• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Most, Litvínov a okolí. Snažilky, těhulky i maminky

20. února 2013 
Tak když si shrnu postřehy jen za dnešek, tak:
1) lehátko do vany je zbytečné
2) lahvičky dopředu kupovat taky zbytečné (ale jednu pro jistotu asi koupím)

To je zatím dobrý. a co oblečení na mimi holky, jakou velikost mám koupit minimálně? Co vše bude potřebovat hned po narození? To ostatní budu postupně dokupovat, nebo spíš dostávat. Proto toho nechci kupovat předem hodně, pže vím, že stejně dostanem kupu dárků.
21. srp 2009 ve 14:21  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
No tak oblečení...záleží na velikosti miminka, já bych určitě nekupovala hodně věcí ve velokosti 56, kdyby bylo mimčo maličký, dá se to pak dokoupit, lepší než to koupit zbytečně...Kubíček se narodil 3650 g a 50 cm...velikost 56 jsem skoro neměla, jenom jsem si koupila do porodnice..no a měl to asi 2krát na sobě...já měla ráda bobýčka, košilky jsme vůbec neměli, asi nemá cenu kupovat moc kosmetiky, já nekoupila nic, kamarádka mi dala Jonson, ale malej měl docela citlivou kůži, tak jsme používali Sebamed nebo nic...ubrousky jsem kupovala neparfémované, já si udělala menší zásobu plen, miminka mají velkou spotřebu :slight_smile: ...ale velikost 4-9 kilo...něco málo jsem měla i 3-6 kg, ale ne moc...já čekala mimi docela velký, holky když se narodily vážily Bára 3900g a Karolínka 3850g.......
21. srp 2009 ve 14:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,hlásím se z dovolené. :dizzy_face:

Od pondělí jdeme s malým poprvé do školky na zvykačku.Já nastupuju od středy do práce,takže pondělí a úterý tam budu s ním. :slight_smile:

Jinak máme ode dneška brejličky.Vyšetření sice dopadlo dobře,žádnou vadu nenašli,ale kvůli tomu šilhání radši brejličky dostal.Dneska jsme je vyzvedli a trénujeme.Zatím dobrý.Nikolas si zvyká.Když si hraje,zapomene,že je má,ale občas je sundavá.Bude to boj. :wink:

Také zdravím Klárku a přeju,aby všechno dobře dopadlo.
Já kupovala velikosti 56,62 a větší.Ale jsem na tom stejně jako Mihab - vel.56 neunosil,protože byl veliký 3,8kg a 56cm.Takže jen v porodnici,pak už nosil 62 a víc.Ani teď nekoukám na velikosti ale všechno měřím nebo zkouším.Niky je fakt velký oproti stejně starým dětem.
Klárko,koupila bych hodně bodýček s krátkým a dlouhým rukávem,ty jsou nejlepší.Pak dupajdy.A hlavně plínky a ubrousky,nějaké to mlíčko a krém na opruzeniny.Já toho měla fakt moc,ani jsem to nestíhala spotřebovat.
A máš pravdu,že toho ještě hodně dostaneš.Nakup si od každého něco.

Rodila jsem také v mostecké porodnici a nemůžu si na nic stěžovat.Porod byl dobrý.Měla jsem požádáno o nadstandard,ale ten jsem nedostala,protože byla nějaká protekce.Na pokoji nás bylo 4 ženských,ale bylo to fajn,pohlídali mi malého,když jsem šla na oběd a měly jsme si o čem povídat.Sestry byly v pohodě.Měli jsme problémy s kojením a sestry byly moc hodné.Fakt mi pomohly,ikdyž jsme to nakonec vzdali.Já si teda nestěžuju.Mají tam furt plno a fofr,taky jsou to jen lidi...
:wink:
21. srp 2009 v 19:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Kláro,
s oblečením se shoduji s holkama, jenom pár kousků ve vel. 56, jinak jsme také měli spíše 62, malá při porodu vážila 4200 gramů, takže obřík, ale dost zhubla, takže měla pod 3 kila, když jsme šli domů. Jinak také jsem si udělala velkou zásobu plínek a také vlhčené kapesníčky jsou príma.
Petulo, jak jsi psala o tom, že jde malý do školky a že tam s ním budeš, to tam s ním můžeš být ??? :astonished: je to dovolené a na jak dlouho, třeba celé dopoledne ???
Jinak my jedeme v neděli na dovolenou, tak se už moc těším, protože malá poslední dny strašně zlobí, dnes byla úplně nesnesitelná, tak doufám, že si tam trochu spravím nervy, ale to by jsme museli jet bez ní :grinning: , což bohužel nemůžeme
21. srp 2009 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Malá oprava : malá v porodnici zhubla ne pod 3 kila, ale pod 4 samozřejmě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. srp 2009 ve 20:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, chvilku nenakukuji a hned celá stránka :astonished:

Tak my jsme teda 56 užily docela dost. A koupala jsem v kýblíčku, takže vaničku jsme vůbec neměli....A lahvičky jsem koupila předem od Aventu (malou a velkou)-velká je ještě nerozbalená ve skříni a z malé pila asi jednou...byla/je kojená a když začala pít i čajít, tak rovnou z učícího hrnečku. Takže nic, co má savičku, nechtěla. Ani dudlík samozřejmě..

A rodila jsem v Mostě, měla jsem naštěstí nadstandart a nemůžu si vůbec na nic stěžovat. Dětský sestry jsou úžasný, ženský sestry mi teda trochu vadily, ale dalo se to. Také jsem měla strach, abych to stihla (uvažovala jsem o Kadani), ale dneska už vím, že bych to bývala klidně stihla i do Brna a zpátky :grinning: . Ale Ústí si chválí opravdu hodně. A pokud bych ještě měla rodit, tak v Mostě ne, ale jen kvůli tomu, že sem do porodnice nesmí na návštěvu děti (ani na nadstandart) a v jiných porodnicích je to normální-neumím si představit ležet 4 dny v porodnici, aby malá za mnou nemohla přijít :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. srp 2009 ve 23:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,
tak s těma návštěvama, má majenka pravdu, taky mi vadilo, že po porodu Karolínky, nemohla Barča (4 roky) na pokoj, ale když přišla, tak jsem s ní byla na chodbě a někdo jiný zase u Karolínky na pokoji...no a teď u Kubíčka, za mnou obě holky chodily (Bára 7,5 roku a Kája 3,5 let), nikdo to niijak neřešil...možná, že už se to ted nijak moc neřeší...nebo jsme měli jenom štěstí na sestry.. :wink:

Jinak nadstandart jsem u Kubíka taky chtěla, ale nebyl volný, ani apartmán nebyl...nějak moc mi to navadilo, měla jsem dvoulůžák, tak to i šlo...
23. srp 2009 v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, díky za názory. Pokud si na něco zase vzpomenete, tak mi klidně napište. Já jsem z kamarádek první, co bude mít mimi (a to je mi 26), takže není nikdo, kdo by mi radil.
Uvažuju o té mostecké porodnici. Myslíte tedy, že není tak špatná, jak se říká? Děti by za mnou stejně žádné nešly, tak to pro mě nemusí být omezující.
23. srp 2009 ve 21:22  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Klara: to máš těžké...v době, kdy jsem rodila, bych ti jí klidně doporučila...ale od té doby odtud utekli další doktoři a nevím, jací jsou ti, kteří tam jsou nyní...Mostecká nemocnice (a zvláště) porodnice, je nechvalně známá také odlivem lékařů jinam... Ještě vloni pracoval na dětském jako lékař můj spolužák a už také odešel do Žatce...raději dojíždí, než aby pracoval tady...tak nevím... :unamused:
24. srp 2009 ve 23:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak se hlásím do diskuze po dovolené, vůbec jsme si tedy neodpočinuli, no nedalo se to s malou, jakmile byla malá na nožkách, tak běhala a běhala a běhala a nejraději by se k nám vůbec nevracela takže stylem do nejdále od nás :grinning: , no měli jsme chu´t jí zaškrtit, protože jsme si nemohli ani oddechnout na lavičce.
Také jsem rodila v Mostě a nemůžu si stěžovat, porodní asistentka sice nebyla nic moc, ale jinak se to dalo, také jsme neměli nadstandard ačkoliv by jsme ho brali. Holky toje pro mě novina s těmi návštěvami dětí, to jsem myslela že pouštějí normálně.
30. srp 2009 ve 21:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Už je zase u Prioru kolotoč :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Včera jsme šly na procházku a malá slyšela, že u Repre stříká voda, tak tam chtěla jít se koukat...najednou zmerčila kolotoč a bylo po vodě... "kolo kolo kolo"...jakožto milující matka jsem ji zaplatila rovnou 2 jízdy, protože ji tamodsud nikdy nemůžu sundat...ještě se ani nedotočil poprvé a už začala volat "kolo nééé"...nechtěla jsem si trapně nechat vrátit peníze, tak se jí ptám, zda nechce na houpačku...tak teda že jo (pro kolotočáře to nebyl problém)....houpala se asi půl minuty a chtěla dolů...pak jsem ještě zjistila, že houpačky stojí 15 a kolotoč 20...to se mi vyplatilo :angry: . Po tom vteřinovém houpání mě ještě ukecávala na řetízák (razantně jsem musela vysvětlit, že je na to ještě malá) a pak zase chtěla jít na ten kolotoč :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale to už mazala do kočárku :pensive:

Ivus, kde jste byli? Tak to jste měli akční dovču :sweat_smile: ...s Ančí by to bylo to samé :wink:
No když jsem byla já v porodnici, tak za jednou maminkou přišel tatínek s dítětem-dítě muselo být na chodbě u výtahů a maminka musela za ním, ale bez miminka (to zatím hlídal tatínek vevnitř). A kamarádka měla to samé, když rodila druhou dceru :confounded:

Jo, holky sháním nějakou práci na doma, tak kdybyste věděly o někom, kdo shání účetní nebo mzdovačku, myslete na mě :slight_smile: :wink:
30. srp 2009 ve 22:31  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte maminy,
byla jsem tu u vás, když byla diskuze v začátcích, už je to dlouho, nevím, zda si pamatujete a poté jsem občas nakoukla, jak se vám s dětmi daří. Mohu se k vám přidat?

dnes už mimíska očekáváme, máme po krásné svatbičce, takže už dlouho se odvažuji napsat, stejně jako psala Klárka. Chtěla jsem poprosit o info, právě např. o porodnici, zkušenosti do začátku, od vybavení počínaje atd.

já jsem rozhodnuta pro mosteckou porodnici (i když v záloze přemýšlím o Chomutově), ale Most je pořádně vybaven a když jsem četla zkušenosti, negativních zkušeností dosti ubylo a ubývá, ale vše je o lidech a to v každé porodnici, jak jste to tu již psali.

Klárko, těhu oblečení se mi v CA vůbec nelíbilo, byla jsem se mrknout v Centralu a katastrofa, nevzala bych to na sebe ani omylem. Ačkoli mám maličkaté bříšičko, řešila jsem těhu kalhoty na cestování..hodně cestujeme a moje kalhoty mi jsou samozřejmě normálně, ale při sezení v autě si musím pro pohodlí rozepnout knoflík :slight_smile:

na cestu do Rakouska jsem právě chtěla těhu kalhoty, ale aby to nebylo jak pytel....Právě o obchůdku za KB za 3mi sýry jsem vyzkoušela hodně kalhot, značek, na těle vypadaly ještě lépe, než na pultě, paní velice ochotná a že jsme tam s manželem byli docela dlouho :slight_smile: mám vel. těhu kalhot S, není to na nich poznat, že by byly těhotenské a jsou velice pohodlné....vím, že mi vydrží až do konce, přijde čas, kdy budu nosit jenom je :slight_smile: ale cena 1tis kč:-/ ale nelituji.

chtěla jsem napsat zkušenost, ráda jsem se dočetla o vašich zkušenost s oblečením..velikostmi apod. Děkuji :slight_smile:

mějte se moc hezky
30. srp 2009 ve 23:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Majenko a nově zdravím i Kimby, je dobře, že jsi našla odvahu se zapojit mezi nás živě :wink: .
Majenko na dovolené jsme byli v Mariánkách, miluju to tam a s manželem to tam dobře známe, takže jsme věděli, do čeho jedeme :grinning: .
Jakjsi psala o těch kolotočích, tak to si umím živě představit :grinning: .
31. srp 2009 ve 20:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, taky jsem těhotná mostečanka a zrovna jsem koukala po nějakých těhu kalhotech, nejdřív v Mostě, pak v Praze, ale mám pocit, že jsou šité na nějaké standardizované postavy, resp. všechny byly na plochý nebo normální zadek, to já teda nemám :sweat_smile: takže mě ty "pružné pasy pohodlné po celé těhotenství" vepředu tlačily a vzadu plandaly. Asi mi zbývá najít kalhoty, co mi prostě jsou a přešít je.

A to je můj dotaz na vás - všimla jsem si, že před časem zrušili sekáč Baset, co byl v Kahanu. Chodila jsem tam moc ráda, ale co nejsem na sídlišti, už jsem se tam nedostala. Nevíte kde je v Mostě nějaký pořádný sekáč?
Díky za odpovědi. :wink:
2. zář 2009 ve 12:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Cervená vílo zdravím tě, Baset byl nějakou dobu přesunut do centra naproti Centrálu u "Rybárny- Jonathana", ale i tam byl zrušen a vypadá to, že už není asi nikde, nevím přesně. Takže další sekáč máš v Deltě u SHD, tam je poměrně velký, pak menší na Skupovce a také na nádraží,jinak už o jiných nevím.
2. zář 2009 ve 12:41  • Odpověz  • To se mi líbí
děkuji za přivítání :slight_smile:

Vilo, já o sekáčích nevím vůbec, po pravdě tam ani nechodím. Ale mě dobře padnoucí kalhoty jsem sehnala právě za 3 sýry v tom obchůdku s dětským zbožím a těhu módou. Sháněla jsem je kvůli cestování v autě, protože při dlouhém sezení mě už moje džíny a jiné kalhoty zbytečně tlačily, jinak nosím normálně stále své oblečení, kalhoty.

vím, že mají i v CaA, ale z mého pohledu to byl děs, co tam bylo, možná někde v Praze je z čeho vybírat,tady ani omylem.

Také záleží na postavě, každá jsme jiná a každé padne něco jiného.

Ivus, o Mariánských Lázních přemýšlím už dlouho, na prodloužený víkend, tak pokud máš tip i na ubytování, ráda se podívám.
2. zář 2009 v 17:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Kimby, Mariánky moc dobře znám a miluju to tam :dizzy_face: , takže alemusíš mi napsat v jaké zhruba cenové relaci si ubytování představuješ a jak honosné, nejlevnější ubytování jsme měli nyní 295 kč za osobu a noc a to nebyl žádný luxus, běžně to tam stojí 1.000 Kč za dvojlůžkový pokoj a to je někdy ještě bez příslušenství, jo ceny tam jsou jako v Praze na Václaváku :angry: .
Pokud ti stačí běžný standard, tak výhodný svou polohou je Hotel Polonia, je na hlavní třídě, hned naproti je velký rozlehlý park s kolonádou, vaří tam dobře a bylo to tam fajn, akorát teď s malou jsme tam jet nemohli, protože neměli dětskou jídelní židličku, ale jinak jsme byli vždy spokojení.
2. zář 2009 ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Díky za odpovědi, o tom krámku za sýry jsem vůbec nevěděla, já jsem taky chtěla kalhoty kvůli sezení, dneska jsem třídila skříň a zbyly mi dvoje, ve kterých se mi ještě sedí dobře. No koupila jsem si velké v kenvelu, asi vyprodávají staré modely, džíny za tři stovky, to se na mě usmálo štěstí :slight_smile: Já si původně těhu kalhoty shánět nechtěla kvůli těm pár měsícům, ale nějak se zařídit musím...

Já do sekáčů chodím ráda, protože si mě tam nevšímají prodavačky (Vy chcete kalhoty? A jaký střih? A kolik máte v pase? To byste ale měla vědět, když chcete nové kalhoty...). Ale nemám ráda ty malé zaprdlé krámečky, kde mají tři sukně a tváří se, že to je nóbl zboží. Proto jsem ráda chodila do Baseta.
3. zář 2009 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, mohu se vás optat....
kdo z vás tedy rodil v Mostě....kromě tedy záporu (že tam nesmí děti na návštěvy, toto se mne netýká), jak to celkově shrnete? Jde mi o průběh před porodem, průběh porodu, pokoje....přístup. Děkuji moc za názory.

Ivu, no dá se očekávat cenové rozpětí jako na Václaváku :slight_smile: ale asi to už letos nestihneme a možná příští rok s prcekm, teď se maká na bytě a šup..je tu zima :slight_smile:
ale ráda bych tam vyrazila, jen jsme to už letos nestihli, tím se myšlenky nevzdávám.

Vilu, takto pomalu koukám do skříně na věci já, myšleno kalhoty, jsou už některé, převážně, co jsme měla užší a ty už nezapnu nebo zapnu a necítím se v tom prostě dobře.

Dnes jsem po dlouhé době mrkla do Centralu, prošla to tam, v CA měli hezké věci (nemyslím těhu), ale docela mazec cenově :-/ a tak nějak jsem courla s kamarádkou.

Na dětičky asi vítězí jak cenově, tak kvalitou, Tesco, co jsem dnes mohla vidět.

Viluš, já ten sekáč neznala, neznám tu žádný, proto jsem v žádném ani být nemohla. Neříkám, že bych tam nikdy nešla, jen jsem tam nikdy nebyla :slight_smile:

Dnes jsme byli na kontrole, NT screeningu...jsme v pořádku a mimísek je nádherný, mám obrovskou radost, ale to vy asi znáte, ty pocity:slight_smile:

dobrou noc všem
3. zář 2009 ve 23:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, já teda žasnu, že jsou tady vůbec nějaké sekáče...taky tam nechodím...nakupuju většinou přes MMB :wink:

Ivus, jak to, že tak dobře znáš Mariánky? To jen z dovolených?

Jo, Ančí mi vyšvihla slušný hysterák na Magistrátě, kdy jsem čekala se žádostí o občanku...nejprve nechtěla být kočárku, chvíli jsem ji zabavila, ale pak jsem ji tedy vyndala...tak tam chvíli seděla vedle mne a pak začala lítat pryč a hrozně se tomu smála a myslela si, že ji asi budu honit...pak si tam začala lehat na zem a dělat "komín"...no, nechtěla jsem ji nechat, aby se tam stavěla na hlavu, tak jsem jí na to několikrát upozornila, ať to nedělá, nebo že půjde do kočárku...no hrozná sranda a dělala to dál, tak jsem ji vzala, že jde do kočáru...začala kolem sebe mlátit rukama, kopat...ječet až se nestíhala nadechnot...samozřejmě se celá zapřela, abych ji tam nemohla dát...stejně jsem ji tam "narvala" a ona ječela, jak když jí řežou...no všichni na mě koukali, proč jako s ní něco neudělám :sweat_smile: , tak jsem si tam sedla, otočila jsem kočár, aby nekoukala na mě, ale na ně (překvapivě, když na mě nevidí, tak se dříve uklidní) a koukala jsem z okna :grinning: (kdykoliv jsem na ni promluvila, tak začala ječet jako na začátku). Jakýsi pán tam sice měl nějakou poznámku o tom, že je tam šílený kravál a neslyší paní za přepážkou...ale blbě jsem se na něj koukla a už nic neřekl :sweat_smile: ...ale začíná to být síla...každý den doma scény buď s oblékáním nebo s mytím rukou... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Šel tady někdo prvně do školky???
3. zář 2009 ve 23:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
chtěla jsem se zeptat jestli něco nevíte o vítání občánků v Mostě... dělá se to ještě? Jestli ano, tak v jakém věku? Posílá sám magistrát pozvánku nebo si tam člověk musí zavolat?

kimby: přesně přes 6-ti týdny jsem rodila v Mostě :slight_smile: před porodem jsem se hrozně bála, o zdejší porodnici moc pozitivní info nekolují... ale mám to tam za sebou a pokud se tam nic zásadního nezmění, budu tam ráda rodit znovu... měla jsem plánovanou sekci kvůli ppKP, z příjmu jsem šla na pokoj na hekárně, kde jsme s manželem měli klid a soukromí, pak jsem měla "svůj sál" :grinning: lidé tam byli opravdu skvělí! porod je pro mě nezapomenutelnou nádhernou událostí! rodila mě doktorka Junová, fakt bezva ženská! ale i ostatní (anesteziologická sestřička, anesteziolog) byli moc hodní a fajn :slight_smile: s dalšími lidmi přišel do kontaktu už jen manžel, já jsem si "hověla" na stole :grinning: na dospávacím pokoji, kam mě převezli po porodu, byly strašně hodné sestřičky! pak na oddělění operační gynekologie a šestinedělí byly také moc hodné dětské sestřičky (i když odchytnout je a vyzpovídat je občas umění... mají toho hodně, ale vždy byly milé a ochotné... když jsem dostala malou na pokoj, tak tu první noc za mnou chodily při každém kojení, jestli něco nepotřebuju, jak to zvládáme a tak :slight_smile: ) jo, měla jsem na obou odděleních štěstí na nadstandard, takže jsem měla klídek (no, relativní... protože tam v tu dobu předělávali výtahy, což bylo někdy - dost často - na palici :angry: ) no a šestinedělní sestřičky byly také povětšinou hodné, i když se mezi nimi našly i ty méně "příjemné" :unamused: jo a doktoři taky fajn :wink: takže můj celkový dojem je pozitivní, porodnici ráda doporučuji :slight_smile: jestli chceš vědět víc, tak svůj porod jsem popisovala v tématu "Porod - císařský řez" na straně 153 a dál... :wink:
4. zář 2009 v 08:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Martuliku,
na vítání tě radnice obešla sama, my jsme měli vítání občánků asi v 6-ti týdnech, takže určitě samanikam volat nemusíš.
Majenko, jo Mariánky znám velmi dobře právě ztěch dovolených, jezdíme tam tak nějakjak se dá už od roku 2000 :wink:
tu vzteklou scénu popisuješ moc hezky a živě, musím se u toho usmívat, protože to znám, takto hysterčíme někdy i doma, jo ženský vztekliny :grinning:
Kimby, pokud by jsme měli druhé, taky bych tu rodila, nebylo nic, co by mě zásadně vadilo nebo odpuzovalo, doktoři fajn, ženské sestry výborné, i dětské až na malé vyjímky dobré. Takže nic hrozného, určitě bych Most opět volila. :wink:
4. zář 2009 ve 14:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Martí, moc ti děkuji za takové informace, navíc čerstvé! Já mám ještě dosti času, ale to víš, člověk přemýšlí, nebo poslouchá či čte od jiných lidí, proto jsem se zeptala takto přímo vás, protože já bych ráda v Mostě :slight_smile:

počtu si ráda s dovolením tvůj příspěvek, jak to u vás šlo :slight_smile: a hlavně, malá Josefínka je nádherná!!!!!!Povedla se vám :grinning:

Ivu, také děkuji za info :slight_smile:

Maji, tedy to je zážitek :slight_smile: no když to teď čtu, tak se i usmívám, ale asi ti do smíchu moc nebylo, no poznáme všechny :slight_smile: i když se člověk snaží asi sebe více, viď?
a to jsem si myslela, že holčičky jsou takové...klidnější, naivka :slight_smile:

přeji vám všem krásný zbytek víkendu a hodné dětičky :slight_smile:
5. zář 2009 ve 21:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Kimby, zdravím všechny. Martuliku také jsem se pokochala krásnými fotkami Vaší holčičky.
Kimby co jsem poznala tedy já, tak holčičky patří k těm vzteklejším a panovačnějším, kolegyně z práce, které mají stejně staré chlapečky, tak si je chválí, jsou klidnější a vyrovnanější, takže příště už jedině kluka, nic jiného neberem :grinning:
5. zář 2009 ve 22:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Kimby: no nevím...Anička je občas pěkný vztekloun a co mám synovečka, tak ho takového vůbec neznám :wink:

Martulikk: vítání jsme měli jak píše Ivus...pozvánka přišla poštou...cca týden dopředu :wink:

Holky, to je zima, co??? Chtěly jsme jít na slavnosti a ani jsme nešly... :confounded:
5. zář 2009 ve 23:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Majenko, o zimě mi ani nemluv, zjistila jsem, že malá skoro nemá žádné boty až na jedny pořádné, myslela jsem, že budeme mít ještě jedny, ale ty se ukázaly být nějaké špatné,prostě do nich nedostane nožičku přesto, že jsou na délku dlouhé, tak má asi vysoký nárt a budou s tím problémy.
Na slavnostech jsme navečer byli, ale hrůza a děs, vždy se těším a skoro vždy jsem zklamaná. jedinou výhodou v tom mraveništi bylo to, že tam byly kolotoče nazdarmo takže něco pro Vás Majenko :grinning: , ale blázinec, také tam byly houpačky, koníci a poník zadarmo, na programu sice všude bylo, že Chinaski vystoupí od 18-té hodiny, ale hráli už od 16-té, takže Kocourkov, řev, davy lidí, no hrůza, byli jsme rádi, když jsme "utekli" dolů k jezírku a obešli jsme ho a pomalu domů. Tak o nic jste nepřišli krom toho kolotoče :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. zář 2009 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ivus: jéééé, koníci a poník...tak to mě mrzí! Byly jsme se s Aničkou podívat ve Svinčicích-známý nás tam provedl po stájích a malá teď pořád "koník koník"-jak je v TV, tak je z něj hotová...dokonce jsme tuhle šly venku a naproti nám šla paní s nějakých dlouhosrstým chrtem či co to bylo...takový vysoký pes...no a Anička na celou ulici "koník koník" :grinning: :sweat_smile: . Paní se začala chechtat a já celá červená vysvětlovala, že to je pes...ale stejně na mě Anička koukala trošku nevěřícně :sweat_smile:

A oblečení...no hrůza...spousta věcí je samozřejmě malá...myslela jsem si, že jí bude jarní/podzimní bunda, ale dneska ji měla na sobě a ty rukávy jsou tak na hraně...jakmile přituhne, bude potřebovat větší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. zář 2009 ve 22:03  • Odpověz  • To se mi líbí
no holky, jste mě přesvědčily, že tedy holčičky jsou vzteklejší :grinning:

to jsem zvědavá, jaký poklad máme v bříšku :grinning:

Maji, s tím chrtem to je dobrý :grinning:

my na slavnostech nebyli, jeli jsme na Dočesnou do Žatce, bylo to docela fajn, ale zima tedy fest, hlavně, mě je zima skoro pořád, natož takto, když už přituhne :grinning:

Ivu, tak koukám, že jsme o tolik zase nepřišli(slavnosti), ale nechápu ten program, je-li dáno, že bude kapela vystupovat v určitou hodnu a ona je o 2hod dříve :-/ jak jsem to postupně četla, tak jsem spíše myslela, že napíšeš, že třeba měli zpoždění, což se stává, toto jsem nečekala.

snad jen ty kolotoče pro prďolky byly fajn.

tento týden má být docela přijatelné počasí, tak jsem ještě zvědavá, zda přijde babí léto, nebo je toto poslední záchvěv léta.

mějte se moc hezky:slight_smile:
6. zář 2009 ve 23:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Kimby, podle mě jim někdo v tom programu vypadl na poslední chvíli a chinaski už asi tady někde byli, nebo byla chyba v tisku všech letáků a programů, protože se mi zdá, že někde jsem původně četla, že mají vystupovat od 16 hodin.
Dnes jsme navštívili poprvé prodejnu s dětskou českou obuví u Kahanu a jsem spokojená. Nádherné uvnitř, malé se nechtělo z prodejny-herny vůbec ven, mají tam moře hraček, přišlo mi to jako hernička, fakt skvělý, prodavačka příjemná, tak jsme vybrali boty na podzim a doufám, že je bude dlouho nosit, protože stály 770 Kč.
7. zář 2009 ve 12:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, tak kde všichni jste ????
Malá teď měla zhruba týden moc ošklivou rýmu, pak dostala i kašel, sice byla bez teplot, ale příjemné to nebylo, ven jsme raději nechodili, když jsme vyloženě nemuseli. Dnes už to je lepší. Také jsme oslavili už druhé narozeniny, ale malá bylaještě nemocná, tak na fotkách zrovna nevypadá dvakrát šťastně, v pondělí jdeme ještě k profesionálovi - Dvořákovi, tak snad už bude malá 100% v pořádku.
18. zář 2009 ve 13:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek