záchvat, to se pak s ním ráda uklidňuje. No my začali asi před týdnem s nočníkováním, malá je docela šikovná hlavně na čůrání, sice by ráda ůobčůrávala" všechno kde se dá, ale to jsem jí jasně dala najevo, že se mi to nelíbí, že musí do nočníku, ale horší je to s kakáním, včera se do něj s velkými obavami vykakala, al enechtěla a měla z toho nějaký divný pocity, takže čůrání ANO, ale kakání zatím do plínky
20. srp 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Téééda, Ivušenko...nočníkování tiše, teda néééé tiše, ale hooooodně nahlas závidím :slight_smile: ........Kuba si tu plínu prostě nechce ani sundat....no nevadí :frowning2: , on na to přijde doufám dřív, než půjde do školy :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...já teda doufala, že se to ted přes léto naučí..tak nic, no,necháme to na jindy, až k tomu sám dospěje...starší dcery, jsem v tuhle dobu, měla přes den bez plínek...na noc ne, to jí měly docela dlouho...tak jsem zvědavá na malýho...
20. srp 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jméno zatím nemáme rozmyšlené, mě napadla Adélka. Nějak se mi to zalíbilo a je mi jedno, že jich je tolik. Ale uvidíme.
Holky díky za tipy na obchody. Včera jsem byla v Berušce, ale jen na chvíli. Já jsem ted v 19+2 a teprv začínam po něčem koukat. Měly jsme velký problémy s hodnotou NT (viz diskuze na koníkovi) a myslela jsem, že to nedopadne dobře. Takže teprve začínám prohlížet věci.
Klidně mi můžete poradit, jak začít s výběrem. Co kočárky, sedačky, a taky třeba lahvičky, monitory atd. Poraďte mi nějaký vychytávky. Díky :dizzy_face:

Jo, kočárky už mám nějaké vytipované, k těm nic obecně psát nemusíte, jen třeba co máte vy a jak jste spokojený.
21. srp 2009 v 11:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klaro, my jsme měli český kočárek Patron a jelikož ho vychvalovali, že patří k těm lehčím a má nejširší lůžko, tak jsme ho pořídili a byl fajn, hezky se s ní jezdilo, super do terénu. Jinak monitor jsme neměli, na začátek jsem si kupovala pouze 2 kojenecké lahvičky, jednu od Aventu a tu druhou myslím od NUKu, ale naštěstíjsme kojili, tak jsem jen do ní občas dělala fenyklový čajík, co jsem si musela koupit bylo po porodu odsávačka mléka, ale jen na kratší dobu, protože pak se to upravilo.
Jinak jestli můžu podle své zkušenosti napsat, jako první jsem si koupila takovéto klasické látkové lehátko do dětské vaničky, ale ani jednou jsme ho nepoužili, takže naprosto zbytečná věc, miminko jsem držela jednou rukou a stačilo to, vlastně v porodnici tě to také učí.
Kláro chceš rodit tady v Mostě ?
21. srp 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidíš, to s tím lehátkem je přesně ten postřeh, jaký jsem měla na mysli. Nebudu ho kupovat předem, ale jen když pak uznám za vhodné, že ho potřebuji. Stejně tak nechci vaničku už se sedátkem, ale klasickou s rovným dnem. Tak jestli máte další postřehy tak sem s nima. konkrétně třeba, kolik lahviček budu potřebovat (nemyslím hned na začátku, ale časem) a jestli je třeba dobré mít jen ty od Aventu. Nebo jsou i jiné dobré, nezávadné.

Já nevím, kde mám rodit. Na mosteckou nemocnici slyším jen špatné ohlasy, ale jelikož stále nevím, jetli bude miminko zdravé (i když moc doufám), tak si myslím, že by byla nejlepší, protože má pro mimi prý tu nejlepší péči. Pak mě taky napadlo Ústí, ale bojím se, že to tam nestihnem. No nevím. Vy jste tu rodily?
21. srp 2009 ve 13:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
moc přeju Kláře zdravé miminko, kamarádka právě čeká na výsledky odběru plodové vody..DS, je taky 19tt...
Jinak postřehy, lahvičky bych určitě nekupovala do předu, my dostali v porodnici Avent, Kubík jí nechtěl, měli jsme MaM...lehádko do vany, je i pro mě zbytečnost, monitor jsem neměla..........v Mostě jsem odrodila svoje dvě děti, první byla v Lounech...a nemůžu si nijak moc stěžovat...a myslím si, že s péčí o novorozence, je na tom mosteská nemocnice dobře...........a hlavně, na každé nemocnici se najde něco co se někomu nelíbí...toť můj názor :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. srp 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek